Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7741 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Raphael Varane wants to join Manchester United on a mega £400,000-a-week deal after deciding to leave Real Madrid this summer, according to the Independent.
https://www.independent.co.uk/sport/foo ... 72726.html

Varane tavozni szeretne a Real Madridtol es a MU-ba akarja folytatni palyafutasat. Forrasok szerint 60 millio koruli osszegert valthat klubot.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7742 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2021. június 25., péntek 21:04 Guardiola még egy 2-300 milliót elkölt és talán a BL is összejöhet neki :lol:
Nem fog, mindig túlagyalja a nagy BL meccseket :mrgreen:

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#7743 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Guardiola még egy 2-300 milliót elkölt és talán a BL is összejöhet neki :lol:

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7744 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Amazing24 írta: 2021. június 25., péntek 17:39 Ket nev porog igazan most velunk kapcsolatba, Haaland es Kounde. Hirek szerint, ugyan egyikert sincs hivatalos ajanlat, de ez a kovetkezo napokban ez valtozhat.
Mindketto nagyon nagy erosites lenne. Koundet ha nem mi akkor valamelyik masik TOP csapat el fogja vinni a Sevillatol (sajnos :D )

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7745 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta: 2021. június 25., péntek 16:48
AwayRoller írta: 2021. június 25., péntek 13:38...Dante vesszőparipája, hogy Zijes asszisztkirály lenne ha Werner belövi a helyzeteket...
Nézz egy összeállítást Werner kihagyott helyzeteiből és figyeld, hogy mennyi forintos labdát adott Ziyech, egyet fogsz érteni. :D
Már eddig is egyetértettem, csak te adtál leginkább hangot ennek a véleménynek, ezért említettelek :wink:

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7746 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ket nev porog igazan most velunk kapcsolatba, Haaland es Kounde. Hirek szerint, ugyan egyikert sincs hivatalos ajanlat, de ez a kovetkezo napokban ez valtozhat.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7747 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta: 2021. június 25., péntek 13:38...Dante vesszőparipája, hogy Zijes asszisztkirály lenne ha Werner belövi a helyzeteket...
Nézz egy összeállítást Werner kihagyott helyzeteiből és figyeld, hogy mennyi forintos labdát adott Ziyech, egyet fogsz érteni. :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7748 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha nem jön erősítés akkor sincs gond. Nagy a keret, nagy a potenciál.

Én egy védőt igazolnék mindenképp, méghozzá a felső polcról, mert ha nem, úgy nem lesz opció a 4 védős rendszer. Ez a Koundé gyerek jónak tűnik, meg kellene szerezni.

Amúgy Grealish jóval jobb mint Barkley, csak hát Barkley kb pont annyit ér a Chelseanek amennyiért vettük. Grealish baromira túl van árazva.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#7749 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Szerintem pesszimizmusra semmi ok nincs. Most ert veget a szezon, a jatekosok nyaralnak, vagy eppen az EB-n futballoznak. Sejtettuk, hogy julius kozepeig semmi erdemleges nem fog tortenni. Egyetlen rivalisunk sem igazolt meg. Biztos vagyok benne, hogy fog erkezni minosegi erosites, de sok erkezore nem szamitok.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#7750 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

A januári igazolásokból kiindulva, bizakodó vagyok, mert minőségre mentünk.
Szerintem most sem fogunk mindenféle kutyaütőket venni (Abból van még épp elég a csapatnál), minőségi játékosok jönnek.
Azt se felejtsük el, hogy Marina eléggé ért a bizniszhez, szóval dőljünk hátra 🤪

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7751 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2021. június 25., péntek 11:57 Nekünk meglett a bl, jó ez a csapat, nekik nem lett meg a bl, kell az erősítés. Persze fogunk mi is igazolni, de nem akkora vehemenciával, mint azok akik csalódtak magukban az előző szezonban. Egy top csatárt mindenképp venni kell, ha mást nem is. Persze kéne egy erős ember a kp-ra meg egy top cb meg stb. De igazából ami létfontosságú az a csatár kérdése. Ki kéne adni Haalandért a 180misit. Ez rengeteg pénz, és sztem max 140ért vinni fogja valaki, de hozzánk sztem nem fog jönni. Kérdés aki az akiből lehetne egy jó csatárt csinalni, aki jelenleg nem akkora sztár még, mint kane vagy haaland?!
Azért is érdekes hogy ki lesz aki Haalandért leteszi ezt az összeget? A City lassan kizárva, másokat vesznek. A MU Sancho után kizárt h Haalandot is viszi. Marad a PSG aki még szóba jöhet (de nem hinnén hogy oda kell támado)'és a Barca-Real duo. De a spanyoloknak nincs elvileg ekkora forrásuk, nem véletlen akartak Szuperligázni, meg őket csapta meg legjobban a Covid.

És akkor maradunk mi, de én azt érzem ekkora pénzt mi nem fogunk letenni érte. Marina inkább lefele szeret alkudozni, Raiola meg felfelé. No meg ott a fizetési igény ami nálunk felboritaná az egesz keretet és a fizetési strukturát. Haalandnak nem fogunk heti 500-600 ezer fontot adni. Senki se kap közel se ennyit.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7752 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2021. június 25., péntek 13:27 Azert nalunk is elferne olyan jatekos aki kepes megbontani a vedelmet es o ebben nagyon jo.
Labda eladásban még jobb :D

Szerintem vannak ilyen típusú játékosaink. Dante vesszőparipája, hogy Zijes asszisztkirály lenne ha Werner belövi a helyzeteket, ha nincs is így, a védelem megbontására mindenképp alkalmas. Szerintem Mount meg a jegelt CHO is ilyen. A szezon végére Havertz sem pattogott már le a védőkről és finom mozdulatokkal etette a népet. Papíron az elfutásaival Werner is hasznos kéne legyen. Én pedig Barkleyt sem írnám le, ha ilyesmiről van szó.
Szabi írta: 2021. június 25., péntek 11:56 Grealish-t kicsit sem sajnálom tőlük, tipikus túlárazott angol játékos, 50-nél többet nem ér. Ráadásul marhára egy antipatikus, nagyképű figura.
+1
Épp ezért illene a legjobban a fő köcsög tehenekhez. Szvsz egy túlárazott Barkley(a hypeja csúcsán talán őt is ilyen magaslatokban emlegették)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7753 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Közben már a Sky is lehozta hogy a City hivatalosan is ajánlatokat fog tenni Kane-ért és Grealish-ért is. 100-100 millio euro körüli összegek.

#NunoEspiritoSanto in advanced talks and very close to become new @SpursOfficial manager: #Koundé (@SevillaFC) is the first target as central defender #Sp*rs @Fabrizio Romano @Di Marzio

Közben Nuno lassan a Sp*rs edzője lesz és Koundé az első számu célpontjuk. Nem himi-humi spanyol oldalak hozták le, nem mi vagyunk első körben érdekeltek Koundéért. Sanszos hogy a Sp*rs lesz a befuto. (Nem pesszimizmus csak komolyabb a forrás sajna)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7754 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2021. június 25., péntek 11:56
emsanya írta: 2021. június 25., péntek 11:51 Pep Guardiola has made it clear he wants Manchester City to sign both Jack Grealish AND Harry Kane.

They've bid £100m for Grealish and £100m for Kane. Talks are ongoing.

(Source: Mail)


Rohadt állatok, beteg állatok...
Grealish-t kicsit sem sajnálom tőlük, tipikus túlárazott angol játékos, 50-nél többet nem ér. Ráadásul marhára egy antipatikus, nagyképű figura.
Azert nalunk is elferne olyan jatekos aki kepes megbontani a vedelmet es o ebben nagyon jo.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7755 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta: 2021. június 25., péntek 11:57 Nekünk meglett a bl, jó ez a csapat, nekik nem lett meg a bl, kell az erősítés. Persze fogunk mi is igazolni, de nem akkora vehemenciával, mint azok akik csalódtak magukban az előző szezonban. Egy top csatárt mindenképp venni kell, ha mást nem is. Persze kéne egy erős ember a kp-ra meg egy top cb meg stb. De igazából ami létfontosságú az a csatár kérdése. Ki kéne adni Haalandért a 180misit. Ez rengeteg pénz, és sztem max 140ért vinni fogja valaki, de hozzánk sztem nem fog jönni. Kérdés aki az akiből lehetne egy jó csatárt csinalni, aki jelenleg nem akkora sztár még, mint kane vagy haaland?!
Dusan Vlahovic (Fiorentina) talán, annyi idős, mint Haaland és idén 20 gól fölött termelt a SerieA-ban, egy gyenge csapatban. Persze nincs rá garancia, hogy nem állna földbe, csak az általad leírt kritériumokra próbáltam keresni egy embert, aki nem sztar, de van benne potenciál.
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7756 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Sources close to Chelsea are convinced that the club will still test the water with Borussia Dortmund this summer in case they can jump the queue and sign Norwegian sensation Erling Haaland a year before most clubs are expecting to go to auction for the striker, reports Eurosport's football insider Dean Jones.

In England, it is Champions League winners Chelsea who are most likely to pursue a deal.

https://www.eurosport.co.uk/football/tr ... tory.shtml

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7757 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nekünk meglett a bl, jó ez a csapat, nekik nem lett meg a bl, kell az erősítés. Persze fogunk mi is igazolni, de nem akkora vehemenciával, mint azok akik csalódtak magukban az előző szezonban. Egy top csatárt mindenképp venni kell, ha mást nem is. Persze kéne egy erős ember a kp-ra meg egy top cb meg stb. De igazából ami létfontosságú az a csatár kérdése. Ki kéne adni Haalandért a 180misit. Ez rengeteg pénz, és sztem max 140ért vinni fogja valaki, de hozzánk sztem nem fog jönni. Kérdés aki az akiből lehetne egy jó csatárt csinalni, aki jelenleg nem akkora sztár még, mint kane vagy haaland?!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#7758 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2021. június 25., péntek 11:51 Pep Guardiola has made it clear he wants Manchester City to sign both Jack Grealish AND Harry Kane.

They've bid £100m for Grealish and £100m for Kane. Talks are ongoing.

(Source: Mail)


Rohadt állatok, beteg állatok...
Grealish-t kicsit sem sajnálom tőlük, tipikus túlárazott angol játékos, 50-nél többet nem ér. Ráadásul marhára egy antipatikus, nagyképű figura.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7759 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pep Guardiola has made it clear he wants Manchester City to sign both Jack Grealish AND Harry Kane.

They've bid £100m for Grealish and £100m for Kane. Talks are ongoing.

(Source: Mail)


Rohadt állatok, beteg állatok...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7760 Hozzászólás Szerző: emsanya »

fst200 írta: 2021. június 24., csütörtök 19:33
emsanya írta: 2021. június 24., csütörtök 18:45
cech19960320 írta: 2021. június 24., csütörtök 17:00]
Camavingáról azt hallani, hogy jelezte a Rennesnek, h nem fog jövőre hoaszabbítani mert a PSG-be akar menni, így jobb ha idén eladják.
Csak nem ő is PSG? :D Remélem most már megtelik a 26-30 fős keretük és nem marad hely minden játékosnak a világon aki a piacon van.
azt meg aki marad viszi a city..:D
Ez is igaz :D

Válasz küldése