Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10521 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Köszönöm. Skriniar, Chilwell, Sancho és még marad pénz egy tetszőleges pozícióra. Ez (a minőség) kell, hogy legyen a cél nyáron.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10522 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mondjuk ha a klub ki akar baszni Conte-val, akkor amint lehet igazolni, akkor rárepül Skriniarra. :D

Akét a sokoldalúsága és az akciós ára miatt szerintem is mindenképp vissza kell hozni, no brainer, Zouma-t pedig eladni egy PL-középcsapatnak, nagyjából sajnos az a szintje. Christensen saját nevelés, fiatalabb, labdaügyesebb, ha nincs ellenére, kispadra én megtartanám őt. Többet én se látok bele az elmúlt két éve alapján, hiába csípem amúgy.

Viszont Michael Keane-ekkel szerintem egy fikarcnyit sem leszünk előrébb, ahogy kazo is írta, ide egy top név kell, aki nem Aké. Az én emberem Skriniar, amennyiben ő elérhetetlen, akkor a legtehetségesebbnek vélt, mozdítható fiatalok közül hoznék el egyet (Upamecano, Konaté, Rúben Dias). Esetleg még Romagnoli-t lehetne kimenteni abból a milánói posványból, bár ő azért már véleményes, hogy mennyire jó valójában, viszont elég karizmatikus. Umtiti is mozdítható lenne a Barca-tól, csak ő meg állandóan sérült és a formája sem idézi a 2-3 évvel ezelőttit, de én őt egészségesen még mindig egy elit CB-nek tartom.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#10523 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tomoriról még idény végén is korai lenne bizonyítványt kiállítani. Kevés védő érik be ilyen fiatalon. Az általatok felsoroltak többnyire elmúltak 25 évesek, skriniar most lesz 25. Amit most rak le az korához képest ritka, nagyon ügyes.

Max Koulibaly jöhet aki fixen erősítene rajtunk, ő viszont méregdrága lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#10524 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Szvsz kh poszton nem feltétlenül kell klasszis igazolás, Rüdiger, ha nem is top top kategória, de jó formában top 10-es kh, Tomori pedig még több lehet. Tomori csak épp most robbant be, rengeteget hibázik még és ötböl minimum egyszer rossz döntéseket hoz, de ahhoz képest, hogy PL szinten abszolút tapasztalatlan, nagyon jók a statjai, rengeteget szerel, pontosan passzol, Rüdiger hiányában már most ő a vezér, Zouma a "mitfahrer". Rüdi mellett még jobb lehet.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10525 Hozzászólás Szerző: emsanya »

PL-en belül el tudnék képzelni egy Michael Keane-t az evertonból. Nagyon kevés a klasszis és már nem is mozdíthatóak. Koulibaly horror ár, Skriniar meg nem hinném hogy most hagyná ott az intert. Van Dijk és Maguire tárgytalan, elkeltek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6938
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10526 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Maguire-nek max az ára klasszis.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#10527 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta:
kazomester írta:Véleményem szerint egyik belső védőnk sincs klasszis szinten (már ha ugyanazt értjük a szó alatt). Chris az önbizalomhiányán és görcsölésén felülemelkedve sem több jelenleg egy erős közepes védőnél. Tomori jön fel, de még sokat hibázik, várjuk meg ezt az évet, hogy bizonyítványt állítsunk ki róla. Zouma a sérülése előtt óriási kedvencem volt, de egyelőre nem tud meggyőzni, a klasszis szinttől nagyon messze van. Rudi, aki az általános vélekedés szerint a legjobb belső védőnk sem az az én olvasatomban, raádásul több komolyabb sérülése volt már és most is kínlódik már egy ideje - nem tudni hogy tér vissza. Úgyhogy ha rám hallgatnának, egész biztosan vennének egy világ szinten is klasszis védőt, kerül amibe kerül. Jöhet Aké is, rugalmas játékos ami nagy kincs tud lenni egy baromi hosszú évad során, de (és ezt már korábban is leírtam) nem szabad, hogy ő legyen a top védő igazolás.
A kérdés, ki meríti ki a jelenlegi piacon a top védő igazolás kategóriát?
általános vélekedés szerint Van Dijk, Koulibaly, Skriniar, max Maguire az első vonal. Közülük max Koulibaly és Skriniar lenne elhozhato.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10528 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Véleményem szerint egyik belső védőnk sincs klasszis szinten (már ha ugyanazt értjük a szó alatt). Chris az önbizalomhiányán és görcsölésén felülemelkedve sem több jelenleg egy erős közepes védőnél. Tomori jön fel, de még sokat hibázik, várjuk meg ezt az évet, hogy bizonyítványt állítsunk ki róla. Zouma a sérülése előtt óriási kedvencem volt, de egyelőre nem tud meggyőzni, a klasszis szinttől nagyon messze van. Rudi, aki az általános vélekedés szerint a legjobb belső védőnk sem az az én olvasatomban, raádásul több komolyabb sérülése volt már és most is kínlódik már egy ideje - nem tudni hogy tér vissza. Úgyhogy ha rám hallgatnának, egész biztosan vennének egy világ szinten is klasszis védőt, kerül amibe kerül. Jöhet Aké is, rugalmas játékos ami nagy kincs tud lenni egy baromi hosszú évad során, de (és ezt már korábban is leírtam) nem szabad, hogy ő legyen a top védő igazolás.
A kérdés, ki meríti ki a jelenlegi piacon a top védő igazolás kategóriát?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10529 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Véleményem szerint egyik belső védőnk sincs klasszis szinten (már ha ugyanazt értjük a szó alatt). Chris az önbizalomhiányán és görcsölésén felülemelkedve sem több jelenleg egy erős közepes védőnél. Tomori jön fel, de még sokat hibázik, várjuk meg ezt az évet, hogy bizonyítványt állítsunk ki róla. Zouma a sérülése előtt óriási kedvencem volt, de egyelőre nem tud meggyőzni, a klasszis szinttől nagyon messze van. Rudi, aki az általános vélekedés szerint a legjobb belső védőnk sem az az én olvasatomban, raádásul több komolyabb sérülése volt már és most is kínlódik már egy ideje - nem tudni hogy tér vissza. Úgyhogy ha rám hallgatnának, egész biztosan vennének egy világ szinten is klasszis védőt, kerül amibe kerül. Jöhet Aké is, rugalmas játékos ami nagy kincs tud lenni egy baromi hosszú évad során, de (és ezt már korábban is leírtam) nem szabad, hogy ő legyen a top védő igazolás.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#10530 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Aké mindenképp jöhetne, kvalitásaihoz mérten ez a 20 misi ajándék kategória.

Tomori és Rüdiger duója nálam is favorit a jövőre nézve, Christensen-ben továbbra sem látok fantáziát, Zouma még kerdőjel, de szerintem, már csak a technikai hiányosságaiból adódóan is (labdakihozatal, nagy átadások) Rüdi és Tomori után van a sorban. Aké érkezésével a Chris-Zouma duó egyikétől megválhatunk. Három klasszis kh kell, négyfrontos terhelésre készülünk a következő idényben is. Sőt, akár a 3-4-3 vagy a 3-5-2 is beton lehet Akéval, asszem a Bournemouth-ban is tolta már ilyen hadrendben. Sőt, még Kanté alternatívája is lehet a holland vész esetén. Guehi-ről se feledkezzünk meg azért, őt még nem tudom megítélni, de sanszos, hogy követi Tomorit.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#10531 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:
emsanya írta:
cech19960320 írta:Jelen pillanatban Christ vagy Zoumát...
Ráadásul az egyik sérülékeny a másiknak meg már volt egy hosszu sérülése. Rüdigerről szintén rég hallottunk, egy félidőt se bírt. Mindig mondják talán visszatér, de eddig használhatatlan.

Jelenleg ott tartunk hogy ha mondjuk Zouma térde bekrepál, nem marad senki (Azpi vész megoldás).

Én a franciátol amugy is megválnék nyáron (sajnos a labdakihozataloknál életveszély és lassú) és akkor mindenképp kell legalább egy ember középre hátra. Talán a legfontosabb hogy a védelmet erősítsük.

Aké-t ráadásul vissza tudjuk hozni és 20 millio fontba kerülne így, lófasz pénz manapság.
Én Tomori-ban sokkal többet látok jelenleg, mint Zoumaban és Chrisben együttvéve.
Nagy kérdés, hogy mi a lószar van Rüdigerrel?! Értem én, hogy nem szabad semmit se elsiettetni, de azért ez kicsit komolyabb dolognak tűnik, mint amiről tudunk.
Tomori meg Rüdiger (ha olyan lesz mint rég), akkor nekik szavaznék bizalmat, Aké nagy tehetség, de megvárnám azért Rüdigert, ha nem épül fel kellőképpen, akkor már lehet is utalni Aké klubjának a pénzt, de ha top formába jön Rüdi, azért nem tudom idejönne e 3.nak Nathan. Persze, kell az ember, de Aké se hülye, egy biztost lehet nem fog lecserélni egy bizonytalanra.
3 stabil formát hozó középső bekk bőven elfér a keretben. Főleg, hogy Aké nagyon univerzális játékos, de Tomorit is kipróbálnám balszélsőként. Ettől függetlenül is elfér 3 jó védő a keretben, jutna nekik elég játék, bőven.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#10532 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta:
cech19960320 írta:Jelen pillanatban Christ vagy Zoumát...
Ráadásul az egyik sérülékeny a másiknak meg már volt egy hosszu sérülése. Rüdigerről szintén rég hallottunk, egy félidőt se bírt. Mindig mondják talán visszatér, de eddig használhatatlan.

Jelenleg ott tartunk hogy ha mondjuk Zouma térde bekrepál, nem marad senki (Azpi vész megoldás).

Én a franciátol amugy is megválnék nyáron (sajnos a labdakihozataloknál életveszély és lassú) és akkor mindenképp kell legalább egy ember középre hátra. Talán a legfontosabb hogy a védelmet erősítsük.

Aké-t ráadásul vissza tudjuk hozni és 20 millio fontba kerülne így, lófasz pénz manapság.
Én Tomori-ban sokkal többet látok jelenleg, mint Zoumaban és Chrisben együttvéve.
Nagy kérdés, hogy mi a lószar van Rüdigerrel?! Értem én, hogy nem szabad semmit se elsiettetni, de azért ez kicsit komolyabb dolognak tűnik, mint amiről tudunk.
Tomori meg Rüdiger (ha olyan lesz mint rég), akkor nekik szavaznék bizalmat, Aké nagy tehetség, de megvárnám azért Rüdigert, ha nem épül fel kellőképpen, akkor már lehet is utalni Aké klubjának a pénzt, de ha top formába jön Rüdi, azért nem tudom idejönne e 3.nak Nathan. Persze, kell az ember, de Aké se hülye, egy biztost lehet nem fog lecserélni egy bizonytalanra.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10533 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta:Jelen pillanatban Christ vagy Zoumát...
Ráadásul az egyik sérülékeny a másiknak meg már volt egy hosszu sérülése. Rüdigerről szintén rég hallottunk, egy félidőt se bírt. Mindig mondják talán visszatér, de eddig használhatatlan.

Jelenleg ott tartunk hogy ha mondjuk Zouma térde bekrepál, nem marad senki (Azpi vész megoldás).

Én a franciátol amugy is megválnék nyáron (sajnos a labdakihozataloknál életveszély és lassú) és akkor mindenképp kell legalább egy ember középre hátra. Talán a legfontosabb hogy a védelmet erősítsük.

Aké-t ráadásul vissza tudjuk hozni és 20 millio fontba kerülne így, lófasz pénz manapság.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10534 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Tomorit vagy Rüdigert vennéd ki?
A hármasterheléshez (BL-PL-angol kupák) nem lesz elég két jó védő. Bőven játszana eleget Aké is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#10535 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Jelen pillanatban Christ vagy Zoumát...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6938
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10536 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tomorit vagy Rüdigert vennéd ki?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10537 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea scout, Piet di Visser, has urged the club to sign Nathan Ake from AFC Bournemouth

Helyes, helyes. Ha igazolhatunk azonnal vissza kell hozni. 40 millio font van rögzítve visszavásárlásra, muszáj!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10538 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chelsea have reportedly sent scouts to watch Atalanta midfielder Ruslan Malinovskyi as Frank Lampard looks to bolster his squad.

It is claimed two-time Premier League winner Claude Makelele scouted the 26-year-old during international competition last week. (Sun)

CM/AM átmenet a gyerek egyébként, hét közben gólt lőtt a City-nek a BL-ben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10539 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az általad linkelt cikk írja, hogy Isco 60, Eriksen 100 milliót ér. :D Én jobbnak tartom a dánt, de tény, hogy a játékosok jól járnának a váltással - bár mindkét csapat eléggé rossz passzban van, valószínűleg ebben az átmeneti szakaszban mindkettőjüknek nehéz dolga lenne, ahogy Hazard esetében is látjuk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#10540 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:Teljesen más a két játékos, még ha azonos posztokon is szerepelnek. Eriksen szerintem komplettebb, jobb a fizikuma és klasszis pontrúgás lövő.
Igen, Isco inkább a labdakihozatalokban erős, 1:1ben bárkit megcsinál, de persze jó ő is minden másban is. Összességében szerintem jó üzlet. Eriksen menni akar, hívja a madrid, Isco is lelép egy jó ajánlat esetén, nem alapember Madridban. Mindkét fél jól járna, ráadásul nagyjából szerintem azonos az áruk, nem lesz nehéz megegyezni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése