Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9021 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta:
Amazing24 írta:Oblak eseteben 55 millio fontrol es Kepa jatekjogarol szolnak a pletykak. Jol ismeri a 2 klub egymast, ha akarunk megtudunk egyezni veluk.

csak épp hülyék lennének ebbe belemenni
Én se hinném hogy bele mennek ebbe. Max de nagyon max ha kifizetjük a kivásárlási árát és még egy oriási mega fizetés.

Van skysportson egy statisztika Keparol és a többi lehetséges kapus jelöltről. Siralmas a spanyol, ha csak picit jobb lenne a statisztikája simán harmadikok lettünk volna. Pope a burnley kapusa 15 clean sheetet hozott pl...

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9022 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Oblak eseteben 55 millio fontrol es Kepa jatekjogarol szolnak a pletykak. Jol ismeri a 2 klub egymast, ha akarunk megtudunk egyezni veluk.

csak épp hülyék lennének ebbe belemenni

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9023 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Oblak eseteben 55 millio fontrol es Kepa jatekjogarol szolnak a pletykak. Jol ismeri a 2 klub egymast, ha akarunk megtudunk egyezni veluk.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#9024 Hozzászólás Szerző: Anti »

Én csak attól tartok, hogy lassan el is kéne adogatni emberkéket. Oké, hogy FFP a City döntés után már szart se ér, de a jelenlegi helyzetben kiváncsi vagyok, hogy mennyit fognak kínálni a játékosainkért. Kölcsön szóba se jöhet, csak az eladás, max külcsön+megvétel.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9025 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:Oblak álom igazolás lenne, de valahogy nem tudok benne hinni. Kb. úgy tudom elképzelni, hogy az Atleti röhögve dobja vissza az elküldött ajánlatunkat. Pedig érte még a 100 misit sem sajnálnám. Én bírom Kepát, még az utóbbi időben nyújtott teljesítménye után is hiszek benne valamennyire, de Oblak egy teljesen más szint, érte simán beáldoznám Kepát bármikor. Ő egy olyan kapus, aki a bravúrjaival egymaga bármikor kitudja húzni a szarból a csapatát.
Oblak az a kapus/jatekos aki szerintem garantalhatoan jo befektetes lenne es hozna egy csomo pontot a csapatnak a bravurjaival. Kepat nem tudom mennyiert lehet eladni de Oblak szerintem az osszes eddigi igazolasunkat felulmulna Onmagaban.
Viszont jelenleg en se latom magam elott, hogy ot is be tudnank huzni ezen a nyaron. Onnanat oszinten szolva nem ismerem nagyon, jokat irnak rola de Oblak alomigazolas lenne a javabol.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9026 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Oblak álom igazolás lenne, de valahogy nem tudok benne hinni. Kb. úgy tudom elképzelni, hogy az Atleti röhögve dobja vissza az elküldött ajánlatunkat. Pedig érte még a 100 misit sem sajnálnám. Én bírom Kepát, még az utóbbi időben nyújtott teljesítménye után is hiszek benne valamennyire, de Oblak egy teljesen más szint, érte simán beáldoznám Kepát bármikor. Ő egy olyan kapus, aki a bravúrjaival egymaga bármikor kitudja húzni a szarból a csapatát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9027 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Oblak évek óta a legjobb kapus a világon, eszméletlen nagy igazolás lenne és még csak 27 éves.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9028 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta:The #transfer is not simple, but M.Granovskaia in action.
Gyerünk, suncimókus! Meg tudod csinálni! :shock:

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9029 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

#Chelsea could buy a new goalkeeper this summer. #Blues are not satisfied of #Kepa, who could leave and come-back in Spain. The first choice of #Lampard is Jan #Oblak. Talks opened with agent of #AtleticoMadrid’s GK. The #transfer is not simple, but M.Granovskaia in action. #CFC - Nicolo Schira

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9030 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:
kazomester írta:Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)
Kazo bácsi nagyon sokat küzdöttünk és szenvedtünk itt, szidtunk mindenkit mint a bokrot de eljött a mi időnk. Füstöljön az a kurv@ avatar csere! Valami boldogabbra!
Úgy látszik nem volt hiába. Végül ők is belátták 8)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9031 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:Na kezdhetek keresni új avatart :)
Az aláírás cseréje is megérett :wink: 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9032 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)
Kazo bácsi nagyon sokat küzdöttünk és szenvedtünk itt, szidtunk mindenkit mint a bokrot de eljött a mi időnk. Füstöljön az a kurv@ avatar csere! Valami boldogabbra!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9033 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta:
kazomester írta:Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)
Eleg jol informalt ez a Fabri, instan kovetem es alig varom, mikor uj sztorit tolt fel es Havertz (elotte Werner) szerepel benne, viszont Oblakra szerinte nincs sok esely, inkabb Onnanara.
Érdekes, hogy Onnana meg Oblak is kb hasonlo magasak, mint Kepa es megis magabiztosabbak a levegoben.

Havertz meg álom igazolás, talán nagyobb fogás, mint anno Hazard volt. ( bár azzal nem mondok nagyot szerintem, ha Ziyech játéka fog a legtöbbet dobni a csapaton.)

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9034 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

edeskeves írta:
kazomester írta:Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)
Eleg jol informalt ez a Fabri, instan kovetem es alig varom, mikor uj sztorit tolt fel es Havertz (elotte Werner) szerepel benne, viszont Oblakra szerinte nincs sok esely, inkabb Onnanara.
Ez egy nagyon jó videó az Ő tevékenységéről:

https://www.youtube.com/watch?v=EBsdNSDsDMk&t=375s" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9035 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)
Eleg jol informalt ez a Fabri, instan kovetem es alig varom, mikor uj sztorit tolt fel es Havertz (elotte Werner) szerepel benne, viszont Oblakra szerinte nincs sok esely, inkabb Onnanara.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9036 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9037 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:50, max 60 millát adnék koulibalyért.
65-ről pletykálnak Koulibalyval kapcsolatban, de egyébként én is jobb megoldásnak tartom Upamecano-t, vagy még jobbnak Konate-t.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#9038 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta:https://tv2.hu/spilertv/musorok/premier ... a--ma.html
Itt van magyarul a tegnap ota slager tema, amit egyre hitelesebb forrasok is megerositenek. Gimenez es Oblak erkezhet duoba. Ziyech,Werner es Havertz utan en mar nem lepodnek meg semmin... :mrgreen:
Azért ez már nagyon FIFA kategória lenne :D Valahogy nem tudom elképzelni hogy egy nyár alatt ennyi pénzt elköltsünk, de aztán ki tudja, azt se gondolta volna senki hogy már az átigazolási szezon kezdete előtt bejelentjük Werner-t és Ziyech-t. Nem fogok a kadomba dőlni ha rámcáfolnak... :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9039 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Jo jel lennne ha már Kepa nem védene az utolso sorsdöntő meccsen.
Egyébként vicc nélkül én is Cabat raknám be a Wolves ellen. Magabiztosabbnak éreztem őt az MU ellen is. De sajnos neki is vannak olyan hajmeresztő megoldásai...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9040 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

https://tv2.hu/spilertv/musorok/premier ... a--ma.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Itt van magyarul a tegnap ota slager tema, amit egyre hitelesebb forrasok is megerositenek. Gimenez es Oblak erkezhet duoba. Ziyech,Werner es Havertz utan en mar nem lepodnek meg semmin... :mrgreen:

Válasz küldése