Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9521 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dante írta:Meglepetések mindig előfordulnak, de az eddigi tendencia az, hogy Lamps kifejezetten brit, vagy észak-nyugat európai játékosokat kedvel, közülük valogatna.
Ziyech? :wink:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9522 Hozzászólás Szerző: Dante »

Meglepetések mindig előfordulnak, de az eddigi tendencia az, hogy Lamps kifejezetten brit, vagy észak-nyugat európai játékosokat kedvel, közülük valogatna.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9523 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

https://metro.co.uk/2020/02/16/chelsea- ... -12248524/" onclick="window.open(this.href);return false;
Rengeteg oldal hozta le, lehet, újabb uborkaszezonos kamu. Szerintem ha van ember, akire nincs szükségünk, az egy középszerű középső kozeppalyas...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9524 Hozzászólás Szerző: kazomester »

David Amoyal @DavidAmoyal
Very interesting that Sassuolo met with Chelsea in London recently to remove the Blues’ buy back clause on Boga :roll:

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9525 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Onana és Ziyech nagy cimborák, ha tényleg akarjuk a kamerunit, ez is befolyásoló faktor lehet. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#9526 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kazomester írta:Bubi álláspontjához vagyok közel. Érdemes belegondolni a furcsa időzítésbe, a reportok szerint már januárban megindultak a tárgyalások (emlékezzünk Buck mondatára az egyik sajtótájékoztatón, ahol említette, hogy ki fog érkezni, de nem mondja meg), vajon miért nem jöhetett létre még télen az üzlet? Marina szokásos zsidóskodása miatt (viszonylag olcsó lett, ez tény) vagy az Ajax akarta mindenáron megtartani a a dicsőséges EL kupa elhódítása érdekében, esetleg simán csak utcalány későn kezdtünk bele? Mindenesetre ez az én olvasatomban baromira nem olyan deal ami miatt hirtelen el kéne felejteni a több éves balfaszkodást, idióta igazolást, vagy a csodálatos transfer ban "kiharcolását". Jelenleg nem segít rajtunk, ha nem sikerül a top4, akkor a pénztárcánk és az ázsiónk is jócskán megsínyli ezt a "lusta" igazolást. Lehet idén ő lesz a csúcsigazolásunk, ez esetben ott vagyunk ahol elindultunk, lehet csak jobb és hasznosabb játékosok jönnek nála, akkor van igazán mire reménykedni. Ehhez mondjuk az is kell, hogy ellentmondva az utóbbi évek gyakorlatának, elpattintunk olyan 3-400 milliót. Nettóban. És nem töltelékekre. :roll: Na jó ezt már én sem hiszem el. Tudom, hogy lehetetlen 1 nyár alatt behozni ekkora lemaradást, de nem engedhetjük meg magunknak a mellényúlásokat, rendkívül okosan kell igazolni. Különben baromi hosszú foylamat lesz visszatérni Európa elitjébe.
Talán mert nem akarta télen elengedni az Ajax? nem olyan könnyű télen igazolni mint itt sokan azt hiszik..
EL-ben is van pénz nem kevés az is kupa pár éve ott voltak a döntőben most is ott lehetnek (bajnokság is van nekik ill kupa)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9527 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi álláspontjához vagyok közel. Érdemes belegondolni a furcsa időzítésbe, a reportok szerint már januárban megindultak a tárgyalások (emlékezzünk Buck mondatára az egyik sajtótájékoztatón, ahol említette, hogy ki fog érkezni, de nem mondja meg), vajon miért nem jöhetett létre még télen az üzlet? Marina szokásos zsidóskodása miatt (viszonylag olcsó lett, ez tény) vagy az Ajax akarta mindenáron megtartani a a dicsőséges EL kupa elhódítása érdekében, esetleg simán csak utcalány későn kezdtünk bele? Mindenesetre ez az én olvasatomban baromira nem olyan deal ami miatt hirtelen el kéne felejteni a több éves balfaszkodást, idióta igazolást, vagy a csodálatos transfer ban "kiharcolását". Jelenleg nem segít rajtunk, ha nem sikerül a top4, akkor a pénztárcánk és az ázsiónk is jócskán megsínyli ezt a "lusta" igazolást. Lehet idén ő lesz a csúcsigazolásunk, ez esetben ott vagyunk ahol elindultunk, lehet csak jobb és hasznosabb játékosok jönnek nála, akkor van igazán mire reménykedni. Ehhez mondjuk az is kell, hogy ellentmondva az utóbbi évek gyakorlatának, elpattintunk olyan 3-400 milliót. Nettóban. És nem töltelékekre. :roll: Na jó ezt már én sem hiszem el. Tudom, hogy lehetetlen 1 nyár alatt behozni ekkora lemaradást, de nem engedhetjük meg magunknak a mellényúlásokat, rendkívül okosan kell igazolni. Különben baromi hosszú foylamat lesz visszatérni Európa elitjébe.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9528 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bubi írta:Nekem ez a srác egy virágzó időszak érthetetlen pusztulását jelképezi. 27 éves kimondhatatlan nevű, szvsz átlagos tehetségű játékos aki sosem bizonyított még a legmagasabb szinten és nem is elvárható tőle a fejlődés. A posztja nem indokolta annyira az erősítést mint sok más lyuk a keretben.

Leigazoltuk mert olcsó volt és nem kellett senki másnak.
Én pont az ellenkezőjét érzem. Sikerült egy első kategória alsohazas csapatból (tudom, holland bajnokság, de az Ajax PL-szintet képvisel) egy kulcsembert rlhozni, ráadásul ugy, hogy a tavalyi BL-menetelessel (Real, Juve kiejtése, emlekezetes Sp*rs-meccs) az Ajax kulcsjátékosai talán a valodi ertekuknel is nagyobb hype-ot kaptak (Van De Beek, De Jong, De Ligt, Ziyech, Tadjc stb.) Kicsit hasonló szitu, mint a 2017-es Monaco-menetelés után, Mbappe ment Párizsba, Bernardo a Citybe, Fabinho Liverpool-ba, kapkodták a sztárembereket. Onnan nekunk egy Bakayoko-ra futotta, aki rajtunk kivul srnkinek se kellett, be is igazolódott, miért. Ennek szöges ellentéte a Ziyech üzlet, itt valóban az Ajax egyik, ha nem a legjobb jatekosarol van szó. Persze, van benne rizikó, de az elmúlt évek atigazolasaihoz képest sztem pozitiv elmozdulas.

Anyagilag is egy zseniális deal, amellett, hogy jóval áron alul (Pepe árának feléből) igazoltuk le, Ziyech erkezesevel az amerikai után az arab piacra is bejelentkeztunk. Pool (Salah), City (Mahrez), Real (Zizou, Benzema), beallunk a sorba.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9529 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szerintem ő csak a kezdet... Willian és Pedro is távozik a nyáron... Ziyech alapvetően jobbszélső irányító. Kell a klasszis arra a szélre... eddig egy sem volt, most valószínűleg egyet már megfogtunk... és ha mellé továbbra is Sancho lenne a cél...

Azért ütős lenne egy CHO-Pulisic bal szél, RLC-Mount középen, Ziyech-Sancho jobb szélen..

Több poszton kell erősíteni, igen, de végre elkezdtük!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9530 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ismerem a játékát, egyértelműen erősítés a csávó, viszont szerintem nem rá van szükségünk. Van sok olyan név a piacon akik hosszútávú erősítést jelenthetnének.

Emellett én nem tartom annyira mint Ti. Nagyon sokat néztem a holland első osztályt. Hatalmas a szakadék közte és a PL közt. A legnagyobb zsákbamacska az a liga, semmi más csak egy ugródeszka. Kezsmant anno klasszisnak tartottam a 30+os szezonjai miatt, Suarezről ugyan olyan statokkal azt hittem hogy holland zsákbamacska. Stoch az év fiatal játékosa lett, piazon, brown, omerou stbstb stabil kezdők voltak csapataikban.

Persze ez nem jelent semmit, és én is tudom mik Zij.....es erősségei, de így hogy az utóbbi két ablakban nem tudtunk erősíteni....nem őt vártam. Ahogy írtátok, sajnos az igazság az, hogy ezzel a csávóval felülmúltuk önmagunkat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9531 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
Bubi írta:Nekem ez a srác egy virágzó időszak érthetetlen pusztulását jelképezi. 27 éves kimondhatatlan nevű, szvsz átlagos tehetségű játékos aki sosem bizonyított még a legmagasabb szinten és nem is elvárható tőle a fejlődés. A posztja nem indokolta annyira az erősítést mint sok más lyuk a keretben.

Leigazoltuk mert olcsó volt és nem kellett senki másnak.
Kb minden médium és platform attól hangos, hogy milyen jó áron sikerült megszerezni egy több poszton is klasszis játékost. Nincs garancia arra, hogy beválik, de az információ amire a véleményed alapozod felületesnek tűnik a hsz-ed alapján.
Ziyech (Zijecs / Zijes) ezen az áron prime Chelsea igazolás, azokat az időszakokat juttatja eszembe, amikor el tudtuk hozni a közepes bajnokságok legjobbjait, mint pl Robben-t, Essien-t, a portugál kontingenst a Porto-ból, Hazard-t, vagy Mata-t.
Gyerekek!! Ziyech abban klasszis, amiben elvileg willian is lenne... csak míg a marokkói ezt stabilan hozza, Willi 2meccsen évente..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9532 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Nekem ez a srác egy virágzó időszak érthetetlen pusztulását jelképezi. 27 éves kimondhatatlan nevű, szvsz átlagos tehetségű játékos aki sosem bizonyított még a legmagasabb szinten és nem is elvárható tőle a fejlődés. A posztja nem indokolta annyira az erősítést mint sok más lyuk a keretben.

Leigazoltuk mert olcsó volt és nem kellett senki másnak.
Kb minden médium és platform attól hangos, hogy milyen jó áron sikerült megszerezni egy több poszton is klasszis játékost. Nincs garancia arra, hogy beválik, de az információ amire a véleményed alapozod felületesnek tűnik a hsz-ed alapján.
Ziyech (Zijecs / Zijes) ezen az áron prime Chelsea igazolás, azokat az időszakokat juttatja eszembe, amikor el tudtuk hozni a közepes bajnokságok legjobbjait, mint pl Robben-t, Essien-t, a portugál kontingenst a Porto-ból, Hazard-t, vagy Mata-t.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9533 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Nekem ez a srác egy virágzó időszak érthetetlen pusztulását jelképezi. 27 éves kimondhatatlan nevű, szvsz átlagos tehetségű játékos aki sosem bizonyított még a legmagasabb szinten és nem is elvárható tőle a fejlődés. A posztja nem indokolta annyira az erősítést mint sok más lyuk a keretben.

Leigazoltuk mert olcsó volt és nem kellett senki másnak.
Csak a holland ligában bizonyított? Követted te a tavalyi évben az Ajax BL menetelését? Ha ez nem elég, idén ellenünk is láthattad milyen bal lába van.

Közben elvileg tettünk egy 112 milliós ajánlatot Sanchoért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9534 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:Nekem ez a srác egy virágzó időszak érthetetlen pusztulását jelképezi. 27 éves kimondhatatlan nevű, szvsz átlagos tehetségű játékos aki sosem bizonyított még a legmagasabb szinten és nem is elvárható tőle a fejlődés. A posztja nem indokolta annyira az erősítést mint sok más lyuk a keretben.

Leigazoltuk mert olcsó volt és nem kellett senki másnak.
Hát ezzel egyáltalán nem értek egyet! Átlagos tehetségű? Ha láttad már játszani, akkor nem is értem hogyan lehet ezt mondani... Olyan szeme van, és ballába hogy sírok.. Szélen, és közepén is tud játszani! Folyamatosan bizonyított már a BL-ben, ha nem elég a Holland Liga! Sok csapat akarta már, de hogy ilyen jó áron hogyan tudtuk megszerezni az érthetetlen!

Egy mini ízelítő : https://twitter.com/FrankKhalidUK/statu ... 57857?s=19" onclick="window.open(this.href);return false;


Szerintem ez Extra PRO igazolás volt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaba 2020. február 13., csütörtök 15:44-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9535 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem ez a srác egy virágzó időszak érthetetlen pusztulását jelképezi. 27 éves kimondhatatlan nevű, szvsz átlagos tehetségű játékos aki sosem bizonyított még a legmagasabb szinten és nem is elvárható tőle a fejlődés. A posztja nem indokolta annyira az erősítést mint sok más lyuk a keretben.

Leigazoltuk mert olcsó volt és nem kellett senki másnak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9536 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kreativitása jol jöhet, de tényleg akkor inkább középen, kevésbbé hiányzott posztilag. Mount, Kova, Jorgi, Kanté, RLC és Zyiech reméljük több középsö embert nem veszünk. Pozitiv még hogy ballábas és jok a pontrugásai. Sajna ellenünk is szopatta Kepát a belött labdávail.

Most már csak középhátvéd, balhátvéd, szélső és csatár kell égetően :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9537 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Én óvatos duhaj maradok az ügyben, azért 27 évesen még mindig a holland ligában vitézkedik, nem is a leggyorsabb játékos és 1 lábas. Ennek ellenére remélem minőségi erősítést fog jelenteni és megtaláljuk a helyét a pályán.
Játékstílusban és fizikailag is eléggé Mahrezre hasonlít a csákó.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9538 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én óvatos duhaj maradok az ügyben, azért 27 évesen még mindig a holland ligában vitézkedik, nem is a leggyorsabb játékos és 1 lábas. Ennek ellenére remélem minőségi erősítést fog jelenteni és megtaláljuk a helyét a pályán.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9539 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Úgy tűnik végre sikerül egy komoly üzletet nyélbe ütni, egy minőségi ember érkezik minőségi csapatból. Szvsz tökéletes deal, pont egy ilyen sokoldalú, kreatív emberre van szükség elől. 45 misi bőven jó ár érte. Onana is jöhetne vele.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9540 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Hakim Ziyech is set to sign with Chelsea. Total agreement on personal terms reached - his contract is almost ready. Chelsea will pay €45M to Ajax. #CFC #Chelsea #Ajax #Ziyech

-Fabrizio Romano

Válasz küldése