Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14701 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Edin Dzeko wants reassurances of regular football before agreeing to join Chelsea as Emerson Palmieri is set to fly to London to complete a switch to Stamford Bridge. (London Evening Standard)
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#14702 Hozzászólás Szerző: laczze »

emsanya írta:
Dzeko-nál várható hogy megy az alkudozás, csak nagy fizetéssel mozdítható, jol elvan ő rómában, alapjáraton nincs oka váltani.
Ninca oka?
Csak 3 nem elhanyagolható tény.
Nagyobb fizu!
Nagyobb esély kupát nyerni. ( mint BL de főleg bajnokságot nagyobb esélye van itt nyerni mint Rómába.)
Szintlépés.
A 3 ból már 1 ok is elég lenne, nem hogy három.
Ezekszerint meg akkor két csatárral nyomjuk.
Arnautovic nem tudom. Se a poszthát pontosan se hogy erősítés lenne e egyáltalán. Aki tud részleteket megoszthatná velem :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14703 Hozzászólás Szerző: emsanya »

REAL FACE PSG BATTLE FOR COURTOIS'

Guillem Balague is back with his weekly column, where he discusses Real Madrid's pursuit of Chelsea's Thibaut Courtois.

PSG-nek nagyobb szüksége lehet rá, de lehet sztem inkább Obkak-ra hajtanak és kifizetik majd a 100 millio eurot (ha szerencsénk van).

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14704 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta:Chelsea could still sign Peter Crouch, despite new Stoke City boss Paul Lambert insisting his 36-year-old English striker is not for sale. (Forrás: Independent)

Még Crouch is képben van, de nem akarják eladni.
Most nem akarok gyerekes/fifás vágyakkal jönni, nem is fogok, a Dzeko vagy Caroll igazolás mögé lehet érvet rakni, de a 36 éves Crouch? Őszintén, az a terv, hogy majd befejeli a labdát, mert magasabb 10 centivel, mint az ellenfél védője?

Menjenek már a faszomba, már azért is, hogy egyáltalán ezt a hírt el kellett olvasnom.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14705 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea could still sign Peter Crouch, despite new Stoke City boss Paul Lambert insisting his 36-year-old English striker is not for sale. (Forrás: Independent)

Még Crouch is képben van, de nem akarják eladni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14706 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én is kedvelem Arnautovic játékát, csak nekem ő igazábol szélső, nem olyan center mint Dzeko vagy Carroll, ha már erre akarunk igazolni.

Dzeko-nál várható hogy megy az alkudozás, csak nagy fizetéssel mozdítható, jol elvan ő rómában, alapjáraton nincs oka váltani.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14707 Hozzászólás Szerző: Szabi »

chaoskid18 írta: It has also been suggested that Chelsea’s preference is for West Ham's Marko Arnautovic.
Szerintem én vagyok az egyetlen kis hazánkban aki bírja őt. :D Egy nagyképű suttyó, aki negyed annyit se hozott ki a karrierjéből, mint amennyire képes lehetett volna, de ha bíznak benne, akkor képes meghálálni. Jó formában van, szórja a gólokat és gólpasszokat mostanság, nyáron vették rekordösszegért, szóval biztosan ő se lenne olcsó mulatság. Nem tűnik reálisnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14708 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

DZEKO DIFFICULTIES

We told you earlier that Sky in Italy are reporting that Chelsea are closing on a deal for Emerson Palmieri and Edin Dzeko from Roma.

However, one source has told us that Dzeko is proving more difficult because of his wages, and Chelsea are unsure whether to spend so much on a 31-year-old, taking the whole financial package into account.

It has also been suggested that Chelsea’s preference is for West Ham's Marko Arnautovic.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6953
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14709 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ha ez a transzfer létrejön akkor igazából megint nem lehet egy rossz szavunk se. :D
Egyedül egy jobb szélsőt hiányolhatunk, de sajnos nem lehet egyszerre mindent. (legalábbis nálunk) :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14710 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Sky in Italy are saying Chelsea could complete deals to sign Roma duo Edin Dzeko and Emerson Palmieri today.

Chelsea have improved their offer in the last few hours but are trying to work out whether to include Michy Batshuayi on loan as part of the deal.

Dzeko’s agent is expected in London between tonight and tomorrow while Emerson’s representatives are happy and are just waiting for the nod from the clubs.

Roma are asking for 50m euros plus 10m in bonus.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#14711 Hozzászólás Szerző: almos »

Bubi írta:
Dante írta:
Megyó írta:Amúgy a tegnapi gólok látva bosszantó az a szunnyadó tehetség army, ami nálunk van. Willian, Michy, stb
Csak gondoljatok bele, ha ez a két játékos azt hozná, amit a leigazolásukkor objektíven elvárható volt tőlük. Vélhetően nem menne előttünk a City 15 ponttal.
Hogy hozza ki magából a 900 perces Michy a legjobb formáját? Conte nem bírja, ahogy Salaht, KDBt sem bírta Mourinho. Ha eladjuk és elkezd játszani, ugyan úgy fogjuk nézni mint a másik kettőt. Lehet nem lesz belőle soha egy 40 gólos csatár, de korántsem olyan hasznavehetetlen mint ahogy azt mondjuk Bubi leírta.
Örülhetett volna a csapat hogy 30 millióért sikerült megszerezni, ehelyett 1. naptol egy szarkupackent van kezelve.
Hatalmas tekozlas megy nalunk, nem csak jatekosok téren, de szakemberekén is.
Honnan is jött Michi? Marseille? Nem tudom, csak tippelek, de szerintem rá volt kihegyezve minden támadás és sok lehetőségből sok gólt lőtt. Akkor még nem volt ott Thauvin, se Payet, se Germain, sanson nem tudom ott volt-e, de az biztos hogy nem azon a szinten mint most. Nem volt senkijük csak egy Batshuayi. Videókat láttam róla akkoriban, nem volt egy varázsló, csak beverte amit be kell.
Ja, ez bizonyos DIDIER DROGBA is igy kezdte. Aztán ő lett a Bridge KIRÁLYA.
LAMPARD#8

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14712 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Csak azért mert sérült. :)

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Átigazolási pletykák

#14713 Hozzászólás Szerző: bules »

Defoe-t nem nagyon írta még senki, hogy lehet ez?

Avatar
White
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolási pletykák

#14714 Hozzászólás Szerző: White »

Heskey ? :?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14715 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
Szabi írta:Felkészül Glenn Murray, de ha jó a külföldi is, akkor Vokes, Depoitre vagy esetleg Afobe is jó lehet...
Johnny Walters, Danny Graham, David Nugent, Jay Bothroyd, Frazier Campbell, Rickie Lambert, Darren Bent, van merítési lehetőség.
Kár, hogy Kevin Phillips már szögre akasztotta... :?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#14716 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:Felkészül Glenn Murray, de ha jó a külföldi is, akkor Vokes, Depoitre vagy esetleg Afobe is jó lehet...
Johnny Walters, Danny Graham, David Nugent, Jay Bothroyd, Frazier Campbell, Rickie Lambert, Darren Bent, van merítési lehetőség.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14717 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
Megyó írta:Amúgy a tegnapi gólok látva bosszantó az a szunnyadó tehetség army, ami nálunk van. Willian, Michy, stb
Csak gondoljatok bele, ha ez a két játékos azt hozná, amit a leigazolásukkor objektíven elvárható volt tőlük. Vélhetően nem menne előttünk a City 15 ponttal.
Hogy hozza ki magából a 900 perces Michy a legjobb formáját? Conte nem bírja, ahogy Salaht, KDBt sem bírta Mourinho. Ha eladjuk és elkezd játszani, ugyan úgy fogjuk nézni mint a másik kettőt. Lehet nem lesz belőle soha egy 40 gólos csatár, de korántsem olyan hasznavehetetlen mint ahogy azt mondjuk Bubi leírta.
Örülhetett volna a csapat hogy 30 millióért sikerült megszerezni, ehelyett 1. naptol egy szarkupackent van kezelve.
Hatalmas tekozlas megy nalunk, nem csak jatekosok téren, de szakemberekén is.
Honnan is jött Michi? Marseille? Nem tudom, csak tippelek, de szerintem rá volt kihegyezve minden támadás és sok lehetőségből sok gólt lőtt. Akkor még nem volt ott Thauvin, se Payet, se Germain, sanson nem tudom ott volt-e, de az biztos hogy nem azon a szinten mint most. Nem volt senkijük csak egy Batshuayi. Videókat láttam róla akkoriban, nem volt egy varázsló, csak beverte amit be kell.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14718 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ha ilyen nevek kerulnek szoba, nem ertem miert nem jobb Bats. Amugy pont Vokes jutott nekem is az eszembe, hogy o illene bele ebbe a sormintaba. :lol: Amugy Michy gondolom felti a vb szerepleset azert akarna nyarig dobbantani, de nem tudom rola elkepzelni, hogy hosszutavon nem itt kepzeli el magat. Imadja a csapatot, minden megmozdulasan latszik. En Dzekonak orulnek amugy, 2-3 ev meg benne lehet.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14719 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Felkészül Glenn Murray, de ha jó a külföldi is, akkor Vokes, Depoitre vagy esetleg Afobe is jó lehet...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#14720 Hozzászólás Szerző: focimark »

122 meccs 18 gol, ez a Burnleys statisztikaja, egyertelmuen vilagklasszis.

Válasz küldése