Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13721 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

marknagy írta:Pletykák:

Fernando Torres-t 20 millió euróért vinné a Barcelona és a napokban ajánlatot is tesznek érte (Catalan Paper Sport).

Edison Cavani már nagyon közel van az átigazoláshoz, a két klub elöljárói ma is találkoznak (L'Equipe).

A Chelsea megegyezett a Vitesse csapatával, így Van Ginkel Londonba költözik. Az ára 7.5 millió Font (Marca).

Robert Lewandowski ügynöke a héten Londonba utazik, ahol tárgyal majd a Chelsea-vel egy esetleges klubváltásról (Express).

A Chelsea tárgyal a Benfica csapatával, Nemanja Matic visszaigazolásáról (Sky Italia).

Oriol Romeu a következő szezont kölcsönben töltheti, a Celta Vigo csapatánál (SB Nation).

/Chelseafanatics/
Ezt így egy az egyben elfogadnám Lewa nélkül.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13722 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Pletykák:

Fernando Torres-t 20 millió euróért vinné a Barcelona és a napokban ajánlatot is tesznek érte (Catalan Paper Sport).

Edison Cavani már nagyon közel van az átigazoláshoz, a két klub elöljárói ma is találkoznak (L'Equipe).

A Chelsea megegyezett a Vitesse csapatával, így Van Ginkel Londonba költözik. Az ára 7.5 millió Font (Marca).

Robert Lewandowski ügynöke a héten Londonba utazik, ahol tárgyal majd a Chelsea-vel egy esetleges klubváltásról (Express).

A Chelsea tárgyal a Benfica csapatával, Nemanja Matic visszaigazolásáról (Sky Italia).

Oriol Romeu a következő szezont kölcsönben töltheti, a Celta Vigo csapatánál (SB Nation).

/Chelseafanatics/
We are the famous, the famous Chelsea!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13723 Hozzászólás Szerző: bela2 »

galferenc írta:Szerintem meg nincs kb ősszeg. Már van 3 fiatal,válogatott srác: Lukaku,De B, van Kimmel. Még jöhet 1-2, sőt akár 3 bajnoki után is, 2 hónap edzés,sok edzőmeccs után,ha MOU úgy látja. Annyi zsé lesz,amennyi kell. Jó lesz az!
Ja. Minek ide üzleti terv. Csukcsföldön nem szokás.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13724 Hozzászólás Szerző: Chester »

kdako írta:Nem egyértelmű nekem továbbra sem, hogy most akkor kikölcsönöztük a Benficának, vagy simán szerződtették.
Elvileg szerződtették, nagyjából 8,8 millió fontot ír a transfermarkt.de, és 2018-ig írt alá.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13725 Hozzászólás Szerző: béla »

Én arra is gondoltam,hogy lehet,hogy valami furfangos módon oldották meg ezt a szerződést(pl,hogy miénk x százaléka,de opciós jogunk van a többire vagy hasonlók). Csak mert nagyon úgy állt a dolog,hogy a miénk,és csak kölcsön lesz belőle.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#13726 Hozzászólás Szerző: Dante »

galferenc írta:Szerintem meg nincs kb ősszeg. Már van 3 fiatal,válogatott srác: Lukaku,De B, van Kimmel.
Ki?!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13727 Hozzászólás Szerző: kdako »

Николаевич írta:
ChesterB írta:
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... os-2252755" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennyit erről, pedig azt hittem én is hogy előbb-utóbb nálunk köt ki. Talán nem baj, hogy nem.

Jobb hogy a Benficához igazolt. Amíg Lukaku meg KDB sem biztos hogy befér a csapatba addig nincs itt keresni valója. 7-7 gólt rúgott a szerb bajnokságban(ami nem sokkal jobb mint a magyar), ez nem olyan bika. Persze nagyon fiatal még, fog fejlődni a Benficában, jobb lesz neki ott mint a Reservesben.
Nem egyértelmű nekem továbbra sem, hogy most akkor kikölcsönöztük a Benficának, vagy simán szerződtették.
GO BLUES!

Ancelotti
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 22:33

Re: Átigazolások

#13728 Hozzászólás Szerző: Ancelotti »

- Apánk
- Jó lesz az!

Komolyan mondom...nem vagyok nagy fórumozó, inkább csak olvasgatom a dolgokat, de ezekkel a szavakkal már kikergettek a világból is :D :D :D

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Átigazolások

#13729 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Szerintem meg nincs kb ősszeg. Már van 3 fiatal,válogatott srác: Lukaku,De B, van Kimmel. Még jöhet 1-2, sőt akár 3 bajnoki után is, 2 hónap edzés,sok edzőmeccs után,ha MOU úgy látja. Annyi zsé lesz,amennyi kell. Jó lesz az!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#13730 Hozzászólás Szerző: bela2 »

[quote="Bubi"]Nekem az a tippem, hogy nyáron költünk legalább 70-90 millió fontot. Három játékossal lehetne szerintem tökéletesíteni a csapatot (illetve a sallang elküldésével): egy csatár, egy jobbszélső és egy középső védő. Csatárnak Cavani, szélsőnek Hulk/schürhlrlrlre, védőnek passz, elég lenne egy epizódista aprópénzért...

Hozzáteszem hogy így hogy marad De Bruyne és Lukaku is, simán nekivágnék, bár egy csatár még emellett is elfér, tököm kivan ezzel a centizgetéssel meg tököléssel amit csinálunk évek óta...[/
Szerintem most nem centizgetnek csak van egy kb. összeg amit el akarnak költeni.(közben el is adnak) Vannak prioritások.Várják, hogy beinduljon a lavina és akkor sakkoznak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#13731 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem az a tippem, hogy nyáron költünk legalább 70-90 millió fontot. Három játékossal lehetne szerintem tökéletesíteni a csapatot (illetve a sallang elküldésével): egy csatár, egy jobbszélső és egy középső védő. Csatárnak Cavani, szélsőnek Hulk/schürhlrlrlre, védőnek passz, elég lenne egy epizódista aprópénzért...

Hozzáteszem hogy így hogy marad De Bruyne és Lukaku is, simán nekivágnék, bár egy csatár még emellett is elfér, tököm kivan ezzel a centizgetéssel meg tököléssel amit csinálunk évek óta...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#13732 Hozzászólás Szerző: bolnud »

almos írta:
Николаевич írta:
ChesterB írta: http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... os-2252755" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennyit erről, pedig azt hittem én is hogy előbb-utóbb nálunk köt ki. Talán nem baj, hogy nem.

Jobb hogy a Benficához igazolt. Amíg Lukaku meg KDB sem biztos hogy befér a csapatba addig nincs itt keresni valója. 7-7 gólt rúgott a szerb bajnokságban(ami nem sokkal jobb mint a magyar), ez nem olyan bika. Persze nagyon fiatal még, fog fejlődni a Benficában, jobb lesz neki ott mint a Reservesben.
Figyeljétek meg, egyszer nem igazolunk le egy wonderkidet és lesz belőle valami. 5 év múlva majd valami 30 millióért adják el.
Talán pont azért lesz belőle valami, mert nem hozzánk került. Egy wonderkidneksokkal több esélye van fejlődni egy Benfica szintű csapatnál , mint nálunk sajnos.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#13733 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:
ChesterB írta:
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... os-2252755" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennyit erről, pedig azt hittem én is hogy előbb-utóbb nálunk köt ki. Talán nem baj, hogy nem.

Jobb hogy a Benficához igazolt. Amíg Lukaku meg KDB sem biztos hogy befér a csapatba addig nincs itt keresni valója. 7-7 gólt rúgott a szerb bajnokságban(ami nem sokkal jobb mint a magyar), ez nem olyan bika. Persze nagyon fiatal még, fog fejlődni a Benficában, jobb lesz neki ott mint a Reservesben.
Figyeljétek meg, egyszer nem igazolunk le egy wonderkidet és lesz belőle valami. 5 év múlva majd valami 30 millióért adják el.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13734 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... os-2252755" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennyit erről, pedig azt hittem én is hogy előbb-utóbb nálunk köt ki. Talán nem baj, hogy nem.

Jobb hogy a Benficához igazolt. Amíg Lukaku meg KDB sem biztos hogy befér a csapatba addig nincs itt keresni valója. 7-7 gólt rúgott a szerb bajnokságban(ami nem sokkal jobb mint a magyar), ez nem olyan bika. Persze nagyon fiatal még, fog fejlődni a Benficában, jobb lesz neki ott mint a Reservesben.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13735 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

tibi71 írta:Azért ez a Mata ügy rendesen felbasz,hogy ha igaz ! Hogy kerülhetett egyáltalán szóba ?? Ha itt is el kezdi üldözni a Spanyolokat José,akkor........ : :evil:
Ez pont erről szól... Volt is egy cikk, amiben részletesen leírták, hogy ez csak arra megy ki, hogy megutáltassák Mourinho-t a szurkolókkal. Ezeket a híreket egyszerűen kár komolyan venni.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#13736 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Azért ez a Mata ügy rendesen felbasz,hogy ha igaz ! Hogy kerülhetett egyáltalán szóba ?? Ha itt is el kezdi üldözni a Spanyolokat José,akkor........ : :evil:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13737 Hozzászólás Szerző: Chester »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... os-2252755" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennyit erről, pedig azt hittem én is hogy előbb-utóbb nálunk köt ki. Talán nem baj, hogy nem.

cfclondon
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2006. július 1., szombat 10:51

Re: Átigazolások

#13738 Hozzászólás Szerző: cfclondon »

http://m.skysports.com/article/football//8769994" onclick="window.open(this.href);return false;

Torres marad!! Ennyit Mata es David Luiz tavozosarol is. Ahogy Torresè sem igaz, ugy a tobbi pletyka sem!!
GO BLUES

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#13739 Hozzászólás Szerző: Keppi »

alpar08 írta::) állítólag Mourinhonak szemet szùrt.
Nem rossz a srác: http://www.youtube.com/watch?v=F9Pg3r8jXrs" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez alapján baromi jó, ráadásul főleg balszélsőt játszik.
:)

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#13740 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

:) állítólag Mourinhonak szemet szùrt.
Nem rossz a srác: http://www.youtube.com/watch?v=F9Pg3r8jXrs" onclick="window.open(this.href);return false;
-=Kék vér=-

Válasz küldése