Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#10321 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Isco atom, barmikor johetne. Eriksenel amugy mi van? Ma sem kezdo, eleg sokat van hanyagolva, tavozni is szeretett volna. O is top kaliber, bar pont a Sp*rs pont jose kezei kozul sosem hozhatnank el. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10322 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Isco-t én is nagyon szeretem, 1v1-ben bárkit megfűz, de neki sincs konkrét posztja, középpályástól irányítón át szélsőig bármit eljátszik, de sehol sem annyira kiemelkedő, amire nekünk most szükségünk van (Sancho). Főképp Mounttal csesznénk ki nagyon, Ruben eljátszik egy sorral hátrébb is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10323 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amellett, hogy Mount-tal, Ruben-nel csesznénk ki, a személyében lenne még egy top csapat padjáról kimentett játékosunk, amiről az elmúlt évtized nagyjából szólt. Isco nem rossz játékos, de sokkal jobban örülnék, ha olyanokat hoznának szóba velünk, akik nem újra akarják építeni magukat egy rosszabb időszak után, hanem éppen a peak felé tartanak, nem feltétlen volt súlyos sérülésük. Személy szerint annak is örülök, hogy már nem a latin játékosok teszik ki a csapat túlnyomó részét.

Középpályán amúgy is megvagyunk, ha valamire szükségünk van, akkor az egy fizikálisabb játékos. (akár holding, akár box-to-box)

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10324 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Gaba írta:Chelsea are reportedly interested in signing Real Madrid midfielder, Isco. They had meetings with officials from Real Madrid on Monday to discuss possible transfer within the next transfer window. (El Desmarque) #CFC


Isco has been one of Chelsea owner Roman Abramovich's favourite players for years and wants to sign him for Chelsea. #CFC

Még egy kis csemege! :D
Nagyon adnam!! :P

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10325 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea are reportedly interested in signing Real Madrid midfielder, Isco. They had meetings with officials from Real Madrid on Monday to discuss possible transfer within the next transfer window. (El Desmarque) #CFC


Isco has been one of Chelsea owner Roman Abramovich's favourite players for years and wants to sign him for Chelsea. #CFC

Még egy kis csemege! :D

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10326 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

mikel12 írta:Chelsea are ready to break their transfer record in the pursuit of Borussia Dortmund's wantaway forward Jadon Sancho and are confident about their chances of landing him ahead of Manchester United either in January or next summer. @NizaarKinsella(Goal)

Azert erre a csavora lehet irni ezt azt, de eleg kozel van a klubhoz az eddigi eszreveteleim szerint, aztan lehet tevedek. Valamivel jobb forras, mint az az eszaki ujsagiro, de en meg mindig nehezen hiszem, hogyha a Liverpool valoban akarja, akkor tudunk veluk versenyezni, vagy akar a Barca, Real kettos.
Legnagyobb eselye nalunk lenne, hogy kezdo legyen es elvileg szimpatizal is velunk, szerintem ra lehet mondani, hogy minden a penzen, de elsosorban a banon mulik. Tokeletesen illene ebbe a jelenlegi csapatba, filozofiaba. Aztan a jovoben mi adhatnank az angol valogatott gerincet mikor volt ilyen? :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10327 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea are ready to break their transfer record in the pursuit of Borussia Dortmund's wantaway forward Jadon Sancho and are confident about their chances of landing him ahead of Manchester United either in January or next summer. @NizaarKinsella(Goal)

Azert erre a csavora lehet irni ezt azt, de eleg kozel van a klubhoz az eddigi eszreveteleim szerint, aztan lehet tevedek. Valamivel jobb forras, mint az az eszaki ujsagiro, de en meg mindig nehezen hiszem, hogyha a Liverpool valoban akarja, akkor tudunk veluk versenyezni, vagy akar a Barca, Real kettos.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10328 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
Gaba írta:Ben Chilwell is Chelsea’s priority target at left back, according to @TheAthleticUK

They list Jose Gaya from Valencia and Youcef Atal from Nice as their other options.
Remélem Atal-ig nem jutunk, aki egy jobbhátvédként játszatott szélső támadó, de rendes end product nélkül. Van a világban még ballábas balhátvéd a fentebb említett két játékoson kívül is.
Chilwell lenne gondolom az első akit szeretnének. Én kedvelem Atal-t is és sok poszton bevethető. Tény előre játékban erősebb és inkább jobbhátvéd, de elég univerzális fiu.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10329 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gaba írta:Ben Chilwell is Chelsea’s priority target at left back, according to @TheAthleticUK

They list Jose Gaya from Valencia and Youcef Atal from Nice as their other options.
Remélem Atal-ig nem jutunk, aki egy jobbhátvédként játszatott szélső támadó, de rendes end product nélkül. Van a világban még ballábas balhátvéd a fentebb említett két játékoson kívül is.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10330 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ben Chilwell is Chelsea’s priority target at left back, according to @TheAthleticUK

They list Jose Gaya from Valencia and Youcef Atal from Nice as their other options.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10331 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:
kazomester írta:Wow, szóval az alkalmazottjaunk végzik a feladatukat. Nice 8) Ja egyébként ez a Kinsella egy nyomorult fasz.
Akkor keverem valakivel? Én úgy emlékeztem, hogy ő valamennyire megbízható.

Volt itt egy ürge, akit szoktak emlegetni a transzferidőszakokban, hogy (relatíve) hiteles forrás.
Neeem, mint hiteles forrás nincs vele baj, nem azért mondtam. A tweetjei ami kihúzták nálam a gyufát még régen, azóta igyekszem elkerülni. Nagyon irritáló számomra.

Vannak páran, ilyen Di Marzio. Pedulla (ő mondjuk blockolt még tavaly nyáron szóval nem tudom mi van vele), Romano akiket én követek. Van egy ilyen tier list, ami mutatja melyik médium mennyire megbízható:

Kép

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10332 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Wow, szóval az alkalmazottjaunk végzik a feladatukat. Nice 8) Ja egyébként ez a Kinsella egy nyomorult fasz.
Akkor keverem valakivel? Én úgy emlékeztem, hogy ő valamennyire megbízható.

Volt itt egy ürge, akit szoktak emlegetni a transzferidőszakokban, hogy (relatíve) hiteles forrás.
emsanya írta: Hát igen ez a tipik "beböfögök valamit jöjjenek a lájkok" bejegyzés. Ha igazolunk megmondta hogy igen, ha nem akkor leszarja. Ettől még az én fos Daily Mail híreim is többet érnek. (Gaba ez nem ellened szól, nem gond hogy bemásoltad)
Amúgy igen, de azokat legalább úgy is kezdi el olvasni az ember... :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10333 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Wow, szóval az alkalmazottjaunk végzik a feladatukat. Nice 8) Ja egyébként ez a Kinsella egy nyomorult fasz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10334 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
Gaba írta:I've spoken to a few sources and it is clear that Chelsea are working behind the scenes on scouting/targets as usual. #CFC

- Nizaar Kinsella
Ez aztán a nagy hír...

Azt nem akarja leírni, hogy a klub alkalmazottai közül a gyepmester vagy a takarító is bejár napi szinten elvégezni a munkáját? Abból, hogy ki vagyunk zárva még nem következik az, hogy akik az átigazolásokért vagy a scoutingért felelősek csak a tökeiket vakarják az irodában. Nyilván aktívan dolgoznak, hogy amint megszűnik a ban, egyből tudjunk lépni valamit.

Meg ez a "few sources" féle népbutítás... Legalább egyet nevezne meg konkrétan.

És mielőtt valaki megemlítené, tudom, hogy velünk kapcsolatban jól informált és a hitelesebb újságírók közül való az ember, de most itt akkor is a semmit mondta el.
Hát igen ez a tipik "beböfögök valamit jöjjenek a lájkok" bejegyzés. Ha igazolunk megmondta hogy igen, ha nem akkor leszarja. Ettől még az én fos Daily Mail híreim is többet érnek. (Gaba ez nem ellened szól, nem gond hogy bemásoltad)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10335 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:I've spoken to a few sources and it is clear that Chelsea are working behind the scenes on scouting/targets as usual. #CFC

- Nizaar Kinsella
Ez aztán a nagy hír...

Azt nem akarja leírni, hogy a klub alkalmazottai közül a gyepmester vagy a takarító is bejár napi szinten elvégezni a munkáját? Abból, hogy ki vagyunk zárva még nem következik az, hogy akik az átigazolásokért vagy a scoutingért felelősek csak a tökeiket vakarják az irodában. Nyilván aktívan dolgoznak, hogy amint megszűnik a ban, egyből tudjunk lépni valamit.

Meg ez a "few sources" féle népbutítás... Legalább egyet nevezne meg konkrétan.

És mielőtt valaki megemlítené, tudom, hogy velünk kapcsolatban jól informált és a hitelesebb újságírók közül való az ember, de most itt akkor is a semmit mondta el.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3202
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#10336 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Gaba írta:I've spoken to a few sources and it is clear that Chelsea are working behind the scenes on scouting/targets as usual. #CFC

- Nizaar Kinsella
Azert ettol meg senki ne szalljon el, konnyen lehet, hogy csak a loan armynk bovul. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10337 Hozzászólás Szerző: Gaba »

I've spoken to a few sources and it is clear that Chelsea are working behind the scenes on scouting/targets as usual. #CFC

- Nizaar Kinsella

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10338 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:Alapvetően egyetértek, eléggé vakvágányon vagyunk a nagy összegek elköltésekor, de ha csak 2010-től kezdődően nézzük az igazolásinkat, Kantén kívül is jó néhány bargain deal-t sikerült azért megkötni, amelyeket kicsit beárnyékolnak a Morata, Cuadrado, Bakayoko féle mellényúlások.

Az árak fontban értendők, külön kiemelve azok, akik szerintem extrán nagy fogásnak minősülnek (jelen esetben mindegy, hogy nálunk vagy máshol futottak be, az adott összegért mi hoztuk el, mi láttuk meg bennük először a potenciált a mindenhonnan körbeudvarolt Lukaku-t leszámítva) későbbi ár/ érték arányban:

2010/11:
Ramires - 20 m
Luiz - 22.5 m

2011/12:
Mata - 24 m
Lukaku - 13.5 m
Meireles - 12 m
Courtois - 8 m
Cahill - 8 m
De Bruyne - 7 m

2012/13:
(Eden-t csak azért nem írom, mert akkoriban azért 40 m még komoly összegnek számított)
Moses - 10 m*
Azpi - 8 m

2013/14:
Salah - 15 m
Zouma - 14 m

2014/15:
Costa - 35 m
Fabregas - 30 m
Pasalic - 2.25 m

2015/16:
x

2016/17:
Kanté - 32 m
Alonso - 20 m*

2017/18:
Rüdiger - 31.5 m
Ampadu - 2.5 m

2018/19:
x

2019/20:
Kovacic - 40 m**

* a duplázós szezonban nagyon fontos szerepük volt, ezért vettem őket ide
** az idei teljesítménye alapján nem kérdés, hogy bőven megér 40 milliót

Szóval akadnak azért jó igazolások, de az megfigyelhető, hogy inkább az évtized elején voltunk jók ezekben.
Luiz (regebben eleg jo volt es ennyi penzert boven boven megerte), Alonso Conte alatt boven boven megert ennyit, Fabregasrol nem is beszelve.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10339 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Alapvetően egyetértek, eléggé vakvágányon vagyunk a nagy összegek elköltésekor, de ha csak 2010-től kezdődően nézzük az igazolásinkat, Kantén kívül is jó néhány bargain deal-t sikerült azért megkötni, amelyeket kicsit beárnyékolnak a Morata, Cuadrado, Bakayoko féle mellényúlások.

Az árak fontban értendők, külön kiemelve azok, akik szerintem extrán nagy fogásnak minősülnek (jelen esetben mindegy, hogy nálunk vagy máshol futottak be, az adott összegért mi hoztuk el, mi láttuk meg bennük először a potenciált a mindenhonnan körbeudvarolt Lukaku-t leszámítva) későbbi ár/ érték arányban:

2010/11:
Ramires - 20 m
Luiz - 22.5 m

2011/12:
Mata - 24 m
Lukaku - 13.5 m
Meireles - 12 m
Courtois - 8 m
Cahill - 8 m
De Bruyne - 7 m

2012/13:
(Eden-t csak azért nem írom, mert akkoriban azért 40 m még komoly összegnek számított)
Moses - 10 m*
Azpi - 8 m

2013/14:
Salah - 15 m
Zouma - 14 m

2014/15:
Costa - 35 m
Fabregas - 30 m
Pasalic - 2.25 m

2015/16:
x

2016/17:
Kanté - 32 m
Alonso - 20 m*

2017/18:
Rüdiger - 31.5 m
Ampadu - 2.5 m

2018/19:
x

2019/20:
Kovacic - 40 m**

* a duplázós szezonban nagyon fontos szerepük volt, ezért vettem őket ide
** az idei teljesítménye alapján nem kérdés, hogy bőven megér 40 milliót

Szóval akadnak azért jó igazolások, de az megfigyelhető, hogy inkább az évtized elején voltunk jók ezekben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10340 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nekem csak annyi a bajom hogy mi ha jol szereplünk, akkor is Drinkwaterek érkeznek. Conte-val megnyertük a ligát és nem jött nagy erösités (van Dijk-ot ő is akarta). Tavaly lemostuk az arsenalt a döntőben, Pépé mégis ott köt ki (oké van ban, de megoldhato lett volna). A MU meg arsenal egymást mulják alul mégis visznek oda top játékosokat.

Pulisic igazolása is nagyon mi vagyunk. Semmi bajom vele és tényleg jo játékos lehet, de leigazoltunk valakit ekkora összegért ugy hogy egyik edző se kérte. Sarri már nem az edzőnk nála még nem játszhatott, Lamps meg még nem volt az edzőnk de azért építse be.

No de bizzunk a változásban.

Válasz küldése