Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9061 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Nem vagyok rasszista de 4 fekete belsővédővel nekivágni egy szezonnak merész :D
Nem vagyok liberális se blm huszár, de ez miért lenne merész?

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9062 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Frank Lampard has already decided Chelsea’s next transfer after Kai Havertz deal is completed - ESPN

Az ESPN informacioi szerint Havertz utan kapus lesz a legfobb prioritas a klubnal. Andre Onana, Marc Andre ter Stegen es Jan Oblakot irjak. Utobbinal napvilagot lattak olyan pletykak, hogy 50 millio + Kepat ajanlana a klub. Ti kinek orulnetek az emlitett nevek kozul?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1683
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#9063 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta:
kecske01 írta:Leroy Sané - “It’s good for Chelsea that they’ve signed two top German talents in Timo Werner and Kai Havertz.”

Szinte biztos Havertz
https://twitter.com/ldnfootbali/status/ ... eCj0JfWn_Q" onclick="window.open(this.href);return false;

Sané barátunk gyakorlatilag bejelentette helyettünk Havertzet :D

Egyébként Gimenez nehéz falat lesz, csodálkoznék ha az Atleti elengedné őt. Gyakorlatilag rajta kívül nincs egyetlen normális középhátvédjuk sem. Upamecano esélyesebb szerintem.
Kivásárlási ára van az alatt nem fogják elengedni ha meg letesszük a 110misit az Ateticonak akkor meg beleszólásuk sincs

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9064 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta:Én Upamecanot is nagyra tartom, sok meccsen láttam, jo védö lesz, de Gimeneznek jobban örülnék. Nem vagyok rasszista de 4 fekete belsővédővel nekivágni egy szezonnak merész :D . Gimrnez egy pusztito és irányito alkat vab is tapasztalata.

Upamecanorol amugy én elég kevés hírt láttam, Gimenez konkrétabb már.
A világ két, jelenleg legjobbnak tartott cb-je színes bőrű 8)
De én is Gimenezt támogatnám, hatalmas fogás lenne.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9065 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Leroy Sané - “It’s good for Chelsea that they’ve signed two top German talents in Timo Werner and Kai Havertz.”

Szinte biztos Havertz
https://twitter.com/ldnfootbali/status/ ... eCj0JfWn_Q" onclick="window.open(this.href);return false;

Sané barátunk gyakorlatilag bejelentette helyettünk Havertzet :D

Egyébként Gimenez nehéz falat lesz, csodálkoznék ha az Atleti elengedné őt. Gyakorlatilag rajta kívül nincs egyetlen normális középhátvédjuk sem. Upamecano esélyesebb szerintem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9066 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én Upamecanot is nagyra tartom, sok meccsen láttam, jo védö lesz, de Gimeneznek jobban örülnék. Nem vagyok rasszista de 4 fekete belsővédővel nekivágni egy szezonnak merész :D . Gimrnez egy pusztito és irányito alkat vab is tapasztalata.

Upamecanorol amugy én elég kevés hírt láttam, Gimenez konkrétabb már.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9067 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amazing24 írta:Breaking News
Chelsea are considering a move to sign Atletico Madrid centre-back Jose Gimenez as they look to bring an end to their defensive frailties. - Matt Law

Upamecano es most Gimenez. Havertz utan szerintem CB lesz a kovetkezo erkezo. Hatalmas igazalosan lenne mind2.
Bármelyik név nagy fogás lenne. Nagyobb mint Havertz. Ideális esetben mehetne a három felkegyelmű, és a Tomori-Amapdu kettős elé érkezhetne Gimenez és Upamecano.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#9068 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

Amazing24 írta:Breaking News
Chelsea are considering a move to sign Atletico Madrid centre-back Jose Gimenez as they look to bring an end to their defensive frailties. - Matt Law

Upamecano es most Gimenez. Havertz utan szerintem CB lesz a kovetkezo erkezo. Hatalmas igazalosan lenne mind2.
na persze a 90 millios havertz utan elhozzuk a 100 millios gimenezt. a srac nagy fogas lenne tavasszal az egesz liverpool tamadoszekciojat levette. ha ot is idehozza az orosz akkor szobrot neki mar tenyleg.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9069 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Breaking News
Chelsea are considering a move to sign Atletico Madrid centre-back Jose Gimenez as they look to bring an end to their defensive frailties. - Matt Law

Upamecano es most Gimenez. Havertz utan szerintem CB lesz a kovetkezo erkezo. Hatalmas igazalosan lenne mind2.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9070 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amazing24 írta:
kecske01 írta:Leroy Sané - “It’s good for Chelsea that they’ve signed two top German talents in Timo Werner and Kai Havertz.”

Szinte biztos Havertz
Havertz szerintem is 100%. Gondolom majd bajnoksag utan jelentik be. Uj nev a kalapban: Dayot Upamecano. 54 millio fontot fizetne erte a klub hirek szerint.
Őt nagyon tehetségesnek tartom. Már 2 éve is jól játszott lipcsében, azóta nagyon egyenletes görbét ír az ahogy fejlődik. Fiatal srác, hihetetlen fizikummal és ezzel párosuló középpályásokat megszégyenítő labdaügyességgel. Éppen ezért játszott ha jól emlékszem egy ideig VKPt. Szerintem konkrétan a védőmunkája sokat fejlődhet még, viszont mint csapatjátékos zseniális. Nem remeg a lába mint Rüdigernek vagy Zoumának ha letámadják, sőt.

Megéri a pénzét.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1683
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#9071 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Amazing24 írta:
kecske01 írta:Leroy Sané - “It’s good for Chelsea that they’ve signed two top German talents in Timo Werner and Kai Havertz.”

Szinte biztos Havertz
Havertz szerintem is 100%. Gondolom majd bajnoksag utan jelentik be. Uj nev a kalapban: Dayot Upamecano. 54 millio fontot fizetne erte a klub hirek szerint.
Megérné
Sok lipcsei meccset néztem ott jól szerepelt

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9072 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta:Leroy Sané - “It’s good for Chelsea that they’ve signed two top German talents in Timo Werner and Kai Havertz.”

Szinte biztos Havertz
Havertz szerintem is 100%. Gondolom majd bajnoksag utan jelentik be. Uj nev a kalapban: Dayot Upamecano. 54 millio fontot fizetne erte a klub hirek szerint.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6954
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9073 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Leroy Sané - “It’s good for Chelsea that they’ve signed two top German talents in Timo Werner and Kai Havertz.”

Szinte biztos Havertz

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#9074 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

cech19960320 írta:140 nem reális... 90et keres most... amennyire tehetséges és keresett, reálisabb a 250-300k
35 ezer font a mostani fizetése. 20on éves kölök, vicces lenne, ha 90-et vinne haza a Leverkusenből, akármennyire tehetséges is. Akármennyire keresett is csak mi tudjuk kifizetni az árát jelenleg, szóval nem kell fizetésügyileg versenyezni más klubokkal, ő pedig mindenképpen már dobbantani akar idén. Wernernek is heti 170 ezret írnak, aki már többet tett le az asztalra, Ziyechnek pedig heti 100 ezret. Nálunk senki sem keresett heti 300+ot, ebbe beleértve a csúcsrajáratott Edent és Kantét.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#9075 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

140 nem reális... 90et keres most... amennyire tehetséges és keresett, reálisabb a 250-300k

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#9076 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Amazing24 írta:Details of Havertz's lucrative contract have now been revealed in Germany, with Bild reporting the astronomical sums the new arrival is set to earn at Stamford Bridge.

Is supposedly set to pocket a yearly salary of £17m, which works out at £326,000-a-week.

Broken down further, this sees Havertz earn a staggering £46,500 every day.

A Bild szerint Havertz minden egyes nap 18,5 millio forintnyi osszeget fog keresni nalunk, erre inkabb nem is irok semmit. A legdragabb es a legjobban kereso jatekos lesz a tortenelmunk soran.
Az összes hiteles forrás heti 140k körüli fizetésről számolt be, ez valami hatalmas nagy kamu lesz. Nálad a Bild van megadva forrásnak, de megnéztem sehol nem írtak ilyet. Szerintem valami liverpoolos vagy manus oldalon futhattál bele valami propaganda álhírbe. El ne higyjétek. :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9077 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
Dante írta:Bubi; egy klasszis CB-ről sem esik szó, a szenegáli a két manchesteri csapattal van összeboronálva. Meglepődnék, ha Havertz után lenne még nagypénzes igazolásunk.
Ziyech gyors leigazolása is meglepő volt. Werner leigazolása egyenesen érthetetlen, a Havert transzfer pedig sience fiction kategória.

Ez a meglepetések éve...

De amúgy tényleg érdekes, hogy nem hoznak hírbe bekkekkel. Mondjuk valszeg a Werner és a Havertz biznisz elviszi a showt. Chilwellről időnként vannak hírek, benne nagyon bízok. Nem akarom sem Alonsot, sem Emersont látni baloldalt, ahogy Azpi jobblábas beadásaiból is elegem van, 100ból egy ha sikerül neki.
Emersont már nem is fogod, full kereten kivüli ember. Balhátvéd biztos érkezik, középhátvéd hírek nincsenek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9078 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:Bubi; egy klasszis CB-ről sem esik szó, a szenegáli a két manchesteri csapattal van összeboronálva. Meglepődnék, ha Havertz után lenne még nagypénzes igazolásunk.
Ziyech gyors leigazolása is meglepő volt. Werner leigazolása egyenesen érthetetlen, a Havert transzfer pedig sience fiction kategória.

Ez a meglepetések éve...

De amúgy tényleg érdekes, hogy nem hoznak hírbe bekkekkel. Mondjuk valszeg a Werner és a Havertz biznisz elviszi a showt. Chilwellről időnként vannak hírek, benne nagyon bízok. Nem akarom sem Alonsot, sem Emersont látni baloldalt, ahogy Azpi jobblábas beadásaiból is elegem van, 100ból egy ha sikerül neki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9079 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:
emsanya írta:3 nap, 3 db 2 óras edzés vs. 20 év munka...
10+ év egészséges étkezés, kicsapongások csak ritkán vagy soha, pár hónapot leszámítva fullos hetek, teljesítménykényszer (szurkolók hangulata + a csapat euromillióktól eshet el/juthat hozza egy-egy megmozdulásodtól), el lehet adni veled pár sz*rt => És ebből az egészből is egy top100-as lista tagja

vs.

zabálni ami jól esik, nézni a meccset, inni a sört és a karrierben is max annyi a nélkülözhetetlenség, hogy egy ősrégi rendszert senki más nem ért a cégen belül => Sokmilliomodik kiadás

Tényleg felfoghatatlan ez a különbség :mrgreen:
Hát én lemondok minden bulirol meg kajálok amit mondanak 10 évig, nem napi 18 millioért, hanem évi 18 millioéert is :D. Nagyon off tudom, el is ismerem hogy kiemelt emberek meg minden, de ezek agyrém dolgok, a napi 18 millioval. Mindig fejen csap.

A sok edzést nem fogadom el, ráadásul azt edzi amit szeret!!! Még csak nem is sitt hordás...

No de hagyjuk nem akartam belemenni ilyen a világ, az arányok elborzasztanak csak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9080 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:3 nap, 3 db 2 óras edzés vs. 20 év munka...
10+ év egészséges étkezés, kicsapongások csak ritkán vagy soha, pár hónapot leszámítva fullos hetek, teljesítménykényszer (szurkolók hangulata + a csapat euromillióktól eshet el/juthat hozza egy-egy megmozdulásodtól), el lehet adni veled pár sz*rt => És ebből az egészből is egy top100-as lista tagja

vs.

zabálni ami jól esik, nézni a meccset, inni a sört és a karrierben is max annyi a nélkülözhetetlenség, hogy egy ősrégi rendszert senki más nem ért a cégen belül => Sokmilliomodik kiadás

Tényleg felfoghatatlan ez a különbség :mrgreen:

Válasz küldése