Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolási pletykák

#14921 Hozzászólás Szerző: tutaj »

edeskeves írta:Ha Hazard hosszabbit ugyanez a helyzet allhat elo nem? Nyilvan jol meglesz dobva a fizuja. Jogosan mondhatna akkor a tobbi kulcsjatekos is, hogy ha Hazard ennyit kap, akkor ok is elvarjak a jelentos emelest. Tokmindegy szerintem, elobb utobb ugyis ez lesz..
Ott nagyban más ahelyzet, Hazard élő legendának számít, nem pedig egy 30 éves (egyébként kiemelkedő) játékos, aki az utolsó nagy pénzbe akar beleszaladni.

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14922 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

tutaj írta:
edeskeves írta:
tutaj írta:Sanchez 350 ezret kér hetente, hatással lenne Hazard szerződésére is, plusz arra is, hogy ha venni akarunk valakit egyből többet kérne ő is, nem beszélve az itt lévő játékosokról. Mahrez jobb lenne, el is aksr jönni, tele van motivációval, fiatalabb is és szerintem illik a Chelsea-be.
Sanchez (ugynoke) abbol a szempontbol nyugodtan kerhet ekkora fizut, hogy alaphangon legalabb a duplajat eri, mint amennyiert viheto. Ha ezt nezzuk mennyire jonne ki egy ilyen kaliberu jatekos 4-5 evre, nem annyira veszes. Gyanitom, ha mondjuk 70-80millioert adna el csak az Arsenal max a PSG fizetne neki ennyit, oda meg nem kell. A city viszont meglepoen okos, hogy nem adna erte tul sokat, ekkora fizu mellett, azt gondoltam leteszik erte kerul amibe kerul.
Nem arról van szó, hogy jogosan kérnek-e annyit, hanem, hogy felborulna egyfajta egyensúly a csapaton belül. Egy munál mindegy, hogy ott megadják-e neki ezt a pénzt, mert az nem csapat, ez a bohóc Pogba cs tud lenni, de nálunk tönkretenne mindent és mindenki betegesen sok pénzt kérne.
Ha Hazard hosszabbit ugyanez a helyzet allhat elo nem? Nyilvan jol meglesz dobva a fizuja. Jogosan mondhatna akkor a tobbi kulcsjatekos is, hogy ha Hazard ennyit kap, akkor ok is elvarjak a jelentos emelest. Tokmindegy szerintem, elobb utobb ugyis ez lesz..

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolási pletykák

#14923 Hozzászólás Szerző: tutaj »

edeskeves írta:
tutaj írta:Sanchez 350 ezret kér hetente, hatással lenne Hazard szerződésére is, plusz arra is, hogy ha venni akarunk valakit egyből többet kérne ő is, nem beszélve az itt lévő játékosokról. Mahrez jobb lenne, el is aksr jönni, tele van motivációval, fiatalabb is és szerintem illik a Chelsea-be.
Sanchez (ugynoke) abbol a szempontbol nyugodtan kerhet ekkora fizut, hogy alaphangon legalabb a duplajat eri, mint amennyiert viheto. Ha ezt nezzuk mennyire jonne ki egy ilyen kaliberu jatekos 4-5 evre, nem annyira veszes. Gyanitom, ha mondjuk 70-80millioert adna el csak az Arsenal max a PSG fizetne neki ennyit, oda meg nem kell. A city viszont meglepoen okos, hogy nem adna erte tul sokat, ekkora fizu mellett, azt gondoltam leteszik erte kerul amibe kerul.
Nem arról van szó, hogy jogosan kérnek-e annyit, hanem, hogy felborulna egyfajta egyensúly a csapaton belül. Egy munál mindegy, hogy ott megadják-e neki ezt a pénzt, mert az nem csapat, ez a bohóc Pogba cs tud lenni, de nálunk tönkretenne mindent és mindenki betegesen sok pénzt kérne.

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14924 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

tutaj írta:Sanchez 350 ezret kér hetente, hatással lenne Hazard szerződésére is, plusz arra is, hogy ha venni akarunk valakit egyből többet kérne ő is, nem beszélve az itt lévő játékosokról. Mahrez jobb lenne, el is aksr jönni, tele van motivációval, fiatalabb is és szerintem illik a Chelsea-be.
Sanchez (ugynoke) abbol a szempontbol nyugodtan kerhet ekkora fizut, hogy alaphangon legalabb a duplajat eri, mint amennyiert viheto. Ha ezt nezzuk mennyire jonne ki egy ilyen kaliberu jatekos 4-5 evre, nem annyira veszes. Gyanitom, ha mondjuk 70-80millioert adna el csak az Arsenal max a PSG fizetne neki ennyit, oda meg nem kell. A city viszont meglepoen okos, hogy nem adna erte tul sokat, ekkora fizu mellett, azt gondoltam leteszik erte kerul amibe kerul.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14925 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bubi írta:https://youtu.be/HfEKCWNXF-E Mahrez v chelsea

Nagy erősítés lenne nem kétség. Kevés olyan jatékos van aki ilyen finoman kezeli a labdát, ráadásul a távoli löketei, pontrúgásai aranyat érnek.
Mahrez ha ideigazolna az nagyon jó lenne, remek játékos és pont ő a hiányzó láncszem a támadósorból.
de sajnos semmi hír nincs arról, hogy eligazolna, mikor Coutinho ment a Barca-ba akkor a Pool-al hozták össze, de velünk abszolút nem!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14926 Hozzászólás Szerző: Bubi »

https://youtu.be/HfEKCWNXF-E" onclick="window.open(this.href);return false; Mahrez v chelsea

Nagy erősítés lenne nem kétség. Kevés olyan jatékos van aki ilyen finoman kezeli a labdát, ráadásul a távoli löketei, pontrúgásai aranyat érnek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolási pletykák

#14927 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Ő az utolsó 30 percben is...
Viccet félretéve én nem szoktam szidni senkit, de annyira adja magát ez az igazolás, hogy hihetetlen. Belegondolni is durva egy ilyen támadósorba, hogy Hazard, Willian, Mahrez, Fabregas, Barkley.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14928 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
tutaj írta:Sanchez 350 ezret kér hetente, hatással lenne Hazard szerződésére is, plusz arra is, hogy ha venni akarunk valakit egyből többet kérne ő is, nem beszélve az itt lévő játékosokról. Mahrez jobb lenne, el is aksr jönni, tele van motivációval, fiatalabb is és szerintem illik a Chelsea-be.
És pályára léphetne a Bl-ben.

Fura, mert az ellenük vívott meccs alatt már beírta mindenki, hogy a szünetbe vegyük meg, nekem nagyon gyengének tűnt, az adott bajnokin ... De Williant odaadnám érte, az fix. Amúgy lesz bárki, aki megveszi a tudása miatt? Szerintem csak Kína viszi el a neve miatt.
Mármint most ellenünk? Az utolsó 30 percet leszámitva amikor beállt a Leszter végig bohócot csinált a védelmünkből.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14929 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tutaj írta:Sanchez 350 ezret kér hetente, hatással lenne Hazard szerződésére is, plusz arra is, hogy ha venni akarunk valakit egyből többet kérne ő is, nem beszélve az itt lévő játékosokról. Mahrez jobb lenne, el is aksr jönni, tele van motivációval, fiatalabb is és szerintem illik a Chelsea-be.
És pályára léphetne a Bl-ben.

Fura, mert az ellenük vívott meccs alatt már beírta mindenki, hogy a szünetbe vegyük meg, nekem nagyon gyengének tűnt, az adott bajnokin ... De Williant odaadnám érte, az fix. Amúgy lesz bárki, aki megveszi a tudása miatt? Szerintem csak Kína viszi el a neve miatt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#14930 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hozzuk már el Mahrez-t könyörgöm, hétvégén is oktatta a hazard pedro willian morata 4est. Carollról nem szeretnék beszelni, vegyünk vissza maloudat meg kalout aztan csapassuk, végülis bl győztes mindegyik, mi baj lehet. Ráadásul 35misi? Rajtunk röhögne a világ. Sanchez meg simán bele menne a 250.000be is, megkapná hazard is és egy szinten lennének, win-win. nem bazmeg nekünk ANDY CAROLL kell!!! :lol: Számolgassátok csak a pénzt azaz...

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Átigazolási pletykák

#14931 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Sanchez 350 ezret kér hetente, hatással lenne Hazard szerződésére is, plusz arra is, hogy ha venni akarunk valakit egyből többet kérne ő is, nem beszélve az itt lévő játékosokról. Mahrez jobb lenne, el is aksr jönni, tele van motivációval, fiatalabb is és szerintem illik a Chelsea-be.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14932 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Chelsea have made contact about Andy Carroll but SSN are told West Ham are bemused about the approach to take the striker loan. West Ham sources value Carroll at more than £35m.
Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolási pletykák

#14933 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Így már értem miért nincs versenyben Alexisért a klub. Az a £35m Carrollra kell. Logikus.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14934 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea have made contact about Andy Carroll but SSN are told West Ham are bemused about the approach to take the striker loan. West Ham sources value Carroll at more than £35m.

Több mint 35 millio font az ára amit a WHU kérne Carroll-ért, de már a kölcsön vétel is felvetődött. Lehet az pénzügyileg is jobb megoldás lenne, egy próba kölcsön, aztán lehet bejön.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14935 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Légyszi ne idézzétek már, így nem működik a tiltás :(

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14936 Hozzászólás Szerző: Megyó »

emsanya írta: Barkley, Carroll, Drinkwater, Cahill négyes angol fogat azért odabaszna, kis angolosodás.
Kép

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14937 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
almos írta:
emsanya írta: Carroll viszont angol, csak kevésbbé mozgékony, viszont felíveléseknél lehetne használni, akár csereként a meccs végén. Ha kezdőbe jön, akkor át kell szervezni az egész játékot.
Azért ne már. :mrgreen:
Hát ha sérülések miatt ugy alakul, hogy kezdeni fog hosszutávon.

Barkley, Carroll, Drinkwater, Cahill négyes angol fogat azért odabaszna, kis angolosodás.
Az tuti, hogy odab.szna, leginkabb mondjuk egy Evertonban :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14938 Hozzászólás Szerző: emsanya »

almos írta:
emsanya írta: Carroll viszont angol, csak kevésbbé mozgékony, viszont felíveléseknél lehetne használni, akár csereként a meccs végén. Ha kezdőbe jön, akkor át kell szervezni az egész játékot.
Azért ne már. :mrgreen:
Hát ha sérülések miatt ugy alakul, hogy kezdeni fog hosszutávon.

Barkley, Carroll, Drinkwater, Cahill négyes angol fogat azért odabaszna, kis angolosodás.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#14939 Hozzászólás Szerző: almos »

emsanya írta: Carroll viszont angol, csak kevésbbé mozgékony, viszont felíveléseknél lehetne használni, akár csereként a meccs végén. Ha kezdőbe jön, akkor át kell szervezni az egész játékot.
Azért ne már. :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14940 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Benteke és Carroll, mindkettő mellett van érv, nehéz döntés. Benteke belga, Hazard-al és Batsu-val jol megértenék egymást, csak idén nagyon golképtelen a pali. Az uj impulzusok lehet segítenének.

Carroll viszont angol, csak kevésbbé mozgékony, viszont felíveléseknél lehetne használni, akár csereként a meccs végén. Ha kezdőbe jön, akkor át kell szervezni az egész játékot.

Válasz küldése