U21, U18 (utánpótlás)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#21 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta:
cech19960320 írta:az U18 most játszik a tehenek ellen az ifi FA kupában... eléggé egykapuzunk :D
Kezdőt nem tudsz?
Am ha valaki nem tudná a spíler 1 adja
Kép

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#22 Hozzászólás Szerző: Traxver »

cech19960320 írta:az U18 most játszik a tehenek ellen az ifi FA kupában... eléggé egykapuzunk :D
Kezdőt nem tudsz?
Am ha valaki nem tudná a spíler 1 adja

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#23 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

az U18 most játszik a tehenek ellen az ifi FA kupában... eléggé egykapuzunk :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#24 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Botond9797 írta:Megnéztem az összefoglalót a Wolves-meccsről, Anjorin egy biológiai csoda és technikás is, lehet BTB-poszton ő váltja be az RLC-hez fűzött reményeket.

RLC-hez fűzött reményeket maga RLC fogja beváltani! 8)

Nekem még mindig ő a meg mentő! :)

Ettől függetlenül Anjorin több mint ígéretes!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#25 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én is Anjorintol nagyon sokat várok. Fizikailag brutál és még technikailag is nagyon jonak tűnik.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#26 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Megnéztem az összefoglalót a Wolves-meccsről, Anjorin egy biológiai csoda és technikás is, lehet BTB-poszton ő váltja be az RLC-hez fűzött reményeket.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#27 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

FA Youth Cup

Wolves elleni meccs :D
Tizi az ellenfélnek, a kapusunk megfogta a Panenkát :D
5 perc múlva Anjorin asszisztját Maatsen váltotta gólra.. Van bennük potenciál :D

Anjorin fizikuma nagyon kiemelkedik, nem tudják elnyomni

Kivégzés kezdődött, már 4-0

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#28 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gallion írta:Az U-19 csapatunk a mai Valenciától elszenvedett 2-1es vereséggel biztos kieső a Youth CL-ből. :o

Szerk.: Ez az elmúlt évek kiemelkedő sikerei miatt hatalmas meglepetés, hiszen az elmúlt 5 szezonban 4x döntőztek, 2x meg is nyerték, abban az 1 évben pedig nem is indulhattak a felnőtt csapat miatt, hiszen ők lemaradtak a BL-ről (Az a bizonyos 10. hely a 15/16 szezonban).
Pedig kezdett a már felnőtt csapatban is bemutatkozó Guehi, Maatsen, Gilmour vagy Anjorin is, a skót még egy büntetőt is elrontott.
6+8+5+4+1+1+2+1

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#29 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Az U-19 csapatunk a mai Valenciától elszenvedett 2-1es vereséggel biztos kieső a Youth CL-ből. :o

Szerk.: Ez az elmúlt évek kiemelkedő sikerei miatt hatalmas meglepetés, hiszen az elmúlt 5 szezonban 4x döntőztek, 2x meg is nyerték, abban az 1 évben pedig nem is indulhattak a felnőtt csapat miatt, hiszen ők lemaradtak a BL-ről (Az a bizonyos 10. hely a 15/16 szezonban).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#30 Hozzászólás Szerző: emsanya »

koni0725 írta:
kazomester írta:Chelsea's academy could be the subject of the next behind the scenes football documentary. Na ezt szívesen megnézném majd :)
Ha ez igaz, akkor remelem az Amazon csinalja, a Man City-s dokumentunfilmjuk nagyon magas szinvonalu volt. Szerintem joparan lattak a forumozok kozul is.
Az a baj hogy ahhoz olyan szintüt csináljanak, meg annyi belátás legyen, már el kellett volna kezdeni forgatni szezon elejétől sajna. Az nagyom profi cucc volt, amerikaik csinálták és kb. teljesen beengedték őket mindenhova.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#31 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kazomester írta:Chelsea's academy could be the subject of the next behind the scenes football documentary. Na ezt szívesen megnézném majd :)
Ha ez igaz, akkor remelem az Amazon csinalja, a Man City-s dokumentunfilmjuk nagyon magas szinvonalu volt. Szerintem joparan lattak a forumozok kozul is.
211! NEW RECORD!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#32 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea's academy could be the subject of the next behind the scenes football documentary. Na ezt szívesen megnézném majd :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#33 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Redan 7 millió euró körüli összegért a Hertha-nál folytatja. Csodálkoztam is, hogy ő miért nem kapott lehetőséget a felkészülési meccseken, hát ezek szerint ezért.

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ja-2712131" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#34 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta:Írta valaki egy másik topicban a felkészülési meccs kapcsán (st.patricks) Gilmourról, hogy igazi wonderkid, vagy valami ilyesmit. Mire alapozzuk ezt? Nem köteketés, de semmit nem tudok a srácról. Megnéztem a játékát az uccsó meccsen, semmi feltűnőt nem láttam.
Én nem láttam a meccset de Lampard egyedül őt emelte ki a második félidős csapatból, plusz az edzésmunkáját is dícsérte szóval valamit biztos tud a srác.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#35 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Írta valaki egy másik topicban a felkészülési meccs kapcsán (st.patricks) Gilmourról, hogy igazi wonderkid, vagy valami ilyesmit. Mire alapozzuk ezt? Nem köteketés, de semmit nem tudok a srácról. Megnéztem a játékát az uccsó meccsen, semmi feltűnőt nem láttam.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#36 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Confirmation that Juan Castillo, George McEachran and Tariq Uwakwe have all signed new contracts taking them to the end of the 2021-22 season at Chelsea. #CFC

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#37 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#38 Hozzászólás Szerző: Szabi »

béla írta:
Szabi írta:
béla írta:Bulka nyártól a PSG játékosa, és szintén távozóban van Castillo és McEachran is
Bulka-t sajnálom, a pre-season meccseken nekem nagyon tetszett, reménykedtem, hogy idővel a felnőtt keretnek is tagja lehet. Mondjuk a Vidi meccsre elutazott, nem semmi élőben mekkora darab ember. :D

Persze a nála kb. 5 évvel idősebb Kepa mögött nem sok sót evett volna meg az évek során, szóval érthető, ha máshol szeretné majd berobbantani a karrierjét.
Persze, teljesen logikus lépés bármelyi kfiatal számára lelépni innen. Na de a PSG-be.. :D

Egyébként illene legalább a padra lerakni 1-2 ifit az utolsó fordulóban (mondjuk Gilmour, McEachran), ha már egy tétnélküli EL-meccsen sem sikerült. A kezdőt úgyis pihentetni kéne egy az egyben, ha meglesz az EL-döntő
Nyilván, de Areola azért nem akkora durranás. Ha tényleg annyira jó lesz a lengyel és esélyt is kap idővel, lehet sansza szerintem. Persze kérdés mi a céljuk vele, lehet csak befektetésnek szánják, később továbbadni valamelyik középcsapatnak. Areola is fiatal, vannak nagyon jó meccsei, de közel se mondanám annyira konzisztensnek, mint Kepa-t. Benne azért ott a hiba. Na meg nem is került 70 millióba. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#39 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

béla írta:Bulka nyártól a PSG játékosa, és szintén távozóban van Castillo és McEachran is
ott sem sok esélye van ugyanis Areola is fiatal kapusnak számít.
szerintem jövőre simán átvehette volna Caballero helyét és védhetett volna a ligakupa/FA kupába.
tavaly a felkészülési meccseken szerintem nagyon jól védett, sajnálom ha elmegy főleg a P$G-be.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#40 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta:
béla írta:Bulka nyártól a PSG játékosa, és szintén távozóban van Castillo és McEachran is
Bulka-t sajnálom, a pre-season meccseken nekem nagyon tetszett, reménykedtem, hogy idővel a felnőtt keretnek is tagja lehet. Mondjuk a Vidi meccsre elutazott, nem semmi élőben mekkora darab ember. :D

Persze a nála kb. 5 évvel idősebb Kepa mögött nem sok sót evett volna meg az évek során, szóval érthető, ha máshol szeretné majd berobbantani a karrierjét.
Persze, teljesen logikus lépés bármelyi kfiatal számára lelépni innen. Na de a PSG-be.. :D

Egyébként illene legalább a padra lerakni 1-2 ifit az utolsó fordulóban (mondjuk Gilmour, McEachran), ha már egy tétnélküli EL-meccsen sem sikerült. A kezdőt úgyis pihentetni kéne egy az egyben, ha meglesz az EL-döntő

Válasz küldése