Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#261 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2024. január 10., szerda 21:19
kecske01 írta: 2024. január 10., szerda 21:14 Mai pletykák
BREAKING: Todd Boehly and Behdad Egbhali are prepared to spend more cash in hopes of revitalising Chelsea’s season with the Blues chasing a striker and left back. (@SamiMokbel81_DM
...doing the same thing over and over again and expecting a different result :roll:
Nemtudom, hogy hol szeretnének Boléék megállni, ami a pénzköltést illeti. Azthinné az ember, hogyha elvernek több 100misit es az eredmények a holdon, akkor az elveszi a kedvüket a további eszetlen pénzköltéstől. Sebaj, mégegyszer ennyit elbasznak és utána már csak meglesz a top10 :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#262 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2024. január 10., szerda 21:14 Mai pletykák
BREAKING: Todd Boehly and Behdad Egbhali are prepared to spend more cash in hopes of revitalising Chelsea’s season with the Blues chasing a striker and left back. (@SamiMokbel81_DM
...doing the same thing over and over again and expecting a different result :roll:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#263 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mai pletykák

EXCL: Chelsea have enquired to Benfica on Antonio Silva.

Chelsea enquired on an asking price & were told they would have to pay his release clause, €100m, to get Silva in January.

Chelsea believed to be willing to pay €60-65m. It’s not clear yet if they will pursue the deal and no negotiations yet.

Chelsea are scouting a number of centre backs, including Silva, Diomande, Yoro and Todibo. The chosen target will depend most on price and availability, but Silva is believed to be the preferred choice generally.

FelixJohnston


BREAKING: Todd Boehly and Behdad Egbhali are prepared to spend more cash in hopes of revitalising Chelsea’s season with the Blues chasing a striker and left back. (@SamiMokbel81_DM

Sources have indicated to Mail Sport that Osimhen is open to joining Chelsea FC. (@SamiMokbel81_DM)

BREAKING: There is a growing belief at Stamford Bridge that Chelsea need an upgrade on Nicolas Jackson. (@SamiMokbel81_DM)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#264 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Anti írta: 2024. január 9., kedd 15:30 Csoda hogy belement a hosszabbításba.
Tudja, hogy Poch valószínűleg nem marad tovább, mint ő és a következő edzőzől megkaphatja a bizalmat.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#265 Hozzászólás Szerző: Anti »

Csoda hogy belement a hosszabbításba.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#266 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta: 2024. január 9., kedd 12:58 EXCL: Ian Maatsen signs new deal at Chelsea valid until June 2027, two year extension… and it will include a release clause!

The clause will be valid starting from summer 2024.

🟡⚫️✈️ Maatsen will fly to Dortmund tonight to join BVB on loan, medical tomorrow as revealed.
Tökéletes a kölcsön így

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#267 Hozzászólás Szerző: Gaba »

EXCL: Ian Maatsen signs new deal at Chelsea valid until June 2027, two year extension… and it will include a release clause!

The clause will be valid starting from summer 2024.

🟡⚫️✈️ Maatsen will fly to Dortmund tonight to join BVB on loan, medical tomorrow as revealed.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#268 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta: 2024. január 9., kedd 9:34
kecske01 írta: 2024. január 9., kedd 9:30 🟡⚫️ Ian Maatsen to Borussia Dortmund, here we go! Verbal agreement in place between BVB and Chelsea on loan deal with salary covered.

✈️🩺 More: understand Maatsen will travel on Tuesday… then medical booked on Wednesday.

Maatsen accepted BVB days ago, deal done.

Na Maatsen hivatalos szinte. Végül nem lett semmi a 31M Fontos buy optionből ami nem tudom, hogy jó-e mert 25 nyarán lejár a szerződése neki is.
Úgy tudom hogy lett egy opció a szerződésben, amivel nyáron 26-ig meg lehet hosszabbítani a szerződését. Ha jól teljesít, el is adhatjuk jó áron, vagy ha netán Poch vagy egy új edző lát benne fantáziát, akkor meg is tarthatjuk.
Elvileg meg is hosszabbitjak a szerzodeset.

Ahogy Gaba írta, ha jol jatszik, még feljebb mehet az ára, jobb hogy nincs fix összeg es kotelezo vasarlas. Jo uzletnek tunik így.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#269 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta: 2024. január 9., kedd 9:30 🟡⚫️ Ian Maatsen to Borussia Dortmund, here we go! Verbal agreement in place between BVB and Chelsea on loan deal with salary covered.

✈️🩺 More: understand Maatsen will travel on Tuesday… then medical booked on Wednesday.

Maatsen accepted BVB days ago, deal done.

Na Maatsen hivatalos szinte. Végül nem lett semmi a 31M Fontos buy optionből ami nem tudom, hogy jó-e mert 25 nyarán lejár a szerződése neki is.
Úgy tudom hogy lett egy opció a szerződésben, amivel nyáron 26-ig meg lehet hosszabbítani a szerződését. Ha jól teljesít, el is adhatjuk jó áron, vagy ha netán Poch vagy egy új edző lát benne fantáziát, akkor meg is tarthatjuk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#270 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🟡⚫️ Ian Maatsen to Borussia Dortmund, here we go! Verbal agreement in place between BVB and Chelsea on loan deal with salary covered.

✈️🩺 More: understand Maatsen will travel on Tuesday… then medical booked on Wednesday.

Maatsen accepted BVB days ago, deal done.

Na Maatsen hivatalos szinte. Végül nem lett semmi a 31M Fontos buy optionből ami nem tudom, hogy jó-e mert 25 nyarán lejár a szerződése neki is.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#271 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sindu írta: 2024. január 8., hétfő 20:35 https://www.skysports.com/watch/video/s ... ell-to-buy

Ezek szerint nem kell eladni Gallaghert, h csatárt vehessünk. Ez jóm Aztán azt is mondta, h csatárt venni se feltetlenül muszáj. Ez kevésbé jó. :D Én kiegyeznék azzal, h Gallagher marad, de nem jön csatár.
Telen meg ok, de nyaron kell egy top csatar.
Szezon vegeig meg hatha megtaltosodik valamelyik st-k.

Sindu
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#272 Hozzászólás Szerző: Sindu »

https://www.skysports.com/watch/video/s ... ell-to-buy

Ezek szerint nem kell eladni Gallaghert, h csatárt vehessünk. Ez jóm Aztán azt is mondta, h csatárt venni se feltetlenül muszáj. Ez kevésbé jó. :D Én kiegyeznék azzal, h Gallagher marad, de nem jön csatár.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#273 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

koni0725 írta: 2024. január 8., hétfő 15:26 Fixen ki fogom herélni magam, ha leigazoljuk Dybala-t, Connor-t meg elengedjük... :roll:
Ennél a klubnál, már minden elképzelhető...Élezd meg a kést rendesen, úgy kevésbé fáj! 😀

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#274 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2024. január 8., hétfő 15:22
emsanya írta: 2024. január 8., hétfő 14:55
Pityee írta: 2024. január 8., hétfő 14:29
Romaba idén elég jol megy. Sztem rontani nem rontana a mi silány támadojátékunkon :D Amúgy is nagy upgrade lenne ha januárba Jackson helyett Dybalat kellene nézni a támadásoknál.
Ő inkabb a csatarok mogott jatszik, ugy tudom ott meg sztem megvagyunk. Nem hiszem h van realitasa az igazolasanak aztan ki tudja.
Romaba miota Tammy kiesett, ő jatszik csatart Lókakival párban. Egyebkent meg nem vagyunk meg azon a poszton se, mivel Nkunku ket meccset nem bir lejatszani egymas utan.
Hat párban jatszik a dromedarral kicsit visszabb vonva. Tud jatszani Palmer es Gallagher is ott ha Nkunku nincs, sztem egyedul feltolva meg lehet meghalna.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#275 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Fixen ki fogom herélni magam, ha leigazoljuk Dybala-t, Connor-t meg elengedjük... :roll:
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#276 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2024. január 8., hétfő 14:55
Pityee írta: 2024. január 8., hétfő 14:29
kecske01 írta: 2024. január 8., hétfő 12:57
Nem lenne hülyeség, ha már Nkunkuék mindig sérültek. Majd egymást válthatják felváltva.
Megnéztem az injury recordot, nem is annyira durva. Inkább sok kicsi van neki
Romaba idén elég jol megy. Sztem rontani nem rontana a mi silány támadojátékunkon :D Amúgy is nagy upgrade lenne ha januárba Jackson helyett Dybalat kellene nézni a támadásoknál.
Ő inkabb a csatarok mogott jatszik, ugy tudom ott meg sztem megvagyunk. Nem hiszem h van realitasa az igazolasanak aztan ki tudja.
Romaba miota Tammy kiesett, ő jatszik csatart Lókakival párban. Egyebkent meg nem vagyunk meg azon a poszton se, mivel Nkunku ket meccset nem bir lejatszani egymas utan.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#277 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2024. január 8., hétfő 14:29
kecske01 írta: 2024. január 8., hétfő 12:57
Pityee írta: 2024. január 8., hétfő 12:33

A hírek szerint a #Chelsea szeretné kihasználni a nemrég életbe lépő 12 millió eurós kivásárlási záradékot Paulo #Dybala játékjogára, hogy a javítson a csapat támadójátékán. Dybala-záradék csak január 15-ig szól.

Forrás: SimonPhillips
Nem lenne hülyeség, ha már Nkunkuék mindig sérültek. Majd egymást válthatják felváltva.
Megnéztem az injury recordot, nem is annyira durva. Inkább sok kicsi van neki
Romaba idén elég jol megy. Sztem rontani nem rontana a mi silány támadojátékunkon :D Amúgy is nagy upgrade lenne ha januárba Jackson helyett Dybalat kellene nézni a támadásoknál.
Ő inkabb a csatarok mogott jatszik, ugy tudom ott meg sztem megvagyunk. Nem hiszem h van realitasa az igazolasanak aztan ki tudja.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#278 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2024. január 8., hétfő 12:57
Pityee írta: 2024. január 8., hétfő 12:33
kazomester írta: 2024. január 8., hétfő 12:11 Álmodozhatunk, de legjobb esetben egy Dybala lesz ebből max. De bármikor szó nélkül aláírnám Mpaypalt.
A hírek szerint a #Chelsea szeretné kihasználni a nemrég életbe lépő 12 millió eurós kivásárlási záradékot Paulo #Dybala játékjogára, hogy a javítson a csapat támadójátékán. Dybala-záradék csak január 15-ig szól.

Forrás: SimonPhillips
Nem lenne hülyeség, ha már Nkunkuék mindig sérültek. Majd egymást válthatják felváltva.
Megnéztem az injury recordot, nem is annyira durva. Inkább sok kicsi van neki
Romaba idén elég jol megy. Sztem rontani nem rontana a mi silány támadojátékunkon :D Amúgy is nagy upgrade lenne ha januárba Jackson helyett Dybalat kellene nézni a támadásoknál.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#279 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2024. január 8., hétfő 12:33
kazomester írta: 2024. január 8., hétfő 12:11 Álmodozhatunk, de legjobb esetben egy Dybala lesz ebből max. De bármikor szó nélkül aláírnám Mpaypalt.
A hírek szerint a #Chelsea szeretné kihasználni a nemrég életbe lépő 12 millió eurós kivásárlási záradékot Paulo #Dybala játékjogára, hogy a javítson a csapat támadójátékán. Dybala-záradék csak január 15-ig szól.

Forrás: SimonPhillips
Nem lenne hülyeség, ha már Nkunkuék mindig sérültek. Majd egymást válthatják felváltva.
Megnéztem az injury recordot, nem is annyira durva. Inkább sok kicsi van neki

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#280 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BREAKING: Kylian Mbappé is on course to join Real Madrid this summer.

An agreement has been reached between the club and the player.

@Santi_J_FM

Ő az egyik legjobb forrás a Franciáknál.

Válasz küldése