Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1121 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta:Ha már aktív a topik és José-ról is szó volt..: tegnap melyik tábor énekelte a José Mourinho-t? Ha a united-é, akkor nem értem, botrány volt alatta a csapat teljesítménye. Ha a miénk, akkor végképp, annak tükrében, hogy itt van Lamps, akinél a jelen helyzetben jobb edzőt nem találnánk és a csapat is jól és sikeresen játszik.
Pedig elég nyilvánvaló. A MU szurkolók éneklik, fricskaként, mert a csapatunk legnagyobb sikeredzője elment hozzuk, kb. elárulva a csapatot.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1122 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ha már aktív a topik és José-ról is szó volt..: tegnap melyik tábor énekelte a José Mourinho-t? Ha a united-é, akkor nem értem, botrány volt alatta a csapat teljesítménye. Ha a miénk, akkor végképp, annak tükrében, hogy itt van Lamps, akinél a jelen helyzetben jobb edzőt nem találnánk és a csapat is jól és sikeresen játszik.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1123 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Az megvan nektek, hogy tegnap 3-0-nal kapott egy buntetot a Real, es annyi gerinc nem volt Hazard tarsaiban, hogy oda adjak neki? Ha ez megtortent, csak elutasitotta Eden (de nem hiszem) akkor nem szoltam. Annyira leri, hogy ez a rajongas, szeretet ez csak egyoldalu, es a szurkolok mellett a tarsak is leszarjak. Nem telt el tul sok ido, de lehet nem kellett volna minket itt hagyni, Londonban meg a segget is kinyaltak. 15/16-os szezonban volt utoljara ilyen emlekeim szerint.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1124 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.fourfourtwo.hu/interju/ivan ... mpaign=nso" onclick="window.open(this.href);return false;

Egy fasza kis interjú a jó öreg szerb tankunkkal. Kiemelném az egyik kérdést és Iva válaszát:

A Chelsea-nél töltött időszakod alatt kapcsolatba hoztak a Milannal, a Juventusszal és a Real Madriddal is. Felvetődött benned a váltás lehetősége?
"Őszintén mondom: soha. Csak miután úgy éreztem, hogy már nem tudok többet adni a csapatnak. Amíg ott voltam, minden percet kihasználtam, és élveztem játékot. Eszembe sem jutott, hogy más klubnál lenne a helyem."
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1125 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A csapat egykori sikeredzője José Mourinho esélyes a Borussia Dortmund kispadjára. (Bild)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1126 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szegénynek idáig nem nagyon jön össze a Realos kaland...Bízom benne hogy feltudja venni a ritmust..Amikor leigazolták,a szurkolók nagyrésze azt várta tőle,hogy majd ő pótolja Ronaldot...Nem kis nyomással kell megküzdenie..Szurkolok neki!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1127 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... eo-2728533" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem semmi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1128 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Na meg milyen érdekes, hogy pont akkor nyitja ki ezzel kapcsolatban a száját, mikor ki vagyunk zárva az átigazolásokból és épp berobbannak a játékosaink. :D Ha 5 év múlva történik meg mindez, akkor 5 év múlva mondja el ugyanezt.
Hülye lett volna kihagyni ezt a ziccert :D Amúgy sokan AVB-re tippelnek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1129 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na meg milyen érdekes, hogy pont akkor nyitja ki ezzel kapcsolatban a száját, mikor ki vagyunk zárva az átigazolásokból és épp berobbannak a játékosaink. :D Ha 5 év múlva történik meg mindez, akkor 5 év múlva mondja el ugyanezt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1130 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Attol még ugyan olyan fasz marad. Szarokat vettünk az ideje alatt és eladtunk világsztárokat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1131 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta:“Megvédtem a Chelsea akadémiáját, amikor nyomás alatt volt és pesszimizmus övezte. Volt edző, aki úgy gondolta, hogy nincs szükség rá és ezzel kapcsolatban tartott bemutatót. Az érve az volt, hogy túl sok időt vesz igénybe és abból nekünk nincs sok. Pénzt is csinálhattunk volna a játékosok eladásából, így a tulajdonosnak sem kellett volna több pénzt pumpálnia a csapatba. Ez nem az én ötletem volt, én ez ellen harcoltam, és nagyon büszke voltam Roman Abramovichra, mert hitt bennem és elfogadta a tanácsaimat, időt adott az akadémiának, ami miatt nem lehetek elég hálás neki.”-

Michael Emenalo

Ehhez mit szóltok? :)
Mint utólag kiderült, komoly szerepe van a loan army kialakításában és ezekszerint az akadémia életbentartásában is. Ettől függetlenül szar játékosokra költöttük a pénzünket vele is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1132 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“Megvédtem a Chelsea akadémiáját, amikor nyomás alatt volt és pesszimizmus övezte. Volt edző, aki úgy gondolta, hogy nincs szükség rá és ezzel kapcsolatban tartott bemutatót. Az érve az volt, hogy túl sok időt vesz igénybe és abból nekünk nincs sok. Pénzt is csinálhattunk volna a játékosok eladásából, így a tulajdonosnak sem kellett volna több pénzt pumpálnia a csapatba. Ez nem az én ötletem volt, én ez ellen harcoltam, és nagyon büszke voltam Roman Abramovichra, mert hitt bennem és elfogadta a tanácsaimat, időt adott az akadémiának, ami miatt nem lehetek elég hálás neki.”-

Michael Emenalo

Ehhez mit szóltok? :)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1133 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

“I joked with Lampard after the Chelsea move, I want to be his assistant when I retire... I also want to see John Terry in similar jobs in the future because he was our leader on the pitch.”-Obi Mikel 8)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1134 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép

Az igazi nosztalgia :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1135 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bele fog ő jönni szerintem, kellene az a bizonyos első gól vagy az első kiugró meccs. Bár nem az a pátyolgatást igénylő játékos Eden, de azért abban a bizonyos 15/16-os szezonban, mikor kb. áprilisig nem rúgott bajnoki gólt láthattuk, hogy neki is el tud menni rendesen az önbizalma, ha nincs rendben fejben és fizikailag sem. Egyelőre ez a helyzet, a sérülés is jócskán betett neki.

Már 5 rossz meccs után elkezdtek cikkezni a távozásáról, jellemző... Nyilván semmi alapja nincs, de ezzel csak azt érik el, hogy még nagyobb nyomást tesznek a vállára.

Remélhetőleg belejön, de ha esetleg mégse tudja megváltani a világot, jövő nyáron jöhet vissza. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1136 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én nem kívánom ezt neki. Pár év van a pályafutásából a legmagasabb szinten, folyamatosan veszít a sebességéből és a robbanékonyságából. Örülnék ha összekaparna egy aranylabdát.

A Madrid nyáron lecseréli a fél keretet, az ziher. De már lehet télen is beújít.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1137 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://www.calciomercato.com/en/news/r ... mmer-63152" onclick="window.open(this.href);return false;

Apa kezdődik.... :lol:

Azért én drukkolok neki! Sokat tett a csapatunkért,és nem érdemelné meg hogy 1 év után kivágják a Realból...Bár Pérezt ismerve,Mbappe-ért szerintem bárkit beáldozna..

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1138 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Pityee írta:
AwayRoller írta:Félidőben Zizu lekapta a patkányt :mrgreen: :lol:
+ Hazard ma sem tett hozzá semmit a real játékához. Eddig úgy néz ki megéri azoknak a játékosainknak akik lelépnek a madridba :wink:
Jó döntés volt. Reméljük szerződésük végéig kitart ez a remek forma. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1139 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Félidőben Zizu lekapta a patkányt :mrgreen: :lol:
+ Hazard ma sem tett hozzá semmit a real játékához. Eddig úgy néz ki megéri azoknak a játékosainknak akik lelépnek a madridba :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1140 Hozzászólás Szerző: Dízel »

AwayRoller írta:Félidőben Zizu lekapta a patkányt :mrgreen: :lol:
Vicc, hogy ilyen csapattal emberelőnyben, otthon igy kikapnak. Értem én, hogy ezeknek a spilereknek nincs motivációjuk (lol, egy realba), de azért ez még is nagyon égő.

Válasz küldése