Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#181 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:
emsanya írta:Én ezt nem fogadom el hogy ugyis mindegy ki az edző, akkor inkább Sarri égjen meg, folytassa ezt a kudarcra itélt folyamatot. Ez baromi lehangoló hozzáállás. Nagyon bízom ebben a Cech, Makelele vonalban hogy visszatérnek és történik valami változás.

Sarri menjen a juvéba, olyan boldog lehetne a kisöreg, fasza kerettel dolgozhatna, bárkit megkap és bajnok lehetne. Ez mindenkinek jó lenne.

És én is mint ahogy mindenki unja már a edző váltásokat, de jelenleg továbbra sem feltétlen az emberrel van bajom, egyszerüen nekünk nem ilyen edző kell a jövőre nézve. Egy sokkal több formáciot ismerő, gyengébb játékosokkal jol dolgozo szakember kell. Sarrinak se jo hogy korlátozzák, nekünk se hogy csak 4-3-3 és egy csomó játékos kiesik a látoszögből.
Napolyban sem világklasszisokkal dolgozott. Ő építette azt a csapatot a sárból. IDŐ gyerekek, időre van szüksége.
Bármikor elcserélném a nápoly akkori támadoit/középpályáját a mi jelenlegi kinálatunkra. És mit fog épiteni tovább Giroudval, Pedroval stb emberekkel? Ha nem igazolhatunk pláne. Továbbá ne felejtsd el, Serie A! Más kategoria. Idő! Pont a leglényegesebb. Ott van idő gondolkodni a labda átvétel után, a premier leagueben nincs, sokkal gyorsabb a játék, nálam nem releváns amit ott felépített. Mai napig annyira jol látszik ez Jorginhon. De Higuainon is sajnos...
Jól van Sanyikám, de más mi a jó francot fog építeni szerinted Giruoddal meg Pedrókkal körülvéve?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#182 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
emsanya írta:Én ezt nem fogadom el hogy ugyis mindegy ki az edző, akkor inkább Sarri égjen meg, folytassa ezt a kudarcra itélt folyamatot. Ez baromi lehangoló hozzáállás. Nagyon bízom ebben a Cech, Makelele vonalban hogy visszatérnek és történik valami változás.

Sarri menjen a juvéba, olyan boldog lehetne a kisöreg, fasza kerettel dolgozhatna, bárkit megkap és bajnok lehetne. Ez mindenkinek jó lenne.

És én is mint ahogy mindenki unja már a edző váltásokat, de jelenleg továbbra sem feltétlen az emberrel van bajom, egyszerüen nekünk nem ilyen edző kell a jövőre nézve. Egy sokkal több formáciot ismerő, gyengébb játékosokkal jol dolgozo szakember kell. Sarrinak se jo hogy korlátozzák, nekünk se hogy csak 4-3-3 és egy csomó játékos kiesik a látoszögből.
Napolyban sem világklasszisokkal dolgozott. Ő építette azt a csapatot a sárból. IDŐ gyerekek, időre van szüksége.
Bármikor elcserélném a nápoly akkori támadoit/középpályáját a mi jelenlegi kinálatunkra. És mit fog épiteni tovább Giroudval, Pedroval stb emberekkel? Ha nem igazolhatunk pláne. Továbbá ne felejtsd el, Serie A! Más kategoria. Idő! Pont a leglényegesebb. Ott van idő gondolkodni a labda átvétel után, a premier leagueben nincs, sokkal gyorsabb a játék, nálam nem releváns amit ott felépített. Mai napig annyira jol látszik ez Jorginhon. De Higuainon is sajnos...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#183 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Én ezt nem fogadom el hogy ugyis mindegy ki az edző, akkor inkább Sarri égjen meg, folytassa ezt a kudarcra itélt folyamatot. Ez baromi lehangoló hozzáállás. Nagyon bízom ebben a Cech, Makelele vonalban hogy visszatérnek és történik valami változás.

Sarri menjen a juvéba, olyan boldog lehetne a kisöreg, fasza kerettel dolgozhatna, bárkit megkap és bajnok lehetne. Ez mindenkinek jó lenne.

És én is mint ahogy mindenki unja már a edző váltásokat, de jelenleg továbbra sem feltétlen az emberrel van bajom, egyszerüen nekünk nem ilyen edző kell a jövőre nézve. Egy sokkal több formáciot ismerő, gyengébb játékosokkal jol dolgozo szakember kell. Sarrinak se jo hogy korlátozzák, nekünk se hogy csak 4-3-3 és egy csomó játékos kiesik a látoszögből.
Napolyban sem világklasszisokkal dolgozott. Ő építette azt a csapatot a sárból. IDŐ gyerekek, időre van szüksége.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#184 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én ezt nem fogadom el hogy ugyis mindegy ki az edző, akkor inkább Sarri égjen meg, folytassa ezt a kudarcra itélt folyamatot. Ez baromi lehangoló hozzáállás. Nagyon bízom ebben a Cech, Makelele vonalban hogy visszatérnek és történik valami változás.

Sarri menjen a juvéba, olyan boldog lehetne a kisöreg, fasza kerettel dolgozhatna, bárkit megkap és bajnok lehetne. Ez mindenkinek jó lenne.

És én is mint ahogy mindenki unja már a edző váltásokat, de jelenleg továbbra sem feltétlen az emberrel van bajom, egyszerüen nekünk nem ilyen edző kell a jövőre nézve. Egy sokkal több formáciot ismerő, gyengébb játékosokkal jol dolgozo szakember kell. Sarrinak se jo hogy korlátozzák, nekünk se hogy csak 4-3-3 és egy csomó játékos kiesik a látoszögből.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#185 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:

Továbbra sem tudsz a két eredményen kívül semmit sem mondani, ami mellette szólna, pedig te nagyon védted egész évben. Igen, az eredmény számít, de ha jövőre sehol nem leszünk, mert nem lesz egy Hazard aki megmentse neki és az egész tróger bagázsnak a seggét, akkor mit mondasz majd? A filozófiájából is csak annyi látszik, hogy Jorginho osztogat középen és megvan a 70%-os labdabirtoklás, semmi több. Szar a keret, de azért annyira nem, hogy egy év alatt legalább egy kis fejlődést ne tudjon produkálni vele JÁTÉKBAN. Idehozatta a nagy kedvenc csatárát is, aki konkrétan értékelhetetlen teljesítményt nyújtott és már edzésen is bomlasztja a csapatot. Köszönjük meg ezt is neki, hogy idetelepíti az antipatikus sleppjét.

Én is remélem, hogy behúzzuk az EL-t (nyerjen már valamit ez a szerencsétlen végre, mégha idén a Ligakupát is nehezebb lett volna megnyerni ennél az EL-nél), aztán mehet Torinóba CR-rel a 16-os előtt tologatni a labdát, biztos tetszeni fog a portugálnak. Mondjuk ott legalább nyerhet bajnokságot, az már mellékes, hogy amúgy öreganyám is megnyerné.
BLben indulunk jövőre és EL döntőben vagyunk. Ennél nem kell több érv. Félreértés ne essék, nekem sem valami szimpatikus karakter Sarri, de tökéletesnek gondolom arra, hogy átépítse a csapatot, támadóbb szemléletet adoptáljon a klubba, tehát elődolgozzon Lampardnak. Nincs több ebben a keretben az ideinél skacok. Ahogy most a riválisaink szerencsétlenkedése a segítségünkre volt, pont úgy segítségére volt Conténak amikor bajnoki címet nyert.

Ez az első éve és visszajuttatott minket a BLbe, miért nem számít ez neked fejlődésnek? Teljesen más taktikát játszat mint conte, nulláról építkezik ráadásul silány minőséggel dolgozik, mit vársz a játék képétől? Nem megy minden egy csapásra.

Mit szólnék ha Hazard nélkül alsóházban végeznénk? Nem lepődnék meg, de Hazard és új igazolások nélkül ez elkönyvelhető, edzőtől függetlenül. Remélem lesz edzőcsere Szabi, megjegyzem ezt a beszélgetést és kikérem majd a véleményedet december környékén.

Higuainról meg annyit, hogy írj egy olyan csatárt aki hasonló eredményekkel a háta mögött - szinte már garantálva a jó teljesítményt és a gólokat - elérhető lett volna számunkra. Nem volt, megsúgom, ha nincs Sarri Higuain akkor is jött volna. Nem ugrik be a neve az angol gyereknek akit még szóbahoztak velünk, 70 milla körül úgy, hogy még sose játszott top csapatban és túl volt két komoly sérülésen. Higany teljesen ésszerű döntés volt, kár ebbe belekötni. Jorginhoba bele lehet kötni, nagyon egysíkú játékos és ebben a hangolatlan gépezetben egyelőre haszontalan zömében, ráadásul Kanté nem a helyén játszik miatta, erre kell valami megoldást találnia.

Jó szezont zártunk vele. Persze nem ezt szoktuk meg, de azthiszem tényleg itt az ideje elkezdeni megszokni a dobogó utolsó helyeit. Ez már nem az a Chelsea... Összességében nem szép a játékunk, de tavaly sem volt az, nincsenek játékosaink a szép focihoz sajna.

Tényleg azt akarjátok, hogy ezzel a hótgyenge kerettel megint valaki előröl kezdje az építkezést? Ráadásul kicsoda? Allegri? Lampard? Jobb nem lesz, mert ebben a keretben ennyi van, de rosszabb még lehet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Maurizio Sarri

#186 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mondjatok egy olyan edzot aki Hazard nelkul ebbol a keretbol kihoz barmit is? Ujabb okos erv, hogy csak Hazard mentette meg a segget, gondolom az uj edzo Hazard nelkul is bajnok lesz ezzel a kerettel meg atomfocit jatszat. Johet ide barki ezzel a kerettel semmire nem megy, ha Hazard tavozik.
Az meg kulon nevetseges, mikor sokan az itt meg 1 percet nem jatszott, masodosztalyban jatszo jatekosokkal toltenek fel a kezdocsapatunkat, mekkora jo lenne, full sajatneveles a kezdonk. Azt viszont megneznem, hogy mikor a 10. hely kornyeken tanyazunk fel tavnal mit mondananak. Szerencsere a szar vezetoseg ennyire azert nem szar, hogy ilyen felelotlen legyen, Sarri remekul beepitette (volna, ha nem serulnek le, foleg Ruben tobbszor is) szezon vegere a ket legigeretesebb fiatalunkat, Ruben siman kezdove valna, CHO pedig fokozatosan lett felepitve, jovore meg tobbet fog jatszani kezdokent is. Gondolom ez az utobbi eveket es edzoket figyelembe veve teljesen alapveto dolog, hogy egy BL helyert a vegeig kuzdo Chelseabe 2 sajat nevelest is be tudott epiteni... CHO-rol elmondta, hogy fokozatosan epiti be es igy is volt, korahoz kepest kapott lehetoseget es szepen fejlodik is, Ruben szinte full kezdove valt volna a szezon vegere, ha elkerulik a serulesei.
Egyebkent Ruben serulesenel tokeletesen megvilagosodott a Sarri iranti gyulolet mikor anyaztak, hogy miatta serult le, mikozben barkinel megvolt ra az esely es nyiltan kimondta, hogy a hata kozepere nem kivanja ezt a meccset, de jatszatnia KELLETT az elso keret jatekosait..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#187 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:
Szabi írta:Nincs érvetek Sarri mellett, csak ezt az ölbe pottyant harmadik helyet tudjátok felsorakoztatni, meg a hajdani Intertotó-kupa szintű mezőnyön való EL-döntőbe jutást. Ezekhez nagyon minimális köze van a kapura totál veszélytelen futballjával. Hazard-nak tartozik nagy köszönettel, ő kaparta ki neki a gesztenyét.
Neked pedig ellenérved nincs, amit leírsz róla az mondvacsinált, puszta ellenszenv.

Kihozta ebből a selejtes szar keretből a maximálisan elérhető legjobb eredményt év végére, foghatjátok a szomszédaasszonyra is meg a tudom is én még miket találtok ki ami miatt szerintetek ez szart sem ér, mit sem vonnak le ezek a dolgok az érdemeiből.

Remelem nyer egy ELt a csávó aztán itthagyja a klubbot a picsába, hogy jövőre végignézhessem ahogy decemberben már az új edzőt cinkelitek, mert hát biztos ott eredezik a probléma...
Csak halkan megjegyzem, hogy az előző években jobban vártam kis túlzással a Napoli meccseit, mikor ott edzősködött, mint a mieinket. Azóta egyiket sem várom, az egyiket csak ritkán nézem, a másikat is csak azért, mert elvégre a kedvenc csapatom, de az élvezeti faktor az nulla. Részemről abszolút nem ellenszenvvel érkezett ide, azonban a szezon közben az egyéb ténykedéseivel kiváltotta sajnos.

Továbbra sem tudsz a két eredményen kívül semmit sem mondani, ami mellette szólna, pedig te nagyon védted egész évben. Igen, az eredmény számít, de ha jövőre sehol nem leszünk, mert nem lesz egy Hazard aki megmentse neki és az egész tróger bagázsnak a seggét, akkor mit mondasz majd? A filozófiájából is csak annyi látszik, hogy Jorginho osztogat középen és megvan a 70%-os labdabirtoklás, semmi több. Szar a keret, de azért annyira nem, hogy egy év alatt legalább egy kis fejlődést ne tudjon produkálni vele JÁTÉKBAN. Idehozatta a nagy kedvenc csatárát is, aki konkrétan értékelhetetlen teljesítményt nyújtott és már edzésen is bomlasztja a csapatot. Köszönjük meg ezt is neki, hogy idetelepíti az antipatikus sleppjét.

Én is remélem, hogy behúzzuk az EL-t (nyerjen már valamit ez a szerencsétlen végre, mégha idén a Ligakupát is nehezebb lett volna megnyerni ennél az EL-nél), aztán mehet Torinóba CR-rel a 16-os előtt tologatni a labdát, biztos tetszeni fog a portugálnak. Mondjuk ott legalább nyerhet bajnokságot, az már mellékes, hogy amúgy öreganyám is megnyerné.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#188 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:Nincs érvetek Sarri mellett, csak ezt az ölbe pottyant harmadik helyet tudjátok felsorakoztatni, meg a hajdani Intertotó-kupa szintű mezőnyön való EL-döntőbe jutást. Ezekhez nagyon minimális köze van a kapura totál veszélytelen futballjával. Hazard-nak tartozik nagy köszönettel, ő kaparta ki neki a gesztenyét.
Neked pedig ellenérved nincs, amit leírsz róla az mondvacsinált, puszta ellenszenv.

Kihozta ebből a selejtes szar keretből a maximálisan elérhető legjobb eredményt év végére, foghatjátok a szomszédaasszonyra is meg a tudom is én még miket találtok ki ami miatt szerintetek ez szart sem ér, mit sem vonnak le ezek a dolgok az érdemeiből.

Remelem nyer egy ELt a csávó aztán itthagyja a klubbot a picsába, hogy jövőre végignézhessem ahogy decemberben már az új edzőt cinkelitek, mert hát biztos ott eredezik a probléma...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#189 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem nagyon tudom megérteni azokat a szurkolóinkat, akik ezt a balfék tesitanárt szeretnék továbbra is a csapat edzőjeként látni :D Miért? Rendkívül jó látni, ahogy suta fejjel ötlettelenül bámul a partvonal mellett. Lássuk be, ez az ember nem tud kézben tartani egy felnőtt top csapatot, motivátorként is nulla. Max. egy ovis csoportot bíznék rá. Azért mert bemákolt a többiek bénáskodásának köszönhetően egy harmadik helyet? Mert lehet szépíteni bárhogy, de sajnos így volt, ahogy írták előttem is, az utolsó 5 meccsből 1-et sikerült megnyernünk!! De rendben, köszönjük meg ezt neki, tegyük össze a két kezünket hogy ilyen szerencsénk volt, de ennyi elég is volt belőle. Az El győzelmet egyenlőre ne is emlegessük, mert amilyen vesztes típus Sarri úr, nincs kizárva, hogy ezt a döntőt is elbukja. Az meg erős túlzás, hogy a játékosaink körbedícsérik. Akik ezt állítják, pontosan kikre is gondolnak? Mert Hazardon és Luizon kívül senki nem mondott róla semmi pozitívat. Maximum azért örülnek a játékosaink, mert amíg itt van nyugodtan ellazsálhatnak mellette és nem kell egyáltalán megerőltetni magukat...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. május 24., péntek 8:26-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#190 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

én nagyon utálom ezt az állandó edző cserélgetést, de most úgy érzem szükség van rá, már tavaly sem volt szimpatikus ez az ember és én nagyon nem örültem, hogy ő lett kinevezve.
az úgy nevezett Sarriball-ból sem lett semmi,csak passzolgatnak 3000-et 70%-ban nálunk a labda de kapunk egy 4-es a Bournemouth-tól a city elleni 6-ost nem is mondom,de az a meccs nagyon nagyon fájt mert akármennyire is erős a city azért egy 6-ost kapni nagyon gáz.
a játékosokat abszolút nem tudja motiválni, David Luiz is hiába nyalja körbe a pályán nem látszik a teljesítményén, hogy mindent megtenne azért, hogy Sarri maradjon az edző.
attól meg ahogy rágja azt a rohadt dekket attól teljesen rosszul vagyok én is cigiztem 9 évig de sosem ettem meg a csikket.
ez az edzőváltás most nagyon szükséges alapból igazolni sem lehet de ha lehetne is akkor lehet jönne még pár Napolys haverja akikkel mi semmivel nem lennénk előrébb, mert Jorginho és Higuain is egy rakás szerencsétlenség.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#191 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nincs érvetek Sarri mellett, csak ezt az ölbe pottyant harmadik helyet tudjátok felsorakoztatni, meg a hajdani Intertotó-kupa szintű mezőnyön való EL-döntőbe jutást. Ezekhez nagyon minimális köze van a kapura totál veszélytelen futballjával. Hazard-nak tartozik nagy köszönettel, ő kaparta ki neki a gesztenyét.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#192 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: A jatekosok szempontjabol pedig szinte mindenki bevedte aki nyilatkozott rola es jol erzik magukat nala, nem csak Hazard nem tudom honnan jott ez a “szarok az edzesek” dolog.
Déjlifél. Nem kell az ilyeneket szó szerint venni, de valami igazság biztos van benne.

https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... Sarri.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kik nyilatkoztak az utóbbi fél évben pozitívan róla Hazardon és Luizon kívül? Nem nagyon vagyok témában, az utolsó ami rémlik az Cahill nyilatkozata volt, hogy nem tud úgy tisztelni valakit, hogy nem mondja a szemedbe az indokot és kirak a csapatból.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#193 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

edeskeves írta: Szerintem ez hulyeseg, hogy arra fogjuk a harmadik helyunket, hogy a tobbiek szarok voltak csak ezert sikerult, mi is balfaszok voltunk a szezon mas szakaszaiban, mikor szarabbnal szarabb csapatoktol kaptunk ki, valamint csomo pontot buktunk olyan dolgokon, hogy meg nem adott tizik, lesgolok vagy epp nalunk nem les, stb az, hogy a mogottunk allo csapatok a szezon vegere pukkadtak ki, kit erdekel?
Ha év végén egy 5 meccses győzelmi sorozattal biztosítottuk volna a 3. helyünket akkor egyetértenék, de nem így volt, az utolsó 5 pl meccsből csak 1et!!! nyertünk meg, mellette 3x és 1v volt. Ez alapján nem hülyeség azt mondani, hogy a többieknek köszönhettük...(vakok között a félszemű is király...)
edeskeves írta:
Conte masodik szezonjaban nm volt ennyire eros a pool a city meg a Sp*rs sem, megsem sikerult meg csak a 4. helyet sem megcsipni .
Egyedül a Poolra lehet azt mondani, hogy nem volt ennyire erős. City 2 ponttal többet is szerzett mind idén (100 vs 98), Sp*rs pedig 6-tal (77 vs 71). Emellett Mou is (a köztudottan mindig legeredményesebb) 2.szezonját töltötte a mu-nál. Mi 2 pontnyit fejlődtünk, ami tavalyi évbe ugyanúgy 5. helyet jelentette volna. Csak hogy kicsit tisztán lássuk már ezt a 3. helyet, ne legyünk teljesen elégedettek, ne verjük át magunkat, hogy bármi is jobbá vállt.

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Maurizio Sarri

#194 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:
edeskeves írta: Ha neked az semmi, hogy harmadik helyre behozta a csapatot :roll: Gondolom ha realisan nezed ennel tobbet ki lehetett volna hozni a csapatbol...
A kutyat nem erdekli mar a mutatott jatek, hiaba jatszol szebben (Arsenal,MU) ha vegul nem jutsz be a BL-be jovore b@szhatod. Ennel tobb nem volt EREDMENYEKBEN ebbe a szezonba. Gondolok a vegeredmenyre, meg mielott felhozzak a zakokat.
Érdekes, hogy ezt így egy helyre tetted, hogy az eredményeit kell nézni, amikor általában a mutatott játék a legfőbb érv mellette. Mivel nekem az a játékstílus/filozófia eleve nem áll közel a szívemhez, így ebből a szempontból nem is akarom értékelni. Szerintem azt kijelethetjük, hogy a megvalósításában, a filozófiája átültetésében(ezáltal kb. mindenben amiért alkalmaztuk és kifizettük a kivásárlási árát) kudarcot vallott.

Ezek után az egyetlen amivel még lehet védeni, az valóban az eredmény. Vagyis az lenne, ha elért volna valamit. Két ponttal és 1 lőtt góllal állunk jobban, mint a tavaly, pedig elvileg idén "attraktív" meg "támadó" meg mittudommilyen focit játszunk(Nem tőled idéztem, csak az általános vélekedést próbáltam összefoglalni. Kérlek ne vedd magadra). A tabellán elfoglalt helyezésünk mindenki tudja, hogy annak köszönhető, hogy a körülöttünk levők még nagyobb balf*szok, mint mi. Ugyanolyan szánalmas alázásokat kellett lenyelnünk, mint tavaly, csak hogy a zakók is említve legyenek. Ha megnyerjük az EL-t az ugyanolyan besózott sebtapasz lesz, mint tavaly az FA kupa.

Ez az ember nem egy vezéregyéniség, nem képes egy csepp lángot sem gyújtani a játékosainkban(ott is vannak hiányosságok, persze). Minden félidőt bekapott góllal kezdünk. Az edzéseit állítólag úgy unják, pusztulnak bele. Egyetlen játékosunk ficánkolt a kezei közt, és ő jövőre már valószínűleg a Madridot erősíti majd.

Nem maradt egy értelmes indok sem, hogy miért tartsuk itt. Csak az elkeseredettség miatt, a folyamatos edzőkeringőktől és a jövőkép nélküli vezetéstől nem szabad, hogy épp egy ilyen edzőnek szavazzunk kényszerbizalmat, aki a kinevezésének minden szempontjában csődött mondott.
Szerintem ez hulyeseg, hogy arra fogjuk a harmadik helyunket, hogy a tobbiek szarok voltak csak ezert sikerult, mi is balfaszok voltunk a szezon mas szakaszaiban, mikor szarabbnal szarabb csapatoktol kaptunk ki, valamint csomo pontot buktunk olyan dolgokon, hogy meg nem adott tizik, lesgolok vagy epp nalunk nem les, stb az, hogy a mogottunk allo csapatok a szezon vegere pukkadtak ki, kit erdekel?
Sokszor nem volt jo a jatek ezt mindig elmondtam en is, de vegul a szezon vegen nem azt nezik, hogy ki jatszott szebb focit, hanem ki gyujtott tobb pontot es az eroviszonyokat figyelwmbe veve ennel jobb helyezest nem tudnank elerni senkivel, ezert gondolom azt, hogy kar lenne kirugni MEG. A kovetkezo szezont vele kezdenem, mert foleg ha megnyernenk az EL-t megint ciganysag lenne kirugni egy edzot, aki megegyszer mondom (ha megvan az EL) a szezonbol kihozta a leheto legtobbet.
A jatekosok szempontjabol pedig szinte mindenki bevedte aki nyilatkozott rola es jol erzik magukat nala, nem csak Hazard nem tudom honnan jott ez a “szarok az edzesek” dolog.
Conte masodik szezonjaban nm volt ennyire eros a pool a city meg a Sp*rs sem, megsem sikerult meg csak a 4. helyet sem megcsipni es konyorgom ne fogjuk arra, hogy Sarri megkapta az emberet, mert ha Jorginhon mult volna iden sem kerultunk volna be a BL-be ebben szerintem egyeterthetunk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#195 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: Ha neked az semmi, hogy harmadik helyre behozta a csapatot :roll: Gondolom ha realisan nezed ennel tobbet ki lehetett volna hozni a csapatbol...
A kutyat nem erdekli mar a mutatott jatek, hiaba jatszol szebben (Arsenal,MU) ha vegul nem jutsz be a BL-be jovore b@szhatod. Ennel tobb nem volt EREDMENYEKBEN ebbe a szezonba. Gondolok a vegeredmenyre, meg mielott felhozzak a zakokat.
Érdekes, hogy ezt így egy helyre tetted, hogy az eredményeit kell nézni, amikor általában a mutatott játék a legfőbb érv mellette. Mivel nekem az a játékstílus/filozófia eleve nem áll közel a szívemhez, így ebből a szempontból nem is akarom értékelni. Szerintem azt kijelethetjük, hogy a megvalósításában, a filozófiája átültetésében(ezáltal kb. mindenben amiért alkalmaztuk és kifizettük a kivásárlási árát) kudarcot vallott.

Ezek után az egyetlen amivel még lehet védeni, az valóban az eredmény. Vagyis az lenne, ha elért volna valamit. Két ponttal és 1 lőtt góllal állunk jobban, mint a tavaly, pedig elvileg idén "attraktív" meg "támadó" meg mittudommilyen focit játszunk(Nem tőled idéztem, csak az általános vélekedést próbáltam összefoglalni. Kérlek ne vedd magadra). A tabellán elfoglalt helyezésünk mindenki tudja, hogy annak köszönhető, hogy a körülöttünk levők még nagyobb balf*szok, mint mi. Ugyanolyan szánalmas alázásokat kellett lenyelnünk, mint tavaly, csak hogy a zakók is említve legyenek. Ha megnyerjük az EL-t az ugyanolyan besózott sebtapasz lesz, mint tavaly az FA kupa.

Ez az ember nem egy vezéregyéniség, nem képes egy csepp lángot sem gyújtani a játékosainkban(ott is vannak hiányosságok, persze). Minden félidőt bekapott góllal kezdünk. Az edzéseit állítólag úgy unják, pusztulnak bele. Egyetlen játékosunk ficánkolt a kezei közt, és ő jövőre már valószínűleg a Madridot erősíti majd.

Nem maradt egy értelmes indok sem, hogy miért tartsuk itt. Csak az elkeseredettség miatt, a folyamatos edzőkeringőktől és a jövőkép nélküli vezetéstől nem szabad, hogy épp egy ilyen edzőnek szavazzunk kényszerbizalmat, aki a kinevezésének minden szempontjában csődött mondott.

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Maurizio Sarri

#196 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:
adrian1989 írta:"Nem lehet 10 hónap munkáját 90 perc alatt megbélyegezni. Ha ezen múlik a jövőm, hogy csak akkor maradhatok, ha nyerek az Arsenal ellen, akkor azonnal el akarok menni, mert ez nem fair."
És a 10 hónap semmit megmentheti 90 perc, az fair?
Ha neked az semmi, hogy harmadik helyre behozta a csapatot :roll: Gondolom ha realisan nezed ennel tobbet ki lehetett volna hozni a csapatbol...
A kutyat nem erdekli mar a mutatott jatek, hiaba jatszol szebben (Arsenal,MU) ha vegul nem jutsz be a BL-be jovore b@szhatod. Ennel tobb nem volt EREDMENYEKBEN ebbe a szezonba. Gondolok a vegeredmenyre, meg mielott felhozzak a zakokat.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#197 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea won’t stop Maurizio Sarri from joining Juventus with Italians prepared to pay £5m compensation fee.

-
@sjstandardsport


"I've heard from various sources Frank Lampard is returning to Chelsea"

- @JimWhite

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#198 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

adrian1989 írta:"Nem lehet 10 hónap munkáját 90 perc alatt megbélyegezni. Ha ezen múlik a jövőm, hogy csak akkor maradhatok, ha nyerek az Arsenal ellen, akkor azonnal el akarok menni, mert ez nem fair."
És a 10 hónap semmit megmentheti 90 perc, az fair?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#199 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Sarri ma tartotta a sajtótájékoztatót az Európa Liga döntőt megelőzően.

-Kanté a csapattal edzett tegnap, ezért vele kapcsolatban optimisták vagyunk, hogy felépülhet a döntőre, de Rüdigerre, RLC-re és Odoira esély sincs.
-Bostonban a pálya minősége nem a legjobb volt, de nem akarja erre fogni Loftus-Cheek megsérülését, sok más oka is lehet. Nagyon hasonló sérülése van, mint az Odoié, de mégsem ugyanolyan, nehéz megmondani, hogy mennyi kell kihagynia, de 4-6 hónap közé tenné.
-A döntő helyszíne mindkét csapat szurkolóinak problémát jelent. Jobb lett volna olyan helyen megrendezni, ahol 30-30 ezer saját szurkoló van, hisz ezért dolgozik a csapat.
-Az Arsenalnak két jó csatára van, akik nagyon veszélyesek elől. Agresszíven játszanak és nyomás alá tudják helyezni a védelmünket, szóval nem egyszerű ellenük játszani.
-Januárban gondban voltunk ellenük, de most reagálnunk kell rá, és meg kell nyernünk a mérkőzést és a trófeát. Ha ez sikerül, akkor egy csodás szezont zárhatunk le.
-Rajtuk talán nagyobb a nyomás mint rajtunk, de ezzel a motiváció fordítottan arányos lehet.

Ezt követően a jövőjéről és Pulisicról is beszélt:
"A jövőm szerdán dől el(döntőnap). Csak a döntőre kell jelenleg koncentrálnom. Két éves szerződésem van itt, más csapatokkal nem tárgyalok. A döntő után tárgyalok a csapatommal, hogy elégedettek-e velem vagy sem. Én nagyon szeretem a Premier Leaguet és a világ legjobb bajnoksága, nagyon szeretek itt lenni, de meg kell beszélnünk a helyzetet. Nem lehet 10 hónap munkáját 90 perc alatt megbélyegezni. Ha ezen múlik a jövőm, hogy csak akkor maradhatok, ha nyerek az Arsenal ellen, akkor azonnal el akarok menni, mert ez nem fair.
Pulisic tegnap a csapatnál járt, de 2-3 hónapja már beszéltem vele, jól ismeri a csapatunkat, a csapattársait és a játékmódunkat, készen áll a csatlakozásra. Nagyon pozitívak az érzéseim vele kapcsolatban, nagyon fiatal és erős, valamint képes fejlődni.”

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#200 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:
Pityee írta:Nana azért tegyük hozzá, hogy teljesen jogosan kapta/kapja a savat a szurkolóktól. Az egyik legjobb játékosunkból és a világ legjobb vkp-ból csinált egy teljesen átlagos támadó középpályást. Azon meg ne csodálkozz, hogy nem minden szurkolónak veszi be a gyomra a 825000 oldalpasszos, majd nulla kapuralövéses támadójátékot.
Húha, Kanté más pozícióban játszik, egyből a utcalány anyját mi? Az eszébe sem jutott a nagyérdeműnek, hogy a játékosok mélyen a tudásuk alatt teljesítenek, hogy a szélső védőink képtelenek beadni, az egyik védőnk depis, a másik agyatlan, az egyetlen kreatív kpnk nagyon sérülékeny, 1 szélsőnk az egyik leggólszegényebb akit valaha láttam, 1 másik utcalány inkonzisztens futóbolond, a 2 csatárunk pedig mb1 szintű. De tudom, szerintük ők mind Sarri áldozatai :) Sokszor elmondtam már, Sarri is hibás, mert makacs és egysíkú, de azért csak beevickéltünk a 3. helyre ezzel a tragikus kerettel, és 2 döntőt is játszunk. Nem ő akarta, hogy így nézzen ki a játék, megpróbálta, alakult is, de egy ponton eltört vmi és visszafejlődtünk. Lehet kulturáltan véleményt formálni, de a fuck Sarri(ball) meg fuck Jorginho nem az.
Szerintem szimpátián alapul az egész. Tavaly is mélyen a tudásuk alatt teljesítettek, mégis összejött egy trófea. A BL-hely csak azért nem, mert velünk ellentétben nem bohóckodtak az ellenfelek. Valaki relatíve nagy fegyverténynek tartja az EL-döntőt vagy éppenséggel a két kupadöntőt, én azon az állásponton vagyok, hogy a Ligakupa a kutyát se érdekli, az EL-ben pedig ezen a mezőnyön át bármilyen edzővel bemasíroztunk volna a döntőbe. A Frankfurt volt a legkomolyabb ellenfél, egy német középcsapat, ahol kis híján el is véreztünk, tényleg óriási elismerés. A döntőt ha behúzzuk, azt lehet neki tulajdonítani, de a döntős szereplést kicsit vicces lenne. :D
Az FA-kupában és a PL-ben csúnyán lebőgtünk, hiába a harmadik hely, az a világ vicce volt, amit az utolsó 5-10 fordulóban leműveltünk mi és a riválisaink is. Jobban jöttünk ki a keresztbeverésekből, ennyi, nem Sarri zsenialitása miatt lett meg. A szembeszelet magának vívta ki, tett érte rendesen, hogy a szurkolók (akár a türhő, akár a normális fajtából) egy részének olyan véleménye legyen róla, amilyen.

Nem bánnám ha elvinné a Juve, legalább végre nyerhetne trófeákat, csak nehogy ott is azzal kezdjen, hogy kidobja a klublegenda Chiellini-t a kezdőből, mert nem passzol elég jól. Az Inter-t a helyében inkább skippelném, egyrészt nem a legnyugodtabb közeg, másrészt szerintem ott kicsit többet látnak bele a keret erősségébe a vezetők, mint amennyit valóban tud az állomány.
6+8+5+4+1+1+2+1

Lezárt