Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8201 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kakuta az olyat tolt az EBn hogy olyat azóta és előtte se láttam. Egy tolással a gyerek három embert bebőrózött kb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8202 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2021. március 31., szerda 19:27 Pedig mekkora hype volt korulotte is, mindenki az uj Kakat latta benne. :D
Kis betűvel meg is volt :mrgreen:
Pilgrim írta: 2021. március 31., szerda 19:43 A legnagyobb csalodas Kakuta es McEachran volt szamomra. Kakuta EB-n mutatott teljesitmenye utan meggyozodesem volt, hogy vilagklasszis jatekos lesz, es McEachrant is sokkal tobbre tartottam.
A francia miatt talán valami büntetést is kaptunk, nem?! Szerintem nem is igazán ezeknek a be nem vált tehetségeknek a teljesítményével volt a baj (viszonylag kis pénz - kis kockázat), hanem hogy olyan keretünk volt éveken át, hogy rendszeresen a kezdőbe követelhettük a Stoch, Kakuta, Mekekrön, Kenedy, Sinclair, Zappa/Emerson, Filipe Luis, Baba Rákmen és társai féléket(sajnos lassan + Ruben), ráadásul az adott konkurenseiknél sokszor jobb teljesítményt nyújtottak.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#8203 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Amazing24 írta: 2021. március 31., szerda 19:27
AwayRoller írta: 2021. március 31., szerda 19:18 Várható volt... Piazon távozásával hatalmas űr keletkezett a keretbben, amit feltétlen be kell tölteni :D
Pedig mekkora hype volt korulotte is, mindenki az uj Kakat latta benne. :D
A legnagyobb csalodas Kakuta es McEachran volt szamomra. Kakuta EB-n mutatott teljesitmenye utan meggyozodesem volt, hogy vilagklasszis jatekos lesz, es McEachrant is sokkal tobbre tartottam.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8204 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

AwayRoller írta: 2021. március 31., szerda 19:18 Várható volt... Piazon távozásával hatalmas űr keletkezett a keretbben, amit feltétlen be kell tölteni :D
Pedig mekkora hype volt korulotte is, mindenki az uj Kakat latta benne. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8205 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Várható volt... Piazon távozásával hatalmas űr keletkezett a keretbben, amit feltétlen be kell tölteni :D

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8206 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta: 2021. március 31., szerda 18:58 Brazil es spanyol ertesulesek szerint, tobbek kozott Mundo Deportivo, The Rio Times szerint nagyon kozel vagyunk a Palmeiras "csodagyerek" szerzodtetesehez, Gabriel Meninohoz. 20 eves es az uj Yaya Tourehoz hasonlitjak hazajaban.
Alapvetően ezek a spanyol és brazil lapok nagyon jó pénzért írják az ilyen cikkeket, hogy felkeltsék a figyelmet, feltolják az árakat.
Amúgy a gyerek 178 cm, ehhez 78 kiló.
MC, DMC vagy a jobb oldalon bármit bejátszik kb.
Sebességre, mozgásra Jamesre emlékeztet, kicsit jobb 1v1-es labdatartással, megindulásokkal, rosszabb beadásokkal, de jobb passzokkal és elég jó átlövésekkel. Jorginho helyére pl jöhetne.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8207 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Brazil es spanyol ertesulesek szerint, tobbek kozott Mundo Deportivo, The Rio Times szerint nagyon kozel vagyunk a Palmeiras "csodagyerek" szerzodtetesehez, Gabriel Meninohoz. 20 eves es az uj Yaya Tourehoz hasonlitjak hazajaban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8208 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az se rossz ha két ilyen bika kapusod van. Raadasul Donnarumma is egy orias, fekudne neki a PL.

Nem prioritas de a milanbol őt vagy Kessiet ereznem erősitesnek. Es Tomori miatt biztos fogunk alkudozni veluk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8209 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. március 31., szerda 10:50 There’s still no agreement signed between Donnarumma and AC Milan, his contract is gonna expire in two months... but the board is still “confident” and in talks to find a solution.
Raiola has not received any bid from Chelsea for Donnarumma, as of today 🔴 @SkySport #ACMilan #CFC

Mendy nyakara rahoznatok Donnarummat?
Én mondjuk nagyon megszerettem Mendyt, bőven túlteljesítette azt, amit vártam tőle. Viszont Donna a kapusok között olyan kiemelkedő tehetségnek számít, hogy hiba volna nem lecsapni rá. Szóval amennyiben van rá lehetőség, akkor hozni kell.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8210 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2021. március 31., szerda 10:50 There’s still no agreement signed between Donnarumma and AC Milan, his contract is gonna expire in two months... but the board is still “confident” and in talks to find a solution.
Raiola has not received any bid from Chelsea for Donnarumma, as of today 🔴 @SkySport #ACMilan #CFC

Mendy nyakara rahoznatok Donnarummat?
Ingyen? Mint a huzat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6928
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8211 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

There’s still no agreement signed between Donnarumma and AC Milan, his contract is gonna expire in two months... but the board is still “confident” and in talks to find a solution.
Raiola has not received any bid from Chelsea for Donnarumma, as of today 🔴 @SkySport #ACMilan #CFC

Mendy nyakara rahoznatok Donnarummat?

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolási pletykák

#8212 Hozzászólás Szerző: Cappy »

En nem latom ertelmet Lukaku leigazolasanak, es bevallom sosem ertettem miert lengi körül öt akkora hype. Sok meccset láttam, de sosem lattam benne azt mint Drogbaban, vagy mint most Haalandban.

Itt van CHO, Havertz, Werner, Pulisic, Ziyech, Mount, Abraham, Giroud. Szerintem van miből meríteni.

Egy Haalandot nyilván le kell igazolni, ha van lehetőség rá, de ő teljesen más szint, mint Lukaku. Ha Haaland nem jön akkor a mostani játékosokra kellene támaszkodni, mert Havertz, Werner és Pulisic is tud középen és szélén is jatszani. Lukaku meg eleg statikusan csak középen tud játszani.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8213 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta: 2021. március 30., kedd 15:47
Szabi írta: 2021. március 30., kedd 11:40 Lukaku nagyon bika lenne szerintem. Az MU-ban nem használták megfelelően, súlyproblémái is voltak, a vége fele már motivációja se volt sok, nem mérvadó, hogy ott milyen volt. Intert viszont scudetto-ig cipeli a hátán.
Szerinted Lukaku át tudná menteni a Serie A lassabb tempóján megélezett jó formáját egy PL-be való visszatérésre is?
Én úgy gondolom, hogy igen. Nagyjából azokat gondolom róla én is, amit Sanya kettővel alattad leírt. 100 millió az talán egy kicsit necces összeg már érte, de 70-80-at simán megér az én olvasatomban. De 100-ért is elhoznám, ha Haaland nem minket választ. Új dimenziókat nyitna meg a játékunkban, ráadásul több masik játékosunk is profitálhatna belőle. Lenne végre kinek beadni a labdákat fejre, amíg leköti minimum egy védő figyelmét a gyors embereinknek, szélsőinknek több tere lehetne, Werner jatszatna végre egy normális centerrel összekötőben vagy SS-ként és még sorolhatnám.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8214 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2021. március 30., kedd 11:40 Lukaku nagyon bika lenne szerintem. Az MU-ban nem használták megfelelően, súlyproblémái is voltak, a vége fele már motivációja se volt sok, nem mérvadó, hogy ott milyen volt. Intert viszont scudetto-ig cipeli a hátán.
Szerinted Lukaku át tudná menteni a Serie A lassabb tempóján megélezett jó formáját egy PL-be való visszatérésre is?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8215 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. március 30., kedd 12:11 Lukakut nagyon felépitették az internél. Szerintem jelenleg nincs a világon ilyen felépitésü és gyorsaságu center. Megtartja a labdákat, lefordul, lefut mindenki és bebassza. Ezért gondolom hogy amelyik edző őt megkapja, oriási előny.

Haalandban persze oriási a potenciál, de azért nálam Lukakunál van egy kis előny hogy szerepelt a PL-ben.
Mit sz*rozunk?! Jöjjön mindkettő :mrgreen:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8216 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lukakut nagyon felépitették az internél. Szerintem jelenleg nincs a világon ilyen felépitésü és gyorsaságu center. Megtartja a labdákat, lefordul, lefut mindenki és bebassza. Ezért gondolom hogy amelyik edző őt megkapja, oriási előny.

Haalandban persze oriási a potenciál, de azért nálam Lukakunál van egy kis előny hogy szerepelt a PL-ben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8217 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Lukaku nagyon bika lenne szerintem. Az MU-ban nem használták megfelelően, súlyproblémái is voltak, a vége fele már motivációja se volt sok, nem mérvadó, hogy ott milyen volt. Intert viszont scudetto-ig cipeli a hátán.

Abrahamre várni nem tudom megéri-e. Illetve szerintem sosem lesz belőle semmi komoly itt nálunk, de mivel állandóan szétszednek emiatt itt egyesek, mert kritizálni merészelek egy saját nevelést, vigyázok a szavakkal. Lukaku és közte 4 és fél év korkülönbség van, az egyáltalán nem sok. Most a sérülését leszámítva nekem úgy tűnik,hogy annyira Tuchel sem bízik benne, nyilatkozataiban is volt, hogy már burkoltan bírálta. Az, hogy esetleg egy Aston Villában vagy West Hamben hányni fogja a gólokat nyomás nélkül a középmezőnyben, simán elképzelhető, de én addig nem fogok keseregni érte, míg nem egy Liverpoolban vagy Cityben teszi mindezt. Amit jelen állás szerint nem látok magam előtt megvalósulni. Lukaku nagyon más dimenzió jelenleg, a játék minden elemében klasszisokkal jobb, mint Abraham. Ahhoz képest amekkora darab, a sebessége se gyenge.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8218 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem ha Haalandra nincs esély, úgy nem kell nagy nevet igazolni csatárnak. Werner jobb lehet csatárként mint Lukaku.

Nem tartom a belgát erősítésnek, inkább költsük az árát Sanchora vagy védőkre.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8219 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Lukaku szerintem kézenfekvő megoldás lenne a csatárposztra, az Internél zseniálisan működik a szárnyvédős-csatárduós szisztémában, ahogy ott Lautaro, itt Werner társa lehetne elől. igaz, nem teljesen azonos a rendszer, míg az Inter 3-5-2-ben szinte teljesen a szárnyvédőkre bízza a széleket, addig nálunk egyelőre 3-4-2-1-ben a két csatár mögötti ember és a szárnyvédők osztoznak rajta (bár pl. Werner inkább fellép a csatár mellé, Mount gyakrabban visszamozog, tehát valóságban ez nálunk is gyakran 3-5-2). Sztem Lukaku első embernek ebbe a rendszerbe is illene. Gyorsabb, mint Giroud, erősebb, mint Abraham, szerintem az egyik, ha nem a legjobb erőcsatár jelenleg a világfutballban. És még mindig csak 27 éves, alig idősebb, mint DD, amikor idejött. Talán még mindig szereti kicsit a klubot. :D

Két bajom van a dologgal. Az egyik, hogy amennyiben leigazoljuk, kb 100 misit el is költünk vele és nem biztos, hogy mellette marad pénz valódi erősítésre középhátvéd poszton és a pálya közepén (ha Jorgi tényleg visszamegy Nápolyba). A másik Tammy, egyáltalán nem olyan rosszak a számai, még mindig úgy gondolom, hogy néhány év múlva klasszis csatár válhat belőle, ha javul a helyzetkihasználása és kicsit megizmosodik. Ha Lukaku jön, marad Werner és Giroud, Abraham szinte biztosan fogja a sátorfáját és lelép és simán benne van a pakliban, hogy új csapatában hányni fogja a gólokat és ismét a fejünket verhetjük a falba, hogy idő előtt lemondtunk róla.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#8220 Hozzászólás Szerző: Crap »

Lukaku tipikusan az a csatár akinek alá kell hogy dolgozzon az egész csapat és még akkor se fog minden helyzetet értékesíteni.

A United próbálta ezt a Costa, Drogba féle szerepkört rá erőltetni, de emlékszem hogy egy fel ívelt labdát se tudott levenni és rohadt sok labdát adott el ezen kívül is, főleg az első fel évben ment nagyon pocsékul a játék.

Ettől függetlenül persze egy nagyon jó csatár, de totál nem az akit mi keresünk.

Válasz küldése