Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7781 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. június 22., kedd 10:39
AwayRoller írta: 2021. június 22., kedd 9:41
emsanya írta: 2021. június 22., kedd 9:33 Már pletykalapok hoznak le cikkeket, ha Hakimi nem jön össze, akkor Adama Traoret vennék meg. Ha pedig nem sikerül klasszis csatárt (Haaland, Lukaku) igazolni, akkor André Silva lehet a befuto (Sun, Mirror)
És hogy kaptam az ívet, amikor írtam, hogy az edzőkeringő feltámasztásával visszatérünk a ZS terves átigazolásokhoz is :mrgreen:
Csak ezt Tuchel nem fogja szo nelkul turni, plane egy Bl cim gyozelem utan. De en nem aggodok egyelore. Ha tenyleg egy ilyen edzonek sem tudjuk az elert eredmenyei utan megadni amit ker, akkor nincs mirol beszelni.
Akkor valoszinü továbbáll, ahogy Conte is tette.

De egyábként Tuchel mondta, egyáltalán nem kell annyi embert igazolni mint tavaly. Nagyon max 2-3 embert szeretne.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#7782 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2021. június 22., kedd 9:41
emsanya írta: 2021. június 22., kedd 9:33 Már pletykalapok hoznak le cikkeket, ha Hakimi nem jön össze, akkor Adama Traoret vennék meg. Ha pedig nem sikerül klasszis csatárt (Haaland, Lukaku) igazolni, akkor André Silva lehet a befuto (Sun, Mirror)
És hogy kaptam az ívet, amikor írtam, hogy az edzőkeringő feltámasztásával visszatérünk a ZS terves átigazolásokhoz is :mrgreen:
Sun és Mirror :D ne szidjuk már előre a vezetőséget olyan dolgokért amik még meg se történtek, főleg olyan nyár után mint ami a tavalyi volt. Egyébként meg szerintem irreális elvárás, hogy olyan költekezéseink lesznek mint 1 évvel ezelőtt, vagy aki ebben a hitben van az koppanni fog.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7783 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2021. június 22., kedd 9:41
emsanya írta: 2021. június 22., kedd 9:33 Már pletykalapok hoznak le cikkeket, ha Hakimi nem jön össze, akkor Adama Traoret vennék meg. Ha pedig nem sikerül klasszis csatárt (Haaland, Lukaku) igazolni, akkor André Silva lehet a befuto (Sun, Mirror)
És hogy kaptam az ívet, amikor írtam, hogy az edzőkeringő feltámasztásával visszatérünk a ZS terves átigazolásokhoz is :mrgreen:
Csak ezt Tuchel nem fogja szo nelkul turni, plane egy Bl cim gyozelem utan. De en nem aggodok egyelore. Ha tenyleg egy ilyen edzonek sem tudjuk az elert eredmenyei utan megadni amit ker, akkor nincs mirol beszelni.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7784 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Gianluca Di Marzio believes PSG are close to getting a deal done as they are expected to increase their offer in the coming days. The French side are now open to paying the full £65m and have been in constant contact with Hakimi's representatives over personal terms.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7785 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. június 22., kedd 9:33 Már pletykalapok hoznak le cikkeket, ha Hakimi nem jön össze, akkor Adama Traoret vennék meg. Ha pedig nem sikerül klasszis csatárt (Haaland, Lukaku) igazolni, akkor André Silva lehet a befuto (Sun, Mirror)
És hogy kaptam az ívet, amikor írtam, hogy az edzőkeringő feltámasztásával visszatérünk a ZS terves átigazolásokhoz is :mrgreen:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7786 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Már pletykalapok hoznak le cikkeket, ha Hakimi nem jön össze, akkor Adama Traoret vennék meg. Ha pedig nem sikerül klasszis csatárt (Haaland, Lukaku) igazolni, akkor André Silva lehet a befuto (Sun, Mirror)

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7787 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2021. június 22., kedd 8:58
Crap írta: 2021. június 22., kedd 8:54 Őszintén szólva elég rossz ez az idei átigazolási piac. Kevés mozdítható játékos van aki szinte biztos Upgrade lenne nálunk, aki van azok meg brutál összegért mozdíthatok
Haalandért le kell tenni a Dortmund által kért összeget és csókolom. Elnézve, hogy teljesít Werner az idei EB-n is, szükségünk lesz egy ütőképes támadóra.
Elnezve Lukakut szerintem O sem lenne (lett volna) rossz opcio elore, Haaland, Kane, Lukaku kozul az egyiket jo lenne megszerezni.
Az szerintem egyertelmu, hogy Werner az eletbe nem fog 20 golos szezont hozni a PL-ben egy igazi 9-es mindenkepp kellene mar azzal sokat elorelepnenk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7788 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért akiknek van lóvéjuk tudnak mozgolódni. A PSG Hakimiért tenne le kb 70-80 milliot, a City meg Kane-ért 100+ milliot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7789 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2021. június 22., kedd 8:54 Őszintén szólva elég rossz ez az idei átigazolási piac. Kevés mozdítható játékos van aki szinte biztos Upgrade lenne nálunk, aki van azok meg brutál összegért mozdíthatok
Haalandért le kell tenni a Dortmund által kért összeget és csókolom. Elnézve, hogy teljesít Werner az idei EB-n is, szükségünk lesz egy ütőképes támadóra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#7790 Hozzászólás Szerző: Crap »

Őszintén szólva elég rossz ez az idei átigazolási piac. Kevés mozdítható játékos van aki szinte biztos Upgrade lenne nálunk, aki van azok meg brutál összegért mozdíthatok

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7791 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Inter are expecting Paris Saint-Germain to make a new bid for Achraf Hakimi in the next few days. Talks on between Leonardo and Hakimi’s agent, PSG are getting closer but nothing done yet. 🇲🇦 #PSG @SkySport

Chelsea only offering players - there’s no official bid yet. 🔵 #CFC

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7792 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. június 21., hétfő 17:31 Manchester City have made a £100m bid for Tottenham striker Harry Kane.

Skysports

No a City egy 100 milio fonttossal hivatalosan is megkezdte a tárgyalásokat Kane-ért.
+ játékost is adnának állítólag, de Levy nem engedi el Kane-t még így sem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7793 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Manchester City have made a £100m bid for Tottenham striker Harry Kane.

Skysports

No a City egy 100 milio fonttossal hivatalosan is megkezdte a tárgyalásokat Kane-ért.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7794 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta: 2021. június 18., péntek 21:23 Állitolag Hakimi felesége és gyereke is Párizsban élnek. Erre építik legtöbb helyen hogy ha választania kell akkor inkább PSG.
Erre a kommentre reagaltam.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#7795 Hozzászólás Szerző: Crap »

Legújabb pletykák szerint egyébként Ziyech-el beszélt és nem éppen olyan dolgokat hallott tőle ami neki tetszene ezért hozzánk annyira nem szeretne jönni. Ezért is esélyesebb a PSG

Persze maga Ziyech se érzi magát igazán jól itt, ezért voltak már róla pletykák hogy eladnank.

Lehet csak innen onnan kitaláció, de am simán elképzelhető ez is.

https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ity-report

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7796 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Szerintem nem túlérzékenységről van itt szó őszintén szólva, hanem arról, hogy egy 25 változós egyenlet 3 adata ismert számodra, ez alapján konklúziót vonsz le és ítéled el az embert. Végtelen oka lehet annak, hogy miért megy egy játékos egyik csapat helyett a másikba és azért a PSG-be menni nem olyan mint Dzsudzsáknak Dagesztán, szakmailag sem egyértelmű a döntés.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7797 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért ez teljesen más tészta. Egy ember halálán nem viccelődünk, de egy ember töketlenkedésén már lehet. Nem kell snowflakenek lenni könyörgöm. Túlérzékeny lett a világ.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7798 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dízel írta: 2021. június 19., szombat 0:59 Azert ekkora papucsnak nem kell lenni, inkabb feladja reszben a karrierjet meg az onmegvalositasat? Na ezekbol lesznek kesobb a valasok. Na de nem akarok pszihologust jatszani. Persze fontos a gyerek jovoje meg minden, bar sztem londonba is talal maganak valami kutyauto sulit.
Ez pont az a fajta gondolkodás amit Bognár nyomott Eriksen kapcsán. Néha bölcsebb csendben maradni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7799 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azert ekkora papucsnak nem kell lenni, inkabb feladja reszben a karrierjet meg az onmegvalositasat? Na ezekbol lesznek kesobb a valasok. Na de nem akarok pszihologust jatszani. Persze fontos a gyerek jovoje meg minden, bar sztem londonba is talal maganak valami kutyauto sulit.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7800 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Állitolag Hakimi felesége és gyereke is Párizsban élnek. Erre építik legtöbb helyen hogy ha választania kell akkor inkább PSG.

Válasz küldése