Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Átigazolások

#27201 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

És ha adnánk Modric-ért 1-2 játékost (pl Kalouda) akkor jöhetne?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#27202 Hozzászólás Szerző: béla »

8Lampard8 írta:
chiedis írta: Undorító ? b*sszák meg a játékosok, akik 5-6-7 évre írnak alá. Ha megtehetném, biztos max 3 évest írnék alá. Az ilyenek miatt. Álmaid klubjával is tönkremehet a kapcsolatod, szóval nem értem minek kell ez a nagy láncolási idő, hajlam. Erre rábaszott Modric és mi is.
A másik kedvencem a kivásárlási ár körülhajhászása. Messi 1 milliárd, yeah. Nem gondolt arra, hogy egyszer el akar menni és majd nem tud ?
Sajnálom, Agüero/Modric párost vártam leginkább.
Szerintem nincs veszve még semmi. Ha Modric valóban annyira jönni akar, akkor még benyújthatja az átigazolási kérelmét, és ki is vásárolhatja magát (ha jól tudom).
csak ha van rögzítve kivásárlási ár

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#27203 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Sajnos most nagyon rugalmatlan az átigazolási piac, ez nekünk nagyon nem kedvez. Nagyon szűk az a kör ahonnan megfelelő minőségi játékost lehet igazolni. Azok a játékosok akik meg eladók egy vagyont akarnak kérni érte.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Átigazolások

#27204 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

chiedis írta: Undorító ? b*sszák meg a játékosok, akik 5-6-7 évre írnak alá. Ha megtehetném, biztos max 3 évest írnék alá. Az ilyenek miatt. Álmaid klubjával is tönkremehet a kapcsolatod, szóval nem értem minek kell ez a nagy láncolási idő, hajlam. Erre rábaszott Modric és mi is.
A másik kedvencem a kivásárlási ár körülhajhászása. Messi 1 milliárd, yeah. Nem gondolt arra, hogy egyszer el akar menni és majd nem tud ?
Sajnálom, Agüero/Modric párost vártam leginkább.
Szerintem nincs veszve még semmi. Ha Modric valóban annyira jönni akar, akkor még benyújthatja az átigazolási kérelmét, és ki is vásárolhatja magát (ha jól tudom).

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#27205 Hozzászólás Szerző: Ramox »

chiedis írta:
Ramox írta:Luka és a klub elnök találkozója lezajlott, mintegy 40 perces beszélgetés után az elnök a riportereknek:
Luka nem eladó. Kérdezték, hogy és akkor, ha ő távozni akar? De ő csak megismételte magát: Nem eladó.
Tovább azt mondta: Bármilyen ajánlat érkezik érte, el fogják utasítani.

Undorító, hogy a klubhoz láncolják, pedig jövőre esélye sem lesz a Tottenhamnek a BL-re... A Pool erős lesz, a Utd alap, a City még erősebb lesz, mi megint csak erősek leszünk, az Arsenalt nem szabad leírni.... legjobb esetben is csak 6.ok lehetnek.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... um=twitter
Itt van írott, bővebb formában.
Undorító ? b*sszák meg a játékosok, akik 5-6-7 évre írnak alá. Ha megtehetném, biztos max 3 évest írnék alá. Az ilyenek miatt. Álmaid klubjával is tönkremehet a kapcsolatod, szóval nem értem minek kell ez a nagy láncolási idő, hajlam. Erre rábaszott Modric és mi is.
A másik kedvencem a kivásárlási ár körülhajhászása. Messi 1 milliárd, yeah. Nem gondolt arra, hogy egyszer el akar menni és majd nem tud ?
Sajnálom, Agüero/Modric párost vártam leginkább.
Na jó, azt azért ne gondold már, hogy manapság megengedik a játékosoknak, hogy 2-3 évekre írjanak alá....
A klubnak az az érdeke, hogy minél hosszabb időre írjon alá a delikvens, ő pedig nyilván szeretne előrelépni, így mit van mit tenni, aláírja. A kluboknak ez az érdeke. Ha a szerződésed utolsó 6 hónapját töltöd, már bárki szabadon tárgyalhat veled, így az már a rizikós periódus a klub számára. Nyilvánvaló, hogy a klub elvárja a játékostól, hogyha már kifizetnek érte x összeget, akkor utána ne távozhasson áron, vagy áron alul, és ez egy jogos elvárás.
Egyébként a Sky-on láttam a riportot, és kérdezték tőle, hogy "Luka kérte, hogy engedjék el a Chelseahez?" És baromi ügyesne kikerülte a válaszadást az elnök.
A másik amit fontos tudni, hogy január 28-án Dalglish hivatalos közleményben a klub hivatalos oldalán szögezte le, hogy Torres nem eladó. 31-én tudjuk mi történt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ramox 2011. július 6., szerda 21:33-kor.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#27206 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ramox írta:Luka és a klub elnök találkozója lezajlott, mintegy 40 perces beszélgetés után az elnök a riportereknek:
Luka nem eladó. Kérdezték, hogy és akkor, ha ő távozni akar? De ő csak megismételte magát: Nem eladó.
Tovább azt mondta: Bármilyen ajánlat érkezik érte, el fogják utasítani.

Undorító, hogy a klubhoz láncolják, pedig jövőre esélye sem lesz a Tottenhamnek a BL-re... A Pool erős lesz, a Utd alap, a City még erősebb lesz, mi megint csak erősek leszünk, az Arsenalt nem szabad leírni.... legjobb esetben is csak 6.ok lehetnek.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... um=twitter
Itt van írott, bővebb formában.
Undorító ? b*sszák meg a játékosok, akik 5-6-7 évre írnak alá. Ha megtehetném, biztos max 3 évest írnék alá. Az ilyenek miatt. Álmaid klubjával is tönkremehet a kapcsolatod, szóval nem értem minek kell ez a nagy láncolási idő, hajlam. Erre rábaszott Modric és mi is.
A másik kedvencem a kivásárlási ár körülhajhászása. Messi 1 milliárd, yeah. Nem gondolt arra, hogy egyszer el akar menni és majd nem tud ?
Sajnálom, Agüero/Modric párost vártam leginkább.
Nyugodj bekeben Mister !

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#27207 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Luka és a klub elnök találkozója lezajlott, mintegy 40 perces beszélgetés után az elnök a riportereknek:
Luka nem eladó. Kérdezték, hogy és akkor, ha ő távozni akar? De ő csak megismételte magát: Nem eladó.
Tovább azt mondta: Bármilyen ajánlat érkezik érte, el fogják utasítani.

Undorító, hogy a klubhoz láncolják, pedig jövőre esélye sem lesz a Tottenhamnek a BL-re... A Pool erős lesz, a Utd alap, a City még erősebb lesz, mi megint csak erősek leszünk, az Arsenalt nem szabad leírni.... legjobb esetben is csak 6.ok lehetnek.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... um=twitter
Itt van írott, bővebb formában.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#27208 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Érdekes nyilatkozat.
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 70,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#27209 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

gerawba írta: Ez az egész nagyjából egy hülyeség. Kit érdekel, hogy mi mit mondunk itt? Számít ez a fejeseknél? Semmit, ők döntenek végül, márpedig ha ők úgy döntenek Abrával együtt, hogy ennyit és ennyit kiadnak, akkor az úgy is lesz.

A foci a győzelemről szól elsősorban, amit a pályán kell elérni. Lehet, hogy te győzelmi bulit csapsz és Londonban csinálsz körmenetet, ha jön a hír, hogy nullszaldóban volt a klub a legutóbbi pénzügyi évben, de az emberek 99%-t biztos, hogy jobban érdekli, hogy miért csak 2. lettünk a bajnokságban. (és főleg az, hogy jövőre ez ne forduljon elő)
Amúgy ha nem tűnt volna fel, az utóbbi években egyáltalán nem igazoltunk őrült összegekért embereket, szóval nem is nagyon értem miről beszélsz itt az 1 milliárdos számaiddal. Kész röhej.

(annyiban viszont egyetértek veled, hogy 100-at sose adnék ki egy Hulkért, sőt 50-et sem, de nem azért, hogy egy szép kis pluszjel legyen a mérlegkönyv végén, hanem azért mert egyszerűen tényleg nem ér ennyit)
Nem érted!
Nekem nem az a bajom, hogy mennyiért veszünk játékost. Hanem az, hogy nekünk miért kell ennyit kiadni érte ahhoz, hogy nyerjünk, amikor más ezt megtudja tennni ilyen kiadások nélkül.
Én sem tudom, hogy mi van a mérlegben az év végén...

Hogy egy példával éljek:
Ha megengedheted magadnak, hogy vegyél egy kocsit 100m-ért (ami kb 30 ér), nem zavar, hogy egy másik, hozzád hasonlóan gazdag klub feleannyiért vesz egy más típusú, de hasonló, vagy jobb teljesítményű autót?

Nem tökéletes példa, de kb igaz. Neked nem számít az a 100 milla sem, de az embernek legyenek már elvei...
Blueflag írta:

Hogy a francba jutottál odáig, hogy lassan már nem vagyok igazi szurkoló, és csak Abramovics pénzét szeretem? Én sem a gazdag Chelsea-nek kezdtem el szurkolni, de ha egyszer évek óta nincs széljáték, van egy iszonyat jó szélső a piacon, akkor nem érdekel az ára. Vegyük meg, ha egyszer megtehetjük, és ne simogassuk az év végi nyereséget/veszteséget. Majd jövőre simogathatjuk az új szabályok miatt, amivel egyébként egyet is értek. De ha egyszer van egy játékos, akinek imádom a játékát, és úgy kell nekünk mint egy falat kenyér, akkor miért törődjek az árával? Nem azért szeretem a Chelsea-t, mert a világ egyik leggazdagabb csapata... de ha egyszer az, akkor az baszod.

És képzeld, Chelsea szurkoló maradok akkor is, ha nem jön Hulk, meg akkor is, ha szerinted nem vagyok az. Ebbe az egészbe nevetséges volt belemenni. Nem belőlem csináltál bohócot, hiába próbáltad. Ja, és mégegyszer mondom, szerintem Hulk a kivásárlási árának a feléért elhozható, és a mai árakon ezzel semmi baj nincs. A csapatok simán elköltenek 40-60 milliókat egy játékosra, mert még így is megéri anyagilag... még ha nem is egy Hulknál, de akinél megéri, az több is 60 milliónál. Engem meg a játékos teljesítménye érdekel, a többire ott vannak a fejesek. Ha szerintük jó üzlet 100-ért leigazolni Hulkot, mert hoz annyi bevételt, és ad annyi pluszt a pályán a csapatnak, akkor igazából kibebaszottul semmi jogod őket felülbírálni.
És te mit nem értesz azon, hogy akinek nem inge, ne vegye magára!? :D
Senki nem akart belőled bohócot csinálni...
Egyszerűen te irtad le utóljára...
De azt sem monda senki, hogy a pénz miatt szurkolsz a csapatnak.
Szerintem próbálj meg elvonatkoztatni magadtól és csak úgy általánosságban elolvasni a postomat.
És ezt nem bántásból írom.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#27210 Hozzászólás Szerző: béla »

laczze írta:
Ha Boas ide hozza be fog válni, de nem tudom sokat itt vagy Falco-t utálják vagy szerintetek Sturridge a király vagy WTF ?
nem mondta senki h Sturridge a király,de arra h Danny beválna épp annyi esély van,mint arra h Falcao beválna.ráadásul Sturridge a premier League-ben játszott nagyon jól..

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#27211 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

flatley09 írta:
Blueflag írta:
Más: és akkor mi van, ha Hulk 100 millió? Ti pénzetek? Még annyiért is az elmúlt évek legjobb igazolása lenne. Mióta nincs egy működőképes jobbszélsőnk? A srác egy kibaszott zseni! (Szerintem 60-70 felé már tutira rábólintana a Porto elnöke, ha Hulk is távozni akar.)
.....

ez egy annyira gyenge és szar kifogás, hogy nem a te pénzed. Akkor mi a fasznak szurkolsz CFC-nek? Nem a te klubbod...
Egyszerűen nem ér annyit.
Mennyit szidták a citeh-t, hogy össze vissza igazolnak, "nem számít mennyiért"....Hát ezzel kb mi is ezen a szinten lennénk, legjfeljebb hozzánk posztra jönne.

Egy klub nem annyit jelent, hogy minden évben összevásárolnak egy teljes keretet és mindent meg kell nyerni...Hanem törekedni kell a veszteség minimalizálására, a nyereség maximalizálására, a gazdaságosságra. Kell, hogy legyen építkezés.

A focinak nem kellene ilyen mértékben a pénzről szólnia. Sokkal értelmesebb, ha vesznek 10-20 millióért egy játékos és ő arra a szintre fejlődik, mint, hogy megvesznek egy kész (sztem Hulk esetében még erről nem beszélhetünk, 1, vagy 2 jó szezonja volt) játékost olyan áron, amit ép ember, klub nem fizet ki. Ronaldo nem került ennyibe, pedig már kicsit nagyob szele volt a portugálnak.

Én nem azért sztem a CFC-t mert van olyan anyagi forrása, hogy akárkit megvegyen, mert akkor inkább a ManCity-nek, vagy a Real-nak ugrálnék.
Én a klubbért rajongok és nem a sikerekért. Persze, jó, hogy sikeres a klub. De én akkoriban azért választottam ezt a csapatot és nem az MU-t, vagy az akkoriban igen jó Arsenal-t, mert a CFC-t mindenki utálta, akit ismertem. Nem akartam beállni mások sorába.

Szóval könyörgöm, ne gyertek azzal, hogy nem a ti pénzetek, mert agyfaszt kapok tőle. Főleg amikor 30 szajkózzák, mint valami papagáj, végig se gondolva, hogy valójában mit hánynak a fórumra, csak lökik a hülyeséget, ami éppen trendi, mert egy, a fórumon népszerű tag egyszer elsütötte.

Vazze..vegyünk csatárt 100m-ért. védőt 150-ért, kp-t 120-ért...költsünk egy évben 1 milliárdot, röhögtessük ki magunkat, majd jövőre tegyük meg ugyanezt, mert akkor már más playerek lesznek sztárolva.



Akinek nem inge, nem veszi magára. De az ilyen és ehhez hasonló kijelentés szánalmasak és nem igazi szurkolókhoz méltóak!
Hogy a francba jutottál odáig, hogy lassan már nem vagyok igazi szurkoló, és csak Abramovics pénzét szeretem? Én sem a gazdag Chelsea-nek kezdtem el szurkolni, de ha egyszer évek óta nincs széljáték, van egy iszonyat jó szélső a piacon, akkor nem érdekel az ára. Vegyük meg, ha egyszer megtehetjük, és ne simogassuk az év végi nyereséget/veszteséget. Majd jövőre simogathatjuk az új szabályok miatt, amivel egyébként egyet is értek. De ha egyszer van egy játékos, akinek imádom a játékát, és úgy kell nekünk mint egy falat kenyér, akkor miért törődjek az árával? Nem azért szeretem a Chelsea-t, mert a világ egyik leggazdagabb csapata... de ha egyszer az, akkor az baszod.

És képzeld, Chelsea szurkoló maradok akkor is, ha nem jön Hulk, meg akkor is, ha szerinted nem vagyok az. Ebbe az egészbe nevetséges volt belemenni. Nem belőlem csináltál bohócot, hiába próbáltad. Ja, és mégegyszer mondom, szerintem Hulk a kivásárlási árának a feléért elhozható, és a mai árakon ezzel semmi baj nincs. A csapatok simán elköltenek 40-60 milliókat egy játékosra, mert még így is megéri anyagilag... még ha nem is egy Hulknál, de akinél megéri, az több is 60 milliónál. Engem meg a játékos teljesítménye érdekel, a többire ott vannak a fejesek. Ha szerintük jó üzlet 100-ért leigazolni Hulkot, mert hoz annyi bevételt, és ad annyi pluszt a pályán a csapatnak, akkor igazából kibebaszottul semmi jogod őket felülbírálni.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#27212 Hozzászólás Szerző: laczze »

Dante írta:
laczze írta:Ha Boas ide hozza be fog válni, de nem tudom sokat itt vagy Falco-t utálják vagy szerintetek Sturridge a király vagy WTF ?
igen.
szóltál ? jah hogy igen... :roll: értem :|
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#27213 Hozzászólás Szerző: Dante »

laczze írta:Ha Boas ide hozza be fog válni, de nem tudom sokat itt vagy Falco-t utálják vagy szerintetek Sturridge a király vagy WTF ?
igen.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#27214 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Blueflag írta:Felfújjátok ezt a keretfelmérés dolgot... szerintetek Boas hetekig fog mézelődni? Szerintetek tavaly nem látott Chelsea meccset, vagy legalább mióta kinevezték edzőnek, nem azokat nézegeti folyamatosan? Pontosan tudja, kitől mit várhat... erről egy hét edzésmunka, vagy legkésőbb az első felkészülési meccsig meg is fog győződni a saját szemével, és már tudni fogja, ki jön és ki megy. De jelöltjei már most is vannak, ebben biztosak lehettek.
Szerintem meg ez a felmérősdi dolog semmit nem ér, a kis buzernyák franciáink erre a kis időre odateszik magukat, aztán meg jön a szokásos semmittevés egész évben.

Ahogy mondod AVB-nek főleg a tavalyi (tavalyelőtti) szezonból kellene kiindulni, nem abból, hogy ezen a héten, hogyan teljesítenek. De nem néz ki buta embernek, szóval szerintem így fog tenni.

flatley09 írta:
Blueflag írta:
Más: és akkor mi van, ha Hulk 100 millió? Ti pénzetek? Még annyiért is az elmúlt évek legjobb igazolása lenne. Mióta nincs egy működőképes jobbszélsőnk? A srác egy kibaszott zseni! (Szerintem 60-70 felé már tutira rábólintana a Porto elnöke, ha Hulk is távozni akar.)
.....

ez egy annyira gyenge és szar kifogás, hogy nem a te pénzed. Akkor mi a fasznak szurkolsz CFC-nek? Nem a te klubbod...
Egyszerűen nem ér annyit.
Mennyit szidták a citeh-t, hogy össze vissza igazolnak, "nem számít mennyiért"....Hát ezzel kb mi is ezen a szinten lennénk, legjfeljebb hozzánk posztra jönne.

Egy klub nem annyit jelent, hogy minden évben összevásárolnak egy teljes keretet és mindent meg kell nyerni...Hanem törekedni kell a veszteség minimalizálására, a nyereség maximalizálására, a gazdaságosságra. Kell, hogy legyen építkezés.

A focinak nem kellene ilyen mértékben a pénzről szólnia. Sokkal értelmesebb, ha vesznek 10-20 millióért egy játékos és ő arra a szintre fejlődik, mint, hogy megvesznek egy kész (sztem Hulk esetében még erről nem beszélhetünk, 1, vagy 2 jó szezonja volt) játékost olyan áron, amit ép ember, klub nem fizet ki. Ronaldo nem került ennyibe, pedig már kicsit nagyob szele volt a portugálnak.

Én nem azért sztem a CFC-t mert van olyan anyagi forrása, hogy akárkit megvegyen, mert akkor inkább a ManCity-nek, vagy a Real-nak ugrálnék.
Én a klubbért rajongok és nem a sikerekért. Persze, jó, hogy sikeres a klub. De én akkoriban azért választottam ezt a csapatot és nem az MU-t, vagy az akkoriban igen jó Arsenal-t, mert a CFC-t mindenki utálta, akit ismertem. Nem akartam beállni mások sorába.

Szóval könyörgöm, ne gyertek azzal, hogy nem a ti pénzetek, mert agyfaszt kapok tőle. Főleg amikor 30 szajkózzák, mint valami papagáj, végig se gondolva, hogy valójában mit hánynak a fórumra, csak lökik a hülyeséget, ami éppen trendi, mert egy, a fórumon népszerű tag egyszer elsütötte.

Vazze..vegyünk csatárt 100m-ért. védőt 150-ért, kp-t 120-ért...költsünk egy évben 1 milliárdot, röhögtessük ki magunkat, majd jövőre tegyük meg ugyanezt, mert akkor már más playerek lesznek sztárolva.



Akinek nem inge, nem veszi magára. De az ilyen és ehhez hasonló kijelentés szánalmasak és nem igazi szurkolókhoz méltóak!
Ez az egész nagyjából egy hülyeség. Kit érdekel, hogy mi mit mondunk itt? Számít ez a fejeseknél? Semmit, ők döntenek végül, márpedig ha ők úgy döntenek Abrával együtt, hogy ennyit és ennyit kiadnak, akkor az úgy is lesz.

A foci a győzelemről szól elsősorban, amit a pályán kell elérni. Lehet, hogy te győzelmi bulit csapsz és Londonban csinálsz körmenetet, ha jön a hír, hogy nullszaldóban volt a klub a legutóbbi pénzügyi évben, de az emberek 99%-t biztos, hogy jobban érdekli, hogy miért csak 2. lettünk a bajnokságban. (és főleg az, hogy jövőre ez ne forduljon elő)
Amúgy ha nem tűnt volna fel, az utóbbi években egyáltalán nem igazoltunk őrült összegekért embereket, szóval nem is nagyon értem miről beszélsz itt az 1 milliárdos számaiddal. Kész röhej.

(annyiban viszont egyetértek veled, hogy 100-at sose adnék ki egy Hulkért, sőt 50-et sem, de nem azért, hogy egy szép kis pluszjel legyen a mérlegkönyv végén, hanem azért mert egyszerűen tényleg nem ér ennyit)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#27215 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Abban az esetben lehet szükség még egy ékre, - adott esetben Falcaora - ha AVB Sturridgera a szélen számít, vagy kölcsönadjuk a Boltonnak.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#27216 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Nyilván senkinek se fekszik a PL... :roll: Ilyen alapon kár igazolnunk bárkit is, mert aki nem Angliában játszott az "lutri". Neymar, Pastore, Van der Wiel, Sneijder, Falcao, Lukaku vagy akárki...nekik se biztos, hogy feküdne.

De még mindig esélyesebb, mint az ilyen szerencsétlen Walcottoknak, akik a PL-be (se) lóf@szt nem bizonyítottak eddig, és 26 millióért vehetnénk egy újabb Kalou-t...abból meg már van pár a csapatban...és még gyorsak is (Anelka pl.)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#27217 Hozzászólás Szerző: laczze »

béla írta:
laczze írta:
blueman írta: Mitől biztosabb, hogy Falcao beválik?
42 mérkőzésen 39 gól ez tudod egy olyan adat ami nem kicsit NAGYON bíztató! ráadásul ezt Boas keze alatt csinálta ami újabb nyomos érv hogy nálunk megcsinálná ezt vagy valami hasonlót! egy biztos, Sturridgénél biztosabb lenne ;) neki még kell idő valszeg, és Anelka Kalou nál is hát biztos jobb :)
aha.és honnan tudod h a pl is feküdne Falcao-nak?
Sturridge-nak amúgy jó mutatói vannak nálunk.amikor kezdő volt nálunk,mindig gólt lőtt ;) (volt h nem lőtt gólt,de volt amikor 2-t,szóval a gólátlaga 1 egész körül van)
Ha Boas ide hozza be fog válni, de nem tudom sokat itt vagy Falco-t utálják vagy szerintetek Sturridge a király vagy WTF ?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#27218 Hozzászólás Szerző: béla »

laczze írta:
blueman írta: Mitől biztosabb, hogy Falcao beválik?
42 mérkőzésen 39 gól ez tudod egy olyan adat ami nem kicsit NAGYON bíztató! ráadásul ezt Boas keze alatt csinálta ami újabb nyomos érv hogy nálunk megcsinálná ezt vagy valami hasonlót! egy biztos, Sturridgénél biztosabb lenne ;) neki még kell idő valszeg, és Anelka Kalou nál is hát biztos jobb :)
aha.és honnan tudod h a pl is feküdne Falcao-nak?
Sturridge-nak amúgy jó mutatói vannak nálunk.amikor kezdő volt nálunk,mindig gólt lőtt ;) (volt h nem lőtt gólt,de volt amikor 2-t,szóval a gólátlaga 1 egész körül van)

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#27219 Hozzászólás Szerző: blueman »

laczze írta:
blueman írta: Mitől biztosabb, hogy Falcao beválik?
42 mérkőzésen 39 gól ez tudod egy olyan adat ami nem kicsit NAGYON bíztató! ráadásul ezt Boas keze alatt csinálta ami újabb nyomos érv hogy nálunk megcsinálná ezt vagy valami hasonlót! egy biztos, Sturridgénél biztosabb lenne ;) neki még kell idő valszeg, és Anelka Kalou nál is hát biztos jobb :)
Én arra értettem, hogy Sturridge már játszott nálunk, míg Falcao nem. Emellett ezeket a gólokat nem PL-es csapatok ellen lőtte, és nem is a BL-ben.
Maradjunk annyiban, hogy egyikőjük sem mondható biztos pontnak. Mindkettő mellett és ellen is vannak érvek.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#27220 Hozzászólás Szerző: laczze »

blueman írta: Mitől biztosabb, hogy Falcao beválik?
42 mérkőzésen 39 gól ez tudod egy olyan adat ami nem kicsit NAGYON bíztató! ráadásul ezt Boas keze alatt csinálta ami újabb nyomos érv hogy nálunk megcsinálná ezt vagy valami hasonlót! egy biztos, Sturridgénél biztosabb lenne ;) neki még kell idő valszeg, és Anelka Kalou nál is hát biztos jobb :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése