Mauricio Pochettino

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Sindu
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#441 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Óriási hiba lenne Pochettinót elküldeni. Egyértelmű az előrelépés a szezon elejéhez képest.

Recruitmenttel van probléma, mégpedig az h az igazolások fele nem vált be. Ami amúgy nem annyira rossz arány,ha 1 szezon alatt 1 teljes csapatot lecserélnek.

Sztem Mudryk és Jackson helyére kellenek egyértelműen jobb játékosok, náluk kezd tényleg nyilvánvalóvá válni, h minőségi gond van. Nkunku reméljük ezt félig meg is oldja majd. Sánchezben láthatóan benne vannak a nagy meccsek is, de elég kételű fegyver.

A védelemhez valszeg megvannak a kvalitások, csak sok a rotálás, épülnek be a volt sérültek. Ez múlik Pochettinón sztem - ha tavaszra nem állít össze stabilabb védelmet ebből a brigádból, akkor válok majd pesszimistává vele kapcsolatban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2023. december 7., csütörtök 0:49-kor.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Mauricio Pochettino

#442 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Bandi írta: 2023. december 7., csütörtök 0:43
Pityee írta: 2023. december 7., csütörtök 0:35 “17 points behind Arsenal.
15 points behind Liverpool.
13 points behind Villa.
8 points behind United.
Level with Brentford and Fulham.

Serious questions need to be asked about the manager and recruitment team.”

Van min elgondolkozni az tuti. Főleg az a 13pont amit a villa ránk ver, az komoly.
Igen, vele kapcsolatban is lassan beigazolódik amitől sokan féltek hogy egy full átlagos edző, akivel nem fogunk semmilyen eredményt elérni. Nem mondom hogy ő a hibás, de a rengeteg sárga, a pontatlanságok, a folyamatos dekoncentráltságon látszik hogy neki ez nagyon nagy falat. Itt csak extra klasszis edző tudna valamit kihozni ebből a sok középszerből, de olyan nem fog idejönni szóval akár maradhat is…
Nagelsmann nem hiába nem akarta vállalni..
Mondjuk úgy nem is lehet vállalni ha fejedre igazolnak.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Mauricio Pochettino

#443 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2023. december 7., csütörtök 0:35 “17 points behind Arsenal.
15 points behind Liverpool.
13 points behind Villa.
8 points behind United.
Level with Brentford and Fulham.

Serious questions need to be asked about the manager and recruitment team.”

Van min elgondolkozni az tuti. Főleg az a 13pont amit a villa ránk ver, az komoly.
Igen, vele kapcsolatban is lassan beigazolódik amitől sokan féltek hogy egy full átlagos edző, akivel nem fogunk semmilyen eredményt elérni. Nem mondom hogy ő a hibás, de a rengeteg sárga, a pontatlanságok, a folyamatos dekoncentráltságon látszik hogy neki ez nagyon nagy falat. Itt csak extra klasszis edző tudna valamit kihozni ebből a sok középszerből, de olyan nem fog idejönni szóval akár maradhat is…

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#444 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“17 points behind Arsenal.
15 points behind Liverpool.
13 points behind Villa.
8 points behind United.
Level with Brentford and Fulham.

Serious questions need to be asked about the manager and recruitment team.”

Van min elgondolkozni az tuti. Főleg az a 13pont amit a villa ránk ver, az komoly.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Mauricio Pochettino

#445 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Első sorban ki kellene deríteni, hogy itt miért sérül le mindenki....hiába veszünk csatárt, ha az 2 meccs után lesérül.
Tegyék rendbe a fizio részleget, hozzanak ide egy bitang stábot, újítsák fel az edzőpályát vagy mit tudom én....
Nem lenne itt olyan nagy baj, ha nem ülne folyton az "A" csapat a gyengélkedőn. 🤔

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9363
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Mauricio Pochettino

#446 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2023. október 11., szerda 9:12
emsanya írta: 2023. október 10., kedd 22:30
kecske01 írta: 2023. október 10., kedd 20:51 Mauricio Pochettino is now going to have an impact on the internal decisions at Chelsea; it already started this summer with him saying no to Dušan Vlahović.

He will now have some power to sign players in January and next summer with the board.

#CFC

(@FabrizioRomano)
Már azért idén nyáron is volt erős beleszolása a keret kialakitásba, nagy lufi az már rég hogy Todd Boehly igazol össze-vissza. A multi-klub igazolásokat, meg a projekt igazolásokat külön kell kezelni (sok fiatal főleg dél-amerikából).

Nehéz ügy ez mert ez nagy álma minden edzőnek (meg úgy általában a szurkolok is ezt hiszik vagy akarják ezt hogy az edző igazoljon), de mi lesz ha egyszer távozik és új edző jön. Általában inkább a sportigazgatok rakják össze a kereteket, nem az edzők. Viszont ebben lehet egy olyan is, hogy tényleg bíznak Pochettionban és hosszutávon lesz a klubnál.
Így szinte biztos jön csatár télen. Máshova meg nem is kell igazolnunk szerintem. Évekre megvagyunk minden poszton, talán egy világklasszis kapus kell majd :D szóval jöhet Oshimen
Szerintem egy olyan centerbekk elférne aki nem döglassú. Guehi vagy Antonio Silva.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#447 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. október 10., kedd 22:30
kecske01 írta: 2023. október 10., kedd 20:51 Mauricio Pochettino is now going to have an impact on the internal decisions at Chelsea; it already started this summer with him saying no to Dušan Vlahović.

He will now have some power to sign players in January and next summer with the board.

#CFC

(@FabrizioRomano)
Már azért idén nyáron is volt erős beleszolása a keret kialakitásba, nagy lufi az már rég hogy Todd Boehly igazol össze-vissza. A multi-klub igazolásokat, meg a projekt igazolásokat külön kell kezelni (sok fiatal főleg dél-amerikából).

Nehéz ügy ez mert ez nagy álma minden edzőnek (meg úgy általában a szurkolok is ezt hiszik vagy akarják ezt hogy az edző igazoljon), de mi lesz ha egyszer távozik és új edző jön. Általában inkább a sportigazgatok rakják össze a kereteket, nem az edzők. Viszont ebben lehet egy olyan is, hogy tényleg bíznak Pochettionban és hosszutávon lesz a klubnál.
Így szinte biztos jön csatár télen. Máshova meg nem is kell igazolnunk szerintem. Évekre megvagyunk minden poszton, talán egy világklasszis kapus kell majd :D szóval jöhet Oshimen

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Mauricio Pochettino

#448 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2023. október 10., kedd 22:43
emsanya írta: 2023. október 10., kedd 22:30
kecske01 írta: 2023. október 10., kedd 20:51 Mauricio Pochettino is now going to have an impact on the internal decisions at Chelsea; it already started this summer with him saying no to Dušan Vlahović.

He will now have some power to sign players in January and next summer with the board.

#CFC

(@FabrizioRomano)
Már azért idén nyáron is volt erős beleszolása a keret kialakitásba, nagy lufi az már rég hogy Todd Boehly igazol össze-vissza. A multi-klub igazolásokat, meg a projekt igazolásokat külön kell kezelni (sok fiatal főleg dél-amerikából).

Nehéz ügy ez mert ez nagy álma minden edzőnek (meg úgy általában a szurkolok is ezt hiszik vagy akarják ezt hogy az edző igazoljon), de mi lesz ha egyszer távozik és új edző jön. Általában inkább a sportigazgatok rakják össze a kereteket, nem az edzők. Viszont ebben lehet egy olyan is, hogy tényleg bíznak Pochettionban és hosszutávon lesz a klubnál.
És ki nálunk jelenleg a sportigazgató? Ugyanis Vivell nemrég lelépett.
Winstanley és Stuart feladatköre amit Vivell csinált volna.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#449 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. október 10., kedd 22:30
kecske01 írta: 2023. október 10., kedd 20:51 Mauricio Pochettino is now going to have an impact on the internal decisions at Chelsea; it already started this summer with him saying no to Dušan Vlahović.

He will now have some power to sign players in January and next summer with the board.

#CFC

(@FabrizioRomano)
Már azért idén nyáron is volt erős beleszolása a keret kialakitásba, nagy lufi az már rég hogy Todd Boehly igazol össze-vissza. A multi-klub igazolásokat, meg a projekt igazolásokat külön kell kezelni (sok fiatal főleg dél-amerikából).

Nehéz ügy ez mert ez nagy álma minden edzőnek (meg úgy általában a szurkolok is ezt hiszik vagy akarják ezt hogy az edző igazoljon), de mi lesz ha egyszer távozik és új edző jön. Általában inkább a sportigazgatok rakják össze a kereteket, nem az edzők. Viszont ebben lehet egy olyan is, hogy tényleg bíznak Pochettionban és hosszutávon lesz a klubnál.
És ki nálunk jelenleg a sportigazgató? Ugyanis Vivell nemrég lelépett.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Mauricio Pochettino

#450 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. október 10., kedd 20:51 Mauricio Pochettino is now going to have an impact on the internal decisions at Chelsea; it already started this summer with him saying no to Dušan Vlahović.

He will now have some power to sign players in January and next summer with the board.

#CFC

(@FabrizioRomano)
Már azért idén nyáron is volt erős beleszolása a keret kialakitásba, nagy lufi az már rég hogy Todd Boehly igazol össze-vissza. A multi-klub igazolásokat, meg a projekt igazolásokat külön kell kezelni (sok fiatal főleg dél-amerikából).

Nehéz ügy ez mert ez nagy álma minden edzőnek (meg úgy általában a szurkolok is ezt hiszik vagy akarják ezt hogy az edző igazoljon), de mi lesz ha egyszer távozik és új edző jön. Általában inkább a sportigazgatok rakják össze a kereteket, nem az edzők. Viszont ebben lehet egy olyan is, hogy tényleg bíznak Pochettionban és hosszutávon lesz a klubnál.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#451 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mauricio Pochettino is now going to have an impact on the internal decisions at Chelsea; it already started this summer with him saying no to Dušan Vlahović.

He will now have some power to sign players in January and next summer with the board.

#CFC

(@FabrizioRomano)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#452 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Hallkan merem megjegyezni hogy nyertünk zsinórban kettőt, jó lenne ha kicsit csökkenne a nyomás rajta is, mert úgysem találnánk èrtelmes jelöltet.

Már csak ezeket a poszt baromságokat kéne elfelejtenie.

Tegnap RB poszton LB volt (Cucu), LB poszton CB (Colwill), LW poszton második félidőben LW (Maatsen), bejött egy RW centerbe (Sterling), a CAM volt az RW (Palmer) és a CM volt a CAM (Enzo), azért ezek a dolgok nem normálisak, még ha van is közte kènyszer.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3460
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#453 Hozzászólás Szerző: Dízel »

flatley09 írta: 2023. szeptember 27., szerda 18:55
Dízel írta: 2023. szeptember 27., szerda 17:50
Bandi írta: 2023. szeptember 27., szerda 16:30
Lehet itt nem elég az 1 tál :D
Istenem... Ez olyan mint amikor megkérdezték cuadradot nálunk hogy miért fut olyan gyorsan? azt válaszolta, hogy azért mert ha gyorsan fut nem érik utol az ártó szellemek.
Na, szóval én kicsit spiritualis alkat vagyok, de a sportba valahogy nem tudom beleszuszakolni ezt a dolgot.
Erő, kitartás, szenvedély, harc, sziv, a győzelemben való hit. Ezek visznek előre, a citrom meg a szellemek nem annyira.
Micsoda??? ezt még nem hallottam. Ez valami inteview volt?
Mondjuk azt is megnézném, aki feltette azt a kérdést, miért fut "olyan" gyorsan...mert, hogy kéne futnia? lassan?
Aha interju szeru, pontosan nem tudom mi volt a kerdes, de valami hasonlo. Nagyot rohogtem akkor is rajta. :D

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#454 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dízel írta: 2023. szeptember 27., szerda 17:50
Bandi írta: 2023. szeptember 27., szerda 16:30
Sindu írta: 2023. szeptember 27., szerda 15:37 A csávó egy tál citromot tart az irodájában, mert az elnyeli a negatív energiákat. :mrgreen:
Kb. tíz naponta cseréli, és már a spursnél is megvolz ez a szokása.
Eredeti babona :mrgreen: :mrgreen:

https://www.theguardian.com/football/20 ... een-lemons
Lehet itt nem elég az 1 tál :D
Istenem... Ez olyan mint amikor megkérdezték cuadradot nálunk hogy miért fut olyan gyorsan? azt válaszolta, hogy azért mert ha gyorsan fut nem érik utol az ártó szellemek.
Na, szóval én kicsit spiritualis alkat vagyok, de a sportba valahogy nem tudom beleszuszakolni ezt a dolgot.
Erő, kitartás, szenvedély, harc, sziv, a győzelemben való hit. Ezek visznek előre, a citrom meg a szellemek nem annyira.
Micsoda??? ezt még nem hallottam. Ez valami inteview volt?
Mondjuk azt is megnézném, aki feltette azt a kérdést, miért fut "olyan" gyorsan...mert, hogy kéne futnia? lassan?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3460
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#455 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta: 2023. szeptember 27., szerda 16:30
Sindu írta: 2023. szeptember 27., szerda 15:37 A csávó egy tál citromot tart az irodájában, mert az elnyeli a negatív energiákat. :mrgreen:
Kb. tíz naponta cseréli, és már a spursnél is megvolz ez a szokása.
Eredeti babona :mrgreen: :mrgreen:

https://www.theguardian.com/football/20 ... een-lemons
Lehet itt nem elég az 1 tál :D
Istenem... Ez olyan mint amikor megkérdezték cuadradot nálunk hogy miért fut olyan gyorsan? azt válaszolta, hogy azért mert ha gyorsan fut nem érik utol az ártó szellemek.
Na, szóval én kicsit spiritualis alkat vagyok, de a sportba valahogy nem tudom beleszuszakolni ezt a dolgot.
Erő, kitartás, szenvedély, harc, sziv, a győzelemben való hit. Ezek visznek előre, a citrom meg a szellemek nem annyira.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Mauricio Pochettino

#456 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Sindu írta: 2023. szeptember 27., szerda 15:37 A csávó egy tál citromot tart az irodájában, mert az elnyeli a negatív energiákat. :mrgreen:
Kb. tíz naponta cseréli, és már a spursnél is megvolz ez a szokása.
Eredeti babona :mrgreen: :mrgreen:

https://www.theguardian.com/football/20 ... een-lemons
Lehet itt nem elég az 1 tál :D

Sindu
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#457 Hozzászólás Szerző: Sindu »

A csávó egy tál citromot tart az irodájában, mert az elnyeli a negatív energiákat. :mrgreen:
Kb. tíz naponta cseréli, és már a spursnél is megvolz ez a szokása.
Eredeti babona :mrgreen: :mrgreen:

https://www.theguardian.com/football/20 ... een-lemons

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Mauricio Pochettino

#458 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Pityee írta: 2023. szeptember 27., szerda 14:55 “Mauricio #Pochettino mesélte, hogy az edzések végén "felsőléces" játékkal próbálja építeni Mykhailo #Mudryk önbizalmát

"Ma azt mondta nekem: nem akarok többé veled játszani, mert mindig te nyersz."

"Azt válaszoltam... Igen, mert megvan a magamba vetett hitem, és 50 évesen már ismerem a hit és a tulajdonságaim közötti egyensúlyt. Még mindig fiatal vagy, neked még ki kell ismerned saját magadat."

"A mai volt az első alkalom, hogy Mudryk nyert."

Forrás: Fabrizio Romano”


Srácok ez most komoly? :D Egy 70milliós játékosnak azzal próbálják javítani az önbizalmán, hogy legyőzi az 50 éves edzőnket felsőléc eltalálásában? :lol: Jaj és aki esetleg kételkedik a forrás kilétében, annak most oda raktam az is 8)
Nem a kapufát kéne gyakorolni, hanem a gólt 😂😂
Terry,Lampard,Drogba, Robben idejében, valahogy soha nem volt téma az önbizalomhiány, tették a dolgukat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#459 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Mauricio #Pochettino mesélte, hogy az edzések végén "felsőléces" játékkal próbálja építeni Mykhailo #Mudryk önbizalmát

"Ma azt mondta nekem: nem akarok többé veled játszani, mert mindig te nyersz."

"Azt válaszoltam... Igen, mert megvan a magamba vetett hitem, és 50 évesen már ismerem a hit és a tulajdonságaim közötti egyensúlyt. Még mindig fiatal vagy, neked még ki kell ismerned saját magadat."

"A mai volt az első alkalom, hogy Mudryk nyert."

Forrás: Fabrizio Romano”


Srácok ez most komoly? :D Egy 70milliós játékosnak azzal próbálják javítani az önbizalmán, hogy legyőzi az 50 éves edzőnket felsőléc eltalálásában? :lol: Jaj és aki esetleg kételkedik a forrás kilétében, annak most oda raktam az is 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Mauricio Pochettino

#460 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nem szeretem mikor Kloppot hozzuk fel példának, hogy neki is kellet idő, mert egyébként nem.
Az első csapata kezdője így nézett ki.: Mignolet, Clyne, Skrtl ; Sakho , Moreno , Lucas, Can , Milner, Lallana , Coutinho , Origi ; A padot inkább nem is írom, olyan brutál gyenge volt. (Bogdán, Sinclar, Allen stb.)
Ennek ellenére szép focit játszottak, bejutott 2 döntőbe ( FA és Európa liga) és nem a kiesés ellen kellet küzdeniük. Szemmel látható volt a javulás azon a rossz Poolon ;

Bubi.: Onnan gondolom, hogy Sterling elszórakozta, hogy egyből kinézett és látta hogy les illetve brutálisan belassult, ahhoz képest milyen gyors tud lennni labdával és hogy rá tud sprintelni....

De egyébként nem csak ez. Silva szokta irányítani a társakat és látványosan helyreigazítani a többieket. Ezt ő már nem csinálja az első 2 meccs óta és őt se érzem úgy hogy a meccsre koncentrálna. Helyezkedési hibái vannak stb. pedig ő aztán tényleg top minőség még mindig. Mintha ő lenne a bűnös hogy hajtja a többieket előre....
Illetve Poch se csinál túl sokat meccs közben. Lett itt már bárki lecseszve, mutogatva hogy ki hova menneyn? Klopp, Pep, Arteta, Tuchel, Mou, Conte, Anca az összes siker edzőn látod, hogy teljes beleéléssel tolja a meccseket és ha kell akkor leordítja bárkinek a fejét. Pochrol is beharangozták hogy milyen kemény és mennyire tüzes stb. de a teljes ellentétjét látom. Ugyanúgy végig áll 1-1 meccset, kilátástalan arcal mint Potter, pedig énse így emlékszem rá Spuris időszakból....
Plusz minthogyha ő is önzbizalom hiányos lenne és most kb. teljes segget csinál a szájából. A szezon elején olyanokat nyilatkozott, hogy.: "My target is to win - if you're in a club like Chelsea, you can't talk about doing a nice job or playing well." Azokat bese másolom már ami arról szólt, hogy milyen erős / bő a keret, illetve hogy mennyire most kell nyerni és stb.
Ebből aztán most eljutottunk oda, hogy pont erről beszél illetve előjött a process szó is, és most már ott tartunk, hogy.: "hopefully we'll score next game"
Illetve.: We have the squad we have ;
Nézd meg Tuchelt a Bayernél, hogy az első 1-2 bakis meccsén miket nyilatkozott és mennyire okolt mindenkit / magát is illetve a növelte szándékosan a stresszt mindenkin.
Itt meg egyből kezdődik a mentegetőzés meg a mellé beszélés, amiből aztán jön a pályán lévő lazáskodás.


Egyébként Flatley fogalmazta meg legjobban szerintem az eddigieket és nem sokszor értek vele egyet, de amit itt írt, ott minden szavával egyetértek. Énse tartom rossz edőnek és énis szeretném hogy jó legyen nálunk, viszont lehet nem való ilyen projektekbe meg top csapatokba. Ez van sajna.... Viszont nem szeretem ahogy a keretet / játékosokat és a tulajokat szidjuk akkor is amikor nylívánvaló, hogy totál félremendzselés történik.

Válasz küldése