Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#41421 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Csak az első videó, amit kiadott a youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=ByHt7zgLUvU

Szerintem nem láttál elég Liverpool meccset...:/ És mível rivális csapatban játszik, alapból utálod! Ezt nem tudom felfogni!
A külseje nem átlagos. És? Magas, vékony. És? 20 meccsen 12 gólt lőtt a válogatottban, látványosan játszik! Ez a fontos!
Elég baj az, ha valaki szerint az sebes arc, a zsiráf termet vagy épp a hererák okozta korai kopaszodás már okot ad, hogy ne tiszteljünk valakit... Ezt most nem rád értem, általános a felháborodottásom!
látványnak látvány amit a pályán csinál, de a kordinálatlan, mázliból talponmaradást ne nevezzük már látványos játéknak.
Az hogy valaki nem képes dolgozni a fizikumán igenis adhat okot arra, hogy ne tiszteljem, ugyanis ez rajta kívül senki máson nem múlik.
Robben-nel kapcsolatban szerintem senki nem volt, aki durván viccelődött volna, legfeljebb annyi hangozhatott el, hogy kábé duplájának néz ki :lol:
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41422 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Csak az első videó, amit kiadott a youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=ByHt7zgLUvU

Szerintem nem láttál elég Liverpool meccset...:/ És mível rivális csapatban játszik, alapból utálod! Ezt nem tudom felfogni!
A külseje nem átlagos. És? Magas, vékony. És? 20 meccsen 12 gólt lőtt a válogatottban, látványosan játszik! Ez a fontos!
Elég baj az, ha valaki szerint az sebes arc, a zsiráf termet vagy épp a hererák okozta korai kopaszodás már okot ad, hogy ne tiszteljünk valakit... Ezt most nem rád értem, általános a felháborodottásom!
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#41423 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Hihetetlen szűklátókörűek vagytok vagy pedig egyszerűen vakok! Bár még a vak is látja, hogy Crouch-nak nem csak a fej játéka erős, hanem baromi teknikás, ügyes játékos! A góljai magáért beszélnek, rengetegszer cselezi ki a védőket, köti össze a lábaikat és lő gólt.

Andy: A freak of nature-rel kapcsolatban csak annyit, hogy például se te se én nem vagyunk csodaszép teremtmények már ne haragudj, ez még sem von le semmit az értékünkből. (A Geri persze tökéletes!:D)
Baromi technikás, aki sokszor cselezi ki a védőket?????? Ne röhögtess.
A saját lábait köti össze, botladozik sután és ha eközben előtte marad a labda, akkor azt kell mondani, hogy 'de jól cselez'??? :P
a freak of nature kifejezést nem csak a feje miatt kapta, bár már az alapján kijárna neki, hanem mert egy magát kicsit is profinak tartó futballista nem lenne szabad, hogy ilyen éhező etióp hosszútávfutó testtel bírjon és persze ha egy kicsit taszítanak rajta, már jön is a csetlés botlás.
Birth, CHELSEA, Death

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41424 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Hihetetlen szűklátókörűek vagytok vagy pedig egyszerűen vakok! Bár még a vak is látja, hogy Crouch-nak nem csak a fej játéka erős, hanem baromi teknikás, ügyes játékos! A góljai magáért beszélnek, rengetegszer cselezi ki a védőket, köti össze a lábaikat és lő gólt.

Andy: A freak of nature-rel kapcsolatban csak annyit, hogy például se te se én nem vagyunk csodaszép teremtmények már ne haragudj, ez még sem von le semmit az értékünkből. (A Geri persze tökéletes!:D)
köszönöm..ezt bóknak vettem...és nem éreztem a szavadiból áradó gúnyt..:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41425 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hihetetlen szűklátókörűek vagytok vagy pedig egyszerűen vakok! Bár még a vak is látja, hogy Crouch-nak nem csak a fej játéka erős, hanem baromi teknikás, ügyes játékos! A góljai magáért beszélnek, rengetegszer cselezi ki a védőket, köti össze a lábaikat és lő gólt.

Andy: A freak of nature-rel kapcsolatban csak annyit, hogy például se te se én nem vagyunk csodaszép teremtmények már ne haragudj, ez még sem von le semmit az értékünkből. (A Geri persze tökéletes!:D)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41426 Hozzászólás Szerző: undertow »

andyslacker írta:Amennyiben az a taktika, hogy hülyére röhögtetjük az ellenfelet egy freak of nature-rel, akkor tényleg jó fegyver lenne :DDDDD
lehet ivelgenti a fejere a labdakat, o meg visszarakja lovesre az erkezo kozeppalyasoknak.
vagy inkabb harewoodot hasznalnad ilyen celra? :lol:

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#41427 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

undertow írta:
ToreAndre írta:Azért akármit is mondtok Crouch zseniális! Egy év alatt 13 gól a válogatottban...Mindent elmond! Idióta Benítez Torres-t játszatja...:/
felszed magara meg 20-30 kilot es nem rossz.
amugy egy kozepes csatar, aki magasra nott. ennyi. a padra elferne nalam, neha jo lenne taktikai fegyvernek.
Amennyiben az a taktika, hogy hülyére röhögtetjük az ellenfelet egy freak of nature-rel, akkor tényleg jó fegyver lenne :DDDDD
Birth, CHELSEA, Death

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41428 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:
ToreAndre írta:Azért akármit is mondtok Crouch zseniális! Egy év alatt 13 gól a válogatottban...Mindent elmond! Idióta Benítez Torres-t játszatja...:/
felszed magara meg 20-30 kilot es nem rossz.
amugy egy kozepes csatar, aki magasra nott. ennyi. a padra elferne nalam, neha jo lenne taktikai fegyvernek.
hát igen...bár a magasságából kiindulva úgy 40 is elférne rajta...ez az ami sohasem lesz meg....

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41429 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

szpecnaz írta:
Zsoca87 írta:
undertow írta:rooneyval meg az a 'gond', hogy inkabb masodik szamu csatar. kene melle egy magas tank is...
Drogba szerintem pont megfelel a magas tank kritériumnak, nem?? :D
angol válogatottban?:)..érdekes lenne...amúgy oké..kellene mellé egy tank....tudsz valakit modnani?:)
Jajó, fáradt voltam, azt hittem a Chelsea-ről van szó... :) :) Amúgy tényleg, magas tank típusú angol csatár nem nagyon jut eszembe. Crouch nem tank, de amúgy én is bírom őt, és elismerem hogy jó csatár! Nem a padon a helye a Poolban.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41430 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Azért akármit is mondtok Crouch zseniális! Egy év alatt 13 gól a válogatottban...Mindent elmond! Idióta Benítez Torres-t játszatja...:/
felszed magara meg 20-30 kilot es nem rossz.
amugy egy kozepes csatar, aki magasra nott. ennyi. a padra elferne nalam, neha jo lenne taktikai fegyvernek.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41431 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Az egyik kedvenc védőm, Ian Harte visszatért a Premier League-be egy 3 éves spanyol kitérés után (Levante) a Sunderland-ben folytatja pályafutását a szabadrúgás király!!:D
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41432 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért akármit is mondtok Crouch zseniális! Egy év alatt 13 gól a válogatottban...Mindent elmond! Idióta Benítez Torres-t játszatja...:/
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41433 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Zsoca87 írta:
undertow írta:rooneyval meg az a 'gond', hogy inkabb masodik szamu csatar. kene melle egy magas tank is...
Drogba szerintem pont megfelel a magas tank kritériumnak, nem?? :D
angol válogatottban?:)..érdekes lenne...amúgy oké..kellene mellé egy tank....tudsz valakit modnani?:)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41434 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow írta:rooneyval meg az a 'gond', hogy inkabb masodik szamu csatar. kene melle egy magas tank is...
Drogba szerintem pont megfelel a magas tank kritériumnak, nem?? :D

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#41435 Hozzászólás Szerző: Daniel »

undertow írta:rooneyval meg az a 'gond', hogy inkabb masodik szamu csatar. kene melle egy magas tank is...
Hát nemtudom szerintem egy rooney drogba páros az ütös lenne...Nem hinném hogy második számú :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41436 Hozzászólás Szerző: undertow »

rooneyval meg az a 'gond', hogy inkabb masodik szamu csatar. kene melle egy magas tank is...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41437 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

s-h-i-n-e.com írta:
szpecnaz írta:
ToreAndre írta:Nugent baromi jó, én elcserélném Shevára az biztos!:D

http://www.youtube.com/watch?v=avYgzrIZ ... ed&search=
http://www.youtube.com/watch?v=huDIkjWT ... ed&search=
olyan andy Johnson szintű...én annyira nem kedvelem...és nem is tartom sokra..
Most legalább az is kiderült számomra, hogy Johnson is a közepesen gyenge kategóriába tartozik...erre mondom azt, hogy besz@rás... :roll:
Én viszont szívesen venném, ha a kék mezt kékre cserélné...

Alapból pedig tele van a keretünk szürkébbnél szürkébb játékosokkal, de ők az általános nézet szerint mind istenek...egészen addig, amíg el nem mennek tőlünk...grat...(ez mondjuk nem teljesen neked szólt , csak az "általános nézetnek, ami körüllengi" a fórum nagy részét...egyébként se' szeretném, ha hátúlról becsúsznál a következő meccsünkön... :wink: :D )
jó angol csatár számomra csak egy van, rooney....andy johnson-t igenis nem tartom sokra....ahogy nugent-et sem...becsúszáson még gondolkodom..:)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41438 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Balázsinho írta:Bwin-es oddsok. Érdekes :?
Ki nyeri a bajnokságot?
Chelsea: 2.20 (A szezon előtt 2.30)
Manchester United: 3.50 (2.00)
Liverpool: 3.80 (7.00)
Arsenal: 9.00 ( 11.00)
Tottenham: 101 (116.00)
Newcastle: 151.00 (175.00)
Manchester City: 151.00 (500.00)

Gólkirály:
1. Robin Van Persie: 6.50
2. Didier Dorgba: 7.00
3. Fernando Torres: 7.50
(...)
11. Andriy Shevchenko: 26.00
12. Frank Lampard: 26.00
(...)
16. Claudio Pizarro: 31.00

További Chelsea játékosok:
Salomon Kalou: 67.00
Michael Ballack: 81.00
John Obi Mikel: 125.00
Shaun Wright-Phillips: 150.00
Joe Cole: 200.00

Még a tabellát el tudom így képzelni...sőt!
Nade a góllövőlista pff...
Mondjuk azért a Sp*rs sztem nem lesz bent az első 8-ban
Gólkirályi címre Fán pőrsziii?!Ez durva :D :shock:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41439 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Jómagam Andy Johnson-t és Nugent-et is nagyra tartom! Sőt, Dean Ashton a kedvenc angol csatárom! Pedig mind rakkolós, erős felépítésű angol csatár. Én szeretem az ilyet. Owen-t is bírom.
andy johnson az eros felepitesu csatar :lol:
inkabb a bunteto rugashoz - es kiharcolashoz ert...
ki ne talaljuk mar mindjart, hogy beattie is mekkora isten...

jelenleg nincs kiemelkedo angol csatar. ez van. ashtont birom ugyan, de o se sokat bizonyitott meg a PLben.
shearer visszavonult, owen meg nem ugyanaz mint a labtoresek elott.

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#41440 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Bwin-es oddsok. Érdekes :?
Ki nyeri a bajnokságot?
Chelsea: 2.20 (A szezon előtt 2.30)
Manchester United: 3.50 (2.00)
Liverpool: 3.80 (7.00)
Arsenal: 9.00 ( 11.00)
Tottenham: 101 (116.00)
Newcastle: 151.00 (175.00)
Manchester City: 151.00 (500.00)

Gólkirály:
1. Robin Van Persie: 6.50
2. Didier Dorgba: 7.00
3. Fernando Torres: 7.50
(...)
11. Andriy Shevchenko: 26.00
12. Frank Lampard: 26.00
(...)
16. Claudio Pizarro: 31.00

További Chelsea játékosok:
Salomon Kalou: 67.00
Michael Ballack: 81.00
John Obi Mikel: 125.00
Shaun Wright-Phillips: 150.00
Joe Cole: 200.00

Még a tabellát el tudom így képzelni...sőt!
Nade a góllövőlista pff...
Mondjuk azért a Sp*rs sztem nem lesz bent az első 8-ban

Válasz küldése