Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#11541 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Hát én ezt nem hiszem el ... Mourinho ide vagy oda ez azért durva, főleg hogy ütközik a nyilatkozataival. Ez szerintem nagyon vissza fog ütni a szezon végére. Elismerem, kirobbanó formában van a mostani Hazard, Oscar, Willian hármas (igaz Oscar mostanában haloványabb) , de ha valamelyikük kiesik egyáltalán nincs senki aki pótolja. Van egy Schürrlénk, akit széleken be lehet vetni de más nincs, mivel De Bruyne is távozott. Kíváncsi vagyok a szurkolók mit fognak szólni a következő bajnokin, vagy tovább megy a "José Mourinho!" .
Kettőjük közül én is Josét választanám. Azzal nyugtatom magam hogy a nagy José csak tudja azért mit miért csinál. :)
Vajon lesz érkező ? Bátor dolog lenne így nekimenni a hátralévő szezonnak. (Igaz Rooneyról lehet olvasni hogy ő fog érkezni) Így már nem is lesz olyan acélos a pad, mint ahogy szezon elején áradoztunk :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#11542 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pat326 írta:
Hawaii írta:Amúgy senkiben sem fogalmazódik meg a kérdés, hogy a gyenge anyagi háttérrel rendelkező MU hogy perkálna ki 40 millát, plusz dupla fizut Mata-nak? :roll:
gyenge anyagi hàttér?? :D 3. leggazdagabb klub angliàban, na meg januàr elején mondtàk, h jön jo pàr tizmilla amerikàbol...
Nemrég buktak 300 millát.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11543 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Hawaii írta:Amúgy senkiben sem fogalmazódik meg a kérdés, hogy a gyenge anyagi háttérrel rendelkező MU hogy perkálna ki 40 millát, plusz dupla fizut Mata-nak? :roll:
gyenge anyagi hàttér?? :D 3. leggazdagabb klub angliàban, na meg januàr elején mondtàk, h jön jo pàr tizmilla amerikàbol...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11544 Hozzászólás Szerző: langidave »

zzzzz írta:
langidave írta:
andrewm93 írta:Pofám leszakad, ha tényleg eladjuk. Csak nehogy a saját koporsónkba b@sszuk bele a szöget... Riválishoz adjuk el, Oscar lesérül, aztán rá is csesztünk... Mourinho Casillas után őt is leamortizálja. Ahhoz képest régen mennyire szerettem és tiszteltem, egyre inkább egy házsártos, hisztis nyugdíjasra kezd emlékeztetni.
az eredmények őt igazolják. Casillast kitette a csapatból, de CAnál se játszik. Miért? mert van nála jobb.

Győztes csapaton ne változtass és José megtalálta a szezon elejei próbálgatások után a csapatát, örüljünk ennek és reménykedjünk, hogy ne a félkegyelmű MUnak adjuk el Matát.
És mennyit ért el azzal, hogy kitette Casillast? Lófaszt, ellene fordult az öltöző és nem nyertek semmit. És CA azért a kupát és a nem elhanyagolható BL-t Casillasnak adta.
alamizsna

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11545 Hozzászólás Szerző: langidave »

én attól tartok, hogy a Munak olyan lenne Mata, mint az Arsenalnak Özil megadná a kezdőlökést felfelé és behoznák a seggüket a 4. helyre....

Sturridge üzletet is iszonyat bántam, de ha ez megtörténik nagyon szomorú leszek.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#11546 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Amúgy senkiben sem fogalmazódik meg a kérdés, hogy a gyenge anyagi háttérrel rendelkező MU hogy perkálna ki 40 millát, plusz dupla fizut Mata-nak? :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#11547 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:
emsanya írta:és egy duzzógós kispadozó ember miatt ássák is el páran José-t, ez agyrém...
hát ha neked ennyit jelent az előző 2 év legjobbja.. mondjuk azt feltételezni se tudnád, hogy a nagy Joséd hibázni is tud
Nem mert az eredmények őt igazolják. Az meg hogy mi volt két éve, nem érdekel, Lamps se mindig kezdő, pedig ő nagyobb ember a spanyolnál is. Van egy elképzelése a mesternek és nem való bele. Grande José mindig tudja mit csinál...

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Átigazolások

#11548 Hozzászólás Szerző: morfium »

Akkor sem értem hogy minek kell bagóért eladni (értem ezt úgy hogy kétlem hogy Abra rá lenne szorulva erre a pénzre), miközben Bale meg 90 millióért megy el... itt valami bűzlik

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#11549 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

langidave írta:
andrewm93 írta:Pofám leszakad, ha tényleg eladjuk. Csak nehogy a saját koporsónkba b@sszuk bele a szöget... Riválishoz adjuk el, Oscar lesérül, aztán rá is csesztünk... Mourinho Casillas után őt is leamortizálja. Ahhoz képest régen mennyire szerettem és tiszteltem, egyre inkább egy házsártos, hisztis nyugdíjasra kezd emlékeztetni.
az eredmények őt igazolják. Casillast kitette a csapatból, de CAnál se játszik. Miért? mert van nála jobb.

Győztes csapaton ne változtass és José megtalálta a szezon elejei próbálgatások után a csapatát, örüljünk ennek és reménykedjünk, hogy ne a félkegyelmű MUnak adjuk el Matát.
És mennyit ért el azzal, hogy kitette Casillast? Lófaszt, ellene fordult az öltöző és nem nyertek semmit. És CA azért a kupát és a nem elhanyagolható BL-t Casillasnak adta.

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Átigazolások

#11550 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Hawaii írta:
galferenc írta:Digi1 mondta: mata MU,
37m, holnap orvosi, dupla fizu!
Ha a Digin mondták, akkor tényleg nincs mit tenni, hiszen ők mindenkinél jobban tudják. :lol: :lol: :lol:
A nagyobb fogadóirodáknál már fogadni sem lehet erre a transzferre.. Ez sajnos mindent elmond. :(

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#11551 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Kövezzetek meg érte nyugodtan de ezt le KELL írnom.

Szóval én bírom Matát viszont el kell ismerni hogy kár hogy nálunk legyen. Két ok miatt szerintem:
1- José alapembere Oscar, ő a kezdő ezzel nem lehet mást csinálni.
2- egy ilyen tehetséges játékosnak KÁR a padon ülnie és öt meccsenként játszani 10 percet, vagy félórát.

A másik hogy nekünk akárki akármit mond elengedhetetlen egy vérbeli CSATÁR. Nincs csatárunk. Zlatan lenne a legjobb, bármit megadnék érte hogy őt hozzuk el. Viszont a MU sem hülye nem fogja Rooney-t csak úgy eladni, sokszor volt ő húzóember.

Bármennyire is fáj, vagy eladjuk Matát külföldre (Mata szempontjából, mert nem vagyunk rászorulva 50 millió euróra) vagy kihasználjuk és bevonjuk a Rooney üzletbe. Nekünk egy ilyen játékos a lételem lenne, hiába rivális és stb. Más csatárt nem tudom kit hozhatnánk el még rajta kívül aki ennyire jártas a PL-ben és ennyire tud hajtani.
Az új tengely egy Cahill-Oscar-Hazard-Rooney négyes megint jó pár évig elég lenne.

Persze ezzel jócskán megdobnánk a MU-t, kegyetlenül alázna Mata ebben biztos vagyok.
Szvsz a legjobb megoldás hogy Matát eladjuk külföldre (pl. PSG) és elhozzuk Zlatant kerül amibe kerül.

SZERK.: közben olvasom hogy a MU-nak el akarjuk adni, amiket írtatok. CSAK ROONYÉRT CSERÉBE, a pénzért ha eladjuk BARMOK VAGYUNK. :?
»» KTBFFH! CHELSEA ««

chelseafan88
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. augusztus 19., péntek 12:13
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Átigazolások

#11552 Hozzászólás Szerző: chelseafan88 »

Nem értem, hogy bírnátok elengedni Matát egy hulladék manurebe.Előbb nyomnám ki a saját szememet egy habverővel, minthogy egy olyan k.rva szimpatikus embert, mint Juan a kockásterítőbe lássam a sok undorító patkány között, mint robin "shesaidno" van persely, drogos rio, rafael, evönsz, evra meg a többi..ráadásul pont akkor amikor végre a jól megérdemelt helyükön tanyáznak a tabellán.
Az nem lehet, hogy eladod az elmúlt 2 szezon legjobbját potom 40 milláért mencseszterbe,ha mindenképp mennie kell,akkor menjen párizsba,spanyolországba vagy mordorba,de a manuba nem! Nem vagyunk kibaszott arsenal.

Más: Springnek könnyen igaza lehet,ez a Balague koma Benítez országos cimborája, utálja Mout.Nyáron Falcaot is eladta a munak már deal done volt szerinte meg volt még sok faszsága..Na meg a manu PR-osairól sem szabad elfeledkezni, nyáron is szemrebbenés nélkül adtak ki a médiának olyan hazugságokat,hogy felajánlottuk shrekyért cserébe Luizt meg Matat :lol:
A sajtó meg amúgy is utál minket meg Josét, persze hogy nem nézik jó szemmel a menetelésünket meg hogy nem szakadunk le a cityt,arsa duotól, amíg a kedvenckéjük a 7. helyen vígan gurul a szopórolleren.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#11553 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

galferenc írta:Digi1 mondta: mata MU,
37m, holnap orvosi, dupla fizu!
Ha a Digin mondták, akkor tényleg nincs mit tenni, hiszen ők mindenkinél jobban tudják. :lol: :lol: :lol:

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11554 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Azért Mata is mondhatta volna azt magában, hogy "faszom majd most én megmutatom mit tudok és odateszem magam". Akár edzésen és a meccseken abban a kis időben ameddig pályán van. Egyszerűen belátta, hogy ebben a Mourinho féle Chelsea-ben nincs keresnivalója és inkább tovább áll. Azért az a heti dupla fizetés és folyamatos játéklehetőség hatalmas vonzerő.

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#11555 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

én nagyon bírom Mourinhot, de ilyen hülyeséget csinálni h Matat nem játszatja...Nem tudom miért élvezi ezt, hogy mindenhova ahova odamegy kiszed egy alap embert...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11556 Hozzászólás Szerző: langidave »

andrewm93 írta:Pofám leszakad, ha tényleg eladjuk. Csak nehogy a saját koporsónkba b@sszuk bele a szöget... Riválishoz adjuk el, Oscar lesérül, aztán rá is csesztünk... Mourinho Casillas után őt is leamortizálja. Ahhoz képest régen mennyire szerettem és tiszteltem, egyre inkább egy házsártos, hisztis nyugdíjasra kezd emlékeztetni.
az eredmények őt igazolják. Casillast kitette a csapatból, de CAnál se játszik. Miért? mert van nála jobb.

Győztes csapaton ne változtass és José megtalálta a szezon elejei próbálgatások után a csapatát, örüljünk ennek és reménykedjünk, hogy ne a félkegyelmű MUnak adjuk el Matát.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#11557 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Szerintem abra rúgja ki mout és jöhet vissza AVB :P

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#11558 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Pofám leszakad, ha tényleg eladjuk. Csak nehogy a saját koporsónkba b@sszuk bele a szöget... Riválishoz adjuk el, Oscar lesérül, aztán rá is csesztünk... Mourinho Casillas után őt is leamortizálja. Ahhoz képest régen mennyire szerettem és tiszteltem, egyre inkább egy házsártos, hisztis nyugdíjasra kezd emlékeztetni.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Átigazolások

#11559 Hozzászólás Szerző: bules »

galferenc írta:Digi1 mondta: mata MU,
37m, holnap orvosi, dupla fizu!
Már a Telegraph is leközölte, úgy néz ki mégis igaz :(

http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... elsea.html

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11560 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Spring írta:Én 100%-ban biztos vagyok benne, hogy marad. Viszont Mou és a klub menjen a retkes anyjába, hogy ilyenkor nem bírnak kiállní és nyilatkozni valamit.Köcsögök
Ha minden felröppenő pletykára ki kellene állniuk megcáfolni azt, akkor napi 24 órában csak azt csinálnák. Matának meg sajnos mennie kell, így lesz jó mindenkinek.

Válasz küldése