Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Hegeee
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2011. július 19., kedd 18:41
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#22121 Hozzászólás Szerző: Hegeee »

bolnud írta: Egyébként azt vettem észre, hogy sokan szinte csak Hulkban és Modricban látják a megoldást. Rengeteg más, fiatalabb játlkos is ugyanolyan komoly erősítést jelentene a csapatnak mint ők...
Nem hiszem hogy csak bennük látják, azért vannak most ennyire felkapva mert jelenleg szinte csak róluk hallani velünk kapcsolatban, illetve Hazardról. Én mondjuk már annak is örülnék ha csak Modric jönne. :D
John Terry: Captain, leader, legend.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#22122 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

http://www.givemefootball.com/premier-l ... t-for-sale" onclick="window.open(this.href);return false;
Torres nem elado semmien aron :)
http://www.givemefootball.com/premier-l ... iker-talks" onclick="window.open(this.href);return false;
AVB Drogbaval hosszabitani akar :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#22123 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Hegeee írta:
Pilgrim írta:
Hegeee írta: Azért túlzásokba sem kell esni, 60 millióból sokkal jobb játékosokat tudnánk venni mint Hulk.. Hülye lenne aki ennyit kifizet érte. Egyszerűen nem ér (még) ennyit. Szvsz 40m-ér is elengednék. Főleg annajk tudatában sok ez a 60 millió, hogy Mata 27m volt, és Di Maria sem volt több 35-nél, és Di Maria és Hulk kb egy szint.
Én csak annyit írtam, hogy 60 millió fontot kért Hulkért a Porto.
Keress vissza és olvasd el a cikket.
szerk.: megkerestem neked, lásd milyen rendes vagyok:
http://www.goal.com/en-gb/news/2931/go- ... ulk-claims" onclick="window.open(this.href);return false;
Tudom mit írtál. Nem kimondottan neked ment a hsz-em, csak arra reagáltam amit írtál, és elmondtam a véleményem. :wink:

Ha igaz a cikk, akkor a Porto ne csodálkozzon hogy az Anzhi nem fizetett érte 60 milliót, nincs az a hülye aki ennyi pénzt letenne Hulkért..
Egyébként azt vettem észre, hogy sokan szinte csak Hulkban és Modricban látják a megoldást. Rengeteg más, fiatalabb játlkos is ugyanolyan komoly erősítést jelentene a csapatnak mint ők...

Avatar
Hegeee
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2011. július 19., kedd 18:41
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#22124 Hozzászólás Szerző: Hegeee »

Pilgrim írta:
Hegeee írta:
Pilgrim írta:Pastoréra is azt mondta szinte mindenki, hogy örülhet a Palermo ha kap érte 20-25 millát. És mennyit is kapott érte? 40-45 milliót?
Azért túlzásokba sem kell esni, 60 millióból sokkal jobb játékosokat tudnánk venni mint Hulk.. Hülye lenne aki ennyit kifizet érte. Egyszerűen nem ér (még) ennyit. Szvsz 40m-ér is elengednék. Főleg annajk tudatában sok ez a 60 millió, hogy Mata 27m volt, és Di Maria sem volt több 35-nél, és Di Maria és Hulk kb egy szint.
Én csak annyit írtam, hogy 60 millió fontot kért Hulkért a Porto.
Keress vissza és olvasd el a cikket.
szerk.: megkerestem neked, lásd milyen rendes vagyok:
http://www.goal.com/en-gb/news/2931/go- ... ulk-claims" onclick="window.open(this.href);return false;
Tudom mit írtál. Nem kimondottan neked ment a hsz-em, csak arra reagáltam amit írtál, és elmondtam a véleményem. :wink:

Ha igaz a cikk, akkor a Porto ne csodálkozzon hogy az Anzhi nem fizetett érte 60 milliót, nincs az a hülye aki ennyi pénzt letenne Hulkért..
John Terry: Captain, leader, legend.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#22125 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Hegeee írta:
Pilgrim írta:Pastoréra is azt mondta szinte mindenki, hogy örülhet a Palermo ha kap érte 20-25 millát. És mennyit is kapott érte? 40-45 milliót?
Azért túlzásokba sem kell esni, 60 millióból sokkal jobb játékosokat tudnánk venni mint Hulk.. Hülye lenne aki ennyit kifizet érte. Egyszerűen nem ér (még) ennyit. Szvsz 40m-ér is elengednék. Főleg annajk tudatában sok ez a 60 millió, hogy Mata 27m volt, és Di Maria sem volt több 35-nél, és Di Maria és Hulk kb egy szint.
Én csak annyit írtam, hogy 60 millió fontot kért Hulkért a Porto.
Keress vissza és olvasd el a cikket.
szerk.: megkerestem neked, lásd milyen rendes vagyok:
http://www.goal.com/en-gb/news/2931/go- ... ulk-claims" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Hegeee
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2011. július 19., kedd 18:41
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#22126 Hozzászólás Szerző: Hegeee »

Pilgrim írta:Pastoréra is azt mondta szinte mindenki, hogy örülhet a Palermo ha kap érte 20-25 millát. És mennyit is kapott érte? 40-45 milliót?
Azért túlzásokba sem kell esni, 60 millióból sokkal jobb játékosokat tudnánk venni mint Hulk.. Hülye lenne aki ennyit kifizet érte. Egyszerűen nem ér (még) ennyit. Szvsz 40m-ér is elengednék. Főleg annajk tudatában sok ez a 60 millió, hogy Mata 27m volt, és Di Maria sem volt több 35-nél, és Di Maria és Hulk kb egy szint.
John Terry: Captain, leader, legend.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#22127 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Pastoréra is azt mondta szinte mindenki, hogy örülhet a Palermo ha kap érte 20-25 millát. És mennyit is kapott érte? 40-45 milliót?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6482
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#22128 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:Senki nem fog Hazard-ért 50 milliót fizetni, ez tuti. A francia bajnokságból 30 millióért eladni játékost is óriási dolog, és nagyon meg is érné a Lille-nek. 30 és 35 közötti összegért távozni fog nyáron, szinte biztos vagyok benne.
Szerintem is. Amikor Mata hasonló korban volt mint most Hazard, hasonló tudásuk lehetett (bár Hazard is volt wonderkid, meg új CR, de ez csak hype.) És Mata 24 évesen durván 27 millióért eljött a Valencia-ból, akkor Hazard-t is elengednék 25-35 millió körül, annyiért pedig megérné szerintem.
Azt sajnálom, hogy Götze neve egyáltalán nem vetődik fel a csapattal kapcsolatban, pedig talán ő (vagy egy hozzá hasonló) játékos megoldás lehetne az ötlettelenségre. Tud játszani irányítót és szélsőt is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#22129 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pilgrim írta:
bolnud írta:
szivak13 írta:Szerintem Hulk egyáltalán nem álomkategoria.80-100 milliot senki sem fog adni érte mert annyit nem ér mint egy CR de még egy KAKA vagy Ibra szinten se lehet együtt emliteni ami ugy 60 millió körüli összeg.30- millát meg mi is ki tudnánk fizetni amennyi a valos ára lehet.De inkább megnézném ezt a Hazard gyereket mit tudna a premier ligába.És őt 20-25 milla közöt meg is lehetne szerezni.
Az a probléma, hogy a Portonak esze ágában sincs eladni Hulkot, ezért árazták ilyen magasra. Hazardot nagyon szívesen látnám a csapatban, de szerintem érte egy kicsit többet kérnének.
Kb 1-1,5 hónapja belinkelte valaki, hogy az Anzsi elnöke vagy kije, elárulta, hogy a nyáron már megegyeztek mindenben Hulk-kal, csak a Porto 60 millió fontot kért érte, amit nem akartak/nem tudtak kifizetni. Az az 60 millió fontért már el lehetne hozni.
A másik, hogy Modricot is el lehetne már hozni 55-60 milla körül. Abrának el kell döntenie, hogy kidob e 2 játékosra 100-120 millát, avagy sem.
Egyébként Hazard sem lenne olcsóbb. Valahol olvastam, hogy azt mondták a franciák, hogy elengedik, de 40 millió fonttól indul rá a licit. Hazard vételára is elfog menni 45-50 milla környékére, főleg ha a Chelsea,Real,City,PSG,Anzsi lesz versenybe érte.
Elszabadultak az árak...

Senki nem fog Hazard-ért 50 milliót fizetni, ez tuti. A francia bajnokságból 30 millióért eladni játékost is óriási dolog, és nagyon meg is érné a Lille-nek. 30 és 35 közötti összegért távozni fog nyáron, szinte biztos vagyok benne. Ugyan ez van Hulk-al. Nagyon jó játékos, de azért ez nagyon-nagyon erős ár rá. 25 éves, a portugál bajnokságban játszik. Ha a Porto pénzt akar belőle, akkor úgyis eladják 35 körül, annál többet nem hiszem, hogy bárki fizetne érte, ha meg nem, akkor megtartják.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#22130 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

bolnud írta:
szivak13 írta:Szerintem Hulk egyáltalán nem álomkategoria.80-100 milliot senki sem fog adni érte mert annyit nem ér mint egy CR de még egy KAKA vagy Ibra szinten se lehet együtt emliteni ami ugy 60 millió körüli összeg.30- millát meg mi is ki tudnánk fizetni amennyi a valos ára lehet.De inkább megnézném ezt a Hazard gyereket mit tudna a premier ligába.És őt 20-25 milla közöt meg is lehetne szerezni.
Az a probléma, hogy a Portonak esze ágában sincs eladni Hulkot, ezért árazták ilyen magasra. Hazardot nagyon szívesen látnám a csapatban, de szerintem érte egy kicsit többet kérnének.
Kb 1-1,5 hónapja belinkelte valaki, hogy az Anzsi elnöke vagy kije, elárulta, hogy a nyáron már megegyeztek mindenben Hulk-kal, csak a Porto 60 millió fontot kért érte, amit nem akartak/nem tudtak kifizetni. Az az 60 millió fontért már el lehetne hozni.
A másik, hogy Modricot is el lehetne már hozni 55-60 milla körül. Abrának el kell döntenie, hogy kidob e 2 játékosra 100-120 millát, avagy sem.
Egyébként Hazard sem lenne olcsóbb. Valahol olvastam, hogy azt mondták a franciák, hogy elengedik, de 40 millió fonttól indul rá a licit. Hazard vételára is elfog menni 45-50 milla környékére, főleg ha a Chelsea,Real,City,PSG,Anzsi lesz versenybe érte.
Elszabadultak az árak...

"Lille executive Jean-Michel Vandamme has declared about Belgian starlet Eden Hazard: "He will remain with us at least until the next Summer, though recently Chelsea were about to sign the player. Real and Barcelona havent asked him yet but I think that sooner or later they wil swoop on him. In any case his evaluation amounts to 40 million euros"."

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#22131 Hozzászólás Szerző: laczze »

Egészen pontosan a sípcsontja törött el neki, ezzel az Eb je is veszélybe került! így elszállnak a pletykák hogy nekünk kellene!
Drogba,Lampard,Terry <3

swajni77
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 20:45
Kedvenc játékos: salamon kalou
Kedvenc exjátékos: gianfranco zola

Re: Átigazolások

#22132 Hozzászólás Szerző: swajni77 »

D.Villa lába eltort, tobbet nemis kell hozzáfuzni.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#22133 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Pato az egyik legrosszabb választás lenne. 3 meccsenként 2 hónapra sérült olaszba, akkor itt mi lenne vele :S

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#22134 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Szerintem felesleges lenne Pato-t leigazolni. Most kidobna Abra érte 40-50 millát? Inkább pótolja ki még pár millával és igazoljon egy szélsőt. Sturridge meg bemehetne középre.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#22135 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

jkopfner írta:
White írta:http://www.givemefootball.com/premier-l ... ilian-star
Patot hajlandó lenne a Milan elengedni a Chelsea-be
Nem tudom, hogy vagytok vele, de én nem nagyon szeretném Pato-t. Sokkal jobban örülnék egy Torres - Falcao cserének.

Nekem nagy kedvencem Pato, de sajnos az elmúlt években sokat sérült, de az tény, hogy tehetséges, és vannak jó húzásai(lásd: Barca ellen gól az 1. percben). De ha kéne valakit igazolni, akkor Modric-t, vagy Götze-t kéne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#22136 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sindu írta:
emsanya írta:Semmilyen cseréről nincs szó...

Amúgy Torres-Villa kettős régen a világ legjobb duója lehetett volna.

Meg Anelka helyett vennénk még egy befejező csatárt a jobb oldalra?? Egyébként Villa kiváló csatár, de nem tudnám a rendeszerünkben elképzelni...
Kit hoznál szélre? Hulk álomkategória, Neymart meg állítólag próbáltuk már elhozni, nem akart jönni.
Hulk nem értem miért lenne álomkategória, egy EL szereplő porto-ból csak le lehetne hozni (ezt a szerződéses kivásárlási cuccát nem vágom pontosan, de nem hiszem hogy akadály lenne).
Neymar már tényleg nehezebb dió, mert fél európa meg akarja venni és sztem a real lesz a befutó. Ott kinövi magát szépen C. szintjére :D . Bitang nagy játékos lesz.

Akit még szívesen látnék szélen így kapásból rajtuk kívűl, az talán Ribery ( ő is inkább álom kat.) , Adam Johnson vagy esetleg Hazard.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9404
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#22137 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Csatar posztra en se urolnek meg egy sztarigazolasnak. Wolfswinkelnek tudnek orulni, esetleg Dumbia. De oszinten szolva indokolatlannak erzem, hogy csatart igazoljunk. Sturridge meg tudna oldani azt a posztot, mellette pedig ottvan Drogba, Torres es Lukaku. Ne akarjunk ennel tobbet! Ebbol a 4 csatarbol egyet gatyaba kell tudnia razni AVBnek, es akkor johet egy Hazard vagy egy Hulk. Hazardra latok nagyobb eselyt. Realisan, foldrol nezve a dolgokat egy Hazarddal elegedett lennek. Tud iranyitot es szelsot is jatszani, mind a ket oldalon kivaloan. Szamtalan variacios lehetoseget adna a tamadoszekcionak:

Sturride - Hazard - Mata
---------Csatar--------
Sturridge - Mata - Hazard
---------Csatar---------
Hazard - Lampard - Mata
--------Sturridge-------
Hazard - Lampard - Sturridge
---------Csatar------------

Termeszetesen meg siman elferne egy iranyito, amibol boven van valasztas...
Kagawa, Gotze, Honda, Dzagoev, Modric, Eriksen, Wijnaldum, Snejder, Alcantara (Barca utanpotlas tagjai...)
Viszont hazard erkezesevel akar hogy is allnank fel, kapna a tamadoszekcionk egy olyan kiszamithatatlansagot altala, ami szerintem elhozna a sikereket. Na meg szerintem egyikunk se szeretne, hogy egy olyan tamado kp jojjon, aki 10 evre megoldast jelenthet a klubnak, ha mar egyszer ittvan Josh. Ebbol a szempontbol is jobb lenne Hazard.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#22138 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

White írta:http://www.givemefootball.com/premier-l ... ilian-star
Patot hajlandó lenne a Milan elengedni a Chelsea-be
Nem tudom, hogy vagytok vele, de én nem nagyon szeretném Pato-t. Sokkal jobban örülnék egy Torres - Falcao cserének.

Avatar
White
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#22139 Hozzászólás Szerző: White »

http://www.givemefootball.com/premier-l ... ilian-star" onclick="window.open(this.href);return false;
Patot hajlandó lenne a Milan elengedni a Chelsea-be
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9404
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#22140 Hozzászólás Szerző: Bubi »

[quote="Hegeee"
Egyébként te Torresnek szurkolsz vagy a Chelseanek ? Nem baj az ha csak Torresnek, de próbáld meg elismerni azt ha szarul játszik, és nem érdemli meg hogy kezdő legyen. :)[/quote]

Sodrodik az arral, ennyi...:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése