Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9041 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta:The #transfer is not simple, but M.Granovskaia in action.
Gyerünk, suncimókus! Meg tudod csinálni! :shock:

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9042 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

#Chelsea could buy a new goalkeeper this summer. #Blues are not satisfied of #Kepa, who could leave and come-back in Spain. The first choice of #Lampard is Jan #Oblak. Talks opened with agent of #AtleticoMadrid’s GK. The #transfer is not simple, but M.Granovskaia in action. #CFC - Nicolo Schira

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9043 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:
kazomester írta:Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)
Kazo bácsi nagyon sokat küzdöttünk és szenvedtünk itt, szidtunk mindenkit mint a bokrot de eljött a mi időnk. Füstöljön az a kurv@ avatar csere! Valami boldogabbra!
Úgy látszik nem volt hiába. Végül ők is belátták 8)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9044 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:Na kezdhetek keresni új avatart :)
Az aláírás cseréje is megérett :wink: 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9045 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)
Kazo bácsi nagyon sokat küzdöttünk és szenvedtünk itt, szidtunk mindenkit mint a bokrot de eljött a mi időnk. Füstöljön az a kurv@ avatar csere! Valami boldogabbra!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6974
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9046 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta:
kazomester írta:Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)
Eleg jol informalt ez a Fabri, instan kovetem es alig varom, mikor uj sztorit tolt fel es Havertz (elotte Werner) szerepel benne, viszont Oblakra szerinte nincs sok esely, inkabb Onnanara.
Érdekes, hogy Onnana meg Oblak is kb hasonlo magasak, mint Kepa es megis magabiztosabbak a levegoben.

Havertz meg álom igazolás, talán nagyobb fogás, mint anno Hazard volt. ( bár azzal nem mondok nagyot szerintem, ha Ziyech játéka fog a legtöbbet dobni a csapaton.)

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9047 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

edeskeves írta:
kazomester írta:Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)
Eleg jol informalt ez a Fabri, instan kovetem es alig varom, mikor uj sztorit tolt fel es Havertz (elotte Werner) szerepel benne, viszont Oblakra szerinte nincs sok esely, inkabb Onnanara.
Ez egy nagyon jó videó az Ő tevékenységéről:

https://www.youtube.com/watch?v=EBsdNSDsDMk&t=375s" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9048 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)
Eleg jol informalt ez a Fabri, instan kovetem es alig varom, mikor uj sztorit tolt fel es Havertz (elotte Werner) szerepel benne, viszont Oblakra szerinte nincs sok esely, inkabb Onnanara.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#9049 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Fabrizio Romano @FabrizioRomano

Official talks started between Chelsea and Bayer Leverkusen for Havertz.
Chelsea want to complete the deal soon but would pay €80m fee only including add ons. Talks on to find an agreement. Personal terms agreed weeks ago. Kai is waiting. #CFC

Na kezdhetek keresni új avatart :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9050 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:50, max 60 millát adnék koulibalyért.
65-ről pletykálnak Koulibalyval kapcsolatban, de egyébként én is jobb megoldásnak tartom Upamecano-t, vagy még jobbnak Konate-t.

Bandi
Hozzászólások: 2736
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#9051 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta:https://tv2.hu/spilertv/musorok/premier ... a--ma.html
Itt van magyarul a tegnap ota slager tema, amit egyre hitelesebb forrasok is megerositenek. Gimenez es Oblak erkezhet duoba. Ziyech,Werner es Havertz utan en mar nem lepodnek meg semmin... :mrgreen:
Azért ez már nagyon FIFA kategória lenne :D Valahogy nem tudom elképzelni hogy egy nyár alatt ennyi pénzt elköltsünk, de aztán ki tudja, azt se gondolta volna senki hogy már az átigazolási szezon kezdete előtt bejelentjük Werner-t és Ziyech-t. Nem fogok a kadomba dőlni ha rámcáfolnak... :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9052 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Jo jel lennne ha már Kepa nem védene az utolso sorsdöntő meccsen.
Egyébként vicc nélkül én is Cabat raknám be a Wolves ellen. Magabiztosabbnak éreztem őt az MU ellen is. De sajnos neki is vannak olyan hajmeresztő megoldásai...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9053 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

https://tv2.hu/spilertv/musorok/premier ... a--ma.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Itt van magyarul a tegnap ota slager tema, amit egyre hitelesebb forrasok is megerositenek. Gimenez es Oblak erkezhet duoba. Ziyech,Werner es Havertz utan en mar nem lepodnek meg semmin... :mrgreen:

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9054 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ha már vezéralkatról beszélünk, akkor felmerülhetne a Juves Demiral neve is. Nagyon alulértékelt játékos, akivel szintet tudna lépni a védelem. Egy Jorginho üzletbe akár be is lehetne vonni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#9055 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:Én Onana-nak örülnek a legjobban. Nem csak a fizikuma miatt, hanem azért is, mert vezér alkat.
Nyilván Oblak miatt sem lennék szomorú, de kicsit valószínűtlennek tűnik.
Egyébként Koulibaly neve kár hogy nem merült fel, a Napolinak nem lesz jövőre BL, idén nyáron valószínűleg mozdítható. Ha nem is olyan jó, mint VVD, szorosan ott van mögötte a sorban. Az a típus, aki szintet emelhetne a kereten.
Abszolút így van, viszont most töltötte a 29et. Ez egy védőnél jó kornak számít, csak talán nem 70-100 millióért. Én nem adnám meg azt amit kér érte az elnökük. Akkor már inkább egy valamivel olcsóbb Upamecano aki előtt ott az egész karrierje. Ő nincs a szintjükön, viszont se koulibaly, se Van Dijk nem volt 20-21 évesen olyan jó mint Dayot. Persze ez nem garantál semmit.

50, max 60 millát adnék koulibalyért.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9056 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én Onana-nak örülnek a legjobban. Nem csak a fizikuma miatt, hanem azért is, mert vezér alkat.
Nyilván Oblak miatt sem lennék szomorú, de kicsit valószínűtlennek tűnik.
Egyébként Koulibaly neve kár hogy nem merült fel, a Napolinak nem lesz jövőre BL, idén nyáron valószínűleg mozdítható. Ha nem is olyan jó, mint VVD, szorosan ott van mögötte a sorban. Az a típus, aki szintet emelhetne a kereten.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9057 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Botond9797 írta: A világ két, jelenleg legjobbnak tartott cb-je színes bőrű 8)
De én is Gimenezt támogatnám, hatalmas fogás lenne.
Beckenbauer, Baresi (Nesta, Maldini, Terry, Ramos, Puyol, Chellini)? Vagy szerződéssel is kell rendelkezniük? :mrgreen:
Nálam is Gimenez a favorit btw, és mint láthatjuk nem kell becsinálni a támadók érkezésétől, lesz itt erősítés a védelemben is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9058 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jo jel lennne ha már Kepa nem védene az utolso sorsdöntő meccsen.

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9059 Hozzászólás Szerző: dacultras »

James Lee írta:
Amazing24 írta:Frank Lampard has already decided Chelsea’s next transfer after Kai Havertz deal is completed - ESPN

Az ESPN informacioi szerint Havertz utan kapus lesz a legfobb prioritas a klubnal. Andre Onana, Marc Andre ter Stegen es Jan Oblakot irjak. Utobbinal napvilagot lattak olyan pletykak, hogy 50 millio + Kepat ajanlana a klub. Ti kinek orulnetek az emlitett nevek kozul?
Én úgy tudom, ter Stegen nemrég írt alá új szerződést, úgyhogy ő biztos felejtős.
ter Stegen 2022
Onana 2022
Oblak 2023

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9060 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Amazing24 írta:Frank Lampard has already decided Chelsea’s next transfer after Kai Havertz deal is completed - ESPN

Az ESPN informacioi szerint Havertz utan kapus lesz a legfobb prioritas a klubnal. Andre Onana, Marc Andre ter Stegen es Jan Oblakot irjak. Utobbinal napvilagot lattak olyan pletykak, hogy 50 millio + Kepat ajanlana a klub. Ti kinek orulnetek az emlitett nevek kozul?
Én úgy tudom, ter Stegen nemrég írt alá új szerződést, úgyhogy ő biztos felejtős.

Válasz küldése