Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#24601 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Bon írta:The Sun azt írja, hogy 30 millió fontot kínálunk Modricsért vagy 27 milliót és Benajunt. Agyam eldobom, ha Benajunt oda adjuk. :x Valaki jelezhetne a vezetőségnek, hogy Sneijder-t 35-ért el lehet hozni és jobb is Modricnál.
öhm... Egyáltalán nem jobb, a mostani formája szerint, tavaly eléggé küszködött az Interben, ezért is érzik most a klubbok, hogy elmozdítható. Modric pedig már sok éve kiegyensúlyozott, jó teljesítményt nyújt a Tottenhamben, ami tavaly se volt másképp.
One ball to rule them all!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#24602 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

BlueBlood1993 írta:
tibi71 írta:Emlékeztek hogy Wenger mennyire megakarta szerezni Kalou-t pár éve ! Na hát itt az idő ! De bármibe lemerem fogadni,hogy ott király lenne !
Tényleg! Nem számít, viheti! Ráadásul nem árt oda támadó, és kb egy lejáró szerződésű Nasri értéke, az megegyezik egy Kalou plusz 10 millában. Szép is lenne...
Ha Kalou az Arsenal-ba igazolna ő lenne ott az istenkirálycsászár..:D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#24603 Hozzászólás Szerző: Bon »

The Sun azt írja, hogy 30 millió fontot kínálunk Modricsért vagy 27 milliót és Benajunt. Agyam eldobom, ha Benajunt oda adjuk. :x Valaki jelezhetne a vezetőségnek, hogy Sneijder-t 35-ért el lehet hozni és jobb is Modricnál.

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Átigazolások

#24604 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

Bon írta:Kalou és Benajun Modricért.
http://www.guardian.co.uk/football/2011 ... ootball%29" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha mind a kettőt oda adjuk akkor az azt jelenti, hogy még Modricson kívül 2 külföldi jöhet és szerintem jönni is fog. :roll:
szerk.: a Guardian elég hiteles, ne felejtsük el, hogy ők írták meg először, hogy AVB találkozott Abrával.
Ennyit nem ér

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#24605 Hozzászólás Szerző: bolnud »

blackjack04 írta:
Bon írta:Kalou és Benajun Modricért.
http://www.guardian.co.uk/football/2011 ... ootball%29" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha mind a kettőt oda adjuk akkor az azt jelenti, hogy még Modricson kívül 2 külföldi jöhet és szerintem jönni is fog. :roll:
szerk.: a Guardian elég hiteles, ne felejtsük el, hogy ők írták meg először, hogy AVB találkozott Abrával.
Na jó, tök jó lenne, ha jönne Modric, de annak semmi értelme, ha adunk egy kp+ támadót egy kp-ért. AVB is azt nyilatkozta, túl kevés a kp, és még ketten jönnek. Inkább Kalou+pénzt kéne adni.
Benayount én sem engedném el. Tökéletes kiegészítő ember, nagyon hajt és küzd a helyéért.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#24606 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Bon írta:Kalou és Benajun Modricért.
http://www.guardian.co.uk/football/2011 ... ootball%29" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha mind a kettőt oda adjuk akkor az azt jelenti, hogy még Modricson kívül 2 külföldi jöhet és szerintem jönni is fog. :roll:
szerk.: a Guardian elég hiteles, ne felejtsük el, hogy ők írták meg először, hogy AVB találkozott Abrával.
Na jó, tök jó lenne, ha jönne Modric, de annak semmi értelme, ha adunk egy kp+ támadót egy kp-ért. AVB is azt nyilatkozta, túl kevés a kp, és még ketten jönnek. Inkább Kalou+pénzt kéne adni.

OFF: Én úgy emlékszem legelőször egy portugál lap a Record írta meg, hogy távozik a Portótól, aztán írta meg a BBC, Guardian, Sky.
One ball to rule them all!

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#24607 Hozzászólás Szerző: Bon »

Kalou és Benajun Modricért.
http://www.guardian.co.uk/football/2011 ... ootball%29" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha mind a kettőt oda adjuk akkor az azt jelenti, hogy még Modricson kívül 2 külföldi jöhet és szerintem jönni is fog. :roll:
szerk.: a Guardian elég hiteles, ne felejtsük el, hogy ők írták meg először, hogy AVB találkozott Abrával.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3617
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#24608 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

tibi71 írta:Emlékeztek hogy Wenger mennyire megakarta szerezni Kalou-t pár éve ! Na hát itt az idő ! De bármibe lemerem fogadni,hogy ott király lenne !
Tényleg! Nem számít, viheti! Ráadásul nem árt oda támadó, és kb egy lejáró szerződésű Nasri értéke, az megegyezik egy Kalou plusz 10 millában. Szép is lenne...

Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#24609 Hozzászólás Szerző: White »

8Lampard8 írta:ha Modric játszik holnapután az európa liga selejtezőn, akkor játszhatna a bl-be nálunk?
persze hogy lehet,tavaly torres is játszott a poolban EL-t,aztán nálunk BL-t
#OnceABlueAlwaysABlue

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Átigazolások

#24610 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

chiedis írta: Más: Nasri nem játszik, nézitek ? Gyanús. Sziti lesz ebből.
én úgy tudom, hogy eltiltás miatt nem játszik.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#24611 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Pacal: ugyanazt láttuk ketten, a VB-n nagyon jó volt Elia. Szerintem nem lenne teljes megoldás, mert azóta alszik, de nagy potenciál van benne. Emlékszem szegény csapatnélküli BodnárLaci dupla kötényt kapott tőle a rizsföldekre küldve.
Biztos igazolunk a kpályára, nagy dobások lehetnek, nem kételkedem. Rühelltem Abrát, de sokadszorra is: amit leművelt Januárban, azóta elhiszem h bármire képes értünk szurkolókért. Nyugi, még van 1-2 hét.

Más: Nasri nem játszik, nézitek ? Gyanús. Sziti lesz ebből.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#24612 Hozzászólás Szerző: béla »

8Lampard8 írta:ha Modric játszik holnapután az európa liga selejtezőn, akkor játszhatna a bl-be nálunk?
nemtom.szerintem igen :D

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#24613 Hozzászólás Szerző: focimark »

8Lampard8 írta:ha Modric játszik holnap az európa liga selejtezőn, akkor játszhatna a bl-be nálunk?
Asszem 1 ilyen játékost lehet nevezni a BL-be.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#24614 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Emlékeztek hogy Wenger mennyire megakarta szerezni Kalou-t pár éve ! Na hát itt az idő ! De bármibe lemerem fogadni,hogy ott király lenne !

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Átigazolások

#24615 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

ha Modric játszik holnapután az európa liga selejtezőn, akkor játszhatna a bl-be nálunk?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danielsz90 2011. augusztus 16., kedd 21:26-kor.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#24616 Hozzászólás Szerző: focimark »

Blueflag írta:Ugye a pár nappal ezelőtti Boas nyilatkozatban elhangzott, hogy egy középső középpályást és egy szélsőt szeretne. Ebből a nyilatkozatból fordítok le pár mondatot most, aztán mondom a véleményem.

Every time Villas-Boas has spoken publicly since his appointment seven-and-a-half weeks ago, he has been faced with questions about Modric.

He gave short shrift to the latest of them, saying: "I just explained to you the sense of urgency in midfield. But it doesn't mean that it's Luka.

"Not that I'm interested, but you have (Samir) Nasri terminating contract.

"He's one of the most exciting players in the Premier League and that's the reality, as well as Luka, as well as other players."


Magyarul:

Akárhányszor Boas a sajtónak nyilatkozik a 7 és fél héttel ezelőtti kinevezése óta, Modriccal kapcsolatos kérdésekkel kell szembesülnie.

Rövid választ adott a legutóbbira: "Én csak azt magyaráztam önöknek, mennyire szükséges igazolnunk a középpályára. Ezt nem azt jelenti, hogy csak Modric jöhet."

"Most nem azt mondom hogy érdeklődök, de ott van például Samir Nasri lejáró szerződése is.

"Ő az egyik legizgalmasabb játékos a Premier League-ben, és ez a valóság, épp mint Modric, és épp mint más játékosok."


Nem szó szerint, kútfőből csaptam össze, de a tartalom nem hibádzik. Nekem az a véleményem, hogy érdeklődünk Nasri iránt is, ha a Modric üzlet befuccsol. Biztos bekopogtattunk már az Arsenal ajtaján, hogy mennyi az annyi. Azt meg ő is látja, hogy kell egy szélső, vélhetően jobbra. Hozd el Hulk-ot, mester! :)

Egy középső középpályás és egy szélső érkezik még. Addig minden nap telesírhatjátok ezt a topikot, de ez így lesz. Szélső bárki lehet, a középpályára Modric és Nasri esélyesek. Én egyiket se bánnám.
Szerintem az Arsenal, egy londoni riválisnak nem adja el Nasrit.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#24617 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Ugylatszik, hogy AVB is olvassa a forumonkat :lol: vagy Isten hallgatott meg bennunket :D a 2 kivant igazolasra ertettem :idea:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#24618 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ugye a pár nappal ezelőtti Boas nyilatkozatban elhangzott, hogy egy középső középpályást és egy szélsőt szeretne. Ebből a nyilatkozatból fordítok le pár mondatot most, aztán mondom a véleményem.

Every time Villas-Boas has spoken publicly since his appointment seven-and-a-half weeks ago, he has been faced with questions about Modric.

He gave short shrift to the latest of them, saying: "I just explained to you the sense of urgency in midfield. But it doesn't mean that it's Luka.

"Not that I'm interested, but you have (Samir) Nasri terminating contract.

"He's one of the most exciting players in the Premier League and that's the reality, as well as Luka, as well as other players."


Magyarul:

Akárhányszor Boas a sajtónak nyilatkozik a 7 és fél héttel ezelőtti kinevezése óta, Modriccal kapcsolatos kérdésekkel kell szembesülnie.

Rövid választ adott a legutóbbira: "Én csak azt magyaráztam önöknek, mennyire szükséges igazolnunk a középpályára. Ezt nem azt jelenti, hogy csak Modric jöhet."

"Most nem azt mondom hogy érdeklődök, de ott van például Samir Nasri lejáró szerződése is.

"Ő az egyik legizgalmasabb játékos a Premier League-ben, és ez a valóság, épp mint Modric, és épp mint más játékosok."


Nem szó szerint, kútfőből csaptam össze, de a tartalom nem hibádzik. Nekem az a véleményem, hogy érdeklődünk Nasri iránt is, ha a Modric üzlet befuccsol. Biztos bekopogtattunk már az Arsenal ajtaján, hogy mennyi az annyi. Azt meg ő is látja, hogy kell egy szélső, vélhetően jobbra. Hozd el Hulk-ot, mester! :)

Egy középső középpályás és egy szélső érkezik még. Addig minden nap telesírhatjátok ezt a topikot, de ez így lesz. Szélső bárki lehet, a középpályára Modric és Nasri esélyesek. Én egyiket se bánnám.

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#24619 Hozzászólás Szerző: Pacal »

Eliát én még nem láttam hogy velünk hozták volna szóba. Meg sokan ellene vannak. DE én a VB-n figyeltem fel rá és amit ott csinált az felejthetetlen. Egyszerű csere emberként úgy cselezte le a nagy válogatott védőket hogy az hihetetlen. 24 éves rettentő gyors és jól cselez ő az aki a vonal melett nőt fel és lendületett hozna a játékba. Én Studgehoz tudnám hasonlítani csak ő szélen kezdte kb ő is olyan makacs és neki megy a védőnek ha ott esik össze akkor is. Nasri pedig egyértelmű. Voltak roszabb mecsei de nagyon jó játékos. Szívesen látnám kékben.
Blue is the color!
Football is the game!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3617
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#24620 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Az Elia-Nasri duó se lenne rossz...mondjuk nem egy Modric-Hulk, de gyakorlatilag már bárkit elfogadnék ezekre a posztokra.

Válasz küldése