Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#15541 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Николаевич írta:Azért azt se felejtsük el hogy 23 évesen Drogba még annyira sem volt top player mint Sturridge, sőt, talán még a francia elsőosztályban sem játszott.

Szerintem Falcaot vagy Cavanit is nagy hiba lenne megvenni 50-60 milliókért. 26-27 évesek lesznek jövőre, ami ugyan jó kor, de szerintem ha már a Hazard, Oscar, Moses, Marin féle fiatal vonalat követjük akkor vegyünk egy fiatal, sikerre éhes csatárt.

Én abban bízom hogy Lukaku lesz az, de ehhez oda kell tennie magát a WBA-ban idén.
Lukaku nagyon nem illik bele az új játékrendszerünkbe szerintem. Kicsit gyorsabb mint Drogba, de ő sem olyan mozgékony és fürge, mint a középpályánk. Neki is csak fel lehet ívelni, hogy három védő egyszerre repüljön le róla, aztán csinálja meg magának.

Szerintem ha valakit megveszünk 26 évesen, abban én még 5 jó évet számolok, és arra lehet építeni. 5 BL-szezon, 5 bajnoki szezon, bármit megnyerhetünk egy Falcaoval még. Csatároknál egyébként sem a 23 a legjobb kor, ahogy mondtad te is, inkább a 25-29.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#15542 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Azért azt se felejtsük el hogy 23 évesen Drogba még annyira sem volt top player mint Sturridge, sőt, talán még a francia elsőosztályban sem játszott.

Szerintem Falcaot vagy Cavanit is nagy hiba lenne megvenni 50-60 milliókért. 26-27 évesek lesznek jövőre, ami ugyan jó kor, de szerintem ha már a Hazard, Oscar, Moses, Marin féle fiatal vonalat követjük akkor vegyünk egy fiatal, sikerre éhes csatárt.

Én abban bízom hogy Lukaku lesz az, de ehhez oda kell tennie magát a WBA-ban idén.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#15543 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Dízel írta:Sturridge nálam nem top player mint drogba, de több mint kiegészítőember, és ezért lesz gond vele, kezdő csatárként nem számolnak vele, de padozni, 10 percekre beállítani meg olyan érzés lenne mintha elfecsérelnék a jövő egyik nagy tehetségét.
Így van. Pont azon a határvonalon van szerintem, amit leírsz, és nem is fog onnan elmozdulni. Lehet egy Chelsea-nél kiegészítőember, vagy egy Liverpoolnál húzóember, neki kell választania, de itt nem lesz stabil kezdő soha, mert ha nem Torres fogja elvenni a helyét, akkor Falcao, Cavani, vagy valaki más.

Én nem könnyezném meg egyébként, ha eladnánk. Sok sikert kívánnék neki máshol.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#15544 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sturridge nálam nem top player mint drogba, de több mint kiegészítőember, és ezért lesz gond vele, kezdő csatárként nem számolnak vele, de padozni, 10 percekre beállítani meg olyan érzés lenne mintha elfecsérelnék a jövő egyik nagy tehetségét.
ha már kalou-t évekig megtartottuk / megtűrtük, akkor sturridge-nak is járna ennyi, ha nem több! fiatal, angol, hajtós srác, biztosra veszem welbeck mellett, ő is több szerepet kap majd angol válogatottba.
Ha mégse tartjuk meg akkor feltétlen kell helyette egy klasszis.
egy top csapatba 2 klasszis csatár ne legyen már luxus.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#15545 Hozzászólás Szerző: Mister »

marknagy írta:Ha Sturridge megy a télen akkor tuti jön egy támadó, sőt szerintem Fellaini is érkezni fog. Mozgalmas telünk lesz, bár ezeket már a nyáron meg kellett volna tenni, nem most szeptemberben amikor már késő ezen gondolkozni.
Szerintem vétek lenne elengedni,hosszabbítani kéne vele,mert igen sok lehetőség van benne.Szinte biztos vagyok benne,hogy a későbbiekben top játékos lesz.Ez esetben olcsón megszerzett klasszisunk lenne,és nem kéne egy újabb rizikós,nagy kiadású zsákbamacska.
One Life,One Love,One Club

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#15546 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ha Sturridge megy a télen akkor tuti jön egy támadó, sőt szerintem Fellaini is érkezni fog. Mozgalmas telünk lesz, bár ezeket már a nyáron meg kellett volna tenni, nem most szeptemberben amikor már késő ezen gondolkozni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#15547 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Szenzációsak az újságírók gyorsan kreáltak egy sztorit mert egyszer nem játszott Ramos már hirtelen menni is akar pedig Mou ezt mindenhol eljátssza, nálunk is megtette anno és még ronaldoval is megcsinálta tavaly :P
http://www.givemefootball.com/premier-l ... elsea-city" onclick="window.open(this.href);return false;

Közben előkerült egy cikk Sturridgeról miszerint egyre inkább valószínűsíthető a távozása most sem került végül keretbe egy áll. kis húzódás miatt és télen 15 millió euróért távozhatna...
http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... eakingnews" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#15548 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

koni0725 írta:
pulci03 írta:Lehet ezért engedtük el Meirelest??
Chelsea to bid €37m for Fellaini (Source: Daily Mail)

Chelsea are set to table a bid of €37 million (£30m) for Everton midfielder Marouane Fellaini. David Moyes has already revealed he would consider letting the Belgian leave Goodison Park for the right price.
Adná az ég, de ne ennyiért! 20-nál többet nem ér, azt is euróban.
Anno 20-ért vette az Everton, szóval annyiért esélytelen. Mindenféleképpen kell egy középpályás, mert már szinte mindenkit eladtunk onnan, és Fellaini tökéletes megoldás lenne.
Why always me?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#15549 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szerintem nagyon nagy klasszis Fellaini, mindenképpen leigazolnám, főleg, hogy Essien és Raul távozott, Lampard meg könnyen eligazolhat nyáron. Elől-hátul nagyon jó, remekül fejel, lát a pályán, király a haja, nagyon jó igazolás lenne.

(Azért elég komoly belga vonal alakulhatna ki nálunk: Courtois, Fellaini, Eden Hazard, Lukaku, De Bruyne, Thorgan Hazard) Mind hatalmas tehetségek, nem lenne akármi ha egyszerre játszanának nálunk. :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#15550 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

És akkor mér nem januárban adtuk el, ennyit akkor is kaptunk volna érte, most meg úgy kéne mint egy falat kenyér!!

Ennyit barmira nem ér a belga, bár igaz, hogy ideális vkp (tudom, Evertonban előrébb van, de az alapposztja vkp, a magassága alapján is), amolyan szegény ember Yaya Touréja szerintem.

Én nem hoznám, mert kezdőbe Mikel helyett felesleges, padra meg túl jó (esetleg Lampard helyére, de én meg oda visszatenném Ramirest, tegnap végre amikor Moses bejött akkor RDM odatette a brazilt, ez szerintem azt mutatja, hogy ő is ebben gondolkodik, csak ad időt Mosesnek hogy beilleszkedjen)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#15551 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Szarrá alázta a testalkatával, technikájával a manure-t. Nagyon kemény lesz megszerezni, nyakam rá h a skót is akarja. Jöhetne, az Lampard csomagolását jelentené.
update: mindenki annyit ér, amennyit kell fizetni érte.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#15552 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

pulci03 írta:Lehet ezért engedtük el Meirelest??
Chelsea to bid €37m for Fellaini (Source: Daily Mail)

Chelsea are set to table a bid of €37 million (£30m) for Everton midfielder Marouane Fellaini. David Moyes has already revealed he would consider letting the Belgian leave Goodison Park for the right price.
Adná az ég, de ne ennyiért! 20-nál többet nem ér, azt is euróban.
211! NEW RECORD!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#15553 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Lehet ezért engedtük el Meirelest??
Chelsea to bid €37m for Fellaini (Source: Daily Mail)

Chelsea are set to table a bid of €37 million (£30m) for Everton midfielder Marouane Fellaini. David Moyes has already revealed he would consider letting the Belgian leave Goodison Park for the right price.

0123456789
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. november 25., péntek 21:41
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#15554 Hozzászólás Szerző: 0123456789 »

Szerintem azért kéne még valami támadó is.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#15555 Hozzászólás Szerző: marknagy »

chiedis írta:
marknagy írta:
Blueflag írta: Sejtettem, hogy az utolsó nap kudarcai elnyomják majd az összképet. Igen, lecsúsztunk Hulkról, Cavani se jött, meg Falcao is hármat baszott nekünk, de kit érdekel? Ja, és én is sajnálom Essient, kicsit még Meirelest is, de rég zártunk ilyen pozitív nyarat, ha a dolgok egészét nézem.
Szerintem térjünk vissza erre szezon végén, de már januárban látszódni fog hogy ez a keret rövid.
De az nem az igazolásoknak köszönhető, hanem eladtak/kölcsönadtak jó pár játékost. 2 külön meccs ez.
Igazad van, nekem csak a mennyiséggel van bajom, nem a minőséggel.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15556 Hozzászólás Szerző: chiedis »

marknagy írta:
Blueflag írta: Sejtettem, hogy az utolsó nap kudarcai elnyomják majd az összképet. Igen, lecsúsztunk Hulkról, Cavani se jött, meg Falcao is hármat baszott nekünk, de kit érdekel? Ja, és én is sajnálom Essient, kicsit még Meirelest is, de rég zártunk ilyen pozitív nyarat, ha a dolgok egészét nézem.
Szerintem térjünk vissza erre szezon végén, de már januárban látszódni fog hogy ez a keret rövid.
De az nem az igazolásoknak köszönhető, hanem eladtak/kölcsönadtak jó pár játékost. 2 külön meccs ez.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#15557 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta: Sejtettem, hogy az utolsó nap kudarcai elnyomják majd az összképet. Igen, lecsúsztunk Hulkról, Cavani se jött, meg Falcao is hármat baszott nekünk, de kit érdekel? Ja, és én is sajnálom Essient, kicsit még Meirelest is, de rég zártunk ilyen pozitív nyarat, ha a dolgok egészét nézem.
Szerintem térjünk vissza erre szezon végén, de már januárban látszódni fog hogy ez a keret rövid.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#15558 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Mi a faszomat vársz ? Idejött 5-6-7 játékos, elvertünk egy 100-ast. Köztük idejött az a játékos, aki talán a világon egyedüliként ráléphet CR fejlődési/siker útjára. Nemár. Ezt a topicot miért tartjuk életben, jó kérdés
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15559 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Skynet írta:
asderedsa írta:M'Villa mekkora robbantás lenne a részünkről :D ...bár így szeptemberben nagyon utálok az igazolásokról beszélni. :?
Én is. Én meg csak bánkódni tudok, meg elkeseredni hogy megint itt volt egy teljes nyári szünet, 3 hónapon keresztül kibontakozhattunk volna rendesen átigazolás szempontjából, tele volt a piac klasszisokkal, még ha mások számára homály volt a játékos piac ilyen téren mert hogy kiket igazolhattunk volna Hulkon, meg Cavanin kívül, hol ott lehetett volna kiket.
Nem vagy te egy kicsit telhetetlen? Elküldtük az elmúlt évek két legnagyobb naplopóját, Bosingwát és Kalout, de januárban a sokak által utált Anelkát is, és a másik francia közellenség (Malouda) távozása is félhivatalos. Az érkezők közt volt Brazília egyik legtehetségesebb irányítója (Oscar), a francia bajnokság elmúlt két évének szupersztárja (Hazard), és egy roppant tehetséges német válogatott szélső a Werderből, Marin.
Lukakut, McEachrant és Bruyne-t kölcsönadtuk olyan helyekre, ahol biztosan rengeteget fognak játszani és fejlődni. Ja, jut eszembe, fillérekért igazoltunk egy fiatal, ám rengeteg PL-tapasztalattal rendelkező csatárt/jobb szélsőt Moses személyében, de Azpilicueta is alapember lehet később.

Sejtettem, hogy az utolsó nap kudarcai elnyomják majd az összképet. Igen, lecsúsztunk Hulkról, Cavani se jött, meg Falcao is hármat baszott nekünk, de kit érdekel? Ja, és én is sajnálom Essient, kicsit még Meirelest is, de rég zártunk ilyen pozitív nyarat, ha a dolgok egészét nézem.

Skynet
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012. augusztus 18., szombat 11:03
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#15560 Hozzászólás Szerző: Skynet »

asderedsa írta:M'Villa mekkora robbantás lenne a részünkről :D ...bár így szeptemberben nagyon utálok az igazolásokról beszélni. :?
Én is. Én meg csak bánkódni tudok, meg elkeseredni hogy megint itt volt egy teljes nyári szünet, 3 hónapon keresztül kibontakozhattunk volna rendesen átigazolás szempontjából, tele volt a piac klasszisokkal, még ha mások számára homály volt a játékos piac ilyen téren mert hogy kiket igazolhattunk volna Hulkon, meg Cavanin kívül, hol ott lehetett volna kiket.

Válasz küldése