Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13161 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta:Csak en banom ezt a Golovin gyereket? Szerintem nekunk nem ra van szuksegunk.
Szerintem Jorginho érkezésével le is mondtunk Golovinról...Itt van Fabregas,és Barkley is akiknek nagyon fog feküdni a Sarri féle taktika.Egyszerűen nem lenne helye,és akkor még nem beszéltünk Loftusról..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaba 2018. július 26., csütörtök 12:36-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13162 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:Csak en banom ezt a Golovin gyereket? Szerintem nekunk nem ra van szuksegunk.
Én abban az esetben nem bánom csak, ha SMS jön helyette. Egyébként szánalmas, hogy tavaly nyár óta epekedünk utána és orosz tulajjal a hátunk mögött nem sikerült elintézni. :D

Green esetében meg értem, hogy kell a rutinja és HG, de mivel egy percet nem fog védeni, ennyi erővel maradhatott volna Blackman is tartaléknak, ugyanúgy HG és legalább saját nevelés, úgy is olyan sok van belőle a felnőtt keretben... Szinte az összes nagyobb csapatnál valamilyen fiatal, utánpótlásból felhozott srác áll készenlétben, csak nálunk van valakinek ilyen perverziója, hogy 35+os, kiégett ember kell a lelátóra.

Eduardo-t minek kellett újra leigazolni egy évre, hogy aztán kölcsönadjuk a Vitesse-nek? Fölösleges is megkérdeznem, hiszen erre nincs logikus magyarázat. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13163 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amúgy se kellett na, értsétek már meg! SMS-t fogjuk elhozni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6976
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13164 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Csak en banom ezt a Golovin gyereket? Szerintem nekunk nem ra van szuksegunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9394
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#13165 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Túl nagy falat volt. De Green szép fogás a vezetőség kvalitásaihoz képest, azt hittem nem jön össze...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13166 Hozzászólás Szerző: Pityee »

GOLOVIN AGREES TO JOIN MONACO

Chelsea target Aleksandr Golovin has agreed to join Monaco.

The CSKA Moscow midfielder is expected to sign a five-year contract in the South of France and his move to the Ligue 1 club could be completed in the next few days. (Sky)

Valószínű róla akkor lemaradtunk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13167 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
kiskacsa08 írta:
tiszi írta:HIVATALOS!
https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... mes-a-blue" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea Football Club has today completed the signing of goalkeeper Rob Green.
GREEN BECOMES A BLUE
Zseniális. A képpel együtt pedig tökéletes (ahogy Green kék felsőben tartja a zöld kapusmezt). :D
Csak nekem tűnik úgy, mintha oda lenne ps-elve a feje? :D Olyan irreálisan nagynak tűnik.
Ha hiszed ha nem, ugyanez jutott eszembe amikor megláttam először ezt a képet :lol: Na mindegy, lényeg h megvan Kürtös pótlása, most már jó lenne behúzni Crouchot és esetleg Lennont 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13168 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kiskacsa08 írta:
tiszi írta:HIVATALOS!
https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... mes-a-blue" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea Football Club has today completed the signing of goalkeeper Rob Green.
GREEN BECOMES A BLUE
Zseniális. A képpel együtt pedig tökéletes (ahogy Green kék felsőben tartja a zöld kapusmezt). :D
Csak nekem tűnik úgy, mintha oda lenne ps-elve a feje? :D Olyan irreálisan nagynak tűnik.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolási pletykák

#13169 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

tiszi írta:HIVATALOS!
https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... mes-a-blue" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea Football Club has today completed the signing of goalkeeper Rob Green.
GREEN BECOMES A BLUE
Zseniális. A képpel együtt pedig tökéletes (ahogy Green kék felsőben tartja a zöld kapusmezt). :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#13170 Hozzászólás Szerző: tiszi »

HIVATALOS!
https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... mes-a-blue" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea Football Club has today completed the signing of goalkeeper Rob Green.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13171 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:Én sem voltam oda érte soha nem jelentett neki semmit ez a klub, de attol azért tartok nem is kicsit,hogy ki jön helyette.
Mert Pickfordot nem hiszem, hogy 60m font alatt odaadná az Everton, Butland meg számomra nagy lutri.
Bárki is jön, Courtois szintjét nem lesz nehéz hozni, ugyanis nem tette magasra a lécet. Sosem vette igazán a hátára a csapatot, mint ahogy azt tette anno Cech. Igen volt neki pár hatalmas védése (ami minden kapusnak akad néhanapján), de egy szezonban max két-három meccsen volt kiemelkedő teljesítménye aztán ennyi, a többi meccsen nagy átlag volt, vagy átlag alatti.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13172 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Én sem voltam oda érte soha nem jelentett neki semmit ez a klub, de attol azért tartok nem is kicsit,hogy ki jön helyette.
Mert Pickfordot nem hiszem, hogy 60m font alatt odaadná az Everton, Butland meg számomra nagy lutri.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13173 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gallion írta:
emsanya írta:
kecske01 írta:Hogy áll Courtois es Hazard saga? Szerintem maradni fog már mindkettő.
Courtois tegnap kikövette instán a Chelsea FC-t és a klub is őt.
Ezt én is olvastam, de sokan írták hogy Courtois sosem követte a Chelseat, így elég nehéz kikövetni.
De a klub minden játékost követett és most már őt nem. Adios Kürtöskalács, sosem kedveltelek igazán, nem lesz nehéz megszokni hogy nem lesz itt :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13174 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:A tegnapi nap folyamán Sarri és a stábja Niceben találkozott Mr. Abra papával. Marina Granovakaia is jelen volt a találkozón. A hírek szerint megbeszélték az átigazolás politikát és elkezdődhetnek a végleges tárgyalások.

Potenciális érkezők:
Pjanic
Higuain
Rugani

Távozók:
Morata
Batshuayi
Nekem kicsit gyanus ez a lista.
Higuain és Rugani okés mert sokat pletykálták, de Pjanic, nagy csodálója vagyok de ha már egyszer kifizetnénk egy középpályásért 100m eurót,akkor Savic jobb befektetés lenne szerintem.
Batshuyi eladása pedig egy vicc lenne mert belőle még válhat jó csatár viszont a 32 éves Giroud-ba már nincs sok.
És ha jönne esetleg Pjanic vagy Savic akkor szerintem Fabregas is menne,nem hinném,hogy leülne a padra, de megkockáztatom,hogy középpályás nem fog érkezni ahogy csatár sem.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13175 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Hogy áll Courtois es Hazard saga? Szerintem maradni fog már mindkettő.
Courtois-szal kapcsolatban azt írja több lap is hogy addig nem igazol el amíg nincs meg a helyettese - reméljük nem Rob Green érkezése adja meg a zöld jelzést Madridba :) Pickford és Butland akiket pletykálnak. Szerintem Tibó menni fog, egy év múlva lejár a szerződése és nem úgy tűnik hogy hosszabbítani fog, szerintem a klub értékesíteni fogja, hülyék lennénk 40 millió eurótól elesni azért hogy a belga itt legyen még egy évig amikor BL sincs.

Hazard-dal kapcsolatban kicsit elhalkultak a pletykák, de meglepne ha a Real Madrid Ronaldo távozását ne akarná kompenzálni egy nav névvel. Mbappé és Neymar valószínűleg maradnak Párizsban, Salah hosszabbított pár hete, magától értetődik Hazard neve és hát évek óta kerülgetik egymást Perezékkel. Én azt mondanám hogy ő is menni fog, de ha tényleg 170 millió körül kapunk érte és ezt át tudjuk konvertálni Milinkovis-Savic-csá meg Bailey-vé akkor nem is biztos hogy rosszul járnánk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13176 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:Rugani kezdő a Juve-ba a Bayern elleni felkészülési meccsen amit az USA-ba játszanak.
Gondolom akkor ő sem érkezik,mondjuk azt nem bánom mert bőven van olyan CB-k mint az olasz.
Kik azok? Csak mert Cahill és Zouma kilőve, Luiz forrófejű és Rudival együtt a 3 védős rendszer fekszik nekik. Talán Chris az, aki a legközelebb áll a Sarri által elképzelt védőhöz. Simán elférne Rugani.
Gaba írta: Potenciális érkezők:
Pjanic
Higuain
Rugani

Távozók:
Morata
Batshuayi
Sarri még nem tudja mekkora fába vágja a fejszéjét azzal a 2 félkegyelművel a jobbszélen. :roll: :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kazomester 2018. július 26., csütörtök 7:53-kor.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13177 Hozzászólás Szerző: Gallion »

emsanya írta:
kecske01 írta:Hogy áll Courtois es Hazard saga? Szerintem maradni fog már mindkettő.
Courtois tegnap kikövette instán a Chelsea FC-t és a klub is őt.
Ezt én is olvastam, de sokan írták hogy Courtois sosem követte a Chelseat, így elég nehéz kikövetni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13178 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Hogy áll Courtois es Hazard saga? Szerintem maradni fog már mindkettő.
Courtois tegnap kikövette instán a Chelsea FC-t és a klub is őt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6976
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13179 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hogy áll Courtois es Hazard saga? Szerintem maradni fog már mindkettő.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13180 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Más: Rusnya módon nyúlta le a Barcelona Malcomot, a Bordeux meg asszisztált
http://hvg.hu/sport/20180725_bordeaux_r ... atigazolas

Több ilyen kitálalás kellene, mert ezek gyomorforgatóak.[/quote]

Pénz beszél :) Ameddig nincs egy aláírott fix szerződés,bármi megtörténhet.Gusztustalan az egész,de sajnos ilyen a biznisz.Mondjuk nem gusztustalanabb mint amikor Mikelt a MU-s bemutatása után hoztuk el :D Konkrétan Abra eltüntette Mikelt,bedugta egy szállodába ameddig aláírt nálunk is :D 3 autóval vitték el aláírni a szerződést,és út közben helyett kellett cserélnie :D Vagy amikor Williant az orvosiról raboltak el..Szóval sosem lehet tudni :)

Válasz küldése