Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10361 Hozzászólás Szerző: emsanya »

mikel12 írta:Chelsea are among four Premier League clubs that have contacted Kai Havertz's representatives this season. (Bild)
Bármennyit konkrétan BÁRMENNYIT ha kérnek, ki kell fizetni érte. A csávó a világ egyik legjobb fiatal játékosa. Kb nincs gyenge pontja, a támado sor bármelyik részén tud szerepelni, két lábas, gólerős és technikás. Ja és a mért adatok szerint a bundesliga leggyorsabb játékosa, ilyen elenyésző tulajdonságai vannak.

Kár hogy a Bild hozta le, meg nyilván több nagy csapat megszerezné akik elöttünk vannak, de ha valaki pótolhatna egy Hazard kaliberü embert, az ő.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10362 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Chelsea are among four Premier League clubs that have contacted Kai Havertz's representatives this season. (Bild)
Na ő mondjuk a top talent kategória.

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10363 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ha mar tenyleg tudunk es akarunk is erositeni az legyen top igazolas es ne Ake, nem megbantva ot..
Ha van penz es BL-ben gondolkodunk, akkor komoly nev kellene foleg tapasztaltabb jatekosok (ertem ez alatt BL, valogatott) mert a fiatal mag mar megvan, de ne essunk at a lo tuloldalara, mert jelenleg szeretheto es jo csapatunk van, de az osszes rangadon kikaptunk, ami legfokepp a tapasztalatlansag szamlajara irhato. Ezert varom vissza Rudigert is es remelem minel hamarabb top formaba kerul es a serulesek elkerulik vegre.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10364 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea are among four Premier League clubs that have contacted Kai Havertz's representatives this season. (Bild)
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10365 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta:
AwayRoller írta:
emsanya írta:Reports in Italy (Corriere dello Sport) indicate Juventus are eyeing a move for Emerson in January to re-unite the Italy left-back with his former Chelsea boss Maurizio Sarri.

The Italian champions are looking for a natural back-up for Alex Sandro.


Sarri vinné a télen a juvéhoz Emersont, Alex Sandro tartalékjának.
Ahhoz képest, hogy alig egy éve még az egekig sz*pkodta Marcost :roll: ... Részemről mehet, eddig a legtutibb védősornak az tűnik, amikor Azpi van a baloldalt és Reece a jobbon. Ha pedig Akét sikerülne megszereznünk, Alonso és Emerson csomagban is távozhat, az sem zavarna.
Mármint Chilwellt ha sikerül megszereznünk ugye? Mert Aké nem szélsővédőnek való szerintem.
Emlékeim szerint bal oldalon is megállja a helyét, de a biztosabb választás nyilván Chilwell lenne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10366 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:
emsanya írta:Reports in Italy (Corriere dello Sport) indicate Juventus are eyeing a move for Emerson in January to re-unite the Italy left-back with his former Chelsea boss Maurizio Sarri.

The Italian champions are looking for a natural back-up for Alex Sandro.


Sarri vinné a télen a juvéhoz Emersont, Alex Sandro tartalékjának.
Ahhoz képest, hogy alig egy éve még az egekig sz*pkodta Marcost :roll: ... Részemről mehet, eddig a legtutibb védősornak az tűnik, amikor Azpi van a baloldalt és Reece a jobbon. Ha pedig Akét sikerülne megszereznünk, Alonso és Emerson csomagban is távozhat, az sem zavarna.
Mármint Chilwellt ha sikerül megszereznünk ugye? Mert Aké nem szélsővédőnek való szerintem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#10367 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:Reports in Italy (Corriere dello Sport) indicate Juventus are eyeing a move for Emerson in January to re-unite the Italy left-back with his former Chelsea boss Maurizio Sarri.

The Italian champions are looking for a natural back-up for Alex Sandro.


Sarri vinné a télen a juvéhoz Emersont, Alex Sandro tartalékjának.
Ahhoz képest, hogy alig egy éve még az egekig sz*pkodta Marcost :roll: ... Részemről mehet, eddig a legtutibb védősornak az tűnik, amikor Azpi van a baloldalt és Reece a jobbon. Ha pedig Akét sikerülne megszereznünk, Alonso és Emerson csomagban is távozhat, az sem zavarna.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10368 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Reports in Italy (Corriere dello Sport) indicate Juventus are eyeing a move for Emerson in January to re-unite the Italy left-back with his former Chelsea boss Maurizio Sarri.

The Italian champions are looking for a natural back-up for Alex Sandro.


Sarri vinné a télen a juvéhoz Emersont, Alex Sandro tartalékjának.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10369 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:“I understand what you are saying & its hard to disprove it, except to say: Let’s see what happens in the next transfer window. If we go out in the next window & spend a zillion, it’s hard to argue that things are on hold.”

- Bruce Buck on Abramovich being interested still.

Sokat sejtető :roll: Persze hiszem, ha látom.
Jó jó lapozzunk, szokásos unalmas "na majd idény nyáron elköltünk 800 millio fontot" nyilatkozatok mappába mehet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10370 Hozzászólás Szerző: kazomester »

“I understand what you are saying & its hard to disprove it, except to say: Let’s see what happens in the next transfer window. If we go out in the next window & spend a zillion, it’s hard to argue that things are on hold.”

- Bruce Buck on Abramovich being interested still.

Sokat sejtető :roll: Persze hiszem, ha látom.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák

#10371 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Szerintem Lampard lenne annyira tökös, hogy a padra rakja vagy még oda se, ha ez igaz lenne. :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#10372 Hozzászólás Szerző: Dízel »

adrian1989 írta:amúgy lehet tudni, hogy mikor születik döntés az átigazolásos felebezéssel kapcsolatban?
én találtam semmi, pedig az volt, hogy 20-án tárgyalták újra.

http://www.fociclub.hu/2019/11/23/willi ... udja-hova/" onclick="window.open(this.href);return false;
viszlát, én nem bánnám néha vannak jó meccsei de összességében egy átlagos játékos akiben sokkal több lenne, csak baszik rá vagy kitudja miért ilyen.
mondjuk azt azért nem bánnám ha a real elviszi fizetne érte ha már tavaly akciósan kaptak egy Hazard-t.
Micsoda patkány. Most, hogy tudja számára itt nincs jövő, egy kicsit megerőlteti magát, hogy felfigyeljenek rá.
Ja, meg nem is a legélesebb kés a fiókban, mert a cikkbe azt irja a barca érdeklődik iránta, de szíve szerint a madridba menne. Hát ha ebből mégis barca lesz.. :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10373 Hozzászólás Szerző: Gaba »

adrian1989 írta:amúgy lehet tudni, hogy mikor születik döntés az átigazolásos felebezéssel kapcsolatban?
én találtam semmi, pedig az volt, hogy 20-án tárgyalták újra.

http://www.fociclub.hu/2019/11/23/willi ... udja-hova/" onclick="window.open(this.href);return false;
viszlát, én nem bánnám néha vannak jó meccsei de összességében egy átlagos játékos akiben sokkal több lenne, csak baszik rá vagy kitudja miért ilyen.
mondjuk azt azért nem bánnám ha a real elviszi fizetne érte ha már tavaly akciósan kaptak egy Hazard-t.
Több forrás szerint December eleje,közepe felé lehet majd megtudni a döntést.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10374 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

amúgy lehet tudni, hogy mikor születik döntés az átigazolásos felebezéssel kapcsolatban?
én találtam semmi, pedig az volt, hogy 20-án tárgyalták újra.

http://www.fociclub.hu/2019/11/23/willi ... udja-hova/" onclick="window.open(this.href);return false;
viszlát, én nem bánnám néha vannak jó meccsei de összességében egy átlagos játékos akiben sokkal több lenne, csak baszik rá vagy kitudja miért ilyen.
mondjuk azt azért nem bánnám ha a real elviszi fizetne érte ha már tavaly akciósan kaptak egy Hazard-t.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10375 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta:Chelsea star Willian
Forrás: Daily Mirror
Jahj...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10376 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea star Willian has been offered to Real Madrid on a free transfer next summer, it has been claimed. Forrás: Sun

Chelsea are reportedly weighing up a January move for CSKA Moscow striker Fedor Chalov if the club's transfer ban is lifted next month. Forrás: Daily Mirror

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10377 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Leicester City are determined to reject any attempt from Chelsea to sign Ben Chilwell in January if the transfer ban is lifted.

Man City and Man Utd ‘keeping tabs’.

Leicester value him at £60m, looking to offer him higher wages. Chilwell ‘won’t agitate a move’


Forrás: The Standard

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#10378 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:
Dízel írta:A Leicester előrébb van a tabellán mint mi, remélem senki sem gondolja komolyan, hogy az egyik legjobbjuk a szezon közepén ott hagyja őket. Oké persze 80-90 milláért igen, de az meg azért nonszensz.
Nyáron talán.
Csak gólaránnyal vannak előrébb. Az akkora különbség? Azért egy Leicesterhez képest még mindig top csapatnak számítunk :)
Attól függetlenül, hogy szeretném a csapatnál látni Ben-t, tök szimpatikus lenne tőle, hogy az első adandó alkalomkor nem hagyja szarba a csapatát már akár télen.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10379 Hozzászólás Szerző: James Lee »

emsanya írta:Chilwell-t pedig egy ideje figyeli a city is és a Mendy helyzet óta biztos igazolnak oda. Zinchenko és Angelino nem az a szint aki náluk stabil. Pénzben meg őket nem tudjuk lenyomni.
Menjenek a büdös pcsába, oda.
Egyébként Chilwell téli klubváltását én sem tartom túl valószínűnek.
Dízel írta:A Leicester előrébb van a tabellán mint mi, remélem senki sem gondolja komolyan, hogy az egyik legjobbjuk a szezon közepén ott hagyja őket. Oké persze 80-90 milláért igen, de az meg azért nonszensz.
Szerintem abszolút nem nonszensz. Ha egy tohonya Maguire jelenleg a világ legdrágább védője lehet úgy, hogy ez teljesítményben nem nagyon mutatkozik meg, főleg belefér.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10380 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hawaii írta:
emsanya írta:Sztem se vált télen se Chilwell, se,Sancho (szélsőt sztem amugy is biztos hogy nem fogunk igazolni). Semmi okuk a téli váltásra.
Én ezt egyáltalán nem venném ennyire biztosra. Willian és Pedro a szezon végén valószínűleg távoznak, így marad összesen két szélsőnk Pulisic és CHO személyében. Persze Mount és RLC is tud szélsőt játszani, de ettől függetlenül is elférne a keretben egy Sancho kaliberű játékos, már csak az állandó versenyhelyzet végett is. Chilwell biztos, hogy váltani fog legkősbb nyáron, és perpill nagy szükségünk lenne egy hozzá hasonló balhátvédre. Összesegében azt gondolom, hogy kettjükért alsó hangon 180 milliót le kell(ene) tenni, ami - ismerve a képességeiket - valószínűleg gyorsan meg is térülne.
Pedro biztosan távozik, Willian pedig jelenleg úgy néz ki inkább marad (szereti londont, szereti a vezetőség, már csapatkapitány). Érkezett Pulisic és CHO is marad. Ha Barkley és RLC felépül, nekik inkább középen kell a hely így egyértelmű hogy Mount szélső lesz hosszutávon. Ez 4 ember Wiliannel együtt.

Chilwell-t pedig egy ideje figyeli a city is és a Mendy helyzet óta biztos igazolnak oda. Zinchenko és Angelino nem az a szint aki náluk stabil. Pénzben meg őket nem tudjuk lenyomni.

Válasz küldése