José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: José Mourinho

#1861 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Ti most komolyan azt hittétek, hogy Mou-val minden meccsünket egytől-egyig be fogjuk húzni? :D Még csak pár hónapja van itt és az eredmények ha nem is kiemelkedők, de bőven a jó kategóriában vannak, és a védelmet is nagyon jól összerakta. Ahogy meg kezeli a sajtót, és a játékosokat az pedig zseniális. Maximálisan kezében tartja az irányítást, nem hagyja hogy kikészítsék az újságírók, és a játékosok is imádják (khmm AVB).

A Newcastle-t pedig nem értem hogy miért húzza le ennyire mindenki, mikor két éve előttünk végeztek, és a keretük lényegében ugyanaz maradt. Amely egyébként a 8. legértékesebb keret a ligában.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára cfclegend2 2013. november 3., vasárnap 21:20-kor.
Why always me?

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1862 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

gyerekek, nevetségesek vagytok... lesül a bőr a kepémről, komolyan... ilyen 12 éves hisztis p.csàs hozzààllàsotok egyszerűen szörnyű... tegnapig még a kis löncsötöket vertétek milyen jók vagyunk szárnyalunk, Mou az isten, stb stb... aztàn jön egy kis félre siklás, s màr mindenki szar, Mourinho nem a régi, Lamps egy fos, Terry màr rég nem chelsea szint, s a többi ultra nagy hülyeségetek -.- könyörgöm, ink menjetek realnak v barcanak szurkolni, a salalallla ligàban nem képesek kis-közép csapatok meglepetésre, ott nem kell siránkoznotok, h egy Newcastle szintü csapat akik otthon jàtsszanak, megverik a "szeretett" csapatotokat... -.-

én inkàbb àldom az eget, h ujra Mourinho ül a padon, vagy h Lamps még mindig itt játszik (még ha igaz is h ràférne egy-két meccs pihenő)... biztos vagyok benne, h ütő képes, szenzációs csapatot rak össze megint.

akinek nem inge... ;)

rmd88
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. november 3., vasárnap 20:08
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: José Mourinho

#1863 Hozzászólás Szerző: rmd88 »

Torres 9 írta:Lehet itt mosni a kezeket, de ha nem lesz bajnok a Chelsea az JM hibája. Ilyen kerettel 10-15 ponttal kéne bajnokságot nyerni. 10 meccs 2 vereség 2 döntetlen? Hagyjad már, JM nem a régi ideje lenne belátni. Ha AVB,CA,BENI lenne az edző mindenki elküldené a szarba.
Tegnap is 0 volt a motiváció, leszarták. Hát egy edzőnek feladata h motivált legyen a csapat. Szünetbe is mit mondott JM? Mert olyan világtalanul jöttek ki a 2. félidőre is mint az elsőre. Szégyen az egész
Teljes mértékben egyetértek veled. Amikor megtudtam hogy Mourinho visszatér a Stamford Bridge-re, akkor mindenhol azt híreszteltem, és mondtam hogy: "Majd most minden szép lesz Londonban,
Mourinhoval szárnyalni fogunk, megnyerünk simán mindent vele, motiválni fogja a csapatot, Torres is majd Mourinhonál PL gólkirály lesz, s bebizonyítja a keze alatt hogy
megérte az 50-milliót, azt majd José bemutat egy fityeszt a Madridistáknak majd BL, Angol bajnoki, és FA kupa trófeával a kezében. "
Aztán jött sorjában a nagy pofára esés. Basel elleni hazai égés a BL-ben, Everton, Newcastle elleni vereség a Goodison Parkban és a St.James-ben, egy harmat gyenge Sp*rs, és Manchester United
elleni döntetlen, és ugyan az a pocsék, bunkerfoci kontrázás, ami évek óta már jellemzővé válik a csapatra, s ami végett utálnak minket mindenhol, szerte a világban.
Azóta mióta ezekkel a kudarcokkal szembesülök én mint Chelsea szurkoló, azóta munkahelyemen, ahol szintén utálják a Chelsea-t, mindenki jót röhög rajtam, és egyfolytában mikor bemegyek dolgozni, Mourinhoval
szapulnak engemet, hogy mert az elején hogy megmondtam hogy Joséval mindent nyerni fogunk, s minden jó lesz. Hát tévedtem. De! Hogy ha valami csoda által nem nyerjük meg se a bajnokságot,
se a BL-t, akkor ezt nem fogom megbocsátani Josénak! De nem csak én, ha nem azok se, akik mind-mind hittek benne mikor visszajött, és mást kaptak ettől az edzőtől.

Amúgy érdekesség, s mint Mourinho is, én is meglepődtem azon a statisztikán hogy a Newcastle ellen még nem nyert bajnokin legalább is idegenben.
Ez eddig mind oké! Csak úgy válaszképpen visszaválaszoltam volna a sajtónak, hogy nézzék meg hogy 2004 és 2007 között, Shearer, Kluivert, Butt, Kieron Dyer, Jermaine Jenas, James Milner, Babayaro, Boumsong-ok játszottak a Newcastleben, míg most egy Papis Cissé, Remy, Cabaye, Ben Arfa-k. Akiket egy sereghajtó Sunderland verte őket előttünk. ;)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: José Mourinho

#1864 Hozzászólás Szerző: béla »

Amazing24 írta:
Érdekes, hogy Mourinho kvázi nekiment a csapatnak. Angol fórumokon olvastam, hogy állítólag tegnap a meccs után kikelve magaból ordibált a játékosokkal és ma csak erőnléti edzés volt, labdás edzés nem is tartott ez is egyfajta büntetés. Kíváncsian várom a szerdai meccset, Lampard és Luiz sem lesz kezdőbe ebben majdnem biztos vagyok. Végre valaki megneveli ezt a nagyképű, zsoldos bandát. :D

"Tizenegy hibát követtem el a kezdőcsapat kiválasztását illetően, tizenegy másik embert kellett volna választanom. Tizenegy pozíciónál hibáztam." - mekkora oltás. :D
Ebben mért vagy olyan biztos?

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: José Mourinho

#1865 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Érdekes, hogy Mourinho kvázi nekiment a csapatnak. Angol fórumokon olvastam, hogy állítólag tegnap a meccs után kikelve magaból ordibált a játékosokkal és ma csak erőnléti edzés volt, labdás edzés nem is tartott ez is egyfajta büntetés. Kíváncsian várom a szerdai meccset, Lampard és Luiz sem lesz kezdőbe ebben majdnem biztos vagyok. Végre valaki megneveli ezt a nagyképű, zsoldos bandát. :D

"Tizenegy hibát követtem el a kezdőcsapat kiválasztását illetően, tizenegy másik embert kellett volna választanom. Tizenegy pozíciónál hibáztam." - mekkora oltás. :D

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: José Mourinho

#1866 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

Lehet itt mosni a kezeket, de ha nem lesz bajnok a Chelsea az JM hibája. Ilyen kerettel 10-15 ponttal kéne bajnokságot nyerni. 10 meccs 2 vereség 2 döntetlen? Hagyjad már, JM nem a régi ideje lenne belátni. Ha AVB,CA,BENI lenne az edző mindenki elküldené a szarba.
Tegnap is 0 volt a motiváció, leszarták. Hát egy edzőnek feladata h motivált legyen a csapat. Szünetbe is mit mondott JM? Mert olyan világtalanul jöttek ki a 2. félidőre is mint az elsőre. Szégyen az egész
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: José Mourinho

#1867 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

http://www.premiership.hu/hirek/4007/-t ... ztam-.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1868 Hozzászólás Szerző: Chester »

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... n-mourinho" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerencsére csak pénzbüntetés kapott és nem kell kihagyni a City elleni meccset.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1869 Hozzászólás Szerző: Chester »

A mostani keretben meg José az aki rendelkezik azzal a rutinnal és eredményességgel amivel CA csapatában Drogba vagy Lampard. Abban én is biztos vagyok hogy ez a csapat nem idén fog tarolni, hanem 2-3 év múlva, de akkor egy Bayernhez hasonló 5 éven belül 3 BL döntős évet várok. Csak akármennyire építkezés van a játék sokszor elfogadhatatlan, és nem zöldfülűekkel van dolga Mourinhonak. Ezért mondom hogy én még nem vagyok vele teljesen elégedett, nem várok el kupákat idén de valamilyen stílus körvonalát azért illene felmutatni, és egy ilyen kerettel nem kontracsapatnak vagy védekező stílusú csapatnak kéne látszani.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: José Mourinho

#1870 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

ChesterB írta:
Duffman írta:És azt se felejtsük el, hogy a PL nem LA liga. Szerintem José nagy volt a hétvégén. Ezt a szenvedélyt hiányoltuk hosszú idő óta.
Semmi offenz, de CA első évében gólrekorddal nyerte meg a PL-t és mellé az FA kupát... Örüljünk Mourinhonak de azért egy ilyen kerettel nem ilyen focit várna el az ember, építkezés ide vagy oda. Engem még nem győzött meg 100%-osan, "csak" 80%-ig.
CA-nak egy olyan keret állt rendelkezésére, ami Mourinhonak nem. Az akkori csapat tele volt rutinosabbnál rutinosabb játékosokkal akik már igencsak harcedzettek voltak és több éve együtt játszottak. Lampard és Drogba is a legjobb szezonját futotta, Drogba gólkirály lett, Lampard pedig Rooney mögött a 3. Csak Drogba és Lampard több mint 50 gólt rúgott a bajnokságba.
2 éven belül Mourinho Chelseaje szétveri Európát, ebben biztos vagyok. :)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: José Mourinho

#1871 Hozzászólás Szerző: gerawba »

marknagy írta:
Amazing24 írta:Remélem holnap és vasárnap nem az lesz a taktika, hogy beállunk védekezni és hátha elmegyünk kontrákból. Ezzel a kerettel álomfocit kéne játszanunk.
Nagyon remélem én is, hogy a győzelemért megyünk Gelsenkirchenbe, 3 pont a lemaradásunk, illene behozni őket...
Ilyen lóf*sz csapatok ellen akkor is győzelemre kell játszani, ha 10 ponttal vezetünk előttük...
Már így is csalódás a csoportkör (még akkor is 15 ponttal zárunk), jó lenne ha nem fokoznánk, remélem Mou komolyan mondta amit mondott a Basel elleni meccs után.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1872 Hozzászólás Szerző: Chester »

Duffman írta:És azt se felejtsük el, hogy a PL nem LA liga. Szerintem José nagy volt a hétvégén. Ezt a szenvedélyt hiányoltuk hosszú idő óta.
Semmi offenz, de CA első évében gólrekorddal nyerte meg a PL-t és mellé az FA kupát... Örüljünk Mourinhonak de azért egy ilyen kerettel nem ilyen focit várna el az ember, építkezés ide vagy oda. Engem még nem győzött meg 100%-osan, "csak" 80%-ig.

Duffman
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010. április 1., csütörtök 18:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Damien Duff

Re: José Mourinho

#1873 Hozzászólás Szerző: Duffman »

Pilgrim írta:Pont Bertrand nyilatkozta nem rég, hogy mindegy Mourinhonak, hogy szép játékkal vagy csúnyán, csak győzzön a csapat. Nem várhatja el senki, hogy Mou az első szezonjában sziporkázó játék és 5-6 gólos győzelmek legyenek. Ez az év az építkezésről szól. Biztos vagyok benne, hogy jövőre egy olyan Chelsea-t fogunk látni, hogy eláll a lélegzetünk. Remélem minél tovább marad Mourinho, mert nála alkalmasabb ember edzői posztra nem létezik a Chelsea-nél.
És azt se felejtsük el, hogy a PL nem LA liga. Szerintem José nagy volt a hétvégén. Ezt a szenvedélyt hiányoltuk hosszú idő óta.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: José Mourinho

#1874 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Pont Bertrand nyilatkozta nem rég, hogy mindegy Mourinhonak, hogy szép játékkal vagy csúnyán, csak győzzön a csapat. Nem várhatja el senki, hogy Mou az első szezonjában sziporkázó játék és 5-6 gólos győzelmek legyenek. Ez az év az építkezésről szól. Biztos vagyok benne, hogy jövőre egy olyan Chelsea-t fogunk látni, hogy eláll a lélegzetünk. Remélem minél tovább marad Mourinho, mert nála alkalmasabb ember edzői posztra nem létezik a Chelsea-nél.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: José Mourinho

#1875 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Amazing24 írta:Remélem holnap és vasárnap nem az lesz a taktika, hogy beállunk védekezni és hátha elmegyünk kontrákból. Ezzel a kerettel álomfocit kéne játszanunk.
Nagyon remélem én is, hogy a győzelemért megyünk Gelsenkirchenbe, 3 pont a lemaradásunk, illene behozni őket...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#1876 Hozzászólás Szerző: Chester »

Spring írta:Még ha 1-0-ás előnynél le is állunk, akkor sem védekezünk szerintem, csak kicsit szolidabban (ez a megfogalmazás olyan magyar edzős :D)támadunk. Nem volt idén olyan a Bayern meccsen kívül, hogy a kapunk elé szegezzenek 5 percnél tovább.
Szerintem e tekintetben túl elfogult vagy Joséval, ugyanazok a hibái előjönnek mint Madridban [ráül az eredményre, nagyon keveset rotál], csak eddig tényleg ki tudta javítani a saját hibáit. Szerintem ettől nagy edző.

A MU ellen lehet hogy semmilyen játék nem volt, de hogy nem támadtunk, és ezáltal nem a három pontért mentünk az fix, de nem is akkora baj. A Norwich elleni bekapott gól viszont tipikus José Realja feelingű volt.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: José Mourinho

#1877 Hozzászólás Szerző: Spring »

Amazing24 írta:Remélem holnap és vasárnap nem az lesz a taktika, hogy beállunk védekezni és hátha elmegyünk kontrákból. Ezzel a kerettel álomfocit kéne játszanunk.
Egyedül a Bayern ellen álltunk be védekezni, ami teljességgel megérthető a világ legjobb csapata ellen. A MU elleni játék az egy nagy semmi volt, se nem védekeztünk, se nem támadtunk. A Sp*rs-t szétszedtük volna, ha nincs a kiállítás és előtte sem védekeztünk. Én nem tudok olyan meccset mondani, ahol védekeztünk volna idén. Még ha 1-0-ás előnynél le is állunk, akkor sem védekezünk szerintem, csak kicsit szolidabban (ez a megfogalmazás olyan magyar edzős :D)támadunk. Nem volt idén olyan a Bayern meccsen kívül, hogy a kapunk elé szegezzenek 5 percnél tovább.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: José Mourinho

#1878 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Remélem holnap és vasárnap nem az lesz a taktika, hogy beállunk védekezni és hátha elmegyünk kontrákból. Ezzel a kerettel álomfocit kéne játszanunk.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: José Mourinho

#1879 Hozzászólás Szerző: Spring »

Legnagyobb vezér, szurkoló és edző. Egy közülünk. Ezer dolgot fel lehetne még sorolni róla. Újra olyan légkört alakított ki maga és a Chelsea körül, amit nem lehet nem imádni. Egyszerűen fantasztikus azt látni, hogy meccs előtt az ellenfél menedzserével Ő fog kezet, Ő ugrál az oldalvonal mellett, Ő szidja Luiz-t, Ő örül a legjobban a gólnak, Ő mondja ki tisztán, amit gondol, Ő tartja a legjobb sajtótájékoztatókat, Ő a legőszintébb és ami a legfontosabb, hogy eddig minden ŐT igazol.

Mata padoztatása, Oscar-ba vetett bizalma+Hazard-ba, aki egy nagy fos volt eddig és a gyenge forma ellenére is játszatta, most megmutatta, hogy miért világklasszis, nem beszari cserék (balhátvéd helyére behoz támadót). Imádom ezt az embert, egyszerűen nem is lehet még vagy legalább 20 évig más edzője a Chelsea-nek, csak is Ő. Már mindent elért mindenhol, itt kell egy olyan csapatot felépítenie, ami nagyon hosszútávon versenyképes tud maradni mindenhol. Ő neki kell beépítenie a fiatal játékosokat, Ő kell aranylabdást csináljon Hazard-ból, Oscar-ból és Mata-ból. Hagyni kell, hogy azt csináljon, amit csak akar, mindent meg kell adni, amit kér.

Imádom ezt az embert. :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2303
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: José Mourinho

#1880 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ez érdekes, mert eddig a nagy csapatok közül egyenlőre csak tőlünk vettek el pontot :roll: , azt is nélküle, de reméljük igaza lesz.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Lezárt