Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14601 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

AwayRoller írta:
jkopfner írta: Ha Balottelli nem lenne ennyire zűrös fickó a kutya sem foglalkozna vele a pályán nyújtott teljesítménye miatt. A Stoke-ba kellene mennie ott megnevelnék a csapattársak rendesen.
Ez nézőpont kérdése. Én személy szerint azok közé tartozom, akik tesznek a magánéletre, amíg az illető a pályán egy félisten. F1ben is ezért Kimi a favorit, mert cigizik, piál, és hagyják békén, amíg nem hat ki a teljesítményére.

Ez az 'agyatlan nigger' pedig egyáltalán nem olyan hülye, mint amilyennek mutatja magát. Meg lehet nézni a normális nyilatkozatait. Ezek a házfelgyújtások, stb, mind-mind PR fogás.

Szerk: Mellesleg az egyik legtehetségesebb fazon az egész sportágban, csak kéne egy edző aki kihozza belőle.
Azért Balotelli ne legyen már a pályán egy félisten. Egy nagyképű szar senkiházi. Engem legalábbis nem győzött meg a pályán nyújtott teljesítménye. Rengeteg sokkal tehetségesebb játékos van tőle csak velük nem foglalkoznak ennyit. Az az edző aki meg kitudná hozni belőle a tehetségét már vagy halott vagy még meg sem született.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14602 Hozzászólás Szerző: marknagy »

AwayRoller írta:
Szerk: Mellesleg az egyik legtehetségesebb fazon az egész sportágban, csak kéne egy edző aki kihozza belőle.
Olyan edző nincs.
We are the famous, the famous Chelsea!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#14603 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

AwayRoller írta:
jkopfner írta: Ha Balottelli nem lenne ennyire zűrös fickó a kutya sem foglalkozna vele a pályán nyújtott teljesítménye miatt. A Stoke-ba kellene mennie ott megnevelnék a csapattársak rendesen.
Ez nézőpont kérdése. Én személy szerint azok közé tartozom, akik tesznek a magánéletre, amíg az illető a pályán egy félisten. F1ben is ezért Kimi a favorit, mert cigizik, piál, és hagyják békén, amíg nem hat ki a teljesítményére.

Ez az 'agyatlan nigger' pedig egyáltalán nem olyan hülye, mint amilyennek mutatja magát. Meg lehet nézni a normális nyilatkozatait. Ezek a házfelgyújtások, stb, mind-mind PR fogás.

Szerk: Mellesleg az egyik legtehetségesebb fazon az egész sportágban, csak kéne egy edző aki kihozza belőle.
Nagy tehetség,csak félő,h az is marad.Rendben van,h ilyen különc,meg egyéniség és én is bírom de az,h az edzőjének neki megy(akármekkora fasz Mancini) az sztem sok... Nem beszélve arról,h amikor meghallom a nevét egyből a mencseszteri derbin bemutatott "sarkalása" jut eszembe,amikor a labda helyett Ferdinánd lábát találta el,mai napig szakadok azon :D
Stone haxleader!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4832
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#14604 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

jkopfner írta: Ha Balottelli nem lenne ennyire zűrös fickó a kutya sem foglalkozna vele a pályán nyújtott teljesítménye miatt. A Stoke-ba kellene mennie ott megnevelnék a csapattársak rendesen.
Ez nézőpont kérdése. Én személy szerint azok közé tartozom, akik tesznek a magánéletre, amíg az illető a pályán egy félisten. F1ben is ezért Kimi a favorit, mert cigizik, piál, és hagyják békén, amíg nem hat ki a teljesítményére.

Ez az 'agyatlan nigger' pedig egyáltalán nem olyan hülye, mint amilyennek mutatja magát. Meg lehet nézni a normális nyilatkozatait. Ezek a házfelgyújtások, stb, mind-mind PR fogás.

Szerk: Mellesleg az egyik legtehetségesebb fazon az egész sportágban, csak kéne egy edző aki kihozza belőle.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14605 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

AwayRoller írta:
edeskeves írta: Internél se bírt vele... :D
True story, de jobban kezelte, mint Mancini :) És az sem mellékes, hogy ő a AC-ben akart játszani, ha már olaszországban van. Mivel jelenleg Angliában játszik, kétlem, hogy felmerülne ilyen jellegű probléma.

+1: Legalább nem Luiz lenne az egyetlen idióta a csapatban :D
Ha Balottelli nem lenne ennyire zűrös fickó a kutya sem foglalkozna vele a pályán nyújtott teljesítménye miatt. A Stoke-ba kellene mennie ott megnevelnék a csapattársak rendesen.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4832
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#14606 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: Internél se bírt vele... :D
True story, de jobban kezelte, mint Mancini :) És az sem mellékes, hogy ő a AC-ben akart játszani, ha már olaszországban van. Mivel jelenleg Angliában játszik, kétlem, hogy felmerülne ilyen jellegű probléma.

+1: Legalább nem Luiz lenne az egyetlen idióta a csapatban :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14607 Hozzászólás Szerző: Chester »

Várjuk csak meg azt az orvosi vizsgálatot... Még egyáltalán nem biztos, hogy átigazolhat ide.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14608 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Kit érdekel egy Balotelli, amikor megvettük 7, összesen 7 misiért Demba Ba-t. Ennyire olcsóan még minőségtelen szart sem vásárolt a klub. Köszönjük meg, h ilyen gyenge szerződést írt meg valami okos Newcastle-ben :)

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ra-2204161" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#14609 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

edeskeves írta:
AwayRoller írta:
marknagy írta:
Ez a csávó minden meccsét telibe szarja, mentaltásban rosszabb mint Malouda és Anelka együtt véve, ráadásul 1 gólt rúgott idén a PL-ben...
Szerintem pedig egy JM kéne újra és fosná a gólokat. Ő kordában tudná tartani. Azt sem bánnám, ha nyáron mindkettő jönne :D
Internél se bírt vele... :D
Így van. Annyira sem kezelhető, mint Ibra, de ő legalább alázatosan tud játszani, Balo erre nem képes.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6981
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14610 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

almos írta:Stephan El Shaarawyt kéne nekünk leigazolni. Fiatal és ontja a gólokat, maga viszi hátán 20 évesen a Milant. Odacsapnánk fele annyit, mint Falcaoért vagy Cavaniért és meg is lenne.
Milan nem adná el a szupertehetségüket most még főleg hogy fiatal csapatot építenek.

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14611 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:
marknagy írta:
Ez a csávó minden meccsét telibe szarja, mentaltásban rosszabb mint Malouda és Anelka együtt véve, ráadásul 1 gólt rúgott idén a PL-ben...
Szerintem pedig egy JM kéne újra és fosná a gólokat. Ő kordában tudná tartani. Azt sem bánnám, ha nyáron mindkettő jönne :D
Internél se bírt vele... :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4832
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#14612 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

marknagy írta:
Ez a csávó minden meccsét telibe szarja, mentaltásban rosszabb mint Malouda és Anelka együtt véve, ráadásul 1 gólt rúgott idén a PL-ben...
Szerintem pedig egy JM kéne újra és fosná a gólokat. Ő kordában tudná tartani. Azt sem bánnám, ha nyáron mindkettő jönne :D

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#14613 Hozzászólás Szerző: almos »

Stephan El Shaarawyt kéne nekünk leigazolni. Fiatal és ontja a gólokat, maga viszi hátán 20 évesen a Milant. Odacsapnánk fele annyit, mint Falcaoért vagy Cavaniért és meg is lenne.
LAMPARD#8

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6981
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14614 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

bolnud írta:
kecske01 írta:Willian-t lekéne igazolni mielőtt a Sp*rs elviszi...
Szerintem az ő posztja eléggé telített, ezért (sajnos) nincs rá szükség. Valaki említette Zahát, de ő is inkább szélső mint csatár, szóval rá sincs szerintem szükség. Inkább hozzuk el nyáron Falcaot. (Néz valaki egyébként Arsenal meccseket? Ha Walcott jól nyomja csatárként, akkor b/c/d-tervnek ő is jó lehetm ha másért nem, azért, mert angol.)
Walcott marad az arsenalba.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#14615 Hozzászólás Szerző: bolnud »

kecske01 írta:Willian-t lekéne igazolni mielőtt a Sp*rs elviszi...
Szerintem az ő posztja eléggé telített, ezért (sajnos) nincs rá szükség. Valaki említette Zahát, de ő is inkább szélső mint csatár, szóval rá sincs szerintem szükség. Inkább hozzuk el nyáron Falcaot. (Néz valaki egyébként Arsenal meccseket? Ha Walcott jól nyomja csatárként, akkor b/c/d-tervnek ő is jó lehetm ha másért nem, azért, mert angol.)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14616 Hozzászólás Szerző: marknagy »

AwayRoller írta:
DomiTheNoob írta:
0123456789 írta:Szerintem Balotelli sem lenne rossz csatár itt. Erős fizikumú és jól is lő, bár képességei ellenére elég fegyelmezetlen az esetek többségében.
Az nem kifejezés, éppen ma akarta lecsapni az edzőjét... még ingyen se kéne egy ilyen suta tuskó.
Miért is fájna az nekünk ha lecsapná Rafaellot? :roll:
Ez a csávó minden meccsét telibe szarja, mentaltásban rosszabb mint Malouda és Anelka együtt véve, ráadásul 1 gólt rúgott idén a PL-ben...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6981
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14617 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Willian-t lekéne igazolni mielőtt a Sp*rs elviszi...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4832
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#14618 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

DomiTheNoob írta:
0123456789 írta:Szerintem Balotelli sem lenne rossz csatár itt. Erős fizikumú és jól is lő, bár képességei ellenére elég fegyelmezetlen az esetek többségében.
Az nem kifejezés, éppen ma akarta lecsapni az edzőjét... még ingyen se kéne egy ilyen suta tuskó.
Miért is fájna az nekünk ha lecsapná Rafaellot? :roll:

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14619 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

0123456789 írta:Szerintem Balotelli sem lenne rossz csatár itt. Erős fizikumú és jól is lő, bár képességei ellenére elég fegyelmezetlen az esetek többségében.
Az nem kifejezés, éppen ma akarta lecsapni az edzőjét... még ingyen se kéne egy ilyen suta tuskó.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

0123456789
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. november 25., péntek 21:41
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#14620 Hozzászólás Szerző: 0123456789 »

Szerintem Balotelli sem lenne rossz csatár itt. Erős fizikumú és jól is lő, bár képességei ellenére elég fegyelmezetlen az esetek többségében.

Válasz küldése