Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#10881 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Amellett hogy Costa nem éppen szimpatikus természetű játékos, szerintem túl van hypeolva. Oké, hogy most kijött neki ez a szezon, de láttunk már ilyen "ígéretes" csatárokat beszürkülni egy csapat váltásnál. Nekem nem meggyőző és kész, persze nem is én döntöm el kit igazolunk:)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10882 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szvsz Costa most is egy nagy sz*r volt... :roll: Azon kívül hogy folyamatosan rugdosta Terry-t meg Cahillt és bevert egy tizenegyest nem sok mindent csinált 180 perc alatt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#10883 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pat326 írta:Lukaku :)
Mindenki örülne neki, de egyelőre úgy néz ki hogy itt José miatt nincs jövője, max akkor, ha nagyon-nagyon türelmes.

Béla: hol írjam alá? MvG lesz Matic párja és Chalobah 15 meccsen kezd, valamint elhozzuk Lallana-t hogy Shaw jól érezze magát. Tökéletes lenne, de a nyáron is tökéletes keretünk volt, aztán télre már mégse.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#10884 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
royston írta:Ez a hányadék D Costa ide ne jöjjön !
Ez a hányadék Eto'o ide ne jöjjön, ez a hányadék Costa ide ne jöjjön, se Ibra, mert egy féreg, Suarez végképp, Balo-ról meg ne is beszéljünk. (róla tényleg ne)
Ki a f@szom legyen a csatárigazolás, aki új szintre emelhet? Idejön Costa, hoz egy 30 gólos szezont és máris nem akkora féreg, ha Skrtel meg Smalling féle senkikbe törli a taknyát.
Senki?! Minek csatár,ha bunkerezünk? Lukakut beépítjük; Zoumát elküldjük a faszba és Kalast is beépítjük,na meg Courtoist. Kell egy ember 6. tkp-nak(kisHazard,Piazon,vagy valaki) Ashley cole out,mert neki már nincs jövője,Shaw in. Cserebalhátvédnek meg Bertrand vagy PvA,vagy akár senki,mert Azpi is megoldja.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolások

#10885 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Ez a Costa semmivel sem rosszabb mint volt Drogba. Tökéletesen beleillene Mou elképzeléseibe, rombolni tudna elől, Mögötte ott lenne Lukaku és meg is lennénk (elől).
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#10886 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Dante írta:
royston írta:Ez a hányadék D Costa ide ne jöjjön !
Ez a hányadék Eto'o ide ne jöjjön, ez a hányadék Costa ide ne jöjjön, se Ibra, mert egy féreg, Suarez végképp, Balo-ról meg ne is beszéljünk. (róla tényleg ne)
Ki a f@szom legyen a csatárigazolás, aki új szintre emelhet? Idejön Costa, hoz egy 30 gólos szezont és máris nem akkora féreg, ha Skrtel meg Smalling féle senkikbe törli a taknyát.
Egyetértek, nem tudom kit lehetne hozni Cavani hatszor annyi és ő is csak egy Napoliban bizonyított eddig, Costa viszont a nagy meccseken is képes húzóember maradni. Annak ellenére, hogy egy féreg, szerintem előrébb lennénk vele, de én előbb egy középpályást szeretnék és Courtois-át.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#10887 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Dante írta:
royston írta:Ez a hányadék D Costa ide ne jöjjön !
Ez a hányadék Eto'o ide ne jöjjön, ez a hányadék Costa ide ne jöjjön, se Ibra, mert egy féreg, Suarez végképp, Balo-ról meg ne is beszéljünk. (róla tényleg ne)
Ki a f@szom legyen a csatárigazolás, aki új szintre emelhet? Idejön Costa, hoz egy 30 gólos szezont és máris nem akkora féreg, ha Skrtel meg Smalling féle senkikbe törli a taknyát.
Lukaku :)
egyébként Costa-t nem szeretném (nem csak az ellenünk lévö meccsei utàn, hanem ugy egyébként is igy voltam vele kapcsba), Ibra àlom lenne, Cavanival megegyeznék :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#10888 Hozzászólás Szerző: Dante »

royston írta:Ez a hányadék D Costa ide ne jöjjön !
Ez a hányadék Eto'o ide ne jöjjön, ez a hányadék Costa ide ne jöjjön, se Ibra, mert egy féreg, Suarez végképp, Balo-ról meg ne is beszéljünk. (róla tényleg ne)
Ki a f@szom legyen a csatárigazolás, aki új szintre emelhet? Idejön Costa, hoz egy 30 gólos szezont és máris nem akkora féreg, ha Skrtel meg Smalling féle senkikbe törli a taknyát.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolások

#10889 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Nem érdekel milyen féreg hányadék csatárt hozunk el csak vegyünk már valakit aki meglövi a maga 20-25 gólját.

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#10890 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Egyet értek az előttem szólóval, Costa gyerek abszolút a féreg kategória nálam is.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Átigazolások

#10891 Hozzászólás Szerző: royston »

Ez a hányadék D Costa ide ne jöjjön !
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#10892 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Mark Pougatch ‏@markpougatch 5m
Chelsea fans sing "Diego Costa we'll see you next year" and the striker responds with a wave as he walks away...

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#10893 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Nekem ő az álmom: http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ar-2330449" onclick="window.open(this.href);return false;
One ball to rule them all!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#10894 Hozzászólás Szerző: Dante »

Barkley mint defensive mid? Azzal szerintem mindenki egyetért, hogy kellene egy szervező a betömörülő kis csapatokkal szemben, de teljesen felesleges ennyi érkezőt remélni. Balhátvéd kell, (remélem/jük nem) Dave mögé, hanem helyette, talán egy támadó középpályás és egy csatár biztosan, de annyira képlékeny a csapatépítés téma, nagyon sok kérdőjel van. (Öregek, kölcsönjátékosok, már leigazoltak, sérültek stb)
Tényleg be kellene zárni ezt a topic-ot, mert most még csak a semmiről tudunk beszélni. Még ha én szeretek arról is, meg mindenfajta játékosmozgásról.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Átigazolások

#10895 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Ramirez a stabil játszok közt a leggyengébb. Futni tud,néha szerel oszt annyi. De legalább tripla annyit elad, had induljon az ellen, v kirúgja a stadból, passzai meg..., agyilag meg .... ChesterB, ha kigyüjtené az osztályzós topik helyezését, kiderülne, hogy nincs a 15-be! Oscarról MOU kijelentette szeptemberben Ő a 1. 10-es. Azt Mata ment, neki meg a formája, de lefele, nagyon. Most a legfontosabb időszakban hol játszik, hol nem. Hozzájuk képest Willian a kedvencem. Nemrég v fent ábra passzai helyéről,irányáról,stb. 85% fölött sikerült, DE 1!, azaz 1 nem irányult a 16os területére (kulcspassz?). De legalább Ő fejlődik, folyamatosan.Ez az 1. szezonja,csak jobb lesz. A kiscsapatok elleni betliből talán levonható tanulság: más tipusú támadók is elférnének a keretbe. Hogy ne ugyanaz a kezdő álljon ki az MC ellen idegenbe, meg otthon a kiesők ellen. Ezért gondoltam az Evertonosokra.Ők tudják hol a kapu, felvállalják a cselezést, passzolászt előre,lőnek. Ennyi. Curti/Cech-Coleman/Kalas, Cahill/Zouma?, Iva/TERRY, Azpi/ Cole,- Ginkel/Barkley,LAMPARD, Matic/ Luiz-Mirallas/Salah, Hazard/Willian, Schürrle/Marin,-TORRES :lol: /Lukaku,?cselgép. Ez lenne az én keretem. (emsanyának is van álma:C!) Ha a 4 MUSKÉTÁSt nem számolnánk,25-26 év lenne az átlagéletkor! Jó lesz az!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#10896 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

tibi71 írta:
galferenc írta:Oscart, Ramit eladnám, Coleman, Barkley,Mirallas+ Lukaku jöhetne. Mind fiatal.Lenne beadni tudó jhv,lendületes, gólozó vkp, alapvonal fele cselezni tudó szélső. Hazard meg középen, szabadon. Akárki center meg kapna forintos labdákat. Szép lenne.
Oscart ? Remélem van még ilyen 'jó ötleted' ? :roll:
Meglep, hogy Matic és Hazard nincs az ötletei közt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#10897 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

galferenc írta:Oscart, Ramit eladnám, Coleman, Barkley,Mirallas+ Lukaku jöhetne. Mind fiatal.Lenne beadni tudó jhv,lendületes, gólozó vkp, alapvonal fele cselezni tudó szélső. Hazard meg középen, szabadon. Akárki center meg kapna forintos labdákat. Szép lenne.
Oscart ? Remélem van még ilyen 'jó ötleted' ? :roll:

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Átigazolások

#10898 Hozzászólás Szerző: morfium »

galferenc írta:Oscart, Ramit eladnám, Coleman, Barkley,Mirallas+ Lukaku jöhetne. Mind fiatal.Lenne beadni tudó jhv,lendületes, gólozó vkp, alapvonal fele cselezni tudó szélső. Hazard meg középen, szabadon. Akárki center meg kapna forintos labdákat. Szép lenne.
Ne legyen Martinez az új edzőnk?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10899 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem számítok nagy költekezésre, főleg ha tényleg ennyire komolyan kell venni az FFP-t. Azzal hogy dobogón leszünk plusz a BL elődöntő az szép összeget hoz, lesznek távozók is a nyáron, olyan is akiért milliós összeget kaphatunk. Csatár szinte biztos hogy jön, én max még két játékosra számítok, egy a tkp sorba, és egy a kk sorba, a maradék igazolás max 16-17 éves játékosok leigazolása lesz. Remélem okosan csináljuk a dolgokat majd.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#10900 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kiégtem.

Válasz küldése