Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7801 Hozzászólás Szerző: Chester »

ha meg mindig sztárokat hozunk, akkor meg úgy járunk mint a real, ebből inkább nem kérek. amennyit mourinho rotál, fölösleges telebaszni sztárokkal a kispadot

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7802 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:
Didier90 írta:Nico "középszer" Gaitan úgy tűnik előbb megy az mu-ba mint hozzánk hála a jó Istennek:D Eddig akikkel szóba hoztak minket nem nagyon jöttem lázba egyiktől se. Remélem azért legalább egy bomba igazolás most nyáron is lesz.
aztán mégis milyen játékosokat hozzon mourinho a kispadra, szupersztárokat? a 11 kezdőjátékosból 10-nek stabil a pozíciója, egynek, oscarnak kérdéses, a kispadról lesznek távozóink, azok pótlására tökéletesek a guaitan, douglas costa, falcao féle igazolások, sose lehet tudni ki, hogy, mennyi idő alatt válik be, nyilván nem hülyék intézik az igazolásainkat (ne üssük le a cuadrado magaslabdát kérem). lesz bombaigazolás, ebben én is reménykedem, de egy bőven elég, nem kell több.
ha erősödni akarunk akkor csak jobb játékos jöhet szóba bárkit is tekintünk a kezdőből. akinek a helyére meg igazolunk pl. foscar vagy willian bőven elegek lesznek mint jobb képességű tartalékok.
máskülönben alapesetben csak plusz egy fő lesz ilyen duglász, gallytán félék mint schürrleék voltak...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7803 Hozzászólás Szerző: Chester »

Didier90 írta:Nico "középszer" Gaitan úgy tűnik előbb megy az mu-ba mint hozzánk hála a jó Istennek:D Eddig akikkel szóba hoztak minket nem nagyon jöttem lázba egyiktől se. Remélem azért legalább egy bomba igazolás most nyáron is lesz.
aztán mégis milyen játékosokat hozzon mourinho a kispadra, szupersztárokat? a 11 kezdőjátékosból 10-nek stabil a pozíciója, egynek, oscarnak kérdéses, a kispadról lesznek távozóink, azok pótlására tökéletesek a guaitan, douglas costa, falcao féle igazolások, sose lehet tudni ki, hogy, mennyi idő alatt válik be, nyilván nem hülyék intézik az igazolásainkat (ne üssük le a cuadrado magaslabdát kérem). lesz bombaigazolás, ebben én is reménykedem, de egy bőven elég, nem kell több.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7804 Hozzászólás Szerző: mateja »

http://transfernewscentral.com/2015/06/ ... gn-falcao/" onclick="window.open(this.href);return false; Kép

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#7805 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Nico "középszer" Gaitan úgy tűnik előbb megy az mu-ba mint hozzánk hála a jó Istennek:D Eddig akikkel szóba hoztak minket nem nagyon jöttem lázba egyiktől se. Remélem azért legalább egy bomba igazolás most nyáron is lesz.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7806 Hozzászólás Szerző: Chester »

32 millió font ugye a kivásárlási ára, ennyiért nem kell, max a feléért. 2 év múlva lejár a szerződése, szóval meg lehet ezt oldani okosan ha annyira akarjuk, nem hiszem hogy benteke hosszabbítana ebben a fos villában

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#7807 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ázár rejtett nyomásgyakorlása, hogy szerezzük meg Bentekét...
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... rd-2418105" onclick="window.open(this.href);return false;

Elég jó kis csatár, de Costa elé ziher, hogy nem kerülne, az ára meg túl magas.
HAZARD = Messi+Ronaldo

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#7808 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Amazing24 írta:Chelsea have been given the green light to press ahead with a £20m move to sign Shakhtar Donetsk forward Douglas Costa, according to the Metro.

The Brazilian international has reportedly told the Ukrainian giants that he wants to leave the club this summer to join Jose Mourinho’s men in London.

Egyre rosszabb játékosokkal hoznak minket szóba. Kezdek aggódni...
Ameddig a metro a forrás addig felesleges aggódni.

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#7809 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

focimark írta:
Amazing24 írta:Chelsea have been given the green light to press ahead with a £20m move to sign Shakhtar Donetsk forward Douglas Costa, according to the Metro.

The Brazilian international has reportedly told the Ukrainian giants that he wants to leave the club this summer to join Jose Mourinho’s men in London.

Egyre rosszabb játékosokkal hoznak minket szóba. Kezdek aggódni...
Gaitan,Douglas :DD Véletlenül se olyat szélsőt aki gólt is tud rúgni, de nembaj, velük lehet majd tovább bunkerezni.
Közben 33 millióért szóba hozták velünk Luis Gustavot
http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... -move.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#7810 Hozzászólás Szerző: focimark »

Amazing24 írta:Chelsea have been given the green light to press ahead with a £20m move to sign Shakhtar Donetsk forward Douglas Costa, according to the Metro.

The Brazilian international has reportedly told the Ukrainian giants that he wants to leave the club this summer to join Jose Mourinho’s men in London.

Egyre rosszabb játékosokkal hoznak minket szóba. Kezdek aggódni...
Gaitan,Douglas :DD Véletlenül se olyat szélsőt aki gólt is tud rúgni, de nembaj, velük lehet majd tovább bunkerezni.

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#7811 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea have been given the green light to press ahead with a £20m move to sign Shakhtar Donetsk forward Douglas Costa, according to the Metro.

The Brazilian international has reportedly told the Ukrainian giants that he wants to leave the club this summer to join Jose Mourinho’s men in London.

Egyre rosszabb játékosokkal hoznak minket szóba. Kezdek aggódni...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#7812 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

AwayRoller írta:
putthelime írta:Követtem rendszeresen az Arsenal meccseit a szezonban ...
Első lépés a guminő felé :roll: :mrgreen:
OFF de az nem a citromos sör? :DD
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7813 Hozzászólás Szerző: Chester »

az inter meg kinézte magának pasalicot

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#7814 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

putthelime írta:Követtem rendszeresen az Arsenal meccseit a szezonban ...
Első lépés a guminő felé :roll: :mrgreen:

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#7815 Hozzászólás Szerző: putthelime »

rafanadal írta:
ChesterB írta:drogba helyére kell hozni valakit, de azért ne adjuk egy szintnél alább. gignac giroud 2, nekem nem hiányzik, ayew meg nem is csatár úgy tudom, hanem inkább szélső. látva hogy mennyire benne van a csatárainkban a meccsekről való hiányzás, egyáltalán nem mindegy kivel pótoljuk őket, és nekünk egy vére kéne valaki, amíg bamford nem lesz kész a pl-re, ennél jobb lehetőség falcaonál nem létezik
Nem ertem ezt a Giroud kettozest. Ha meg elozo szezonokban igaz is volt iden mindenkepp jo szezont futott 36 meccsen 19 gollal.
Max ez a szám mutat valahogy, de ez se 'jól', legfeljebb bíztatóan(?). Követtem rendszeresen az Arsenal meccseit a szezonban és Olly kevés oda, hiányzik belőle a gyilkos ösztön. Jól lő távolról, ezzel is tupírozza a mutatóit, de tizenhatoson belül és leginkább fontos meccseken - ahogy Chester is mondja -, nem ér szinte semmit.
They do now.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#7816 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

ChesterB írta:
rafanadal írta:Nem ertem ezt a Giroud kettozest. Ha meg elozo szezonokban igaz is volt iden mindenkepp jo szezont futott 36 meccsen 19 gollal.
el is ment rajta egy valag fontos meccs
Ha így nézzük, tavasszal Costán az összes meccs elment amit nem nyertünk meg.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7817 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Nem ertem ezt a Giroud kettozest. Ha meg elozo szezonokban igaz is volt iden mindenkepp jo szezont futott 36 meccsen 19 gollal.
el is ment rajta egy valag fontos meccs
mateja írta:de nem értem ezt a felszopást, itt csak név alapján ítélnek meg egy játékost? falcao kiégőfélben van, ahhoz hogy visszaszerezze valamennyire a formáját(ugyanazt sose fogja) ahhoz játszania kell itt pedig alapesetben csak egy csere lesz..ergo kinéz a felsülés mint a MU-nál
benne van hogy besül, de akkor meg csak 1 évre van itt, aztán nem érvényesítjük az opciónkat. ott van cuadrado esete, nem olyan egyszerű megválni bárkitől ha nem válik be. gignac nincs kiöregedőben? annyi idős mint falcao.

egy játékosra sincs garancia, de érdemes a kisebbik rosszat választani, aki jelen esetben falcao lenne

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#7818 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:drogba helyére kell hozni valakit, de azért ne adjuk egy szintnél alább. gignac giroud 2, nekem nem hiányzik, ayew meg nem is csatár úgy tudom, hanem inkább szélső. látva hogy mennyire benne van a csatárainkban a meccsekről való hiányzás, egyáltalán nem mindegy kivel pótoljuk őket, és nekünk egy vére kéne valaki, amíg bamford nem lesz kész a pl-re, ennél jobb lehetőség falcaonál nem létezik
Nem ertem ezt a Giroud kettozest. Ha meg elozo szezonokban igaz is volt iden mindenkepp jo szezont futott 36 meccsen 19 gollal.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7819 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:drogba helyére kell hozni valakit, de azért ne adjuk egy szintnél alább. gignac giroud 2, nekem nem hiányzik, ayew meg nem is csatár úgy tudom, hanem inkább szélső. látva hogy mennyire benne van a csatárainkban a meccsekről való hiányzás, egyáltalán nem mindegy kivel pótoljuk őket, és nekünk egy vére kéne valaki, amíg bamford nem lesz kész a pl-re, ennél jobb lehetőség falcaonál nem létezik
de nem értem ezt a felszopást, itt csak név alapján ítélnek meg egy játékost? falcao kiégőfélben van, ahhoz hogy visszaszerezze valamennyire a formáját(ugyanazt sose fogja) ahhoz játszania kell itt pedig alapesetben csak egy csere lesz..ergo kinéz a felsülés mint a MU-nál
Talmaszabi írta:Ha Falcao megtalálja valamennyire régi önmagát, akkor tuti nem harmadik számú lenne...
Eleve van két üveglábú csatárunk, akik bármilyen ártalmatlan szituációban képesek háromhetes húzódásokat szenvedni, ráadásul az egyik még idegroncs is mellé, akit azon a belépőn kívül még nem meszeltek el komolyabban, de bármikor benne van, hogy lefejel egy majmot, aki provokálja, és eltiltják 10 meccsre, és ezen esetekben azért nem baj, ha nem egy (hogy említsem a 'kedvenc' magyar játékosomat) Szalai kaliber ül a padon, hanem olyan, akiben lehet bízni.
ha így gondolkoznánk 50-60 fősre kellene bővíteni a keretet... oda költsük már a pénzt ahol a kezdőt kell erősíteni..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mateja 2015. június 4., csütörtök 21:17-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#7820 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha Falcao megtalálja valamennyire régi önmagát, akkor tuti nem harmadik számú lenne...
Eleve van két üveglábú csatárunk, akik bármilyen ártalmatlan szituációban képesek háromhetes húzódásokat szenvedni, ráadásul az egyik még idegroncs is mellé, akit azon a belépőn kívül még nem meszeltek el komolyabban, de bármikor benne van, hogy lefejel egy majmot, aki provokálja, és eltiltják 10 meccsre, és ezen esetekben azért nem baj, ha nem egy (hogy említsem a 'kedvenc' magyar játékosomat) Szalai kaliber ül a padon, hanem olyan, akiben lehet bízni.

Szerintem ez a 7 milliós ár abszolút korrekt, simán megér egy próbát. Vagy a jobb lenne ha ezen áron igazolnánk valami középszert?
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése