Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kyo80
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011. január 9., vasárnap 17:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco

Re: Átigazolások

#14521 Hozzászólás Szerző: kyo80 »

andrewm93 írta:
Николаевич írta:
kyo80 írta:A Mirror értesülései szerint egy £15m ajánlatot tettünk a Malaga játékosáért Isco-ért! Közel lehet a hivatalos bejelentés!

Hihetetlen jó a srác, de hova? Hazard, Mata, Oscar és Moses mellett így is alig játszik Marin és Piazon, De Bruyne meg még itt sincs.

Mindenesetre 15 millió Font a mai árak mellett elég occsó lenne.
Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy ő már Lampard helyettesítésére jönne.
Ráadásul Hamsik is képbe került, újra.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14522 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Szerintem Moses, Marin alapbol nem lesz jatszatva huzamosabb ideig es el is lesz adva akarcsak Sturridge. Ekkora szerepet jatszik az, hogy kit mennyiert igazoltunk es ki - mennyit tett mar le az asztalra, mekkora a neve. Mosesnel meg egesz egyszeruen szerintem lesz jobb ember jobboldalra.

De Bruyne meg kerdojeles szamomra. Jol nyomja nemetben, meglatjuk mit mutat majd itt... Piazon nem mutatott meg eddig semmi arra utalot, hogy a kozeljovoben alapember lehet, viszont o kulonlegesen sok lehetoseget kap. Josh remelem feljut a Boroval es kap meg egy evet naluk az elso vonalban, de ez igaz az iment felsorolt jatekosokra is.

Igy maradt: Hazard, Mata, Oscar. En nagyon tudnek orulni egy Ben Arfanak meg, elalelok a jatekatol...

Piazon eddig háromszor játszott a felnőttcsapatban, két gólpasszt adott. Ez nem rossz tőle egyáltalán, kölcsön kéne őt adni még januárban hogy játszani tudjon. Moses szerintem egy jó kiegészítőember, aki lendületet tud vinni a játékba és rúg pár gólt. Eddig ötöt szerzett, ha még ennyit összekapar és 10 góllal zárja a szezont akkor már azt lehet mondani hogy egy jó vétel volt.

Meki szerintem inkább pivot-ként lenne jó. De jövőre még érdemes lenne kölcsönadni. Az MU-s Cleverly 22 évesen is még kölcsönjátékos volt a Wiganben, utána viszont (már PL-rutinnal) be tudott kerülni a csapatba.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9396
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#14523 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem Moses, Marin alapbol nem lesz jatszatva huzamosabb ideig es el is lesz adva akarcsak Sturridge. Ekkora szerepet jatszik az, hogy kit mennyiert igazoltunk es ki - mennyit tett mar le az asztalra, mekkora a neve. Mosesnel meg egesz egyszeruen szerintem lesz jobb ember jobboldalra.

De Bruyne meg kerdojeles szamomra. Jol nyomja nemetben, meglatjuk mit mutat majd itt... Piazon nem mutatott meg eddig semmi arra utalot, hogy a kozeljovoben alapember lehet, viszont o kulonlegesen sok lehetoseget kap. Josh remelem feljut a Boroval es kap meg egy evet naluk az elso vonalban, de ez igaz az iment felsorolt jatekosokra is.

Igy maradt: Hazard, Mata, Oscar. En nagyon tudnek orulni egy Ben Arfanak meg, elalelok a jatekatol...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#14524 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Николаевич írta:
kyo80 írta:A Mirror értesülései szerint egy £15m ajánlatot tettünk a Malaga játékosáért Isco-ért! Közel lehet a hivatalos bejelentés!

Hihetetlen jó a srác, de hova? Hazard, Mata, Oscar és Moses mellett így is alig játszik Marin és Piazon, De Bruyne meg még itt sincs.

Mindenesetre 15 millió Font a mai árak mellett elég occsó lenne.
Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy ő már Lampard helyettesítésére jönne.

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#14525 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

15 milka a tudásához képest semmiXDD

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14526 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kyo80 írta:A Mirror értesülései szerint egy £15m ajánlatot tettünk a Malaga játékosáért Isco-ért! Közel lehet a hivatalos bejelentés!

Hihetetlen jó a srác, de hova? Hazard, Mata, Oscar és Moses mellett így is alig játszik Marin és Piazon, De Bruyne meg még itt sincs.

Mindenesetre 15 millió Font a mai árak mellett elég occsó lenne.

Avatar
kyo80
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011. január 9., vasárnap 17:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco

Re: Átigazolások

#14527 Hozzászólás Szerző: kyo80 »

A Mirror értesülései szerint egy £15m ajánlatot tettünk a Malaga játékosáért Isco-ért! Közel lehet a hivatalos bejelentés!

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Átigazolások

#14528 Hozzászólás Szerző: makraemil »

ChesterB írta:Ami bebizonyosodott, hogy Ba az első meccsén megmutatta, mi hiányzik Torresből: jó helyezkedés, erő és fejpárbajok megnyerése. Hozzáteszem, hogy az is segített, hogy csak 7 millió volt. Ha belegondolunk, az összes drágán vett csatárunk becsődölt Drogba óta. Lehet ebbe az irányba kéne elmozdulni, és mondjuk Falcao árából hozni 3 10-20 millió közötti emberkét.
azért én azt hozzátenném, ha nem lett volna ez a kivásárlási ára Ba-nak, akkor szerintem olyan 20-ban benne lett volna de 15-ben biztos.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#14529 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Didier90 írta:Balotelli érdekes figura, mindig témát szolgáltat, de a teljesítménye egy nagy trágya szerintem. Ráadásul sokat bulizik meg dohányzik. Ha a cityből kiteszik nemfog kelleni egy versenyképes csapatnak sem.
Ja de állítólag a kedvenc játékosa a City tulajdonosának és eszében sincs eladni :D Mancini már biztos kapott pár infarktust :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14530 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ToreAndre írta:Még Drogba idején kellett volna elhozni. Ha valaki, talán Ő rendbe tudta volna tenni a fejét.

Totti már megpróbálta rendberakni, de sajnos nem sikerült neki :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14531 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Még Drogba idején kellett volna elhozni. Ha valaki, talán Ő rendbe tudta volna tenni a fejét.
Only one Di Matteo!

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14532 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Balotelli érdekes figura, mindig témát szolgáltat, de a teljesítménye egy nagy trágya szerintem. Ráadásul sokat bulizik meg dohányzik. Ha a cityből kiteszik nemfog kelleni egy versenyképes csapatnak sem.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#14533 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nekem Balotellivel igazából csak az a bajom,hogy gyerekkorában keveset játszott a villanyórával !

Bain
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. január 3., csütörtök 17:10
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14534 Hozzászólás Szerző: Bain »

Egyébként Balotelli ha nem lenne ilyen félküllős és fejben nem lennének bajok, baromi nagy játékos lehetne. De én is azt mondom isten ments hogy ide jöjjön az az ember!
Egy José Mourinho akinek a pszichológia a szakterülete nagyon de nagyon nehezen bírt vele az Internél.
Így is vannak nehéz fejűek a csapatban, nem hiányzik ide még ő.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14535 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

kiki írta:
0123456789 írta:Torres-Balotelli csere nem lenne rossz. Mi meg akarunk szabadulni Torrestől, a City meg Balotellitől.
Én balotellitöl már most meg akarok szabadulni
Ide ne hozzunk egy büdös parasztlustatrógert.

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14536 Hozzászólás Szerző: kiki »

0123456789 írta:Torres-Balotelli csere nem lenne rossz. Mi meg akarunk szabadulni Torrestől, a City meg Balotellitől.
Én balotellitöl már most meg akarok szabadulni
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

0123456789
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. november 25., péntek 21:41
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#14537 Hozzászólás Szerző: 0123456789 »

Torres-Balotelli csere nem lenne rossz. Mi meg akarunk szabadulni Torrestől, a City meg Balotellitől.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14538 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ami bebizonyosodott, hogy Ba az első meccsén megmutatta, mi hiányzik Torresből: jó helyezkedés, erő és fejpárbajok megnyerése. Hozzáteszem, hogy az is segített, hogy csak 7 millió volt. Ha belegondolunk, az összes drágán vett csatárunk becsődölt Drogba óta. Lehet ebbe az irányba kéne elmozdulni, és mondjuk Falcao árából hozni 3 10-20 millió közötti emberkét.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14539 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Dante írta:Prince már régóta támadó középpályás, jól lát a pályán, jól lő közelről-távolról és jól is passzol, illetve fizikailag nagyon erős. viszont éppen ezért nem kell nekünk, telített a posztja és ha Marin-t sikerülne tartósítani nem is kell (erre a három posztra) senki.
Box-to-box, egyértelműen látszik a játékstílusán.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#14540 Hozzászólás Szerző: Dante »

Prince már régóta támadó középpályás, jól lát a pályán, jól lő közelről-távolról és jól is passzol, illetve fizikailag nagyon erős. viszont éppen ezért nem kell nekünk, telített a posztja és ha Marin-t sikerülne tartósítani nem is kell (erre a három posztra) senki.

Válasz küldése