Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#281 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha igaz az amit Neville mond, akkor ez egy ördögi kör. Conte nem tud megfelelni az elvárásoknak mert nincsenek hozzá játékosai, így nem tudja, hogy el akarja-e kötelezni magát velünk hosszabb távon, nem biztos, hogy így jót tenne a karrierjének. A mi szemszögünkből pedig amit le is írtatok, hogy nem igazolunk egy olyan edző elképzelései szerint aki csak állomásozik nálunk
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#282 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Érdekes lenne Sarri, vannak vannak nagyon jó húzásai de baromságok is.

Amit baromi jól csinál az az új játékosok beépítése. Baromira ért ahhoz hogy szép lassan, fokozatosan tegyen egy új jàtékost kulcsemberré. Rog, Diawara, Zielinski, Koulibaly.. Persze ez nem mindig jött neki össze, Pavoletti, Gabbiadini vagy Ounas nem tudott rendesen beilleszkedni.

Ahogy írta valaki ragaszkodik a játékosokhoz, azt mondjuk nem bánnám ha hozna magával 1-2 embert, csak ne ilyen Valdefiori-fèlèket :)

A legnagyobb aggályom a rotáláshoz való viszonya, durva amit Nápolyban csinál.

De persze a legjobb az lenne ha Conte befejezné a hisztit és folytatná a munkát.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6973
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#283 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Évek kellenének, hogy Eddie Howe megérjen egy ilyen nagy klub irányításához. Szerintem úgy végezné, mint Boas. Talán Lampardék javítanának az összképen.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Antonio Conte

#284 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Az angol média ismét elővette azt a nyilatkozatot, amiben Conte elmondta, hogy távozása előtt szeretné kitölteni jelenlegi szerződését a Chelsea csapatánál.

Gary Neville szerint a Chelsea jelenleg visszafelé építkezik és tudva ezt a hírt, hogy Conte nem tervez itt hosszabb távon, a Chelsea vezetősége nem fog hatalmas összegeket kidobni a menedzser kérésre mondván, hogy minek építsenek csapatot egy olyan szakembernek, aki úgy is itt fogja hagyni őket.

A korábbi MU védő azt is hozzátette, hogy a Chelsea fejlődése érdekében egy biztos pontra lenne szükség a csapat kispadján, mert bár Conte hiába lett tavaly bajnok, ha tényleg szerződése lejártával elhagyja Londont, akkor az addigi építkezése (még ha nem is lép előre a csapat), teljesen felesleges volt.

Nagyon érdekes téma, hogy egy klub vezetősége mennyire elégíti ki egy olyan menedzser vágyait, aki nem egyszer elmondta, hogy vissza fog térni Olaszországba.

Az olasz szakember esetleges távozása esetén, a ligán belüli menedzsereket vizsgálva nagyon sokan tartják úgy, hogy a fiatal angol, Eddie Howe lehetne a megfelelő ember Conte pótlására úgy, hogy közben Lampardot és Terry-t is a szakmai stábba hozhatná magával. Fiatal, ambíciókkal teli stáb, akiknek tényleg többet jelent a Chelsea, mint egy újabb csapat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#285 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Remélem nem folytatódik a keringő. Nem az edzőt kell itt lecserélni, pedig persze az lenne a legegyszerübb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#286 Hozzászólás Szerző: Szabi »

adrian1989 írta:
kazomester írta:
emsanya írta:Sarri jobb választás lenne, hasonló rendszerben játszik és mi Conte rendszeréhez igazoltunk embereket, többet is olaszból.
Ráadásul ő a szemnek is szép támadófocit játszik.
azért most nem a mi keretünket leszólva, de valahogy a Nápoly kezdőjét jobbnak látom mint a miénket, velük könnyebb látványos focit játszatni mint a miénkkel ha Fabregas hozná amit tud az sokat segíthetne,de Hazard és Willian 2-en kevesek ehhez.
Hát ezzel azért vitatkoznék. Ha arról beszélünk, hogy összeszokottabbak, az nyilvánvaló, mert Sarri ha megtehetné, képes lenne 38 fordulón át ugyanazt a kezdőt felküldeni. Minőségre viszont azért van különbség, mégpedig a javunkra. Kapuban Reina és Courtois eleve nem egy szint, előbbi már erősen kifele megy ráadásul, és ha már a belgánk megkapja, hogy nem konstans a teljesítménye, Reina-ra ez szintúgy igaz. A nápolyiak két szélső védőjét én nagyra tartom, mind Hysaj, mind Ghoulam egy jobb csapatba is simán beférnének, bár nem azonos a játékrendszere a két klubnak, de ők nálunk is megütnék a szintet. Koulibaly-t nem kell bemutatni, szerintem korrekt védő, de egy petákot nem adnék érte a jelenlegi felhozatalunk mellett, hogy minket erősítsen. Albiol semmi extra, a neve, a tekintélye, tapasztalata meg a múltja miatt lehet alapember, nagyjából hasonló eset, mint Cahill. Középpályán Allan meg Jorginho leegyszerűsítve egy butított kiadású Kanté és Fabregas, Hamsík meg egy karizmatikus legenda, akit nem vetnék össze senkivel a keretünkből, mert nincs ilyen típusú játékosunk azon a poszton. Callejón egy munkás szélső, nem azért selejtezte le a Real anno Albiollal egyetemben, merthogy akkora klasszisok lennének, nálunk max. wingback-ben rúghatna labdába, bár szerintem az feküdne is neki. Insigne és Mertens meg két nagyjából hasonló kvalitású játékos, hasonló erényekkel, elképesztő rúgótechnikával. Hazard alap, de Willian-t bármikor elcserélném valamelyikükre (ja igen, Mertens az én szememben mindig szélső marad, ezért írtam párba őket). Sarri kényszerből betette a belgát középre, nagyon jó húzásnak bizonyult, idestova másfél éve már így játszanak hétről hétre, el kell ismerni, hogy nagyon szépen, kellően begyakorolt elemekkel. Tehát jobbnak biztos nem jobb minőségre, maximum kreatívabb, ebből kifolyólag offenzívabb.

Hogy ne legyen off, Conte távozása esetén én is megnézném itt Sarri-t, pláne akkor, ha a merítési lehetőség lekorlátozódik a bohóc Enrique-re meg az antifocit toló Simeone-ra, na belőlük nem kérnék, ha nem muszáj. Bár nem a szakmai részéhez tartozik, de az kicsit zavar Sarri-val kapcsolatban, hogy igénytelen ember benyomását kelti az öltözködésével (persze ez lehet csak az én hülyeségem), viszont az eredményei önmagukért beszélnek. Már az Empoli-val is túlteljesített, nagyjából ott kezdett el szűkebb körökben hírnevet szerezni magának, majd nem egy játékosát továbbvitte a Napolihoz is (Hysaj, Zielinski), ahol a felsoroltak meghatározó emberek lettek elég hamar. Vannak még többen is, de ők alap esetben cserék. Szép focit játszat, hisz abban a rendszerben amit kidolgozott, Conte-hoz hasonlóan maximalista. Három kisebb aggályom van csupán vele kapcsolatban. Egyrészt a legmagasabb szinten és klasszikus top klubnál azért még nincs annyi rutinja, másrészt örömteli a látványos játék, de azért azt is hozzá kell tenni, hogy a SerieA-ban azért vannak olyan rém gyenge csapatok, akik ellen szembeötlő a különbség és kis túlzással a Napoli Primavera is gond nélkül nyerne, itt ez nem lenne így a PL-ben egy WBA ellen, akik darálnak bokát-térdet. Meg kell találni az összhangot a szép és sikeres futball között, ez itt valszeg nehezebb lenne, pláne ha nincs olyan kereted, mint a City-nek. Harmadrészt nagyon nem a rotáció fogalmának embere, ez meg is látszott az idei BL-szereplésükön. Bár ott mivel nincs Ligakupa, az Olasz Kupa is kissé röhejes a nagyokkal való kivételezés és kései bekapcsolódás miatt, pont leszarja mindenki az elődöntőkig, nincs is igazán lehetőség erre, illetve lehetne, a gyengébb csapatok ellen a bajnokságban, csak hát azt meg mégsem kockáztathatja meg, mikor a Juventus a nyakában liheg.

Meglátjuk mit hoz a nyár, én mindenesetre támogatnám Sarri kivásárlását, ha edzőcserére kerül a sor. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#287 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
emsanya írta:Sarri jobb választás lenne, hasonló rendszerben játszik és mi Conte rendszeréhez igazoltunk embereket, többet is olaszból.
Ráadásul ő a szemnek is szép támadófocit játszik.
azért most nem a mi keretünket leszólva, de valahogy a Nápoly kezdőjét jobbnak látom mint a miénket, velük könnyebb látványos focit játszatni mint a miénkkel ha Fabregas hozná amit tud az sokat segíthetne,de Hazard és Willian 2-en kevesek ehhez.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#288 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Sarri jobb választás lenne, hasonló rendszerben játszik és mi Conte rendszeréhez igazoltunk embereket, többet is olaszból.
Ráadásul ő a szemnek is szép támadófocit játszik.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#289 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sarri jobb választás lenne, hasonló rendszerben játszik és mi Conte rendszeréhez igazoltunk embereket, többet is olaszból.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#290 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#Chelsea are willing to pay Maurizio Sarri’s release clause in the hope to replace Antonio Conte with the Napoli boss. [Gazzetta dello Sport]
Luis Enrique is another candidate, but #Chelsea would consider paying Maurizio Sarri’s €8million release clause. [Gazzetta dello Sport]

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#291 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Conte says his desire is to respect the 18 months left on his Chelsea contract and continue his work here, despite speculation over the Italy national team job.

Valóban ezt a "respect my contract" kifejezést hajtogatta most a sajtótájékoztatón, azért egy boldog, tiszta jövőképpel rendelkező edző szerintem más kontextusban válaszol a jövőjét firtató kérdésekre, nem egy ilyen száraz dumával.

Giroud kapcsán viszont megjegyezte, hogy ilyen típusú játékost szeretett volna, amit a board teljesített is neki.
Mi sem egyértelműbb ennél, teljesen kiégett a board-dal való viaskodástól.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#292 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
Szabi írta:Conte says his desire is to respect the 18 months left on his Chelsea contract and continue his work here, despite speculation over the Italy national team job.

Valóban ezt a "respect my contract" kifejezést hajtogatta most a sajtótájékoztatón, azért egy boldog, tiszta jövőképpel rendelkező edző szerintem más kontextusban válaszol a jövőjét firtató kérdésekre, nem egy ilyen száraz dumával.

Giroud kapcsán viszont megjegyezte, hogy ilyen típusú játékost szeretett volna, amit a board teljesített is neki.
Ha vegre elkezdi megkapni azokat a jatekosokat akiket szeretne es nem akar tavozni onszantabol, akkor semmikepp nem rugnam ki meg legalabb egy evig, alakuljon barhogy is ez a szezon. Mondjuk minimum BL helyezes az alap, tobb mar nincs benne.
Nyaron 2-3 altala kert igazolas es jovore meglatjuk mire lesz kepes ugy, hogy tobb fronton is helyt kell allni, viszont immaron az o altala kert emberekkel, csapattal.
Ha nyaron sem lesz komolyabb erosites, akkor szerintem magatol se fog hosszabbitani es nem tudom ki fog igy idejonni, milyen komolyabb edzo. Vagy ramegyunk ott is a kozepszerekre.
Szerintem legkésőbb most nyáron lelép, de lehet, hogy hamarabb, sajnos már túl sok jel utal erre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Antonio Conte

#293 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:Conte says his desire is to respect the 18 months left on his Chelsea contract and continue his work here, despite speculation over the Italy national team job.

Valóban ezt a "respect my contract" kifejezést hajtogatta most a sajtótájékoztatón, azért egy boldog, tiszta jövőképpel rendelkező edző szerintem más kontextusban válaszol a jövőjét firtató kérdésekre, nem egy ilyen száraz dumával.

Giroud kapcsán viszont megjegyezte, hogy ilyen típusú játékost szeretett volna, amit a board teljesített is neki.
Ha vegre elkezdi megkapni azokat a jatekosokat akiket szeretne es nem akar tavozni onszantabol, akkor semmikepp nem rugnam ki meg legalabb egy evig, alakuljon barhogy is ez a szezon. Mondjuk minimum BL helyezes az alap, tobb mar nincs benne.
Nyaron 2-3 altala kert igazolas es jovore meglatjuk mire lesz kepes ugy, hogy tobb fronton is helyt kell allni, viszont immaron az o altala kert emberekkel, csapattal.
Ha nyaron sem lesz komolyabb erosites, akkor szerintem magatol se fog hosszabbitani es nem tudom ki fog igy idejonni, milyen komolyabb edzo. Vagy ramegyunk ott is a kozepszerekre.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#294 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Conte says his desire is to respect the 18 months left on his Chelsea contract and continue his work here, despite speculation over the Italy national team job.

Valóban ezt a "respect my contract" kifejezést hajtogatta most a sajtótájékoztatón, azért egy boldog, tiszta jövőképpel rendelkező edző szerintem más kontextusban válaszol a jövőjét firtató kérdésekre, nem egy ilyen száraz dumával.

Giroud kapcsán viszont megjegyezte, hogy ilyen típusú játékost szeretett volna, amit a board teljesített is neki.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#295 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://www.skysports.com/football/news/ ... federation" onclick="window.open(this.href);return false;


Conte a legesélyesebb h visszatérjen az olasz válogatotthoz szövetségi kapitánynak.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#296 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#297 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gereb írta:
Bubi írta:
Idén a city elképesztő, de nem 100%os! Egy olyan csupa elit focistából álló csapat mint a city ha folyton képes lenne 100%ot nyújtani (elméletben) akkor minden meccsét 4-5 góllal nyerne, de erre senki se képes. Érted mire célzok? Ezért gondolom (ezen a síkon haladván) a 89-90 %os állandó teljesítményt egy kiugró, mindent elsöprő formának, amivel már mindent vihet az adott topcsapat.
Értem. Megzavart, hogy írtad a középcsapatokról, hogy 150% kell a sikerhez. Ha a sikert egy serleg megszerzésére értetted akkor értem, hogy mire gondolsz. Ha a sikert arra érted, hogy teljesítik az elvárásokat/célkitűzéseket, akkor nem értek egyet veled. :)
Konkrétan a Leichesterre gondoltam. Volt ugyan egy remek Mahrez és egy földönkívüli Kantéjuk, de a keret maradékának képességeiken felül kellett teljesíteniük egy egész szezonon át ahhoz, hogy bajnokok legyenek. De ha csak 4.ek lettek volna, akkor is ugyan így gondolnám.

De magunkkal is példálózhatnék, mert a tavalyi bajnok csapatunk mélységileg és minőségileg se számított (szvsz) aspiránsnak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Antonio Conte

#298 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Bubi írta:
Gereb írta:
Bubi írta:
Te játékosokról beszélsz, én egy top klub egész keretének az átlagáról - ha ezt így be lehetne skatulyázni.
Csak példaként emeltem ki a játékosokat ahogy olvashattad is. Egy bajnokságot, egy BL-t, egy kupát nem egy-egy játékos nyer meg. Főleg a kupákban, ahol kevés az esély a korrigálásra, egy-egy kiélezett összecsapásnál nem lehet gyenge láncszem a csapatban, ha van akkor az vereséggel végződik. Két évben egymás után BL-t nyerni nem lehet 80-90%-os teljesítményekkel. Természetesen lehetnek, és vannak is egy szezon alatt megingások, de ezek mindig rövid távúak egy bajnok csapatnál. Szvsz pont ez választja el a bajnok csapatot a másodiktól, harmadiktól.
Idén a city elképesztő, de nem 100%os! Egy olyan csupa elit focistából álló csapat mint a city ha folyton képes lenne 100%ot nyújtani (elméletben) akkor minden meccsét 4-5 góllal nyerne, de erre senki se képes. Érted mire célzok? Ezért gondolom (ezen a síkon haladván) a 89-90 %os állandó teljesítményt egy kiugró, mindent elsöprő formának, amivel már mindent vihet az adott topcsapat.
Értem. Megzavart, hogy írtad a középcsapatokról, hogy 150% kell a sikerhez. Ha a sikert egy serleg megszerzésére értetted akkor értem, hogy mire gondolsz. Ha a sikert arra érted, hogy teljesítik az elvárásokat/célkitűzéseket, akkor nem értek egyet veled. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9391
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#299 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gereb írta:
Bubi írta:
Te játékosokról beszélsz, én egy top klub egész keretének az átlagáról - ha ezt így be lehetne skatulyázni.
Csak példaként emeltem ki a játékosokat ahogy olvashattad is. Egy bajnokságot, egy BL-t, egy kupát nem egy-egy játékos nyer meg. Főleg a kupákban, ahol kevés az esély a korrigálásra, egy-egy kiélezett összecsapásnál nem lehet gyenge láncszem a csapatban, ha van akkor az vereséggel végződik. Két évben egymás után BL-t nyerni nem lehet 80-90%-os teljesítményekkel. Természetesen lehetnek, és vannak is egy szezon alatt megingások, de ezek mindig rövid távúak egy bajnok csapatnál. Szvsz pont ez választja el a bajnok csapatot a másodiktól, harmadiktól.
Idén a city elképesztő, de nem 100%os! Egy olyan csupa elit focistából álló csapat mint a city ha folyton képes lenne 100%ot nyújtani (elméletben) akkor minden meccsét 4-5 góllal nyerne, de erre senki se képes. Érted mire célzok? Ezért gondolom (ezen a síkon haladván) a 89-90 %os állandó teljesítményt egy kiugró, mindent elsöprő formának, amivel már mindent vihet az adott topcsapat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Antonio Conte

#300 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Bubi írta:
Gereb írta:
Bubi írta:Hagyjuk már ezt a "megnézném hogy mit tud egy középcsapatban" dolgot. Egész más módszereket kell alkalmazni egy középcsapat irányításához, másképp kell motiválni az olyan játékosokat akiknek 150%ot kell nyújtani a sikerért mint azokat akikből a folyamatos 80-90%ot ha kicsikarod szinte biztos, hogy mindent megnyersz. Más típusú szakember az aki kiránt a gödörből egy együttest és más az aki mindent megnyer vele. Általában az előbbi alapozza meg az utóbbi munkáját.

Ilyen alapon Ranieri a legnagyobb géniusz...

Csak ismételni tudom magam azoknak, akik szerint ha egyszer nyersz BLt az mák, ha 2x nyersz akkor az csak a full keretednek köszönhető: A citynek sok éve már full a kerete, még sem nyert BLt. A PSG évek óta szórja a pénzt, még sincs BL trófeája. A Real sok évig csak kereste önmagát miután Raul és kortársainak korszaka lecsengett, pedig volt ott Mourinho, Anchellotti meg a franc tudja még ki.
Azért azt tisztázzuk, hogy egy BL címhez nem 80-90%-os teljesítményeken vezet az út, nemhogy mindent megnyerni. :)
Csak néhány példa, tavaly Casemiro élete formáját játszotta, Asensio kis tulzással mindenkinek vert egy hatalmas bombát, nem is beszélve Ronaldo tavaszáról. Nem beszélve arról hogy a 12 meccsen 3 gólt kapó Juventusnak a döntőben 4-et rugtak.
Te játékosokról beszélsz, én egy top klub egész keretének az átlagáról - ha ezt így be lehetne skatulyázni.
Csak példaként emeltem ki a játékosokat ahogy olvashattad is. Egy bajnokságot, egy BL-t, egy kupát nem egy-egy játékos nyer meg. Főleg a kupákban, ahol kevés az esély a korrigálásra, egy-egy kiélezett összecsapásnál nem lehet gyenge láncszem a csapatban, ha van akkor az vereséggel végződik. Két évben egymás után BL-t nyerni nem lehet 80-90%-os teljesítményekkel. Természetesen lehetnek, és vannak is egy szezon alatt megingások, de ezek mindig rövid távúak egy bajnok csapatnál. Szvsz pont ez választja el a bajnok csapatot a másodiktól, harmadiktól.

Lezárt