Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Kapus77
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011. február 4., péntek 15:24
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Átigazolások

#17961 Hozzászólás Szerző: Kapus77 »

Bon írta:Terry a PL-ben 6 gólt vert, és Torres is 6-ot. :lol: Azt hiszem ez mindent elárul aranyhajról.
és ezt miért ide írtad? :P egyébként ez 6szor annyi mint a tavalyi termése, légy optimista.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#17962 Hozzászólás Szerző: Bon »

Terry a PL-ben 6 gólt vert, és Torres is 6-ot. :lol: Azt hiszem ez mindent elárul aranyhajról.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#17963 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Bon írta:
Greench írta:
Bon írta:30 milliót eurót és Giovoncót adná a Juve Torresért.
http://karpatinfo.net/cikk/sport/juvent ... o-torreset" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi ez a szenny?? Ilyen oldalt is -.- Giovonco nem ér annyit, mint Torres 1ik lába
http://www.goal.com/en-gb/news/2896/pre ... ndo-torres" onclick="window.open(this.href);return false;

ELL KELL ADNI! Torres nem ér semmit, csak a fiataloktól veszi el a helyet.
Éééééésss Bon újra felszállt a hülyeség hajójára átvitorlázott az esztelenség tengerén, mire elért az angol gyarmat "fucking idiot" szigetére ahol is kannibálok a "gondolkodj ember" törzsből forró parázson megsütötték és elfogyasztották vacsorára.
Vége a mesének kisgyermek most pedig aludd ki magad, mielőt ilyen hülyeségeket beszélsz megint...
One ball to rule them all!

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#17964 Hozzászólás Szerző: Bon »

Greench írta:
Bon írta:30 milliót eurót és Giovoncót adná a Juve Torresért.
http://karpatinfo.net/cikk/sport/juvent ... o-torreset" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi ez a szenny?? Ilyen oldalt is -.- Giovonco nem ér annyit, mint Torres 1ik lába
http://www.goal.com/en-gb/news/2896/pre ... ndo-torres" onclick="window.open(this.href);return false;

ELL KELL ADNI! Torres nem ér semmit, csak a fiataloktól veszi el a helyet.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#17965 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Greench írta:
Bon írta:30 milliót eurót és Giovoncót adná a Juve Torresért.
http://karpatinfo.net/cikk/sport/juvent ... o-torreset" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi ez a szenny?? Ilyen oldalt is -.- Giovonco nem ér annyit, mint Torres 1ik lába
meg hát egyébkéntis oké nem akarják az olaszt riválishoz küldeni de torres nem eladó :P
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#17966 Hozzászólás Szerző: Greench »

Bon írta:30 milliót eurót és Giovoncót adná a Juve Torresért.
http://karpatinfo.net/cikk/sport/juvent ... o-torreset" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi ez a szenny?? Ilyen oldalt is -.- Giovonco nem ér annyit, mint Torres 1ik lába
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#17967 Hozzászólás Szerző: Bon »

30 milliót eurót és Giovoncót adná a Juve Torresért.
http://karpatinfo.net/cikk/sport/juvent ... o-torreset" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#17968 Hozzászólás Szerző: Chester »

nem tudtam, hogy a Lars Bender jobbhátvédet is játszik, azt hittem középpályás mint az ikertesója. ő is jöhetne jobbhátvédnek ha mindenképp venni akar Abra.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17969 Hozzászólás Szerző: chiedis »

dankodavid írta:Szép lassan leesik mindenkinek, hogy az ember Bosingwa 2.0...
Hidd már el, nem volt ilyen, nem véletlenül hoztam fel :D Leépült rendesen, eddig jó volt. 2010-es VB után el kellett volna igazolnia. Most már késő, mert ritka gyenge lett
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#17970 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

White írta:Vagy Hutchinson,Kane,Ferreira?
Sam: hosszú sérülés után ki tudja mire lesz jó
Kane: ne vicceljünk, úgyse fog játszani, ilyen fiatalokhoz nem nyúlunk
P.F.: nagyon karcsú már...eleve Bosingwa-P.F. duó kevés volt, akkor Ferreira magában végképp az lesz.

Avatar
White
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#17971 Hozzászólás Szerző: White »

Vagy Hutchinson,Kane,Ferreira?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#17972 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Kb. Viszont ez a Joao Perreira nagyon tetszik. Csak most kerestem rá, hogy a Valencia elvitte, mindössze 3,6 milláért már az EB előtt, így nem valószínű. Ez jó vásár volt, bár már 28 a srác

Remélem azért valakit hozunk jobbhátvéd cserének, Wieltől sem törnék össze, szerintem még fejlődhet a srác, csak megrekedt a holland bajnokságban, aztán most kiderült, hogy ez egy EB-n kevés

De mondom, van itt még lehetőség, Debuchy aki felvetődött, simán jöhetne. Bár elővehetnénk Samuel Inkoom nevét is újra, mert ő aztán tényleg lehetne Iva pótlása (asszem 89-es születésű), talán a télen került szóba.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#17973 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szép lassan leesik mindenkinek, hogy az ember Bosingwa 2.0...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#17974 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ez a Van der Wiiel gyerek gyakorlatilag megfelezte az árát az EB-n és akkor még jószívű voltam...Croni ott szopatja ahol akarja

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#17975 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:Huntelaar akármelyik csapatban játszott, rúgta a gólokat. Akár a real-ban, akár a milan-ban, meg lehet nézni a stat-okat. És valamiért sosem bíztak benne, ez tényleg így van. Ha rendesen ki van szolgálva, az egyik legjobb helyzet/gól csatár a világon...
Torresnek is csak ennyi kell. Ettől függetlenül én örülnék Huntelaarnak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#17976 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Huntelaar akármelyik csapatban játszott, rúgta a gólokat. Akár a real-ban, akár a milan-ban, meg lehet nézni a stat-okat. És valamiért sosem bíztak benne, ez tényleg így van. Ha rendesen ki van szolgálva, az egyik legjobb helyzet/gól csatár a világon...

Avatar
bkbk
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009. április 19., vasárnap 21:21
Kedvenc játékos: Iva
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolások

#17977 Hozzászólás Szerző: bkbk »

GereZsolt írta: Egyetlen klasszis megmozdulása a Chelseaben eddig a barca elleni gólja volt, de ott is azért rúgott gólt mert nem jött vissza védekezni.
Szerintem nézd meg azt a gólt még egyszer ;) Ő is védekezett (balhátvédet játszott mint drogba :D), csak labdát szerzett és elindult előre. Leszerelték, visszatámadt a barca, de azért volt annyira elöl mert félpályáig szaladt először a labdával aztán a lendülettől. Amikor meg újra belerúgták a blokkba a labdát még jó hogy elindult a kapu felé :)
Chelsea-Wigan 8-0
We are the Champions!!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17978 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Mivel nem fiatal már a csávó, nagy géniuszok arra fogadtak, h Ajaxból PL-be megy, mert ott fog neki menni. Azóta természetesen beigazolódott félig-meddig, csak a Fradiban és a PL-ben nem volt, minden máshol igen és nem ment neki annyira, mint mehetne máshol. Itt befuthatna Angliában, de nem gondolom h kéne nekünk egy center. Nem szeretne padozni, ahogy Torres se.
Huntelaar legnagyobb baja, hogy indokolatlanul nem bíznak benne. Egy helyen bíztak benne az Ajax óta, és nem is tolta finoman szólva szarul a Schalkéban.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#17979 Hozzászólás Szerző: Chester »

cfclegend2 írta:Szerintem hülyeség lenne Huntelaart leigazolni. Nem érzem nagy játékosnak, egy középcsapatban megrúgja a góljait, de egy nagy csapatban nem elég jó.
róla pont azt érzem, hogy nem azzal van a gond, hogy nagy csapatban 0, hanem rossz helyre igazolt. sem a spanyol, sem az olasz foci nem az ő stílusvilága, a bundesliga és a pl fekszik neki, nyakamat rá, hogy a PL-ben is szarná a gólokat. [meg hát a holland keretet sem nevezném kiscsapatnak, ott is szállította a gólokat.]

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#17980 Hozzászólás Szerző: marknagy »

GereZsolt írta: 3 hónap alatt a 4 gól azért elég erősen tekinthető látványos változásnak. Bizonyos fokig egyet értek azzal amit írtál a vetélytársságról, bizonyos fokig nem.
Még adalékként: Studge így is több gólt rúgott idén mint Torres :D A szélről.
Megjegyezném még, hogy én Studgeot egy buta focistának tartom és nem is nagyon szeretem, amit második fél évben csinált meg maga volt a botrány. Torrest szerettem már poolos korában is, amikor ideigazolt ez hatványozódott. De amikor szeptemberben visszajött és semmi nem változott tavaly januárhoz képest az már érdekes volt. Túl elvakultan nézitek őt és beleláttok olyan dolgokat is a teljesítményébe ami nincsen, holott nagyon nagyon egyszerű a képlet. Egy dolga van: gólt rúgni. Rúgott gólt? Nem. Ez ennyire egyszerű, tehát amiért itt van az nem hajtja végre.
A lényeg, én szeretem Torrest, de objektíven kéne nézni a dolgokat, mert azzal, hogy csinál 3 jó elfutást meg a töltelék csapatnak évvégén rúg egy mesterhármast kitörölhetjük a seggünk. Egyetlen klasszis megmozdulása a Chelseaben eddig a barca elleni gólja volt, de ott is azért rúgott gólt mert nem jött vissza védekezni.
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy Torresnek a VB előtt volt egy súlyos sérülése. A VB-n nem is játszott jól, pont emiatt a sérülés miatt. Lampard meg Essien tudja bizonyítani hogy ilyen eset után nagyon nehéz jó formában játszani. A VB-t követő ősszel nem játszott jól a 'poolban, 1-2 meccset kivéve. Aztán Kenny lett az edző, úgy látszott Torres kezd formába lendülni és szerintem visszatért volna sérülés előtti énjéhez, de ideigazolt és megtört ez a "fejlődése". Szóval nem érkezett a Bridge-re jó formában, de bízok RDM-ben, aki képes rá hogy formába hozza (ahogy Dalglish tette volna).
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2012. június 17., vasárnap 19:02-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése