José Mourinho

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2736
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: José Mourinho

#701 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gebesz írta:
kecske01 írta:"Ha kirùgnak a csapat legjobb menedzserét rùgjàk ki aki valaha dolgozott a Chelseanél. Büntessen az FA nem bánom,de Anglia a Chelsea vesztét akarja tavaly óta ìgy most örűlnek,hogy sikerűl nekik. Ismernek,hatalmas az egom,de én nem fogok megfutamodni,a vilàg legjobb edzőjének tartom magam,és mivel a csapat nem teljesìt idegesìt nagyon"
Ezt hol olvastad? :D
http://www.eurosport.co.uk/football/pre ... tory.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;
Sajnos tényleg ezt mondta, teljesen elvesztette a fonalat, innen már nem hiszem hogy van visszaút...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6973
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#702 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gebesz írta:
kecske01 írta:"Ha kirùgnak a csapat legjobb menedzserét rùgjàk ki aki valaha dolgozott a Chelseanél. Büntessen az FA nem bánom,de Anglia a Chelsea vesztét akarja tavaly óta ìgy most örűlnek,hogy sikerűl nekik. Ismernek,hatalmas az egom,de én nem fogok megfutamodni,a vilàg legjobb edzőjének tartom magam,és mivel a csapat nem teljesìt idegesìt nagyon"
Ezt hol olvastad? :D
Vannak fb-s chelseas oldalak akik a meccs utáni interjúkat kirakják.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: José Mourinho

#703 Hozzászólás Szerző: Moldván »

rafanadal írta:- nem tanul a hibáiból (védelem, Ivanovic, Hazard, Fabregas, habár utóbbi kettőt edzőbuktatásnak érzem inkább, mert ezek tudnának focizni
- vagy eltakarodik a picsába és akkor a hirtelen formajavulásokra vagyok kíváncsi amire számítok például Hazardtól és Fabregastól, hirtelen meg fog tanulni focizni a fél csapat szerintem
Ezt a két gondolatot emelném ki. Gondolj bele, ha ezt megcsinálják Mourinhoval akkor bárkivel megfogják csinálni. Úgyhogy inkább ők takarodjanak a jó édes anyjukba.

Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: José Mourinho

#704 Hozzászólás Szerző: White »

Azért ez kb. olyan hogy hiába a legjobb pilóta Hamilton ha nincs autó. Szóval ha ellene vannak ezek a szarháziak akkor azért más a tészta. Tavaly ugyanezekkel nyert bajnokságot .....
#OnceABlueAlwaysABlue

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: José Mourinho

#705 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

kecske01 írta:"Ha kirùgnak a csapat legjobb menedzserét rùgjàk ki aki valaha dolgozott a Chelseanél. Büntessen az FA nem bánom,de Anglia a Chelsea vesztét akarja tavaly óta ìgy most örűlnek,hogy sikerűl nekik. Ismernek,hatalmas az egom,de én nem fogok megfutamodni,a vilàg legjobb edzőjének tartom magam,és mivel a csapat nem teljesìt idegesìt nagyon"
Ezt hol olvastad? :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: José Mourinho

#706 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gondolataim röviden. Csak tippelgetni tudok, nem én vagyok ő, nem közöl semmit a média felé, de én úgy látom, hogy "csak" ennyi probléma van:
- elvesztette az öltözőt, utálják a taktikát, meg akarják buktatni
- olyanokat nyilatkozik, hogy ott helyben agyonütném minden nyilatkozata után
- belső botrányokat generál, mert hülye
- nem tanul a hibáiból (védelem, Ivanovic, Hazard, Fabregas, habár utóbbi kettőt edzőbuktatásnak érzem inkább, mert ezek tudnának focizni ha akarnának)
- a kezdő kialakítása
- a teljesítmények szubjektív értékelése (Ivanovic vs Kenedy, RLC)
- kérdés mennyire az ő hibája, de a csodálatos átigazolási szezon
- a médiabotrányok amikkel "tereli a figyelmet a csapatról"

Összességében én lassan úgy érzem, hogy csak egy balfasz és kifogásokat keres a hibáira.

Dolgok amiket szeretnék látni:
- vagy itt marad és akkor a januári átigazolási szezonra vagyok kíváncsi
- vagy eltakarodik a picsába és akkor a hirtelen formajavulásokra vagyok kíváncsi amire számítok például Hazardtól és Fabregastól, hirtelen meg fog tanulni focizni a fél csapat szerintem

Továbbá egy utolsó megjegyzés: embert ennyire tv-n és streamen keresztül még nem tudtam megutálni, mint Mourinhot. Majdnem minden megszólalásakor, reakciójakor, cselekedetekor, kezdő megjelenésekor érzem, hogy agyon tudnám ütni.

Egy szó, mint száz: MOURINHO OUT!

Utóirat: kurvára nem vagy a legjobb edző ...
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6973
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#707 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

"Ha kirùgnak a csapat legjobb menedzserét rùgjàk ki aki valaha dolgozott a Chelseanél. Büntessen az FA nem bánom,de Anglia a Chelsea vesztét akarja tavaly óta ìgy most örűlnek,hogy sikerűl nekik. Ismernek,hatalmas az egom,de én nem fogok megfutamodni,a vilàg legjobb edzőjének tartom magam,és mivel a csapat nem teljesìt idegesìt nagyon"

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: José Mourinho

#708 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Nagyon rossz ezt leirni,eddig nem "mourinhoztam" mert nem voltam biztos benne,hogy az o hibaja nagyreszt,de most mar nyilvanvalo. Imadom a palit,nincs meg egy figura,aki olyan mint o. A legizesebb edzo,a legegyedibb is szerintem,nagyon orultem amikor visszajott es biztos voltam benne hogy egy ferguson hosszusagu idore meglesz az edzonk. De ez tarthatatlan,az, hogy hazai palyan egy soton szintu csapattol siman szopunk gyakorlatilag kidolgozott helyzet nelkul!!!!! Semmi taktika,otlettelen szar az egesz. Jatekosok nullak,pedro egy honap alatt epult le..konkretan nem birt atvenni egy szimpla szituban labdat. De most elemezhetnenk fabregas korulmenyes csongosagat,matic lassu elkepzeles nelkuli 10 percet,hazard impotenciajat,a vedelem benasagait. Hihetetlen, hogy nincs meccs mikor ne kapnank legalabb ketto golt. Es ez megy egesz szezonban. Tobb mint aggaszto a helyzet. Eljott a pillanat amikor en is (a full renduletlen mourinho imado) ketelkedem abban,hogy Mou kepes megoldani a fenallo helyzetet. Lehet elvalnak a Chelsea es Jose utjai :( ,es nem is ez a baj az egeszben, mert szerintem nagyon illik egymashoz ez a csapat es ez az edzo,hanem a teny,hogy ez lenne a legjobb megoldas :|
Stone haxleader!

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: José Mourinho

#709 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Mr Robot írta:
s_bala30 írta:Valahol érthető hogy a normális szurkolóknak nincs kedve a kis Pistikék fröcsögéseit olvasgatni.
:lol: :lol: Jól van, van ami nem változik. :D :lol: Véleményed még mindig nincs, csak feljössz ide fröcsögni és picsogni arról, akinek van véleménye, hogy aztán arra panaszkodj, hogy mindenki fröcsög meg picsog, elképesztő vagy. :D
Tomi26 írta:kezd beigazolodni amitol tartottunk. pub pletykakkal kezdodott de ugy nez ki van valosagalapja miszerint emenalo ra lett allitva guardiolara. persze ne felejtsuk el hogy 13 ba mindent bevetett abramovich a kis szerelmeert de visszautasitotta az oroszt. szerintem realisan egy klopp vagy egy simeone van a pakliba.
Nem követem már a focit, de ehhez hozzá szeretnék szólni. Simeone ugyanolyan egydimenziós edző mint Mourinho, az ő "csodataktikáját" is simán kiismerték 3 év alatt, mint ahogy megtették azt Pep csúcsbarcájával vagy a spanyol válogatottal is, ez természetes dolog. Nem véletlen Mourinhonál sem ez a 3 éves ciklus, ennyi idő alatt ki lehet ismerni egy taktikát/filozófiát, ami hiába verte agyon a világot, hiába verte agyon adott bajnokságot, nem tart örökké, és meg kell újulni. És itt jön a bökkenő, hogy Mourinho házon belül sose tudott megújulni, ahhoz neki mindig környezetváltás kellett. Mára csak neve van a csapatnál, és kb annak köszönheti, hogy nem b*szták még ki páros lábbal, ez a kommenteken is látszik. Di Matteot simán kipaterolták innen, pedig hiába nem nagy edzőtalentum, legalább ő próbált újítani a saját felfogásán, és nem abból akart megélni amivel egyszer sikeres volt. Ha egy hozzá hasonló gyenge edző rájött erre, akkor a hiperszupercsillagharcosklasszis Mourinho miért nem tud erre rájönni, ezt magyarázza már meg azt, akinek tele van Mourinho golyóival a szája.

Pep Mourinho 2, ő sem fog megújulni, így vele is halálra lenne ítélve a Chelsea hosszútávon, mint ahogy minden edzővel. Nem lesz még egy Ferguson ebben a bajnokságban, főleg nem a Chelsea-nél.
Szerinted az vélemény hogy leírjátok ezerszer hogy sz*r a csapat meg az edző? Mou helyett sokan Ancelottit akarják, egy gyenge szezon után őt is elküldte Abra, nem hinném hogy visszahívná.. Klopp Dortmundja meg hasonló gödörben volt amikor ott hagyta őket, bár lehet pár hónapra felpörgetné a csapatot de előbb utóbb vele is jönne egy hullámvölgy. Lassan már az összes top edző megfordul a csapatnál szerintem jó lenne már egynél megállapodni hosszabb távon mert a végén egy sem akar majd idejönni. Nem csak Mou a hibás a kialakult helyzetért, egyszerűen a kulcsjátékosaink mindegyike formán kívül van. Az edző nem szerelhet pl Iva helyett. Viszont mindegy mindegy alapon a következő meccsen Mou kipróbálhatna egy sokkal fiatalabb kezdőt, persze ha még ő ül majd a kispadon. Amire ez a szezon mindenképp jó lesz, hogy a divatszurkolók elkezdenek szépen lemorzsolódni és megrendelik ismét az MU mezt :)

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: José Mourinho

#710 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

[/quote]
Nem fogja bebizonyosodott. Nem akarom bántani, de egy idióta, megérdemli ha kirúgják. Egy épeszű edző ha 2-3 meccs után nem, de a 6. után változtat a taktikán, kezdő embereken, stb. Ő ugyanazokat az embereket erőltette, játszatta, ragaszkodott a hülyeségeihez, megérdemli, egye meg amit főzött.[/quote]

Azpit nem tette ki egyedül a kezdőből eddig ha jól rémlik rajta kívül már mindenki volt a pályán sehogyse ment.
De itt a fejekbe van a legnagyobb gond és nem hiszem 1 új edző sokat lendítene rajtuk.[/quote]
Iva, Hazard, Fabregas? Őket nem nagyon láttam a padon.[/quote]

De voltak. Hazard Porto ellen. Iva apoel ellen ha jól rémlik és Fabre csak a Walsall ellen nem volt pályán ha jól emlékszem

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: José Mourinho

#711 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Gebesz írta:
andrewm93 írta:
Gebesz írta:Dárdait a kispadra a magyarokkal jól boldogult a Chelseavel király lehet :)
De én még mindíg remélem marad José és kijavítja a hibákat.
Nem fogja bebizonyosodott. Nem akarom bántani, de egy idióta, megérdemli ha kirúgják. Egy épeszű edző ha 2-3 meccs után nem, de a 6. után változtat a taktikán, kezdő embereken, stb. Ő ugyanazokat az embereket erőltette, játszatta, ragaszkodott a hülyeségeihez, megérdemli, egye meg amit főzött.
Azpit nem tette ki egyedül a kezdőből eddig ha jól rémlik rajta kívül már mindenki volt a pályán sehogyse ment.
De itt a fejekbe van a legnagyobb gond és nem hiszem 1 új edző sokat lendítene rajtuk.
Igen. A Maccabi ellen, meg a Walsall ellen több embert is kirakott. Aztán ha esetleg valaki jól játszott (RLC-t gondolom nem kell említeni, Baba sem volt rossz, Kenedy sem, és abban a 10 percben, amit Traoré kapott eddig a szezonban (de fontos volt itt tartani!) ő sem), akkor jöhetett vissza a helyére Hazard, Ivanovic, Fabregas, meg a többi lusta/balfasz játékos. Egész egyszerűen csak várja, hogy jobb legyen, de mintha semmit sem tenne érte.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: José Mourinho

#712 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta:
rafanadal írta:Nem értem mi bajotok Ancelottival. Majdnem minden nagy klubjával BL-t nyert és ha nem is nyert BL-t, de trófeákat mindenhol begyűjtött. Ehhez képest Mourinho egy olyan lejtőn van aminek nem tudom van-e vége. A madridi kiruccanás óta egy értékelhető szezonja volt és annak is a 2. fele már hányingerkeltő játékkal és sokszor eredménytelenül az előnyből és más bénázásából gazdálkodva. Ok, tudom, hogy sokaknál betette a kaput az itteni utolso szezonja, de ha az összképet nézzük a mostani aktív edzők közül azt hiszem ő a legeredményesebb, de ha nem is első, akkor top 3. Sajnos már elég öreg úgyhogy ő nem hosszútávú megoldás, pedig szerintem ha türelmesek lettünk volna vele dinasztiák építhetett volna ide előző regnálásakor.
Ancelotti ugyanúgy képtelen a megújulásra, mint Mourinho. Nem véletlenül lett elzavarva a Realtól, vagy pl tőlünk, de említhetném akár a Milant is. Egyszerűen csak arra jó Carlo, hogy 1-2 évig a csúcsra járassa az adott csapatát, aztán kiismerik a taktikáját, és borul az egész. A legutolsó Milanos, Realos és Chelseas éve is mind-mind vergődés volt. Egy ilyen edzővel pedig nehéz hosszú távra tervezni. Mondjuk ilyen szempontból Mourinho sem sokkal jobb, de szerintem nagyon sokan bízunk még benne, hogy összeszedi a tökeit végre, és elkezdünk játszani, úgy ahogy azt egy Chelsea szintű csapatnak illene.
Azért a Milannal nagyon hosszú időn keresztül sikeres volt, tehát valamelyest meg kellett újulnia, mert nem lehet 5-6 évig kiismeretlenül nyomatni egy taktikát.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#713 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Egyertelmu, hogy valaki szandekosan szorakozik, es olyan belso viszalyok vannak, amiket nem lathatunk. Mourinho valoszinuleg teljesen megorult az Eva incidens kornyeken, osszeveszett a fel csapattal is, akik Eva partjan alltak, es most ez a kovezkezmenye. Mindenki szarik az egeszbe, igy a szar taktikat mar nem ellensulyozza semmi.. Nem jonnek a begyotort golos szar gyozelmek, az szopat le aki akar.

Mourinho meg makacs. A taktika fix, 1-2 ember jatszatasa fix.. En iden meg nem irtam ide se Ivarol, se masrol, de ez komoly? Iva evekig felisten volt, de iden az U12-be nem raknam be, mert csak megallitja oket a fejlodesben. Erre allandoan kezdo, minnel szarabb, annal biztosabb a helye kovetkezo heten. De lehetne meg sorolni. A keret is rovid, vesztartalek igazolasaink voltak az utolso napokban... hogy ez milyen szazalekban Mourinho hibaja, azt nem tisztem eldonteni.

Kicsit mindenkit megtevesztett a tavalyi szezon. A City annyiszor szopta le magat, hogy azt hittuk jok vagyunk. Kozben a BL mutatta, hogy lofaszt. Szukseges az edzovaltas sajnos, pedig mikor Mou visszajott, en is azt ereztem, hogy 10+ evre minden megoldva... ha meg o is, akkor nem kene eszetlenkedni.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: José Mourinho

#714 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Gebesz írta:
andrewm93 írta:
Gebesz írta:Dárdait a kispadra a magyarokkal jól boldogult a Chelseavel király lehet :)
De én még mindíg remélem marad José és kijavítja a hibákat.
Nem fogja bebizonyosodott. Nem akarom bántani, de egy idióta, megérdemli ha kirúgják. Egy épeszű edző ha 2-3 meccs után nem, de a 6. után változtat a taktikán, kezdő embereken, stb. Ő ugyanazokat az embereket erőltette, játszatta, ragaszkodott a hülyeségeihez, megérdemli, egye meg amit főzött.
Azpit nem tette ki egyedül a kezdőből eddig ha jól rémlik rajta kívül már mindenki volt a pályán sehogyse ment.
De itt a fejekbe van a legnagyobb gond és nem hiszem 1 új edző sokat lendítene rajtuk.
Iva, Hazard, Fabregas? Őket nem nagyon láttam a padon.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: José Mourinho

#715 Hozzászólás Szerző: Szabi »

zoli0415 írta:
easy írta:És akkor meccs után lenyom egy ilyet: "Clearly the referees are afraid to give decisions to Chelsea. The penalty was such a big moment."
Mourinho: 'This is a crucial moment in the history of this club. Because if the club sacks me they sack the best manager this club had.
Ez teljesen begőzölt, kész...
6+8+5+4+1+1+2+1

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: José Mourinho

#716 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

andrewm93 írta:
Gebesz írta:Dárdait a kispadra a magyarokkal jól boldogult a Chelseavel király lehet :)
De én még mindíg remélem marad José és kijavítja a hibákat.
Nem fogja bebizonyosodott. Nem akarom bántani, de egy idióta, megérdemli ha kirúgják. Egy épeszű edző ha 2-3 meccs után nem, de a 6. után változtat a taktikán, kezdő embereken, stb. Ő ugyanazokat az embereket erőltette, játszatta, ragaszkodott a hülyeségeihez, megérdemli, egye meg amit főzött.
Azpit nem tette ki egyedül a kezdőből eddig ha jól rémlik rajta kívül már mindenki volt a pályán sehogyse ment.
De itt a fejekbe van a legnagyobb gond és nem hiszem 1 új edző sokat lendítene rajtuk.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: José Mourinho

#717 Hozzászólás Szerző: gerawba »

easy írta:És akkor meccs után lenyom egy ilyet: "Clearly the referees are afraid to give decisions to Chelsea. The penalty was such a big moment."
Pf. Valahogy benne volt a levegőben, hogy a Soton 2 meg nem adott 11-esét elfelejti megemlíteni. De, hogy megint képes ezzel takarózni...
zoli0415 írta:
easy írta:És akkor meccs után lenyom egy ilyet: "Clearly the referees are afraid to give decisions to Chelsea. The penalty was such a big moment."
Mourinho: 'This is a crucial moment in the history of this club. Because if the club sacks me they sack the best manager this club had.
...
Esetleg a magas lóról is ideje lenne leszállnia.
HAZARD = Messi+Ronaldo

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: José Mourinho

#718 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

easy írta:És akkor meccs után lenyom egy ilyet: "Clearly the referees are afraid to give decisions to Chelsea. The penalty was such a big moment."
Mourinho: 'This is a crucial moment in the history of this club. Because if the club sacks me they sack the best manager this club had.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: José Mourinho

#719 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Gebesz írta:Dárdait a kispadra a magyarokkal jól boldogult a Chelseavel király lehet :)
De én még mindíg remélem marad José és kijavítja a hibákat.
Nem fogja bebizonyosodott. Nem akarom bántani, de egy idióta, megérdemli ha kirúgják. Egy épeszű edző ha 2-3 meccs után nem, de a 6. után változtat a taktikán, kezdő embereken, stb. Ő ugyanazokat az embereket erőltette, játszatta, ragaszkodott a hülyeségeihez, megérdemli, egye meg amit főzött.

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: José Mourinho

#720 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

Dárdait a kispadra a magyarokkal jól boldogult a Chelseavel király lehet :)
De én még mindíg remélem marad José és kijavítja a hibákat.

Lezárt