Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#25461 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Végigolvastam az elmúlt másfél oldalt. Most egy kis szünetre van szükségem... pár nap múlva találkozunk.

Mellesleg elfelejtettetek egy komoly igazolást: André Villas-Boas. Többet javít a keretünkön, mint a Sneijder-Young duó Manchesterben. Hiába igazolnak nagy neveket, nagyokat is veszítettek el, a mi keretünk pedig még mindig nagyon jó. Modriccal is az lesz, plusz egy szélsőt biztos igazolunk jobbra.

Messze még a világvége.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#25462 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bon írta:Patoról
...
elég nagy kacsának tűnik.
Hát igen, Patóról van szó :D


Szvsz teljesen felesleges, tavaly volt szó róla (vagy tavalyelőtt, mikor jött Carlo?!), de akkor nem volt még itt Torres.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#25463 Hozzászólás Szerző: Bon »

Patoról csak ennyit találtam:
http://www.crunchsports.com/category/So ... 108020023/" onclick="window.open(this.href);return false;
Annyi a lényeg, hogy vagy Anelka-t, vagy Kalou-t adnánk a pénz mellett Patóért. Elég noname oldal, meg elég nagy kacsának tűnik.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#25464 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Николаевич írta:De miért lehetetlen elintézni Rajko munkavállalási engedélyét? Egy rakat afrikai, ázsiai, dél-amerikai és ausztrál focizik Angliában, és egy Európai ember meg nem tud?
Itt van egy cikk a problémájáról.
http://www.weaintgotnohistory.com/2011/ ... ork-permit" onclick="window.open(this.href);return false;

A fő ok tömören:
For Rajkovic hails from Serbia, which means he needs a work permit to play in England. He hasn't got one - he needs to have played in 75% of the country's international matches for the past two years,
Van más lehetőség:
The 75% requirement isn't the only way to get a work permit. Rajkovic can actually request a special hearing to see whether he's worthy of plying his trade in England, and it sounds like that's the course the club are going to take.
Amúgy az is elképzelhető, hogy holland állampolgárságért folyamodik (ez esetben ugye rögtön játszhatna - EU), de az ilyesmi eléggé el szokott húzódni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
andor08
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2010. május 7., péntek 14:48
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#25465 Hozzászólás Szerző: andor08 »

Krisztina írta:olasz sportlapok szerint a Chelsea 20 millió fontot és Kalou-t adná Patóért
Ez így nem hangzik rosszul. De szerintem nem Pato kell most nekünk.
Blue is the colour, football is the game

Avatar
Krisztina
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. szeptember 13., hétfő 18:45
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#25466 Hozzászólás Szerző: Krisztina »

olasz sportlapok szerint a Chelsea 20 millió fontot és Kalou-t adná Patóért

Avatar
Csaba009
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010. június 29., kedd 11:21
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Átigazolások

#25467 Hozzászólás Szerző: Csaba009 »

azt írja az egyik gyerek az angol fórumon hogy ma találkozott AVB Gourleyval és AVb azt mondta hogy nem fogunk igazolni mert ez a keret nagyon erős. ha minden igaz akkor a szombati meccs után a sajtótájékoztatón ezt a nyilvánosságnak is el fogja mondani AVB

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#25468 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

De miért lehetetlen elintézni Rajko munkavállalási engedélyét? Egy rakat afrikai, ázsiai, dél-amerikai és ausztrál focizik Angliában, és egy Európai ember meg nem tud?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#25469 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ugy hallom, Barton szabadon igazolhato. Ha igen, akkor itt az alkalom, Andre :wink: :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#25470 Hozzászólás Szerző: Bon »

Rajkovic-t vagy eladjuk vagy kölcsönadjuk:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#25471 Hozzászólás Szerző: Bon »

tibi71 írta:Bőszen emlegetik néhányan Hulk-ot,de hol olvastak erről az igazolásról ? Más a realitás és más a kívánság műsor :roll: Jó lenne ha jönne,de van ennek realitása ?
Állítólag ez a legújabb "pletyka":
Pinto da Costa:
"If we consider it is possible that someone pays €100m for Hulk."
Lentebb írta be valaki, de, hogy mennyi valóságtartalma van azt nem tudom.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#25472 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Bőszen emlegetik néhányan Hulk-ot,de hol olvastak erről az igazolásról ? Más a realitás és más a kívánság műsor :roll: Jó lenne ha jönne,de van ennek realitása ?

Fábián László
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. június 26., vasárnap 21:44

Re: Átigazolások

#25473 Hozzászólás Szerző: Fábián László »

Abramovics biztos, hogy leült Boasszal átbeszélni a dolgokat. Látszik, hogy mindenben támogatják az új edzőnket. Nem tudhatjuk, hogy mi zajlik a háttérbe. Lehet 3-4 játékossal is tárgyalást folytatunk, lehet egyel sem. Boas ha azt mondta Abramovicsnak, hogy öljön bele új igazolások 200 milliót, akkor bele fog, de ha Boas azt mondta, hogy nem kellenek új játékosok, akkor nem lesznek. Legyetek türelemmel, hiszen a vadász legjobb fegyvere a türelem.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#25474 Hozzászólás Szerző: Moldván »

andor08 írta:
Bon írta:
andor08 írta:Ennyi negatív embert min amennyi ezen a fórumon van. Ha már valami nem úgy jön össze ahogy akarják akkor már edzőváltás + EL helyezés se lesz meg meg ilyenek. Hihetetlen
Mert ki írta, hogy edzőt kéne váltani? :o
Nem csak arra értettem hanem arra is ami már napok óta folyik itt. Miért nem igazol valakit a vezetőség? Meg mit szerencsétlenkedik AVB? Stb...... Én bízok AVB-ban és a csapatban és nem siránkozok. Aki meg nem az mennyen szurkolni a Madridnak meg a köcsög City-nek. Azok kétnaponta igazolnak. Ennyi

Ott a pont. Nem értem mi bajuk AVB-vel, minden felk.meccset megnyertünk + gólt sem kaptunk. Hol a probléma?

Avatar
andor08
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2010. május 7., péntek 14:48
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#25475 Hozzászólás Szerző: andor08 »

Bon írta:
andor08 írta:Ennyi negatív embert min amennyi ezen a fórumon van. Ha már valami nem úgy jön össze ahogy akarják akkor már edzőváltás + EL helyezés se lesz meg meg ilyenek. Hihetetlen
Mert ki írta, hogy edzőt kéne váltani? :o
Nem csak arra értettem hanem arra is ami már napok óta folyik itt. Miért nem igazol valakit a vezetőség? Meg mit szerencsétlenkedik AVB? Stb...... Én bízok AVB-ban és a csapatban és nem siránkozok. Aki meg nem az mennyen szurkolni a Madridnak meg a köcsög City-nek. Azok kétnaponta igazolnak. Ennyi
Blue is the colour, football is the game

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#25476 Hozzászólás Szerző: Bon »

andor08 írta:Ennyi negatív embert min amennyi ezen a fórumon van. Ha már valami nem úgy jön össze ahogy akarják akkor már edzőváltás + EL helyezés se lesz meg meg ilyenek. Hihetetlen
Mert ki írta, hogy edzőt kéne váltani? :o

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#25477 Hozzászólás Szerző: chiedis »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/mu ... es-2088845" onclick="window.open(this.href);return false;

30 millió fontért, apró pénz !!! És mi nem ? ha igaz a pletyi, már pedig az lesz.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
andor08
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2010. május 7., péntek 14:48
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#25478 Hozzászólás Szerző: andor08 »

Ennyi negatív embert min amennyi ezen a fórumon van. Ha már valami nem úgy jön össze ahogy akarják akkor már edzőváltás + EL helyezés se lesz meg meg ilyenek. Hihetetlen
Blue is the colour, football is the game

Avatar
Csaba009
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010. június 29., kedd 11:21
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Átigazolások

#25479 Hozzászólás Szerző: Csaba009 »

Bon: focimark:
ha avb nem nyer semmit akkor Abra 1000% hogy kirúgja és Mourinho visszajön mert ugye jövőre mindent megnyer a Reálnak.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#25480 Hozzászólás Szerző: Bon »

focimark írta:
Bon írta:
focimark írta: Szerintem fogunk igazolni, kérdés, hogy kiket? Én szerintem Hulk,Modric, és egy jobbszélső(kp vagy támadó, attól függ 4-3-3 v 4-4-2 ben figunk játszani?)és elég is.
Lehet, hogy fogunk, de akkor a héten el kéne kezdeni. Jövőhéten kezdődik a bajnokság. :roll:
Én nem aggódok, ha meg nem nyerünk semmit, akkor legalább Új edzőt látni fogunk, ha már játékost nem is. :D
Sajnos ez nem vicces, de igaz... :(

Válasz küldése