Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13641 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Ancelotti írta:
Nemár ://////
Árulja a házát is elvileg.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Ancelotti
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 22:33

Re: Átigazolások

#13642 Hozzászólás Szerző: Ancelotti »


Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13643 Hozzászólás Szerző: marknagy »

http://www.espn.co.uk/football/sport/story/213757.html#" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#13644 Hozzászólás Szerző: focimark »

marknagy írta:Transfer News Central
De Telegraaf reports that Jose Mourinho will contact Van Ginkel this week to convince him joining Chelsea.
Én örülnék neki, nem láttam sokszor játszani, de amikor láttam, akkor jó volt, Lampardéhoz hasonlít a játéka.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13645 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Transfer News Central
De Telegraaf reports that Jose Mourinho will contact Van Ginkel this week to convince him joining Chelsea.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13646 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Remélem összejön az üzlet és nem hozzánk jön.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ra-2254337" onclick="window.open(this.href);return false;

Duffman
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010. április 1., csütörtök 18:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Damien Duff

Re: Átigazolások

#13647 Hozzászólás Szerző: Duffman »

zoli0415 írta:De miért adnánk el? Mert a marca azt írta??Ő is elmondta hogy maradni akar és nem is mondták neki hogy el akarják adni csak azt hogy elégedettek vele.
Szerintem is a spanyol lapok terjesztik ezt a rémhírt. Befejezhetnék már és törődjenek a saját dolgaikkal. Úgy gondolom volna miről írniuk.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13648 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nem tudom, hogy ez most az öröm-boldogság miatti udvariaskodás (tudom, hogy nem jellemző Mourinhora, de nagy játékos ő...), vagy tényleg dől az elmúlt pár év általános véleménye, mert Roman mégse szól bele egy kumma szót se az igazolásokba.
They do now.

szaszadam
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 22:14
Kedvenc játékos: Luiz

Re: Átigazolások

#13649 Hozzászólás Szerző: szaszadam »

Anno mikor Mata csatlakozott a Chelsea hez ugy volt varva mint jelenleg Schurrle.Senki nem latott semmi nagy extrat benne csak egy fiatal tehetseges spanyolt, most meg mindenki elelvez tole, ku*va jo ballaba van az tuti,es nagyon tehetseges, de a jobb laba olyan mint Cechnek(zerooo sajna)

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#13650 Hozzászólás Szerző: Buluska »

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Mou beszel Sheva leigazolasarol es Eto'o-rol.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#13651 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

De miért adnánk el? Mert a marca azt írta??Ő is elmondta hogy maradni akar és nem is mondták neki hogy el akarják adni csak azt hogy elégedettek vele.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#13652 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Hatalmas húzás lenne ha Mata-t eladnánk és hoznánk helyette egy szar Sneijder-t vagy akárki mást.. ja nem. :D Mata a legjobb játékosunk, remélem meg sem fordult a vezetők fejében, hogy eladjuk. Az idei évben ha nem láttam Mata nevét a kezdőben nem néztem a meccset.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#13653 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Matát elküldeni és Maticot hozni 40 milkáért nagyon nagy tökön szúrás lenne saját részünkről.
Mikel vagy David Luiz ha távozna azt még kibírnám, de ha el is mennek, nehogy már áron alul adjuk el őket. Luiz ha jól emlékszem 25m-be került összesen, a hírek miszerint elmegy azok meg 20 milláról szólnak.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Duffman
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010. április 1., csütörtök 18:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Damien Duff

Re: Átigazolások

#13654 Hozzászólás Szerző: Duffman »

almos írta:Nem érdekel sem Mourinho, sem Abramovics, sem az egész Chelsea, ha eladják Mikelt és megveszik helyette Maticot én elmegyek és lebontok a Stamford Bridge-et! Amúgy is, Mikel a posztján nagyon jó, nincs is egy hasonló játékosunk sem. Elég csak a MU elleni első FA-kupa meccset megnézni, a második félidőben egy sokkalta támadóbb középpályás (Lampard) helyére állt be és olyan stabilitást hozott a csapatba, ami nélkül nem tudunk játszani. Tökéletes labdaszerzései vannak, erős, ha kell le tudja lassitani a játékot és az intelligensebb szinesbőrű játékosok közé tartozik. Szerintem nélkülözhetetlen a 4-2-3-1-ben.
Én sem örülnék, ha elmenne Obi. Amikor ide igazolt elég szertelen, öntörvényű játékos volt. Az elmúlt idény ne legyen mérték adó. Rafa taktikai döntéseit szerintem meg jobb ha elfelejtjük. - Yossi játéka stb. - De José majd megoldja. Blue is the colour.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#13655 Hozzászólás Szerző: almos »

Nem érdekel sem Mourinho, sem Abramovics, sem az egész Chelsea, ha eladják Mikelt és megveszik helyette Maticot én elmegyek és lebontok a Stamford Bridge-et! Amúgy is, Mikel a posztján nagyon jó, nincs is egy hasonló játékosunk sem. Elég csak a MU elleni első FA-kupa meccset megnézni, a második félidőben egy sokkalta támadóbb középpályás (Lampard) helyére állt be és olyan stabilitást hozott a csapatba, ami nélkül nem tudunk játszani. Tökéletes labdaszerzései vannak, erős, ha kell le tudja lassitani a játékot és az intelligensebb szinesbőrű játékosok közé tartozik. Szerintem nélkülözhetetlen a 4-2-3-1-ben.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13656 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

putthelime írta:Be se linkelem sky-ról a "Mata denies Chelsea exit talk" cikket, mert nem hiszem el, hogy ezt bárki benyalta egy percre is.

Lehet hogy nem igaz de engem rohadtul kezd idegesíteni hogy egyáltalàn szóba került ez a dolog. Bassza meg.

Visszatérve Sneijderre: a pályafutása során egy jó éve volt(2010), ezt leszámítva elküldték a Realból, kiszorult minden idök leggyengébb Interéből, és az oszmán ligában sem pntja a gólokat/gólpasszokat. Bagózzon nyugodtan tovább törökben, egészségére.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#13657 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Cavani és Sneijdernek baszottul örülnék, vissza Lukaku-t és De bruyne-t!
ÁLOMCSAPAT!!

Sneijder óriási játékos!! minden csapatnak hasznára válna, óriási igazolás lenne, bár pofátlanság 7,5 m-ról 15 millióra emelni az árát miközben 1 évet öregedett és nagyobb klasszis nem lett tőle...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13658 Hozzászólás Szerző: Chester »

putthelime írta:Be se linkelem sky-ról a "Mata denies Chelsea exit talk" cikket, mert nem hiszem el, hogy ezt bárki benyalta egy percre is.
Én pont ezért töröltem a twitterem közül az összes ilyen átigazolásos oldalt. Meguntam a baromságokat.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13659 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Be se linkelem sky-ról a "Mata denies Chelsea exit talk" cikket, mert nem hiszem el, hogy ezt bárki benyalta egy percre is.
They do now.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#13660 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hagyjuk már Maticot.... :D Viccnek is rossz, a 40 millió meg még mókásabb.
Egész jó játékos, ennyi. Egy Evertonba, Liverpoolba jó lenne, talán még egy Tottenhambe, ide k*rva kevés.

Sneijder meg rohadjon tovább Törökországban, az ég világon semmi szükség nincs rá, kiégett sz*rdarab, Mourinho nem lehet olyan hülye, hogy idehozza. A szezon felében sérült, a másik felében meg nincs kedve játszani. 4 éve kb., amikor a Real mindenképpen el akarta adni, akkor szívesen láttam volna itt, ma semmi nem szól mellette, se rutin, se az, hogy JM seggébe van, semmi...


Inkább a Hulkos bizniszt üssük tovább, Schürrle ide vagy oda, a brazil bármikor elférne itt, ide ilyen dinamikus játékosok kellenek.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése