Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6981
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11621 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cserébe adják oda rooney-t azt mehetnek a fenébe akkor ugyan ott lesznek ahol eddig.2 jó játékosuk lesz és ennyi pont mint most.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11622 Hozzászólás Szerző: Daniel »

emsanya írta:Azért azt mi is nehezen engedhetjük meg, hogy egy 40 millás játékost a padon tartsunk. Akármekkora játékos, a padról ő sem tud semmit se csinálni. Nem fér bele José rakkolós elképzeléseibe (ami egyébként látszott is amikor játszott, nem támadott le, nem ment vissza védekezni és cserénél meg hisztizett, miközben tényleg semmit se csinált a pályán). Willian/Oscar jobban illik bele, ennyi.

Nagyon jó játékos, de nem ebben a rendszerben és ekkora árért elengedhető...
DE NEM NEKIK! Azt komolyan nem látjuk át, hogy ha esetleg nem érik el a BL-t, akkor kb. senkit sem fognak tudni igazolni és nem tudják megtartani a jobb játékosokat? Hosszú évekre megszabadulhatnánk tőlük, erre gyakorlatilag visszahozzuk őket a versenybe? Mata köré meg simán építhet egy játékrendszert, hülyeség hogy nem illik be hozzájuk... José annyira hülye lenne, hogy így alábecsüli a játékát vagy mi? Nem baj, majd ha ott is ad 30 assistot, akkor talán elhiszi, hogy mekkora barom volt...

Ezek után minimum érkezzen Ibrahimovich/Rooney, Shaw és Zouma.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#11623 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért azt mi is nehezen engedhetjük meg, hogy egy 40 millás játékost a padon tartsunk. Akármekkora játékos, a padról ő sem tud semmit se csinálni. Nem fér bele José rakkolós elképzeléseibe (ami egyébként látszott is amikor játszott, nem támadott le, nem ment vissza védekezni és cserénél meg hisztizett, miközben tényleg semmit se csinált a pályán). Willian/Oscar jobban illik bele, ennyi.

Nagyon jó játékos, de nem ebben a rendszerben és ekkora árért elengedhető...

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11624 Hozzászólás Szerző: redrum »

Kb. annyiért hajlandók vagyunk eladni mint amennyiért Williant hoztuk a nyáron, és pont a mu-nak... grat
2 év alatt 118 meccsen 32 gól és 55 gólpassz. Ha manchesterben csak fele ilyen jó lesz már jól járnak. Attól függetlenül hogy most a 7. helyen vannak még mindig riválisok, lehet hogy nem ebben a szezonban, de hosszútávon biztosan. Mata pedig ott lehet még hosszú évekig.
I'm goin' down down down down

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11625 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

bules írta:Azt elfelejtitek hogy adnának érte 40 milliót abból tudunk venni mást... Bajnoki címért folytatott harcban idén már nem szólnak bele, és játszani sem fogunk már velük (max. bl. de ott Mata nem léphetne pályára) Viszont a cityvel, arsenallal játszanak még és az nekünk jó ha megverik őket.

Nem játszunk velük a következő négy hónapban, de hosszú távon kell gondolkozni. Ha eladjuk, valószínűleg aláfirkant egy 5 éves szerződést az MU-val, és játszana ellenünk évente többször.

Idén nem tud beleszólni a bajnoki címbe az United, de ez nem lesz sokáig így. Egy Mata típusú/szintű játékos nagyon kellene nekik, ne könnyítsük meg a dolgukat.

Azt írod, hogy az érte kapott 40 millióból vehetünk mást. Ez igaz, de Maa a legjobbak között van a posztján, nehéz lenne hasonló szintet képviselő játékost venni(hirtelen nem is tudom ki lenne elérhető aki elég jó és mozdítható). Arról nem is beszéle, hogy a minőségi pótlás mindig drága, januárban viszont a klubok keményen kihasználják ha valakinek nagyon kell egy játékos(Carroll).

Tehát Mata eladásával a csapat gyengülne, az MU erősödne, anyagilag sem járnánk feltétlenül jól. Az meg komolytalan, hogy adjuk el azért mert az United idén játszik még a City-vel.. Van még 16 forduló és teljesen a kezünken van a bajnokság, foglalkozzunk saját magunkkal, ne a többi csapatot erősítsük.

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Átigazolások

#11626 Hozzászólás Szerző: bules »

Azt elfelejtitek hogy adnának érte 40 milliót abból tudunk venni mást... Bajnoki címért folytatott harcban idén már nem szólnak bele, és játszani sem fogunk már velük (max. bl. de ott Mata nem léphetne pályára) Viszont a cityvel, arsenallal játszanak még és az nekünk jó ha megverik őket.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11627 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem fogjuk Mata-t a MU-nak eladni, ahogy ők sem fogják nekünk Rooney-t. Csak az a bökkenő hogy Rooney megteheti, hogy kivásárolja magát a szerződéséből, míg Mata nem, plusz a spanyolért van külföldről is ajánlat pletykák szerint, míg Rooney-ért csak mi és talán az Arsenal licitálunk.

Ha egy Ba-t nem engedett el Mourinho kölcsönbe sem[!] az Arsenalhoz*, akkor egy nála klasszisokkal jobb Mata-t sem fog a MU-nak elengedni.

*[egyébként mennyire igaza volt, amikor azt mondta ha odaadja Ba-t akkor bajnok lenne az Arsenal, lenne két, a PL és a keretük szintjéhez bőven jó csatáruk, ugyan még nem bajnokok, de arra gondolni sem mertem, hogy ennyi sérülttel, BL halálcsoporttal a nyakukon vezetni fogják a bajnokságot féltávnál]

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#11628 Hozzászólás Szerző: easy »

Lehet, h csak szopatjuk a unitedet. Elhitetjük velük, h van keresnivalójuk Mata leigazolására, aztán deadline dayen benyögi a vezetőség, h bocs mégse. Ezzel elérnénk, h a kövi 10napban csak rá koncentráljanak (mint nyáron mikor Cescet akarták megszerezni 1-2hónapig), aztán mikor koppannak már csak 1-2 pánikigazolásra van esélyük. Én legalábbis kizártnak tartom, h eladnánk Juant, főleg Manchesterbe.

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#11629 Hozzászólás Szerző: Greench »

+3: Nem adjuk el, főleg nem riválisnak, ha ők nem adták el gumifejű Rooneyt, akkor mi sem nekik :)
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#11630 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

California Max írta:1. Mata nem játszik, és valószínűleg nem is tervez vele Mou.
2. A fizetése így kidobott pénz.
3. Neki sem jó ez, pláne hogy így nem kerül be a VB keretbe.
4. A 40 millió font nem kevés pénz, és jól jön, ha nagyot kell igazolni olyan posztra, ahol hiány van/lesz.
5. A MU-val már nem játszunk idén, viszont a közvetlen versenytársaink játszanak még, így a MU erősítése a versenytársainkat gyengíti.
6. A MU idén nem versenytárs, nagyon lemaradtak már.
7. Más csapat valószínűleg nem adott/ad ajánlatot érte. PSG-ben, Reálban nem lenne biztos kezdőember. Atleticóban lenne, de nekik meg nincs ennyi pénzük.
1. Ezt sosem fogom tudni elfogadni, nem látok semmilyen racionális indokot arra, hogy ennyit játsszon csak, ugyanarról lehet szó, mint a Realnál, hogy csak meg akarja mutatni, hogy őfelette senki sem áll, de ebből rohadtul nem jön ki jól a csapat szerintem.
2. Ez hülyeség, Abrának nem számít és nem hiszem, hogy annyira aggódnunk kéne az FFP miatt PL-csapatként.
3. Ez így igaz, más kérdés, hogy szerintem itt is meg kéne kapnia a lehetőséget.
4. Roman Abramovics a csapat tulajdonosa.
5. Viszont a következő x szezonban még játszunk velük és pont nem lenne szükség ott még egy bizonyítási vágytól fűtött játékosra is, mert ellenük amúgy is mindig kemény lesz játszani. És amúgy szerintem akár vele, akár nélküle, de ki fog kapni a MU az Emiratesben is és otthon a Citytől is.
6. Ezt esélyes, hogy kb. állandóvá tehetnénk azzal, ha még fél szezonon át nem segítjük őket jó játékosokkal vagy sok pénzzel, nincs olyan elérhetetlenül messze a BL-hely nekik, amit ha elérnek, akkor valószínűleg maradnának a nagyágyúik. Bohóckodjanak csak Younggal, Kagawával és Valenciával, ne adjunk fegyvert a kezükbe. A másik meg, hogy leszarom, hogy nem versenytársak, őket az elmúlt pár évért ott kell szopatnunk, ahol csak tudjuk. Szerintem nem véletlen, hogy az utóbbi években dealeltünk már a Poollal, az Arsenallal, sőt, még a Barcával is, de velük nem.
7. Ennél többet játszana a Realban, az tuti. És szerintem 37 millió fontja az Atleticonak is van.
+1. Ma van 14 hónapja, hogy meglehetősen gusztustalan módon ki lett rúgva Di Matteo. Szomorú lenne, ha a klub egy újabb fontos személyével eljátszanánk ezt, pláne, hogy egyikük sem egy Balotelli, hanem szeretetre méltó, a csapat sikeréért mindent megtevő emberek (tudom, hogy nem annyira fontos, mint RDM, de azért kettőből kettő Év Játékosa díjat szerzett, adott három gólpasszt a három gólunkhoz két európai kupadöntőben és kb. a legtöbb gólt szerezte Európában középpályásként tavaly).
+2. Ha most elmenne és ketten megsérülnek elölről, akkor majd nézhetjük Ramirest szerencsétlenkedni a jobb oldalon.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#11631 Hozzászólás Szerző: California Max »

Daniel írta:http://www1.skysports.com/football/news ... m=facebook

Én nem akarom elhinni, hogy akkora gyökér sötét legyen a vezetőség, hogy ezeknek a férgeknek adjuk el az előző két szezon legjobb játékosát. Már csak azért se tenném, amit nyáron műveltek velünk és Rooneyval, a pofátlan mocskok azok után, hogy mernek egyáltalán tárgyalni bárkivel is? A tetejébe az életbe először olyan mélyre süllyedhetnének, ahonnan évekig nem lenne kiút (EL hely, sztárok kiválása, pénzügyi válság stb.) erre gyakorlatilag kihúznánk őket a szarból 37 millió fontért? Na ne........ Miért opció a PL-en belül Mata eladása? Mért akarjuk a rivális klubokat erősíteni? Nyáron nem adjuk el Ba-t az Arsenalnak, mert bajnokesélyesek, de Mata mehet a MU-ba? Nem értem a logikát komolyan.
Azt gondolom, a logika azon alapszik, hogy:

1. Mata nem játszik, és valószínűleg nem is tervez vele Mou.
2. A fizetése így kidobott pénz.
3. Neki sem jó ez, pláne hogy így nem kerül be a VB keretbe.
4. A 40 millió font nem kevés pénz, és jól jön, ha nagyot kell igazolni olyan posztra, ahol hiány van/lesz.
5. A MU-val már nem játszunk idén, viszont a közvetlen versenytársaink játszanak még, így a MU erősítése a versenytársainkat gyengíti.
6. A MU idén nem versenytárs, nagyon lemaradtak már.
7. Más csapat valószínűleg nem adott/ad ajánlatot érte. PSG-ben, Reálban nem lenne biztos kezdőember. Atleticóban lenne, de nekik meg nincs ennyi pénzük.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#11632 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Daniel írta:http://www1.skysports.com/football/news ... m=facebook

Én nem akarom elhinni, hogy akkora gyökér sötét legyen a vezetőség, hogy ezeknek a férgeknek adjuk el az előző két szezon legjobb játékosát. Már csak azért se tenném, amit nyáron műveltek velünk és Rooneyval, a pofátlan mocskok azok után, hogy mernek egyáltalán tárgyalni bárkivel is? A tetejébe az életbe először olyan mélyre süllyedhetnének, ahonnan évekig nem lenne kiút (EL hely, sztárok kiválása, pénzügyi válság stb.) erre gyakorlatilag kihúznánk őket a szarból 37 millió fontért? Na ne........ Miért opció a PL-en belül Mata eladása? Mért akarjuk a rivális klubokat erősíteni? Nyáron nem adjuk el Ba-t az Arsenalnak, mert bajnokesélyesek, de Mata mehet a MU-ba? Nem értem a logikát komolyan.
Nemk örülök

Mata nem mehet el.JM-nek is meg kell adnia a lehetőséget neki,többet érdemel,mint a pad.Nekem hatalmas kedvencem Juan,demoralizáló lenne a számomra ha elmenne,főleg ha a United-hez... :|
Stone haxleader!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11633 Hozzászólás Szerző: Daniel »

http://www1.skysports.com/football/news ... m=facebook" onclick="window.open(this.href);return false;

Én nem akarom elhinni, hogy akkora gyökér sötét legyen a vezetőség, hogy ezeknek a férgeknek adjuk el az előző két szezon legjobb játékosát. Már csak azért se tenném, amit nyáron műveltek velünk és Rooneyval, a pofátlan mocskok azok után, hogy mernek egyáltalán tárgyalni bárkivel is? A tetejébe az életbe először olyan mélyre süllyedhetnének, ahonnan évekig nem lenne kiút (EL hely, sztárok kiválása, pénzügyi válság stb.) erre gyakorlatilag kihúznánk őket a szarból 37 millió fontért? Na ne........ Miért opció a PL-en belül Mata eladása? Mért akarjuk a rivális klubokat erősíteni? Nyáron nem adjuk el Ba-t az Arsenalnak, mert bajnokesélyesek, de Mata mehet a MU-ba? Nem értem a logikát komolyan.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#11634 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Buluska írta:
dacultras írta:
ChesterB írta:nyáron ha nem hosszabbítunk Eto'o-val
http://nb1.hu/hirek/etoo-az-mu-kivegzes ... -chelsea-t" onclick="window.open(this.href);return false;
Kicsit szar a fordítás, nem jelentette ki ennyire nyíltan, hogy a szezon végén visszamegy.

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Azért remélem igaz.
Nagyon örülök a tegnapelőtti triplájának, de őt kb. nyíltan 1 évre hoztuk ide nem többre, és nem is kell belőle több... Az elsődleges oka az volt, hogy nem jött egy sztárcsatár se nyáron (Rooney, Cavani, Falcao...), őt meg úgy hozta sors, hogy ingyen lehetett elhozni a bedőlt Anzsitól, egy ilyen rutinos klasszisért az meg megéri.
Nyáron meg vszeg jön majd csatár, plusz Lukaku is talonban van, Eto'o se lesz fiatalabb már, szóval menjen csak levezetni Mallorcára.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#11635 Hozzászólás Szerző: Buluska »

dacultras írta:
ChesterB írta:nyáron ha nem hosszabbítunk Eto'o-val
http://nb1.hu/hirek/etoo-az-mu-kivegzes ... -chelsea-t" onclick="window.open(this.href);return false;
Kicsit szar a fordítás, nem jelentette ki ennyire nyíltan, hogy a szezon végén visszamegy.

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#11636 Hozzászólás Szerző: dacultras »

ChesterB írta:nyáron ha nem hosszabbítunk Eto'o-val
http://nb1.hu/hirek/etoo-az-mu-kivegzes ... -chelsea-t" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11637 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem nem komolytalan riválishoz menni, a játékos egyrészt ott focizik ahol megkapja a fizetését, másrészt ha van benne profizmus és tehetség akkor minél magasabb szinten akar játszani, kupákat nyerni. Ha ez azzal jár hogy a riválishoz kell menni, hát istenem, valahol a játékost is meg kell/lehet érteni, nem egyből a nyakát kell elvágni mert riválishoz igazolt.

Ha a MU nem kerül a BL-be, egy RvP vagy Rooney féle világklasszis játékos biztos nem fog egy EL csoportkörbe bohóckodni [ha egyáltalán az a helyezés is meglesz...], teljesen érthető lenne a klubcsere. Ha meg más nem tesz ajánlatot rajtunk kívül, akkor hozzánk igazol.

Lukaku jó, én is megadnám neki a bizalmat, nyáron ha nem hosszabbítunk Eto'o-val akkor meg is van a helyére a belga. Ha Ba is elmegy [miért ne tenné?] akkor marad jövőre a BL-ben még mindig rutintalan [nem tudom az Anderlechttel hányszor volt BL-ben, max 2-szer, ami maximum 12 csoportmeccs, bár az 16-17 évesen] és a hol gólt szerző hol nem Torres, José ezt elkerülné szerintem, ezért hozná el Rooney-t, amit meg is tudok érteni.

Nem mellesleg az az ember ha itt van akkor nem kell se új csatár, se új tkp, se új szélső, mindenhol ott van, robotol, és akár Lukaku mögött is játszhat ha úgy adódik, nem mellesleg angol. Szerintem mi nem bukhatunk vele, de persze bármi megtörténhet, akár hosszabbíthat is a MU-val, de akkor soha többé nem fog elkerülni onnan.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#11638 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Николаевич írta:Az olaszoknál nagy divat cserélgetni a játékosokat, szerintem elég komolytalan dolog, nem kéne követni őket ebben (sem). Vicc, hogy elvileg rivális csapatok össze vissza adogatják egymásnak a játékosokat.

Nem vagyok egy elvetemült utálkozó szurkoló, de Rooney lassan 10 éve van az MU-ban, ami alatt hatalmas rivalizálás folyt a két csapat között. Több száz meccs és gól van a háta mögött. Klasszis játékos, de én nem nagyon szeretném itt látni, ahogy Mata-t sem pirosban.

Lukaku Rooney óta a legjobb fiatal csatár a PL-ben. Miért nem nyomjuk inkább őt? Az angol megkapta a lehetőséget 19-20 évesen, ezért is lett ilyen jó játékos.
Majdnem mindenben egyet értek de Cole is ős arsenalos volt mikor idejött és megszoktuk évekig az egyik legjobbunk volt ha a hentest normális áron (értsd nem Matáért) sikerülne elhozni jó üzlet lehetne plusz gyengülne a MU
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#11639 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

jkopfner írta:
zzzzz írta:
Wisey írta:En megtartanam Mata-t, mert barmelyik jatekos leserülhet akarmennyi idöre. Lasd Essien, aki mar sosem lesz a regi. Vagy ha Hazard megint megrugdos egy labdaszedö fiut, es eltiltjak par meccsre :)
De egy sima (Oscar / Hazard) formahanyatlas eseten is bevethetö lenne Mata.
Miért kellene ahhoz sérülés? Willian és Oscar az előző két meccsükön valami borzalmasak voltak, ilyen teljesítmény után Mata 6 meccs padozást kapna, de le merném fogadni, hogy a két brazil már megint kezdeni fog a hétvégén... Nyerhet akármit José, de nem bocsátom meg neki, ha tönkreteszi Mata karrierjét kékben. (És tudom, hogy egy játékos sem lehet nagyobb a klubnál, de meg vagyok győződve róla, hogy azt, amit a brazil duó hoz, azt Mata is tudná folyamatos játéklehetőség mellett, sőt, valószínűleg többet is. És hiába védekezik jobban Oscar, hogyha aztán a kapunktól 40 méterre eladja a labdát. Ha nem a védő Evra van ott, akkor simán gólt kaphattunk volna belőle.)
Én eddig jobbnak látom mindhárom játékost (Hazard/Oscar/Willian) Matától. Sajnálom nagyon Matát, de Mou játékfelfogásába nem nagyon fér bele. Az pedig luxus, hogy a padot koptassa és arra várjon, hogy lesérül valaki. Főleg a VB évében. Bármennyire is szomorú sajnos lassú és nem elég agresszív a jelenlegi játékrendszerünkhöz. Én személy szerint áment mondanék egy Rooney - Mata cserére.
Idén jobbak, de úgy szvsz nem nehéz jobbnak lenni, ha Mata hatmeccsenként jut szóhoz. Azt sajnálom, hogy a spanyol nem kapott még 3 meccset egymás után, az elejétől a végéig. Szerintem akkor lehetne beszélni arról, hogy melyikük a jobb. A Rooney-Mata cseréről meg már Chester leírta, hogy miért nem szabad megtörténnie.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11640 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Az olaszoknál nagy divat cserélgetni a játékosokat, szerintem elég komolytalan dolog, nem kéne követni őket ebben (sem). Vicc, hogy elvileg rivális csapatok össze vissza adogatják egymásnak a játékosokat.

Nem vagyok egy elvetemült utálkozó szurkoló, de Rooney lassan 10 éve van az MU-ban, ami alatt hatalmas rivalizálás folyt a két csapat között. Több száz meccs és gól van a háta mögött. Klasszis játékos, de én nem nagyon szeretném itt látni, ahogy Mata-t sem pirosban.

Lukaku Rooney óta a legjobb fiatal csatár a PL-ben. Miért nem nyomjuk inkább őt? Az angol megkapta a lehetőséget 19-20 évesen, ezért is lett ilyen jó játékos.

Válasz küldése