Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8501 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:
Bandi írta: Nem látok hivatalos megerősítést, de elvileg oda igazolt.

“The goal [of the loan] is to have more playing time, to improve and be able to return [to Chelsea] to play.”
-Malang Sarr; source: Telefoot via Mercado Azul

Érdekes hogy a top bajnokságok közül nem kellett senkinek, nem tudom hogy egy portugál bajnokságban mennyit tud fejlődni...
Hát igen most a francia bajnoksag utan a portugal. De ő a jovo embere, hatha jo szezont fut es jovore hasznalhato lesz.

Masik kerdojel az a Xavier Mbuyamba. Egyszer lattam h egy oriasi térdgéppel edzett. Vele is mi van? Várták sokan.
Egy képet felrakott pár hete valahova, amin mankóval sétál egy térdrögzítővel, szóval valószínűleg megműtötték. Akkor se tudta senki hogy mi van vele, mert semmi hír nem volt arról hogy megsérült volna.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8502 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta:
emsanya írta:Es Malang Sarr? Megakadt a portonal?
Nem látok hivatalos megerősítést, de elvileg oda igazolt.

“The goal [of the loan] is to have more playing time, to improve and be able to return [to Chelsea] to play.”
-Malang Sarr; source: Telefoot via Mercado Azul

Érdekes hogy a top bajnokságok közül nem kellett senkinek, nem tudom hogy egy portugál bajnokságban mennyit tud fejlődni...
Hát igen most a francia bajnoksag utan a portugal. De ő a jovo embere, hatha jo szezont fut es jovore hasznalhato lesz.

Masik kerdojel az a Xavier Mbuyamba. Egyszer lattam h egy oriasi térdgéppel edzett. Vele is mi van? Várták sokan.

Bandi
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8503 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:Es Malang Sarr? Megakadt a portonal?
Nem látok hivatalos megerősítést, de elvileg oda igazolt.

“The goal [of the loan] is to have more playing time, to improve and be able to return [to Chelsea] to play.”
-Malang Sarr; source: Telefoot via Mercado Azul

Érdekes hogy a top bajnokságok közül nem kellett senkinek, nem tudom hogy egy portugál bajnokságban mennyit tud fejlődni...

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8504 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
cech19960320 írta:
Pityee írta:Nem igazán értem, hogy ha nem érkezett senki arra a posztra pluszba, akkor miért lett kölcsönadva Barkley és RLC is. Ha esetleg jön egy sérüléshullám, akkor meg bajba leszünk. Konkrétan két posztra maradt 3 ember (Kanté,Kovacic,Jorginho). Gilmour egyenlőre lábadozik.
ha 4-2-3-1 ben gondolkozunk, akkor is ott van James 4.nek, aki tud védekezni, de sokkal inkább tűnik ez egy rugalmasabb 4-3-3-nak.

abban a rendszerben pedig Ziyech és Mount is tud KP-n játszani. Arról nem is beszélve, hogy mind RLC, mind Barkley TKP ha a 4-2-3-1 et vesszük alapul, tehát nem az általad említett 3 konkurenciája, hanem Mount, Havertz, Ziyech, és a támadóké
RLC inkább CM, mint TKP. Ziyech és Mount pedig nem épp arra a posztra való amin a Kanté/Kovacic/jorginho trió játszik. RLC kölcsönadását megértem, legyenek játékpercei, de Barkleyt én meghagytam volna. Mondjuk az igaz, hogy a Havertz/Mount duó mögött ő sem játszott volna sokat.
mondom, ha a 4-2-3-1-et vesszük alapul.. a két DM poziba ő nem való, ahol szűrni és irányítani kéne.

Sanya, még őt elviheti ma a porto. meg úgy egyébként még nem lennék benne biztos hogy más deal nem történt, simán lehet hogy van amit lepapíroztak, de csak ma lesz bejelentve.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8505 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Es Malang Sarr? Megakadt a portonal?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8506 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta:
Pityee írta:Nem igazán értem, hogy ha nem érkezett senki arra a posztra pluszba, akkor miért lett kölcsönadva Barkley és RLC is. Ha esetleg jön egy sérüléshullám, akkor meg bajba leszünk. Konkrétan két posztra maradt 3 ember (Kanté,Kovacic,Jorginho). Gilmour egyenlőre lábadozik.
ha 4-2-3-1 ben gondolkozunk, akkor is ott van James 4.nek, aki tud védekezni, de sokkal inkább tűnik ez egy rugalmasabb 4-3-3-nak.

abban a rendszerben pedig Ziyech és Mount is tud KP-n játszani. Arról nem is beszélve, hogy mind RLC, mind Barkley TKP ha a 4-2-3-1 et vesszük alapul, tehát nem az általad említett 3 konkurenciája, hanem Mount, Havertz, Ziyech, és a támadóké
RLC inkább CM, mint TKP. Ziyech és Mount pedig nem épp arra a posztra való amin a Kanté/Kovacic/jorginho trió játszik. RLC kölcsönadását megértem, legyenek játékpercei, de Barkleyt én meghagytam volna. Mondjuk az igaz, hogy a Havertz/Mount duó mögött ő sem játszott volna sokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2020. október 6., kedd 8:27-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8507 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

fst200 írta:
Bandi írta:Sajnos a nyakunkon maradt majdnem mindenki. Alonso, Emerson, Rüdiger és akkor ne is beszéljünk Moses-ről és Drunkwater-ről... Tomori-nak lett volna lehetősége a West Ham-be menni, de elutasította az utolsó pillanatban. Érdekes, ezek szerint az önbizalommal nincs gond, de félek hogy nem sok játéklehetőséget fog kapni, így hogy Rüdiger is maradt, valószínűleg a német is meg fogja kapni a lehetőséget. RLC-t legalább sikerült kölcsönadni, drukkoljunk neki, hátha sikerül felépítenie magát és akkor a jövő szezonra lesz egy új igazolásunk.
Tomorinak örülök hogy maradt, inkabb ő játszon mint Rudiger
Azt viszont nem értem hogy Alonsot és Moses nem vitte el senki kölcsönbe se..
Baba is rajtunk maradt nem?
Egy csapat kijon lassan a rajtunk maradt szár igazolasokbol akiket még kölcsön adni se tudtunk

Baba elvileg annyira egészséges jelenleg, mint Musonda...
Hutch óta mindig kell lennie olyan játékosunknak, akinek az egész ígérettes karrierjét tönkrekúrja a térdsérülés

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8508 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bandi írta:Sajnos a nyakunkon maradt majdnem mindenki. Alonso, Emerson, Rüdiger és akkor ne is beszéljünk Moses-ről és Drunkwater-ről... Tomori-nak lett volna lehetősége a West Ham-be menni, de elutasította az utolsó pillanatban. Érdekes, ezek szerint az önbizalommal nincs gond, de félek hogy nem sok játéklehetőséget fog kapni, így hogy Rüdiger is maradt, valószínűleg a német is meg fogja kapni a lehetőséget. RLC-t legalább sikerült kölcsönadni, drukkoljunk neki, hátha sikerül felépítenie magát és akkor a jövő szezonra lesz egy új igazolásunk.
Tomorinak örülök hogy maradt, inkabb ő játszon mint Rudiger
Azt viszont nem értem hogy Alonsot és Moses nem vitte el senki kölcsönbe se..
Baba is rajtunk maradt nem?
Egy csapat kijon lassan a rajtunk maradt szár igazolasokbol akiket még kölcsön adni se tudtunk

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8509 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:Nem igazán értem, hogy ha nem érkezett senki arra a posztra pluszba, akkor miért lett kölcsönadva Barkley és RLC is. Ha esetleg jön egy sérüléshullám, akkor meg bajba leszünk. Konkrétan két posztra maradt 3 ember (Kanté,Kovacic,Jorginho). Gilmour egyenlőre lábadozik.
ha 4-2-3-1 ben gondolkozunk, akkor is ott van James 4.nek, aki tud védekezni, de sokkal inkább tűnik ez egy rugalmasabb 4-3-3-nak.

abban a rendszerben pedig Ziyech és Mount is tud KP-n játszani. Arról nem is beszélve, hogy mind RLC, mind Barkley TKP ha a 4-2-3-1 et vesszük alapul, tehát nem az általad említett 3 konkurenciája, hanem Mount, Havertz, Ziyech, és a támadóké

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8510 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem igazán értem, hogy ha nem érkezett senki arra a posztra pluszba, akkor miért lett kölcsönadva Barkley és RLC is. Ha esetleg jön egy sérüléshullám, akkor meg bajba leszünk. Konkrétan két posztra maradt 3 ember (Kanté,Kovacic,Jorginho). Gilmour egyenlőre lábadozik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#8511 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Netherlands: Oct 6
Portugal: Oct 6
Switzerland: Oct 12
PL to EFL/EFL to PL: Oct 16
Russia: Oct 17
Croatia: Oct 19
USA: Oct 29

Ezek az ablakok még nyitva vannak, viszont ma le kell adni a BL/EL csapatokat is, úgyhogy aki játszani akar vmelyik sorozatban, sietnie kell.
Amit én nem értek, h szegény MvG is felépült elvileg, kapott új szerződést, de nem adtuk kölcsön.. így még fél évig nem lép sehol pályára
Elvileg megy vissza a PSV-be a negyedjére is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kazomester 2020. október 6., kedd 7:48-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8512 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

hát Alonso ott fog megrohadni ahol van. Emerson valszeg Chilwell cseréje lesz.
a Tomori Rüdiger páros valamelyik tagja keveset játszik majd és januárban valszeg lelép, gyanítom Rüdiger lesz az.
Drinkwater tuti volt h ránkrohad, senki még csak fele ennyi fizut sem akar neki adni.
Moses meg majd januárban kb 2 milla euróért akciósan ki lesz dobva.
Amit én nem értek, h szegény MvG is felépült elvileg, kapott új szerződést, de nem adtuk kölcsön.. így még fél évig nem lép sehol pályára

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8513 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem tudom mi lesz ezzel a sok emberrel aki itt maradt. Gondolom télig jegelgetés.

Bandi
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8514 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Sajnos a nyakunkon maradt majdnem mindenki. Alonso, Emerson, Rüdiger és akkor ne is beszéljünk Moses-ről és Drunkwater-ről... Tomori-nak lett volna lehetősége a West Ham-be menni, de elutasította az utolsó pillanatban. Érdekes, ezek szerint az önbizalommal nincs gond, de félek hogy nem sok játéklehetőséget fog kapni, így hogy Rüdiger is maradt, valószínűleg a német is meg fogja kapni a lehetőséget. RLC-t legalább sikerült kölcsönadni, drukkoljunk neki, hátha sikerül felépítenie magát és akkor a jövő szezonra lesz egy új igazolásunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8515 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Tomori a westhamhez kerülhet. Rüdi úgy néz ki marad.
Szomorú vagyok.
És valoszinű Alonso és Emerson is marad sajnos.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#8516 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Tomori a westhamhez kerülhet. Rüdi úgy néz ki marad.
Szomorú vagyok.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8517 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tomori a westhamhez kerülhet. Rüdi úgy néz ki marad.

Bandi
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8518 Hozzászólás Szerző: Bandi »

- RLC úgy tűnik a Fulham-be kerülhet az utolsó órákban.
- Sarr a Porto-ba megy kölcsönbe.
- Rüdiger-t úgy tűnik nem sikerül elpasszolni, így ő lehet hogy maradni fog, helyette Tomori mehet ha sikerül csapatot találni neki.

Nagyjából ezek mennek a twitter-en, mozgalmas utolsó pár óra lesz.

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8519 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Botond9797 írta:Érdekes késő este elé nézünk, már ami a távozókat illeti. Továbbra sincs semmi konkrétum, Rüdiger -->Milan, Emerson --> Juve Bakayoko --> Nápoly valószínűnek tűnik, Alonso és Jorgi úgy néz ki, maradnak, érdekes lesz még Malang Sarr és RLC esete.

Sajnálom, hogy Rice még pletyka szinten sem merül fel ma, vele lett volna fullos a transzfer szezon, de így is az elmúlt évtized alighanem legjobb átigazolási időszakát zárjuk.
Ezek kozul csak Bakayoko lett elpasszolva a Napolinak a tobbiek maradnak.
Rice nem lett volna rossz mert univerzalis de panaszra nem lehet okunk.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8520 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Érdekes késő este elé nézünk, már ami a távozókat illeti. Továbbra sincs semmi konkrétum, Rüdiger -->Milan, Emerson --> Juve Bakayoko --> Nápoly valószínűnek tűnik, Alonso és Jorgi úgy néz ki, maradnak, érdekes lesz még Malang Sarr és RLC esete.

Sajnálom, hogy Rice még pletyka szinten sem merül fel ma, vele lett volna fullos a transzfer szezon, de így is az elmúlt évtized alighanem legjobb átigazolási időszakát zárjuk.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése