Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8981 Hozzászólás Szerző: Dante »

John Stones is a friss nevek közé tartozik, valószínűleg távozik a City-től és mellettünk az Arsenal-t emlegetik - vagyis leginkább a Sky-os pundit-ok.

Én örülnék Aké-nak, szerintem jobb, mint az itt lévők, bár nem sokkal. Nem lenne jó az sem, ha a City-be igazolna. Amennyiben csak egy CB-t keresünk, akkor nyilván nem ő az emberünk, de ha egy nagyobb név mellé vadászunk még valakit, akkor jó megoldás lehet, nincs bal lábas ember ezen a poszton, elég sokat játszunk 3 védővel is, de sok más taktikai lehetőséget is nyújtana. (szuper lenne a Chris - Zouma - Rüdiger hármasból kettőt pénzzé tenni)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#8982 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem hiszem, hogy sokkal előrébb lennénk vele. A HG kvóta miatt sem kell aggódnunk, szóval inkább másfele nézelődnék.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8983 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Bournemouth could be forced to let Nathan Ake leave the club for a ‘cut-price fee’ following the club’s relegation to the Championship according to reports. - Matt Law

Tobb hiteles forras szerint is 30millio fontert visszavasarolhatjuk Aket.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8984 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta:Ebben igazatok van. Csak semmi cb-t nem dobtak be eddig Rice-on kivul.
Remeljuk csak azert mert Havertzel sok a melo, ha meglesz jonnek az erositesek a vedelembe is. En kizartnak tartom, hogy ne erkezzen minimum egy belsovedo es egy balhatved.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8985 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ebben igazatok van. Csak semmi cb-t nem dobtak be eddig Rice-on kivul.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8986 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

broduer írta:
kecske01 írta:Bournemouth could be forced to accept a cut-price fee for star man Nathan Aké after it emerged the central defender does not have a relegation clause in his contract.

Man City and Chelsea have shown interest. (Source: Telegraph)

Jó lenne azért, ha nem egy riválishoz menne el.
Én őt nem hoznám el, szerintem nagyjából a többi CB-nk szinjén áll. Nem véletlen, hogy az utolsó, sorsdöntő Bournemounth meccsre kikerült a kezdőből. Nekünk világklasszis hátvéd kellene, nem pedig stabil közepes.
Egyetertek szintet/szinteket kellene lepni es mivel ugy tunik van penz dogivel nem alsohazas csapatokbol igazolni, hanem olyan tapasztalt vedoket akik kepesek vezerek lenni es felhuzni a jelenlegi vedoink teljesitmenyet. Ake nem ilyen, de ez az en velemenyem.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#8987 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta:Bournemouth could be forced to accept a cut-price fee for star man Nathan Aké after it emerged the central defender does not have a relegation clause in his contract.

Man City and Chelsea have shown interest. (Source: Telegraph)

Jó lenne azért, ha nem egy riválishoz menne el.
Én őt nem hoznám el, szerintem nagyjából a többi CB-nk szinjén áll. Nem véletlen, hogy az utolsó, sorsdöntő Bournemounth meccsre kikerült a kezdőből. Nekünk világklasszis hátvéd kellene, nem pedig stabil közepes.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8988 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bournemouth could be forced to accept a cut-price fee for star man Nathan Aké after it emerged the central defender does not have a relegation clause in his contract.

Man City and Chelsea have shown interest. (Source: Telegraph)

Jó lenne azért, ha nem egy riválishoz menne el.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8989 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Botond9797 írta:
Bandi írta:
Pityee írta:A Daily Mail és a Metro értesülései szerint Ben Chilwell megkérte a Leicester vezetőségét, hogy szeretne távozni és Frank Lamparddal szeretne dolgozni. A 23 éves angol balhátvéd döntésének oka az, hogy a jelenlegi klubja nem tudta kvalifikálni magát a Bajnokok Ligájába és a Chelsea-nél stabil kezdőként számítanának rá a jövőben.
Nem tudom, ha tényleg annyiért mozdítható csak amennyit írnak (80 millió), akkor én inkább olcsóbb opciót keresnék és kapusra meg középhátvédre költeném a több pénzt. Persze ha Abra tényleg beírta a végtelen pénz kódot, akkor felőlem jöhet, de okosabban is el lehetne költeni ennyi pénzt...
Én is így gondolom, ha végtelen a pénzcsap, akkor semmi akadálya, de ha feltételezzük, hogy nem igazolunk minden hiányposztra 80 millióért játékost, akkor én is inkább a balhátvéd posztra hoznék olcsóbb embert. Nem vagyok benne biztos, hogy Chilwell tényleg kétszer-háromszor olyan jó döntés, mint pl. Tagliafico.
Telles pletykak kar, hogy elhalkultak. Ot nagyon megneztem volna. Tagliafico szerintem fizikalisan keves lenne a Pl-ben.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8990 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bandi írta:
Pityee írta:A Daily Mail és a Metro értesülései szerint Ben Chilwell megkérte a Leicester vezetőségét, hogy szeretne távozni és Frank Lamparddal szeretne dolgozni. A 23 éves angol balhátvéd döntésének oka az, hogy a jelenlegi klubja nem tudta kvalifikálni magát a Bajnokok Ligájába és a Chelsea-nél stabil kezdőként számítanának rá a jövőben.
Nem tudom, ha tényleg annyiért mozdítható csak amennyit írnak (80 millió), akkor én inkább olcsóbb opciót keresnék és kapusra meg középhátvédre költeném a több pénzt. Persze ha Abra tényleg beírta a végtelen pénz kódot, akkor felőlem jöhet, de okosabban is el lehetne költeni ennyi pénzt...
Én is így gondolom, ha végtelen a pénzcsap, akkor semmi akadálya, de ha feltételezzük, hogy nem igazolunk minden hiányposztra 80 millióért játékost, akkor én is inkább a balhátvéd posztra hoznék olcsóbb embert. Nem vagyok benne biztos, hogy Chilwell tényleg kétszer-háromszor olyan jó döntés, mint pl. Tagliafico.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8991 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:A Daily Mail és a Metro értesülései szerint Ben Chilwell megkérte a Leicester vezetőségét, hogy szeretne távozni és Frank Lamparddal szeretne dolgozni. A 23 éves angol balhátvéd döntésének oka az, hogy a jelenlegi klubja nem tudta kvalifikálni magát a Bajnokok Ligájába és a Chelsea-nél stabil kezdőként számítanának rá a jövőben.
Nem tudom, ha tényleg annyiért mozdítható csak amennyit írnak (80 millió), akkor én inkább olcsóbb opciót keresnék és kapusra meg középhátvédre költeném a több pénzt. Persze ha Abra tényleg beírta a végtelen pénz kódot, akkor felőlem jöhet, de okosabban is el lehetne költeni ennyi pénzt...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8992 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A Daily Mail és a Metro értesülései szerint Ben Chilwell megkérte a Leicester vezetőségét, hogy szeretne távozni és Frank Lamparddal szeretne dolgozni. A 23 éves angol balhátvéd döntésének oka az, hogy a jelenlegi klubja nem tudta kvalifikálni magát a Bajnokok Ligájába és a Chelsea-nél stabil kezdőként számítanának rá a jövőben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8993 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Kép

Na ki likeolta Werner papa kepet? :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8994 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én úgy tudom, hogy a Morata pénzt most kaptuk meg, emellett van és lesz is a kölcsönben lévő játékosok eladásából pénz. Hazard 100 milliója is kiegészült a pletykált 15-30 millióval. Nem hinném hogy idén távozó kulcsember miatt kellene aggódni, főleg hogy nem is maradt elvágyódó sztárunk, pont fordított a helyzet most, Lamps és a koncepció vonzó sokaknak. (Ebben látom az egyetlen érvet pl.: Oblak leigazolásával kapcsolatban, masszív az Atleti, de nincs esélye a kiugrásra a két domináns spanyol csapat mögött és olyan játékosok, mint Gimenez, vagy Oblak simán vágyhat több sikerre, még ha jól is érzi magát Madridban. Országon belül nem hinném hogy váltanának, a legtöbb erős csapatnál megvannak a kezdő emberek, rajtunk kívül nincs másik épülő projekt)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8995 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én azt továbbra sem fogadom el hogy milyen védelem játszik előtte, minden második kapuralövés gól lett, ilyen szinten ez siralmas. Könyörgöm ha már vonalkapus, legalább távoli bombáknál hozott volna extrát.

Nekünk egy olyan ember kell amugyis aki a levegő ura is, mivel nagyon offenzíven játszunk és sokszor csak pontrugásoknál van esélye az ellenfeleknek. Na Kepa ebben is gyenge már az alkata es az ütemérzéke miatt is.

De a lényeg hogy végulis ugy áll hogy keresünk a helyére mást, ez jó jel. És Zijest is megvettük aki becsavarta neki szögletből :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#8996 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Botond9797 írta:
Anti írta:Én csak attól tartok, hogy lassan el is kéne adogatni emberkéket. Oké, hogy FFP a City döntés után már szart se ér, de a jelenlegi helyzetben kiváncsi vagyok, hogy mennyit fognak kínálni a játékosainkért. Kölcsön szóba se jöhet, csak az eladás, max külcsön+megvétel.
Kepa, Zouma/Chris duó egyike, Emerson, Jorginho Barkley, Pedro, Batshuayi. Ők távozhatnak, közülük max Jorgiért és Kepáért kaphatunk jelentősebb összeget (???). Érdekes lesz, hogy amennyiben valóban érkezik még Havertz, sztárkapus, top közép-, és balhátvéd, kit/kiket áldozunk még fel, tartok attól, hogy Kanté távozása is felmerül, mert ő az egyetlen, akiért 80-100 milliós összegeket kapnánk. Amit még esetleg ell tudok képzelni, az CHO eladása (vagy kölcsön plusz opció).
A Kantés dolgot már egyszer lefuttattuk itt, mégegyszer nem lenne értelme. Vagy akarunk még Havertz, egy kapus meg védők után még egy VKP-t is venni? :roll:

Valószínű Abra-t és a vállalkozásait annyira nem rázta meg orosz mivolta tekintetében a koronavirus jarvany okozta gazdasági káosz, ezért szerintem nem szorulunk rá, hogy pár 10 millióval ki legyünk segítve. Nem véletlen ez a nagy költekezés, sztem szarik rá az öreg még egy 100-ast Oblakért lerakni. :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8997 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: Igen, én írtam az albánt, a kijöveteleknél valóban nem egy Onana vagy Oblak, tehát nem tarol le mindent és mindenkit, de elképesztő reflexei vannak, nem egy olyan dupla-tripla védést láttam már tőle, hogy tátva maradt a szám. Szóval ő sem lenne rossz választás, de a prioritásnak az Onana-Oblak duót kell tekinteni, náluk jobb opciót keresve sem találnánk.

Egyébként azt számításba véve, hogy a nálunk egyértelműen flop Morata-t nagyjából hasonló összegért elvitték tőlünk, mint amennyiért igazoltuk, én nem tartom elképzelhetetlennek azt az 55m + Kepa pletyit, hogy akár megvalósuljon. Kicsit persze fura, hogy egy levegőben bizonytalan kapust akar egy deffenzív, alapvetően a stabil védekezésre építő csapat, de Kepa anno a Bilbao-ban nagyon megbízhatóan teljesített, szóval egy környezetváltozás könnyen lehet, hogy nagyon pozitív hatással lenne a teljesítményére.
Egyébként Kepa a tavalyi szezonban is jól védett, szóval nem értem, hogy idén mitől esett szét ennyire fejben. Tavaly 39 gólt kaptunk a szezonban ami akkor nem volt annyira rossz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8998 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Anti írta:Én csak attól tartok, hogy lassan el is kéne adogatni emberkéket. Oké, hogy FFP a City döntés után már szart se ér, de a jelenlegi helyzetben kiváncsi vagyok, hogy mennyit fognak kínálni a játékosainkért. Kölcsön szóba se jöhet, csak az eladás, max külcsön+megvétel.
Kepa, Zouma/Chris duó egyike, Emerson, Jorginho Barkley, Pedro, Batshuayi. Ők távozhatnak, közülük max Jorgiért és Kepáért kaphatunk jelentősebb összeget (???). Érdekes lesz, hogy amennyiben valóban érkezik még Havertz, sztárkapus, top közép-, és balhátvéd, kit/kiket áldozunk még fel, tartok attól, hogy Kanté távozása is felmerül, mert ő az egyetlen, akiért 80-100 milliós összegeket kapnánk. Amit még esetleg ell tudok képzelni, az CHO eladása (vagy kölcsön plusz opció).
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8999 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:
Szabi írta:Egy pillanatig se akarom Kepa-t felmenteni, de Pope előtt az a védelem nagyjából 4 éve ugyanaz, meg a középpályás védekezésért is olyan emberek felelnek, akik régi és összeszokott bútordarabok, illetve a csapat stílusa is a masszív bekkelés. Rossz példa.
Plusz Lampard focija ultra offenzív, szerintem csak a Pool-City kettős játszik nálunk agresszívabb támadó focit, csak nekik sokkal kiegyensúlyozottabb kezdőjük van. Nálunk ez teljesen új dolog volt, rendes védekező középpályás nélkül és ahogy írtad, egy összeszokatlan védelemmel. (Sőt, az egész keret az volt, nagyon sok változás történt tavalyhoz képest)

Kepa nem egy rossz kapus és a személyiségével sincs gond, úgy néz ki ő az építkezés áldozata lesz. Bárkire nem cserélném le, de Onana-nak (a Leverkusen 20 milliós ajánlattal kezdett az Ajaxnál, konkrétan ingyen van) vagy Oblak-nak kifejezetten örülnék.

Ha jól emlékszem Te írtad korábban Strakosha-t, ő sem lenne rossz választás, de ő azért nem egy szint a fentebbi párossal és a Lazio biztos megkérné az árát.
Igen, én írtam az albánt, a kijöveteleknél valóban nem egy Onana vagy Oblak, tehát nem tarol le mindent és mindenkit, de elképesztő reflexei vannak, nem egy olyan dupla-tripla védést láttam már tőle, hogy tátva maradt a szám. Szóval ő sem lenne rossz választás, de a prioritásnak az Onana-Oblak duót kell tekinteni, náluk jobb opciót keresve sem találnánk.

Egyébként azt számításba véve, hogy a nálunk egyértelműen flop Morata-t nagyjából hasonló összegért elvitték tőlünk, mint amennyiért igazoltuk, én nem tartom elképzelhetetlennek azt az 55m + Kepa pletyit, hogy akár megvalósuljon. Kicsit persze fura, hogy egy levegőben bizonytalan kapust akar egy deffenzív, alapvetően a stabil védekezésre építő csapat, de Kepa anno a Bilbao-ban nagyon megbízhatóan teljesített, szóval egy környezetváltozás könnyen lehet, hogy nagyon pozitív hatással lenne a teljesítményére.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9000 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Egy pillanatig se akarom Kepa-t felmenteni, de Pope előtt az a védelem nagyjából 4 éve ugyanaz, meg a középpályás védekezésért is olyan emberek felelnek, akik régi és összeszokott bútordarabok, illetve a csapat stílusa is a masszív bekkelés. Rossz példa.
Plusz Lampard focija ultra offenzív, szerintem csak a Pool-City kettős játszik nálunk agresszívabb támadó focit, csak nekik sokkal kiegyensúlyozottabb kezdőjük van. Nálunk ez teljesen új dolog volt, rendes védekező középpályás nélkül és ahogy írtad, egy összeszokatlan védelemmel. (Sőt, az egész keret az volt, nagyon sok változás történt tavalyhoz képest)

Kepa nem egy rossz kapus és a személyiségével sincs gond, úgy néz ki ő az építkezés áldozata lesz. Bárkire nem cserélném le, de Onana-nak (a Leverkusen 20 milliós ajánlattal kezdett az Ajaxnál, konkrétan ingyen van) vagy Oblak-nak kifejezetten örülnék.

Ha jól emlékszem Te írtad korábban Strakosha-t, ő sem lenne rossz választás, de ő azért nem egy szint a fentebbi párossal és a Lazio biztos megkérné az árát.

Válasz küldése