Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6081 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dízel írta: 2022. június 1., szerda 23:15 Salah felejtős. hagyjuk az ilyen karrierjük végét taposo mar motiválatlan embereket. Idejön aztan szarik bele az egészbe. Nekünk az ilyen emberek sosem váltak be.
Ballack, Deco, Silva, Eto'o, Makalele...

Persze értem mire gondolsz és egyet is értek. A másik oldalon ott van Sevchenko, Falcao és társai. Bár rájuk sem mondanám, hogy szartak bele...inkább csak nem váltak be.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6082 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Salah felejtős. hagyjuk az ilyen karrierjük végét taposo mar motiválatlan embereket. Idejön aztan szarik bele az egészbe. Nekünk az ilyen emberek sosem váltak be.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6083 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2022. június 1., szerda 16:32 Salah-val nem tud megegyezni a Pool.
255k tudnak ajánlani neki maximum elvileg, amit Salah édeskevésnek tart (jogosan egyébként a többi fizut elnézve)
Maneval is bajban vannak, mielőtt neki se tudnak túl nagyot ajánlani és jövőre mind a kettőjüknek lejár a szerződése.

Ha már Lukakunak kitudunk perkálni heti 320k , akkor egy hasonló ajánlattal lehet rákéne menni Salah-ra is. Még a végén sikerülne összehozni egy totál reuniont ha KDB is megunja a bohóckodást a Cityben.
Vagy ha ezen múlik mégis könnyen fontolóra lehet venni, hogy mennyire járunk jól, ha az Inter eltakarítja, akár 15 millióért cserébe is, azt a rohadt nagy fizetését, amit nálunk vesz fel a semmire. (Bár énis azt írtam korábban, hogy ne hagyjuk magunkat így átbaszni, jobban átgondolva, óriási nagy gát lehet a jövőben Lukaku fizetése sajnos)
Hisz Mane mar kozolte a pool vezetőségével, hogy távozik. Ez már hivatalos. Salahhal kapcsolatban totál Torres érzésem lenne, valszeg idejönne és az előző 30 gólos szezonok helyett lehozna egy olyat ahol a kaput nem tudná eltalálni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6084 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2022. június 1., szerda 16:32 Salah-val nem tud megegyezni a Pool.
255k tudnak ajánlani neki maximum elvileg, amit Salah édeskevésnek tart (jogosan egyébként a többi fizut elnézve)
Maneval is bajban vannak, mielőtt neki se tudnak túl nagyot ajánlani és jövőre mind a kettőjüknek lejár a szerződése.

Ha már Lukakunak kitudunk perkálni heti 320k , akkor egy hasonló ajánlattal lehet rákéne menni Salah-ra is. Még a végén sikerülne összehozni egy totál reuniont ha KDB is megunja a bohóckodást a Cityben.
Vagy ha ezen múlik mégis könnyen fontolóra lehet venni, hogy mennyire járunk jól, ha az Inter eltakarítja, akár 15 millióért cserébe is, azt a rohadt nagy fizetését, amit nálunk vesz fel a semmire. (Bár énis azt írtam korábban, hogy ne hagyjuk magunkat így átbaszni, jobban átgondolva, óriási nagy gát lehet a jövőben Lukaku fizetése sajnos)
Az a baj Salah is már 30 éves. Nem hiába nem akar Pool sok éves szerződést adni neki. Amúgy adnám Salah-t

Crap
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6085 Hozzászólás Szerző: Crap »

Salah-val nem tud megegyezni a Pool.
255k tudnak ajánlani neki maximum elvileg, amit Salah édeskevésnek tart (jogosan egyébként a többi fizut elnézve)
Maneval is bajban vannak, mielőtt neki se tudnak túl nagyot ajánlani és jövőre mind a kettőjüknek lejár a szerződése.

Ha már Lukakunak kitudunk perkálni heti 320k , akkor egy hasonló ajánlattal lehet rákéne menni Salah-ra is. Még a végén sikerülne összehozni egy totál reuniont ha KDB is megunja a bohóckodást a Cityben.
Vagy ha ezen múlik mégis könnyen fontolóra lehet venni, hogy mennyire járunk jól, ha az Inter eltakarítja, akár 15 millióért cserébe is, azt a rohadt nagy fizetését, amit nálunk vesz fel a semmire. (Bár énis azt írtam korábban, hogy ne hagyjuk magunkat így átbaszni, jobban átgondolva, óriási nagy gát lehet a jövőben Lukaku fizetése sajnos)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3610
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6086 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2022. május 30., hétfő 18:52 “Olasz újságírók és a Corriere dello Sport szerint a Romelu Lukakut képviselő ügyvéd, Sebastien Ledure, holnap találkozik az Inter vezetőségével.
A játékos olyan garanciát akar abban az esetben, ha kölcsönvenné őt az Inter, hogy ne kelljen soha visszatérnie a Chelseahez. A belgát a fizetésének csökkentése sem gátolja a visszatérésben az Interhez, mivel kapcsolata Thomas Tuchellel nem látszik rendeződni.
Marco Barzaghi szerint, a csatár néhány korábbi csapattársát már felhívta, hogy elmondja nekik vissza fog térni.

Tegnapi hír az is, hogy Lukaku azonnal hatállyal kirúgta ügynökét, Federico Pastorellot, amiért nem volt megelégedve karrier-tanácsadásaival. Az ügynökség győzte meg arról, hogy igazoljon a Chelseabe az Interből
. “

Csak nem nyugszik ez a balga belga? Mindenáron az interben szeretne játszani? :D
Garancia, hogy ne kelljen soha visszatérnie? Azt átigazolásnak hívják, amire a csóró olaszok nem képesek. Remélem én is, hogy csak a cash, ha legalább 50-et kapunk érte, akkor mehet innen a jó utcalány anyjába minél gyorsabban.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6087 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én még az is kinézem Lukakuból meg az interből, hogy összebeszélnek, kölcsönbe megy az interbe hogy majd meg is veszik, aztan persze nem veszik meg csak ott jatszik par évig, és a lukaku árából meg vesznek neki játszó társakat az interesek. Igy lukaku is jól jár meg az inter is. Mi meg kurvára beszoptuk.
El kéne adni a picsába bármennyiért mer csak szopunk vele.

Crap
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#6088 Hozzászólás Szerző: Crap »

Dante írta: 2022. május 31., kedd 12:12
broduer írta: 2022. május 31., kedd 11:01 Elég nagy csatárkeringő indulhat el ezen a nyáron is. Haaland ugye már elkelt, így Lewát nem fogják tudni vele pótolni. Kíváncsi vagyok kit vesz a Bayern (Werner?). Lewa valószínű így megy a Barcaba. A MU-nak szintén kellene egy középcsatár. A Szarzi kapcsán Gabriel Jesusról írnak. És ott van még Kane is, aki oké, hogy bejutott a BL-be, de ez most szerintem a legeslegutolsó esélye, hogy normális klubba játsszon.
Ami minket illet: ha megy a benga, szerintem a legjobb pótlás Nkunku lehetne. Az ő játéka feküdne Mount és Havertz mellett.
Lukaku kölcsönéről az egyetlen előzetes hír, hogy 15 milliós kölcsön lenne, 60-70 milliós opcióval. Mindenképp el kellene adni, ha fix 75-85 millió euró lenne, akkor szerintem gondolkodni sem szabadna, viszont a kölcsön opciós joggal marha nagy rizikó. Lukaku nem fog többet itt játszani, ha visszaküldi őt az Inter jövőre akkor még jobban beszopjuk, rajtuk kívül senkinek sem fog kelleni 31 évesen.
Nagyon remélem, hogy ilyen hülyeségbe nem megyünk bele. Akkor inkább leszarom és legyen Lukaku az új Pogba, de előbb látom azt, hogy feltámad hamvaiból a belga, mint hogy az Inter bármikor is kifizetne érte 70 milliót + 15 milliót, mint kölcsön. Lesz ebből egy 5 év alatt kifizetett 10 milliós kölcsön, ahol a szezon végén fixen visszakapjuk a Belgát, hogy aztán max. 5 év 10 millióért cserébe újra kölcsön adhassuk nekik 2 évre.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3610
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6089 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. május 31., kedd 12:50 A kovetkezo tamadokat figyeljuk:

Thomas Tuchel wants new forwards and is monitoring Raheem Sterling. There is interest too in Nkunku. Lille’s Jonathan David, Benfica’s Darwin Núñez and Barcelona’s Ousmane Dembélé are other targets. Tuchel would also love to sign Lewandowski.

~ @FabrizioRomano | @JacobSteinberg
Hihetetlen, hogy Raphina sehol...pedig ugye pole pozícióban voltunk érte.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6090 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A kovetkezo tamadokat figyeljuk:

Thomas Tuchel wants new forwards and is monitoring Raheem Sterling. There is interest too in Nkunku. Lille’s Jonathan David, Benfica’s Darwin Núñez and Barcelona’s Ousmane Dembélé are other targets. Tuchel would also love to sign Lewandowski.

~ @FabrizioRomano | @JacobSteinberg

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6091 Hozzászólás Szerző: Dante »

broduer írta: 2022. május 31., kedd 11:01 Elég nagy csatárkeringő indulhat el ezen a nyáron is. Haaland ugye már elkelt, így Lewát nem fogják tudni vele pótolni. Kíváncsi vagyok kit vesz a Bayern (Werner?). Lewa valószínű így megy a Barcaba. A MU-nak szintén kellene egy középcsatár. A Szarzi kapcsán Gabriel Jesusról írnak. És ott van még Kane is, aki oké, hogy bejutott a BL-be, de ez most szerintem a legeslegutolsó esélye, hogy normális klubba játsszon.
Ami minket illet: ha megy a benga, szerintem a legjobb pótlás Nkunku lehetne. Az ő játéka feküdne Mount és Havertz mellett.
Mane-ra elég nagy az esély a Bayern-nél, kb azonos szituáció, mint Lewandowski-é.
Kane pedig teljesen megnyugodott így, hogy Conte az edzője, kb hasonló a kapcsolatuk, mint Lukaku-nak volt az olasszal az Inter-ben.


Lukaku kölcsönéről az egyetlen előzetes hír, hogy 15 milliós kölcsön lenne, 60-70 milliós opcióval. Mindenképp el kellene adni, ha fix 75-85 millió euró lenne, akkor szerintem gondolkodni sem szabadna, viszont a kölcsön opciós joggal marha nagy rizikó. Lukaku nem fog többet itt játszani, ha visszaküldi őt az Inter jövőre akkor még jobban beszopjuk, rajtuk kívül senkinek sem fog kelleni 31 évesen.

Nekem tetszene a de Vrij csereüzlet, pont olyan típusú védő, akit Tuchel keres, tapasztalt is és gyakorlatilag ingyen (legalábbis ezen a nyáron ingyen) lenne egy védőnk. Koulibaly-nak jobban örülnék ebből a korosztályból, de a holland is egy jó opció. Az mondjuk megint kérdéses, hogy távozna e az Inter-től, mert róla és Skriniar-ról is voltak hírek, hogy imádnak Milano-ban élni.
Martinez-t én semmiképp sem hoznám el, nem olyan játékos amilyeneket Tuchel keres.

Nkunku eközben benyalt a PSG-nek, kijelentve, hogy az a kedvenc klubja, az otthona és az álma, szóval bármennyire is jó, azért ne vegyük meg, hogy 1-2 éven belül rájöjjön, hogy rossz neki London-ban és kikényszerítse az eladását, mint Courtois.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6092 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta: 2022. május 31., kedd 10:52
Dízel írta: 2022. május 31., kedd 10:48 Jo, de mi megvettuk 100millioert, majd visszaadjuk ingyen kolcsonbe, az internek meg csak a fizujat kell allnia? Ez az evszazad uzlete az internek, nekunk meg az evszazad blamaja.
Adjuk el 60-70misiert akar, de ne kolcsobe adjuk mar. Ha elmegy sosem fog mar nalunk jatszani. Ez mi?
Adjanak érte játékost,ha nekik kell.
Mondjuk egy Lautaro Lukaki csere jó lenne🙂
Elvileg Lautaro menni akar az intertől, úgyh cseréljenek Lukakuval aztán kész.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6093 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2022. május 31., kedd 11:05 Valahol irtak, hogy De Vrijt lehet bele akarjuk majd vonni. Nem tudom mennyire jo Deal.
Jó védőnek tartom, de már 30, szóval max az egy év kölcsön értékét ha fedezik vele, akkor oké, azon felül túlzás. Dobjanak szépen mellé egy Lautarot meg azt a horvát csókát.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6094 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Valahol irtak, hogy De Vrijt lehet bele akarjuk majd vonni. Nem tudom mennyire jo Deal.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#6095 Hozzászólás Szerző: broduer »

Elég nagy csatárkeringő indulhat el ezen a nyáron is. Haaland ugye már elkelt, így Lewát nem fogják tudni vele pótolni. Kíváncsi vagyok kit vesz a Bayern (Werner?). Lewa valószínű így megy a Barcaba. A MU-nak szintén kellene egy középcsatár. A Szarzi kapcsán Gabriel Jesusról írnak. És ott van még Kane is, aki oké, hogy bejutott a BL-be, de ez most szerintem a legeslegutolsó esélye, hogy normális klubba játsszon.
Ami minket illet: ha megy a benga, szerintem a legjobb pótlás Nkunku lehetne. Az ő játéka feküdne Mount és Havertz mellett.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#6096 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta: 2022. május 31., kedd 10:48 Jo, de mi megvettuk 100millioert, majd visszaadjuk ingyen kolcsonbe, az internek meg csak a fizujat kell allnia? Ez az evszazad uzlete az internek, nekunk meg az evszazad blamaja.
Adjuk el 60-70misiert akar, de ne kolcsobe adjuk mar. Ha elmegy sosem fog mar nalunk jatszani. Ez mi?
Adjanak érte játékost,ha nekik kell.
Mondjuk egy Lautaro Lukaki csere jó lenne🙂

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6097 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2022. május 31., kedd 10:48 Jo, de mi megvettuk 100millioert, majd visszaadjuk ingyen kolcsonbe, az internek meg csak a fizujat kell allnia? Ez az evszazad uzlete az internek, nekunk meg az evszazad blamaja.
Adjuk el 60-70misiert akar, de ne kolcsobe adjuk mar. Ha elmegy sosem fog mar nalunk jatszani. Ez mi?
Lehet fognak erte fizetni is, de kolcson szerzodes lesz valoszinuleg, arrol irnak. Az inter nem fog 60-70et kifizetbni, valoszinu nem is tud.

Az a baj tavozni akar nem tudunk mit csinalni. Sok penzert vettuk magas fizetessel biztos bukas, el kell konyvelni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2022. május 31., kedd 10:53-kor.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6098 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jo, de mi megvettuk 100millioert, majd visszaadjuk ingyen kolcsonbe, az internek meg csak a fizujat kell allnia? Ez az evszazad uzlete az internek, nekunk meg az evszazad blamaja.
Adjuk el 60-70misiert akar, de ne kolcsobe adjuk mar. Ha elmegy sosem fog mar nalunk jatszani. Ez mi?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6099 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Inter board will meet Romelu Lukaku's laywer in the coming hours. Belgian striker dreams of returning to Inter but nothing has been discussed yet with Chelsea on formula, salary and more 🔵 #CFC @SkySport

It's really complicated deal as Chelsea paid €115m for Rom one year ago.


Fabrizio Romano

Valami tortent valoszinu megy valami egyezkedes az Interrel. Mindenkinek jobb lesz ha sikerul megoldast talalni, ha nem is lesz egyszeru.

Nkunku vagy esetleg Dembele sokkal jobb lesz, lenne a mi rendszerunkbe.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6100 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: 2022. május 30., hétfő 23:45 Igen, csak mire a dupla 6-os pozícióban megfordul, már a hálónkban van a labda. El kell felejteni az ilyen tetűlassú, alacsony embereket a pálya közepén. Bár én nem szeretem, de ha minden kötél szakad, cserének maradhatna, viszont amint jön egy 30 milliós ajánlat, egyből el kéne adni. Az ő ázsiója talán nem esett annyit, mint a többi felsült támadónké, pedig sikeresnek nem mondható az eddigi londoni karrierje.
Jorginho volt a kiindulási alap, valamint, hogy most nem fogjuk egy nyár alatt a fél keretet lecserélni. A műbrazil helyett, aki lassú, fizikálisan 0, lőni nem tud és alibi passzoknál többre nem képes, inkább tartanám meg opciónak a marokkóit, aki lassú, fizikálisan 0, de legalább képes kapura lőni, indítani és a passzai szentségtörő módon nem hátra, hanem előre mennek.

A támadóknak csúfolt játékosaink közül pedig messze nem ő a leghaszontalanabb, minimum 3-4 játékost előbb látnék távozni(Lukaku, CHO, Werner, Puli). Persze ha az ő elsózásuk megvalósul, nem ejtek egy csepp könnyet Zijesért sem. Egy versenyképes csapatban, a hszemben szereplő egyik játékosnak sincs helye egy Chelseaben, de egyelőre kármentés zajlik, "melyik a kevésbé sz*r" alapján tudunk kezdőt összeállítani.

Válasz küldése