Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#13801 Hozzászólás Szerző: White »

Épp ez az,Romelu egy gyenge csapatban játszott,ami nagyobb érdem.Másrészt erösebb ligában jàtszott szinte tiniként.Nápolyban könnyebb jó csatárnak lenni mint WBA-ban.
#OnceABlueAlwaysABlue

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13802 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta: Mert Cavani mit bizonyított nálunk? :mrgreen:

És képzeld,semmi baj nem lenne vele,ha nem nyernénk,mert nem a jövő évben kell jónak lennünk,hanem a JÖVŐBEN. Mindig. Ehhez építkezni kell,nem összevásárolni egy csapatot. Ha nem igazolnánk se lenne semmi baj,ott lennénk az elején a tabellának.
És nem mindenki a trófeák miatt szeret egy csapatot. De gondolom nem cserélnéd el az EL-győzelmet se RDM maradására. Mert az is trófea. Juhú.
Cavani nem bizonyított semmit se nálunk, viszont a Napoli-ban (nem egy fos WBA-ban)már szezonok óta lövi halomszámra a gólokat, kb meccsenként 1-et. Persze megvan rá az esély, hogy befürdünk vele, de azért nem lesz minden nagy névből Torres2 illetve Sheva2, ezt értsétek már meg. És, ha meg véletlenül beválik és lövi majd sorra a gólokat, netán BL-t nyer nekünk? Tudom, akkor se érte meg...

Nem cserélném el az EL győzelmet RDM-re. Neki mennie kellett, egyszerűen nem Chelsea szintű edző volt, hiába klublegenda. Ezt annak ellenére mondom, hogy mikor ő még nálunk játszott, már akkor javában a Chelsea-nek szurkoltam és nagy kedvencem volt. Igen, építkezni kell, de mi nem a Barca vagyunk, ahol nyugodtan be lehet dobni a mélyvízbe egy-egy fiatalt. Szépen lassan kellene Lukaku-t beilleszteni, mert benne van a jövő, de mindezt nem úgy kell elérni, hogy rátesszük a következő 60-65 meccs terhét. Jövő szezonban, amennyiben marad, kapjon egy 20 meccset kezdőként meg még 20-30-at csereként, ennyi idősen az is bőven elég, ráadásul versenyhelyzetet is lehetne teremteni a 2 csatárunk között (Torres-szel és Ba-val nem számolok).

És nem, nem kell összevásárolni egy csapatot, azonban egy akkora klubnak, mint amekkora mi vagyunk nem lehet pusztán csak fiatalokra támaszkodni. Nem vitás, hogy Lukaku egy nap majd hatalmas sztár lesz és a hátán viszi majd a csapatot, de az nem 20 évesen lesz, ebben egészen biztos vagyok. A WBA-ban jól ment neki, hiszen semmi nyomás nem volt rajta és egészen mások is ott a célok. Szóval a lényeg, hogy igenis kellenek komolyabb kaliberű igazolások, persze én sem szeretem, mikor 50-60 milliókat dobálunk ki egy játékosra, de ha megnyerjük a BL-t újra, akkor elmondhatjuk, hogy igen, megtérült a befektetés.
béla írta: És nem mindenki a trófeák miatt szeret egy csapatot.
Hidd el, ha rajtam múlna Josh, Chalobah és a többi szerethető fiatal is kezdő lenne, de egy csapatot igenis a trófeái határoznak meg. Mi jut eszedbe a közelmúlti Arsenal-ról és Liverpool-ról? Semmi, viszont a régebbiről annál több.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13803 Hozzászólás Szerző: marknagy »

langidave írta:a kedvencem ezek "a ti fizetitek?" emberkék itt a fórumon, talán ezt írják le ebben a topicban a legtöbbször, fogok csinálni egy statisztikát.


amúgy nem, nem mi fizetjük, de miért ne lehetne elmondani, hogy x játékosért faszért kell ennyit fizetni, amikor egy nagy lutri. hallgatom eleget az 50milliós csodafegyverünket is a haveroktól, nem hiányzik még egy
Lukaku 18 évesen a belga első osztályból jött ahol bizonyított 20 millió euróért. Cavani 3 szezon óta közel 40 gólt lő szezononként, az olasz első osztályban játszik és most van túl élete legjobb szezonján, 46 meccs 39 gól 10 gólpassz és 26 éves. Ezért kerül több mint 50 millió euróba.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#13804 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Hát érdekes lesz, hogy miben állapodtak meg Joséval biztos rákérdezett arra is, hogy kivel szemben kell bizonyítania ill. játék lehetőséget kiharcolnia és ennek a tudatában döntött.
Én örülök neki és akár már így is nekivágnék a szezonnak ha Cavani mégis érkezne akkor nyilván még erősebbek lennénk de akkor egyik csatár távozni fog de ennyire ne menjünk előre nemsokára ez is ki fog derülni!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13805 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta: Oké, a következő szezonnak vágjunk neki egy 20 éves támadóval, aki még nálunk semmit se bizonyított. Okos ötlet, nagyon... Remélem, semmit se akartok nyerni jövőre. :D
Röhejes vagy. Mert Cavani mit bizonyított nálunk? :mrgreen:

És képzeld,semmi baj nem lenne vele,ha nem nyernénk,mert nem a jövő évben kell jónak lennünk,hanem a JÖVŐBEN. Mindig. Ehhez építkezni kell,nem összevásárolni egy csapatot. Ha nem igazolnánk se lenne semmi baj,ott lennénk az elején a tabellának.
És nem mindenki a trófeák miatt szeret egy csapatot. De gondolom nem cserélnéd el az EL-győzelmet se RDM maradására. Mert az is trófea. Juhú.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#13806 Hozzászólás Szerző: emsanya »

SZTÁRCSATÁR (jelen esetben Cavani) + Lukaku + Ba

Nálam így kezdődne a szezon, egy vezető ék, egy fiatal robbanékony bomba és egy megbízható tartalék. Ennyi csatár ideális lenne és a játék helyzetkhez is alkalmakodzni kell, mondjuk ha égünk és be kell küldeni mindenkit...

0123456789
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. november 25., péntek 21:41
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#13807 Hozzászólás Szerző: 0123456789 »

Én úgy gondolom (bármit is mondanak a bayernnel kapcsolatban) megkéne próbálni elhozni Lewandowskit, mert egy támadó tényleg kevés és én őt többre tartom mint Cavanit.

edeskeves
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13808 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hawaii írta:Oké, a következő szezonnak vágjunk neki egy 20 éves támadóval, aki még nálunk semmit se bizonyított. Okos ötlet, nagyon... Remélem, semmit se akartok nyerni jövőre. :D
Te már jövőre bajnokság, bl, fa kupa mindent elvársz a csapattól, csak mert Mourinho jött? Torres meg Ba is itt lenne rajta kívül, 3an megoldanák és elkezdődne végre Lukaku beépítése is, szokná a légkört, a nyomást és amennyi meccset játszunk nem lenne baj a meccshiánnyal sem. Bár nagyon úgytűnik, hogy Cavani érkezik, akkor a Torres-Ba-Lukaku 3asból valakinek menni kell, és az szerintem vagy Ba, vagy Lukaku kölcsön lesz. Mondjuk akkor sem sírnék, ha Torres-Lukaku-Cavani 3as lenne köv. szezonban, de azért kicsit sajnálnám Ba-t, hogy fél év jutott neki.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13809 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
marknagy írta:
béla írta:A Dortmund is 60 milliókért igazolt,és úgy verte tönkre a csóró Real Madridot. Nem az a fő gond,hogy nincs nálunk klasszis csatár(Cavani amúgy nem klasszis,RvP meg Falcao az,náluk azért gyengébb az uruguayi),hanem az,hogy nálunk nem csapat van,csak játékosok halmaza. Ezt kéne megoldani először...
Cavani nem klasszis? :o Akkor rohadtul sok játékos nem az... (egyébként megkérdezhetnénk pár seria a-s bloggert (Benito, Kornél, Viridis, Horas stb. mindegyikőjük rávágná hogy klasszis, sőt világklasszis.)
Pont attól klasszis egy klasszis,hogy nem sok hozzá mérhető játékos van a világon a posztján.

Ha Mataról kérdeznéd őket,nem mind mondaná azt,hogy klasszis, pedig az. És az összes PL-blogger ezt mondaná szerintem. Nyilván klasszisnak tartják,mert alig van hasonló szintű játékos a Serie A-ban, és azt a párat nagyra tartják. Van aki Marchisiot is klasszisnak tartja közülük... :DD Igazából mindegy is,annyi a lényeg,hogy Lukaku sokkal jobb lehet nála,felesleges az uruguayi
Oké, a következő szezonnak vágjunk neki egy 20 éves támadóval, aki még nálunk semmit se bizonyított. Okos ötlet, nagyon... Remélem, semmit se akartok nyerni jövőre. :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13810 Hozzászólás Szerző: béla »

marknagy írta:
béla írta:A Dortmund is 60 milliókért igazolt,és úgy verte tönkre a csóró Real Madridot. Nem az a fő gond,hogy nincs nálunk klasszis csatár(Cavani amúgy nem klasszis,RvP meg Falcao az,náluk azért gyengébb az uruguayi),hanem az,hogy nálunk nem csapat van,csak játékosok halmaza. Ezt kéne megoldani először...
Cavani nem klasszis? :o Akkor rohadtul sok játékos nem az... (egyébként megkérdezhetnénk pár seria a-s bloggert (Benito, Kornél, Viridis, Horas stb. mindegyikőjük rávágná hogy klasszis, sőt világklasszis.)
Pont attól klasszis egy klasszis,hogy nem sok hozzá mérhető játékos van a világon a posztján.

Ha Mataról kérdeznéd őket,nem mind mondaná azt,hogy klasszis, pedig az. És az összes PL-blogger ezt mondaná szerintem. Nyilván klasszisnak tartják,mert alig van hasonló szintű játékos a Serie A-ban, és azt a párat nagyra tartják. Van aki Marchisiot is klasszisnak tartja közülük... :DD Igazából mindegy is,annyi a lényeg,hogy Lukaku sokkal jobb lehet nála,felesleges az uruguayi

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13811 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Patrik17 írta:egyébként boatenggel mi van? nem követem annyira az angol híreket de nagyon pedzegetik a nevét vagy csak valami szennylapnál felmerült?
reggel arrol irtak, hogy Londonban vannak mar, es targyalnak az atigazolasrol, azota semmi hir, de tenyleg semmi.
One life, one love, one club!

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Átigazolások

#13812 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

egyébként boatenggel mi van? nem követem annyira az angol híreket de nagyon pedzegetik a nevét vagy csak valami szennylapnál felmerült?

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13813 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

A Cavanirol szolo hireknek nem lehet hinni, hisz fele azt irja, hogy a 2 klub megallapodott, a masik fele a azt allitja, hogy a Napoli visszautasitotta a Chelsea ajanlatat. (amikor azt irjak hogy elfogadta, akkor 63 millio eurot irnak, amikor az elutasitasrol van szo, 55 millio eurorol irnak). Annyi hivatalos, hogy targyalunk Cavani leigazalasarol, de a tobbi hir csak pletyka.

Es a jo hir mara, hogy Mourinho meggyozte Lukakut, hogy maradjon, es Lukaku a kovetkezo szezonban nalunk jatszik.
One life, one love, one club!

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Átigazolások

#13814 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

béla írta:
Patrik17 írta: beckham 35millió euro volt. micsoda rekordösszeg. ennyiért vettek már mario gomezt és andy carrolt is. vagy példa torres is ötven millió volt.
Azért pár év meg pár sejk/oligarcha volt a kettő igazolás közt
ezt nem is vitatom. csak azt mondom hogy 35millió az minden csak nem rekordösszeg.
marknagy írta:Sokan vannak, akik úgy gondolják, hogy a Chelsea kezdte el, mikor 17 millió fontot fizettünk egy Duff-ért, utána ugrottak meg hirtelen az árak.
hát és azokkal én például egyáltalán nem értek egyet. senki nem kényszeríti ezeket a sejkeket arra hogy szórják ÉSZ NÉLKÜL a pénzt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#13815 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Duff simán megérte az árát, sose lesz még egy ilyen csupa szív-lélek melósunk
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13816 Hozzászólás Szerző: béla »

Patrik17 írta: beckham 35millió euro volt. micsoda rekordösszeg. ennyiért vettek már mario gomezt és andy carrolt is. vagy példa torres is ötven millió volt.
Azért pár év meg pár sejk/oligarcha volt a kettő igazolás közt

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13817 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Patrik17 írta:
szaszadam írta:a frisss szart is megveszik akar 100 millioert is hiaba ha semmit sem er ,
egy játékos volt aki KÖZEL 100millió volt és az ronaldo.
bale csak kacsa hogy ennyiért menne a realba, ugyanaz az ügynök nyilatkozta ezt le aki korábban azt mondta hogy drogba a chelsea után megy a barcába. hiteles forrás.
szaszadam írta:Az arak elvannak tulozva es ezert csak a real madrid tehet...
ezzel sem értek egyet. miért tehet arról a real hogy újgazdag klubok tűnnek fel a térképen és vesznek meg irreális pénzekért játékosokat? az anzhi 20milliót ad etoért? ez mi? a monaco csak úgy a semmiből 60milkát le rak falcaoért? abban egyetértek hogy részben a real is felelős a kialakult helyzetért de azt állítani hogy ez csak a realnak köszönhető erős túlzás. szerintem ugyanennyire van benne az egészben abramovics is. de kb ő meg perez 5%áért felelősek az egész kialakult helyzetnek, nem ők tehetnek róla hogy unatkozó multimilliárdosok football managerezni akarnak.
szaszadam írta:csak a magukenak tudhassak
vagy azért mert ezeknek a játékosoknak van reklámértéke is így megéri megvenni, mert sportszakmailag is előreláthatólag megéri és gazdaságilag is. a real -spanyolországban asszem egyedül a világon nem tudom- úgy írja a játékosokkal a szerződést hogy a játékos reklámbevételeiből is részesedjen. példa: ronaldo reklámbevételeinek a 40%-a a klubbé, így elég hamar megtérül a vételár.
szaszadam írta:(Ronaldo,Kaka,Becham,Figo,Zidane) mind mind mind rekordossszegek...
beckham 35millió euro volt. micsoda rekordösszeg. ennyiért vettek már mario gomezt és andy carrolt is. vagy példa torres is ötven millió volt.
Sokan vannak, akik úgy gondolják, hogy a Chelsea kezdte el, mikor 17 millió fontot fizettünk egy Duff-ért, utána ugrottak meg hirtelen az árak.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Átigazolások

#13818 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

szaszadam írta:a frisss szart is megveszik akar 100 millioert is hiaba ha semmit sem er ,
egy játékos volt aki KÖZEL 100millió volt és az ronaldo.
bale csak kacsa hogy ennyiért menne a realba, ugyanaz az ügynök nyilatkozta ezt le aki korábban azt mondta hogy drogba a chelsea után megy a barcába. hiteles forrás.
szaszadam írta:Az arak elvannak tulozva es ezert csak a real madrid tehet...
ezzel sem értek egyet. miért tehet arról a real hogy újgazdag klubok tűnnek fel a térképen és vesznek meg irreális pénzekért játékosokat? az anzhi 20milliót ad etoért? ez mi? a monaco csak úgy a semmiből 60milkát le rak falcaoért? abban egyetértek hogy részben a real is felelős a kialakult helyzetért de azt állítani hogy ez csak a realnak köszönhető erős túlzás. szerintem ugyanennyire van benne az egészben abramovics is. de kb ő meg perez 5%áért felelősek az egész kialakult helyzetnek, nem ők tehetnek róla hogy unatkozó multimilliárdosok football managerezni akarnak.
szaszadam írta:csak a magukenak tudhassak
vagy azért mert ezeknek a játékosoknak van reklámértéke is így megéri megvenni, mert sportszakmailag is előreláthatólag megéri és gazdaságilag is. a real -spanyolországban asszem egyedül a világon nem tudom- úgy írja a játékosokkal a szerződést hogy a játékos reklámbevételeiből is részesedjen. példa: ronaldo reklámbevételeinek a 40%-a a klubbé, így elég hamar megtérül a vételár.
szaszadam írta:(Ronaldo,Kaka,Becham,Figo,Zidane) mind mind mind rekordossszegek...
beckham 35millió euro volt. micsoda rekordösszeg. ennyiért vettek már mario gomezt és andy carrolt is. vagy példa torres is ötven millió volt.
Francois Gallardo kapcsán érdemes megemlíteni, hogy évekkel ezelőtt ugyanő biztosra állította, hogy Didier Drogba a Barcelonában, John Terry pedig a Valenciában folytatja. Aztán egyik ügyletből sem lett semmi, ha volt egyáltalán ügylet eleve a színfalak mögött.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13819 Hozzászólás Szerző: marknagy »

béla írta:A Dortmund is 60 milliókért igazolt,és úgy verte tönkre a csóró Real Madridot. Nem az a fő gond,hogy nincs nálunk klasszis csatár(Cavani amúgy nem klasszis,RvP meg Falcao az,náluk azért gyengébb az uruguayi),hanem az,hogy nálunk nem csapat van,csak játékosok halmaza. Ezt kéne megoldani először...
Cavani nem klasszis? :o Akkor rohadtul sok játékos nem az... (egyébként megkérdezhetnénk pár seria a-s bloggert (Benito, Kornél, Viridis, Horas stb. mindegyikőjük rávágná hogy klasszis, sőt világklasszis.)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13820 Hozzászólás Szerző: Chester »

focimark írta:
Big Cap írta:
ChesterB írta:Mondhatni hivatalos: Courtois jövőre is az Atleticoban marad, kölcsönben.
Hoppá akkor ki lesz Cech mögött 2. számú kapus?
Szerintem Blackman vagy Delac, ritkán kellett védenie Turnbullnak és akkor se védett valami jól, szóval szerintem Blackman vagy Delac lesz.
Olvastam ugyanettől a felhasználótól, hogy ezzel vélhetően Blackman a felnőtt keret tagja lesz, de lehet valószínűleg így is jön egy kapus. Delacot mikor megvettük nagyon sokra tartottam, 17 évesen már felnőtt válogatott kerettag volt [igaz hamar ki is került]. Egyik kölcsönadott csapatban sem volt meghatározó játékos, végül idén januárban visszaküldtük oda ahonnét kikölcsönöztük. Horvátország a nyáron belép [de lehet már belépett] az EU-ba, így mostmár játszhat is nálunk, de szerintem megy a levesbe.

Válasz küldése