Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#38241 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Dani1905 írta:
Berzéki Gábor21 írta:http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 67,00.html
Ancelotti szerint a csapat nem fog igazolni a téli átigazolási időszakban...
Akkor minek kellett fellebbezni? Hülyét csinálunk magunkból :lol:
Szerintem egyáltalán nem csinálunk hülyét magunkból,mivel ha fellebbezünk és a fellebbezés valamilyen szintem sikerrel jár,akkor később is igazolhatunk.Ancelotti szerint csak akkor nem igazolunk a télen,ha a enyhítenek a büntetésen...
Farewell Didier!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#38242 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Berzéki Gábor21 írta:http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 67,00.html
Ancelotti szerint a csapat nem fog igazolni a téli átigazolási időszakban...
Akkor minek kellett fellebbezni? Hülyét csinálunk magunkból :lol:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#38243 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Megyó írta: de a VB után azért biztos lesznek tehetségek.
Diouf2? Baros2?(jó, ő EB-n robbant be :D)
Őszintén szólva én ebben nem hiszek, ezek a berobbanó emberek általában egyszeri fellángolások... Persze, lehet kivétel, de remélem nem igazolunk valakit csak VB forma alapján.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#38244 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Megyó írta:Erre is godoltam már, hogy lesz ilyen hír.
De ez csak egyet jelenthet... Abra megkeni az illetékeseket és mondjuk kapunk egy nagyobb pénz büntetést.
Remélem ez lesz, mertmost tényleg nem szükséges játékos, de a VB után azért biztos lesznek tehetségek.
Ebben az esetben viszont arra is kell gondolni, hogy mi lesz akkor ha az illetékesek az utolsó pillanatban meggondolják magukat és két szék között a padlóra esünk.
211! NEW RECORD!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#38245 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Erre is godoltam már, hogy lesz ilyen hír.
De ez csak egyet jelenthet... Abra megkeni az illetékeseket és mondjuk kapunk egy nagyobb pénz büntetést.
Remélem ez lesz, mertmost tényleg nem szükséges játékos, de a VB után azért biztos lesznek tehetségek.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#38246 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Berzéki Gábor21 írta:http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 67,00.html
Ancelotti szerint a csapat nem fog igazolni a téli átigazolási időszakban...
Nah ezt nem értem... :?

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#38247 Hozzászólás Szerző: Gábor »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 67,00.html
Ancelotti szerint a csapat nem fog igazolni a téli átigazolási időszakban...
Farewell Didier!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#38248 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://futballatigazolasok.gportal.hu/g ... id=5310839" onclick="window.open(this.href);return false;
újabb név, aki már felmerült és akár reális is lehet az érkezése, mer CA is olasz. 1ébknét nem rossz játékos, felőlem akár ő is jöhet a csatársorba erősítésként.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#38249 Hozzászólás Szerző: Megyó »

23 éves angolok?
Azért remélem mindenkinek evidens, hogy mivel évek óta nem szorjuk a pénzt, ezért max egy nagy játékos jön majd, és az is minden bizonnyal hiányposztra.
Van der Vaart pl. szinte biztos, hogy a top3 lehetségesbe van.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#38250 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Zsoca írta:
Sheenka írta:
misakd írta:VDV-ot olcson megszerezhetjük a telen szerintem jó vetel lenne mert kp-ara azért nem ártana egy kis fiatalitas.
Azért szvsz nem 26 éves hollandokkal kéne fiatalítani a kp.-n. Hanem mondjuk Younggal...
És egy szélsőt hova teszel be diamondba? :) Szerintem Young nem tudna középen játszani, nem annyira erős.
Persze, igazad van, de VDV akkor sem megoldás. 23 körüli angolok kellenének...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#38251 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Sheenka írta:
misakd írta:VDV-ot olcson megszerezhetjük a telen szerintem jó vetel lenne mert kp-ara azért nem ártana egy kis fiatalitas.
Azért szvsz nem 26 éves hollandokkal kéne fiatalítani a kp.-n. Hanem mondjuk Younggal...
És egy szélsőt hova teszel be diamondba? :) Szerintem Young nem tudna középen játszani, nem annyira erős.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#38252 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

misakd írta:VDV-ot olcson megszerezhetjük a telen szerintem jó vetel lenne mert kp-ara azért nem ártana egy kis fiatalitas.
Azért szvsz nem 26 éves hollandokkal kéne fiatalítani a kp.-n. Hanem mondjuk Younggal...

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#38253 Hozzászólás Szerző: misakd »

Szerintem ez a keret ami most van szinte tökéletes. VDV-ot olcson megszerezhetjük a telen szerintem jó vetel lenne mert kp-ara azért nem ártana egy kis fiatalitas.Agüero jó lenne föleg hogy nem lesz Drogba utana meg Drogba-Agüero csatarparos az a vilag legjobb csatarparosa lenne. vedekezo kp. posztra nem kell sztem uj jatekos Ballack vagy Belletti jatszhat ott söt Jack Corkot is visszahivhatjuk

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#38254 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Ády8 írta: Ez elgondolkodtató nem??
DE ELGONDOLKODTATÓ! :D :D :D

Ády8
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009. augusztus 2., vasárnap 22:05
Kedvenc játékos: FRANK LAMPARD
Kedvenc exjátékos: GIANFRANCO ZOLA
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Átigazolások

#38255 Hozzászólás Szerző: Ády8 »

A világért se szeretnék belédkötni de attol még h vannak olyan spanyol játékos akik kiváló focisták attol még CHELSEA fan vagyok örökre és a kedvenceim sose változnak!! CECH,TERRY,LAMPARD,DROGBA,A.COLE,J.COLE,...és még sorolhatnám!!Mondhattam volna Pato-t is vagy Kaká-t is vagy Messi-t ezek közül egyik sem spanyol mégis jó játékosok!!És ez a téma meg pont arról szól h "ÁTIGAZOLÁS" ez erre lett kitalálva h megbeszéljük h ki lenne jó a Chelsea-ba!!!Nem a jelenre gondolok!! GONDOLNI KELL A JÖVŐRE IS!!Mert ezeket akiket felsoroltunk mind 30-év alattiak és amikor majd lesznek focistáink akik kezdenek kiöregedni akkor jönnek ők!!De ez nem azt jelenti h elfelejtjük a régi nagyokat valaha is!!15 évvel ezelött lennénk akkor most arrol vitáznánk h kell nekünk Drogba vagy Cech??Lehet de mindt látod kellet nekünk és mi fiatalok belőle élünk ők a példaképeink de nem felejtjük el a régi nagyokat sem!!

Colin Pates
David Speedie
Dennis Wise
Eddie Niedzwiecki
Gianfranco Zola
Gianluca Vialli
Gordon Durie
Graeme Le Saux
.....stb!!!! Ez elgondolkodtató nem??

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#38256 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Berzéki Gábor21 írta:....Mondtad,hogy a középpályánk páratlan,én mégis tudok mondani egyet ami vetekedhet vele,még pedig a Barcelona középpályája. Xavi, Iniesta és a többiek. Cech helyett Casillas elméletet én elképzelhetetlennek tartom mint azt is,hogy torres valaha felöltené magára a kék mezt! :roll: Villat viszont ha el tudnánk halászni a riválisok orra elől,háát...."elég" félelmetes csatárpáros lehetne belőlük! :D
Hogy te miért vagy Chelsea s miért nem Barca szurkoló................... vagy szimplán spanyol. És EZ szól minden Torres, Xavi, Aguero, Iniesta, Villa, Casillas és egyéb imádónak. Pajtások, irány a Laliga!!! Ott lehet sápítozni. Én közben itt sírok, de nem értük, hanem miattatok.

Písz
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Ády8
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009. augusztus 2., vasárnap 22:05
Kedvenc játékos: FRANK LAMPARD
Kedvenc exjátékos: GIANFRANCO ZOLA
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Átigazolások

#38257 Hozzászólás Szerző: Ády8 »

Nem ez a lényeg... Én se tudnám elképzelni Casillast CECH-helyett csak mondtam h CECH-en kívül ő az egyetlen sztem aki jobb! Igen igen jó a barca...de mi jobbak vagyunk ezt a tavalyi bl-is bizonyította! ha nem az a gyök bíró fujja akkor nyerünk..melesleg a középpályánk jobb mind a barcának!!! Lampardal nem ér fel xavi!! se Essienel...és ha jó Formában van Cole akkor van olyan mind Xavi!! a többieket nem mondom mert Xavi a legjobb a barca középpályályán!!A csatársorról pedig anyit h Torres nagyon kételkedig a pool-ban szereti őket de ő is sikerekre vágyik és multkor halottam h volt valami olyan belső ügy h Torres elmegy ha nem lessz a csapat eredményes sokáig sehol....pedig most eléggé gáz a csapat...Szal el tudnám képzelni Chelsea-mezbe !! Ha csak le nem csap rá a barca vagy a real!! Villa-viszont nagyon jó lenne nálunk és nem csak 1 évig... neki jót tenne a csapat váltás a Chelsea-ba sikeres lenne és fejlődhetne ha van még hova egyáltalán! Csak ahoz meg is kéne fizetni mert a Valencia eszméletlen pénzt kér érte!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#38258 Hozzászólás Szerző: Gábor »

pimadd írta:
Berzéki Gábor21 írta:Xabi
ez biztos?nem Xavira gondoltál?
Berzéki Gábor21 írta:Cassilas
ez biztos?Casillas
Berzéki Gábor21 írta:Villat viszont ha el tudnánk halászni a riválisok orra elől,háát...."elég" félelmetes csatárpáros lehetne belőlük!
egy évig
Jól van!Fáradt vagyok nagyon!Elnéztem!Máris javítom! :D :wink:
Farewell Didier!

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#38259 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Berzéki Gábor21 írta:Xabi
ez biztos?nem Xavira gondoltál?
Berzéki Gábor21 írta:Cassilas
ez biztos?Casillas
Berzéki Gábor21 írta:Villat viszont ha el tudnánk halászni a riválisok orra elől,háát...."elég" félelmetes csatárpáros lehetne belőlük!
egy évig

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#38260 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Ády8 írta:Sokmindenki látnni itt szívesen sokmindenkit.Mindenkinek vannak olyan játékosai a szívében akiről tudja h roszabb játékos még pl.: Deouf-nál is (csak mondtam egy nevet).-és mégis szívesen látnák a klubbnál.Ebbe a CHELSEA-ba elég kevés játékos férne be.Hátvédsorba nem férne be senki.Kapus posztról CECH-helyett max Cassillas jöhetne szóba de szerintem pont jó ez így! Középpályánk anyira élen jár a világban h nincs csapat aki elmondhatná h erősebb középpályálya van mindt nekünk.Csatársorban tudnék változást elképzleni egyedül.Drogba maradna ez nem kérdés de Anelka leülne a kispadra ha hoznánk egy David Villa-t (én szívesen látnám).-vagy egy Fernando Torres-t(őt is).-a többi ember csak kitőltő-szerepet kaphatna a Chelsea-ba vagy max rotációs rendszerbe kerülhetne bele..
GO CHELSEA!
Szép elképzelések és minden rendbe van vele,hogy ilyen csapatott összeállítani.Mondtad,hogy a középpályánk páratlan,én mégis tudok mondani egyet ami vetekedhet vele,még pedig a Barcelona középpályája.Xavi,Iniesta és a többiek.Cech helyett Casillas elméletet én elképzelhetetlennek tartom mint azt is,hogy torres valaha felöltené magára a kék mezt! :roll: Villat viszont ha el tudnánk halászni a riválisok orra elől,háát...."elég" félelmetes csatárpáros lehetne belőlük! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gábor 2009. november 7., szombat 0:13-kor.
Farewell Didier!

Válasz küldése