Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1601 Hozzászólás Szerző: emsanya »

flatley09 írta: 2021. november 2., kedd 18:28
emsanya írta: 2021. november 2., kedd 15:26 Nem fog se bajnoki címért menni, se BL-ben menetelni. Max 2 év és megunja. Sokkal nagyobb a lemaradása amit ennyi idő alatt be tudna hozni. Mindig címeket szálitott, most meg 4-6 között fog ingázni, ezt az egója nem biztos hogy bírja.

Sztem amugy 3-4-3-at fog tolni.
Hát, szerintem azért nem 4-6 hanem 2-4 között lesz valahol, illetve EL, vagy egyéb kupa azért összejöhet attól függetlenül, hogy mekkora a lemaradás. Egyébként nem hiszem, hogy sokkal nagyobb lenne a lemaradás a Sp*rs-nél, mint nálunk volt amikor jött. Tudom, mi két szezonnal korábban bajnokok voltunk...de azért vannak ott is jó játékosok. Mint tudjuk, Conte szereti előhúzni az "underdog player"-eket.
Kizártanak tartom hogy minket, a poolt és a cityt behozza akármennyire jó edző. Marad a max 4. hely nagyon jo indulattal de ha a unitednél is edzőt váltanak előbb-utobb őket se hiszem hogy beelőzi.

EL jo szereplés, kupa jo szereplés benne lehet. Ha ez elég neki akkor ok. A spursnél biztos örülnének.

Crap
Hozzászólások: 1010
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#1602 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ha van ember aki ezt a spurit össze tudja kapni az Conte. Így hogy nincsenek nemzetközi fronton bőven elég mély és jó a keretük. Ráadásul egyből megkapja azt ami a legjobban kell a rendszerébe. ( Kane )
Én inkább annak örülök, hogy nem a united-hez ment. Bele se merek gondolni abból a keretből mit hozna ki.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1603 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta: 2021. november 2., kedd 15:26 Nem fog se bajnoki címért menni, se BL-ben menetelni. Max 2 év és megunja. Sokkal nagyobb a lemaradása amit ennyi idő alatt be tudna hozni. Mindig címeket szálitott, most meg 4-6 között fog ingázni, ezt az egója nem biztos hogy bírja.

Sztem amugy 3-4-3-at fog tolni.
Hát, szerintem azért nem 4-6 hanem 2-4 között lesz valahol, illetve EL, vagy egyéb kupa azért összejöhet attól függetlenül, hogy mekkora a lemaradás. Egyébként nem hiszem, hogy sokkal nagyobb lenne a lemaradás a Sp*rs-nél, mint nálunk volt amikor jött. Tudom, mi két szezonnal korábban bajnokok voltunk...de azért vannak ott is jó játékosok. Mint tudjuk, Conte szereti előhúzni az "underdog player"-eket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1604 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem fog se bajnoki címért menni, se BL-ben menetelni. Max 2 év és megunja. Sokkal nagyobb a lemaradása amit ennyi idő alatt be tudna hozni. Mindig címeket szálitott, most meg 4-6 között fog ingázni, ezt az egója nem biztos hogy bírja.

Sztem amugy 3-4-3-at fog tolni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1605 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép

Ezt csak úgy itt hagyom...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1606 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2021. november 2., kedd 11:30
broduer írta: 2021. november 2., kedd 11:14 Na mindegy, csak ki ne szorítsa a MU-t a Top 4-ből, a végén még kirúgják Solskjaert...
Pedig elég sanszos a dolog. A Conte féle 3-5-2ben brutál lehet a Son-Kane duó elől, hátul adottak az emberkék egy stabil védelemhez, bár oda és a kpra kapni fog még emberkéket a hírek szerint(De ligt, vrij, Kessie, Brozovic). A balszárnyon már most sem rossz a spanyol gyerek, a jobb szárnyat meg lehet Moseshez hasonlóan Moura fogja megoldani. Mou alatt már képesek voltak jól teljesíteni, amíg a portugál szokásához híven el nem kezdett betalálni egyeseket egy-egy gyenge meccs után, szvsz az olasz állandósíthatja a stabil harapós formát sajnos
Sok fog múlni azon hogy Kane mennyire lesz motivált. Azt azért ő is tudja hogy ezzel nem lettek hirtelen bajnokesélyesek és ha a City januárban bejelentkezik érte, akkor megint kezdődhet elölről a nyári szappanopera. A védelmet biztos rendbe rakja Conte, szóval masszív csapat lesz a Sp*rs-ből, de azért még mindig jobb hogy a csirkékhez ment és nem a mu-ba, azzal a kerettel még a bajnokság megnyerésére is lett volna esélyük.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#1607 Hozzászólás Szerző: kazomester »

broduer írta: 2021. november 2., kedd 11:14
Pityee írta: 2021. november 2., kedd 10:56
Nem mondtam, hogy már nem az. De eléggé nehezen veszi be a gyomrom, hogy leül a csirkék padjára.
Szerintem az ő gyomra is nehezen vette be Zappacostát, Moratát, Drinkwatert meg Bakayokot. Vagy azt, hogy a board egy fél nyáron keresztül szórakozott vele, edzette a csapatot, hogy aztán idehozzák a helyére a bagóst.

Na mindegy, csak ki ne szorítsa a MU-t a Top 4-ből, a végén még kirúgják Solskjaert...
Ne legyünk telhetetlenek, olyan verzió már nincs, hogy minden a szánk íze szerint alakuljon. Élvezzük ki amíg szopik a MU Ole-val, egyelőre a Spuri sem fog varázsütésre szinteket javulni, de 1-2 jól irányzott téli transzfer behozhatja őket a top 4be. Jövőre már neccesebb lesz, főleg, ha addigra Ole is elhúz. Annak mindenképp örülni kell, hogy nem a MU nyerte meg magának Conte-t, ott lényegesen jobb a keret.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1608 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer írta: 2021. november 2., kedd 11:14 Na mindegy, csak ki ne szorítsa a MU-t a Top 4-ből, a végén még kirúgják Solskjaert...
Pedig elég sanszos a dolog. A Conte féle 3-5-2ben brutál lehet a Son-Kane duó elől, hátul adottak az emberkék egy stabil védelemhez, bár oda és a kpra kapni fog még emberkéket a hírek szerint(De ligt, vrij, Kessie, Brozovic). A balszárnyon már most sem rossz a spanyol gyerek, a jobb szárnyat meg lehet Moseshez hasonlóan Moura fogja megoldani. Mou alatt már képesek voltak jól teljesíteni, amíg a portugál szokásához híven el nem kezdett betalálni egyeseket egy-egy gyenge meccs után, szvsz az olasz állandósíthatja a stabil harapós formát sajnos

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1609 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2021. november 2., kedd 10:56
Nem mondtam, hogy már nem az. De eléggé nehezen veszi be a gyomrom, hogy leül a csirkék padjára.
Szerintem az ő gyomra is nehezen vette be Zappacostát, Moratát, Drinkwatert meg Bakayokot. Vagy azt, hogy a board egy fél nyáron keresztül szórakozott vele, edzette a csapatot, hogy aztán idehozzák a helyére a bagóst.

Na mindegy, csak ki ne szorítsa a MU-t a Top 4-ből, a végén még kirúgják Solskjaert...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1610 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2021. november 2., kedd 9:51
Pityee írta: 2021. november 2., kedd 9:29
kecske01 írta: 2021. november 2., kedd 7:38 Conte hivatalos. Remelem behozza a Spurst top4-be a Utd kárára.
Hát ez nem kicsit fájó... egyik kedvenc edzőm volt.
Nekem meg most is az. A szakertelme megkerdojelezhetetlen. A habitusa meg egy gyoztes mentelitasu embere.

Nyilvan sokan megfogjak innentol utalni, mert ellenunk is ugyan azzal a vehemenciaval fog meccseket vezenyelni. De o ilyen es jol teszi hogy ilyen.
Nem mondtam, hogy már nem az. De eléggé nehezen veszi be a gyomrom, hogy leül a csirkék padjára.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1611 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2021. november 2., kedd 9:29
kecske01 írta: 2021. november 2., kedd 7:38 Conte hivatalos. Remelem behozza a Spurst top4-be a Utd kárára.
Hát ez nem kicsit fájó... egyik kedvenc edzőm volt.
Nekem meg most is az. A szakertelme megkerdojelezhetetlen. A habitusa meg egy gyoztes mentelitasu embere.

Nyilvan sokan megfogjak innentol utalni, mert ellenunk is ugyan azzal a vehemenciaval fog meccseket vezenyelni. De o ilyen es jol teszi hogy ilyen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1612 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. november 2., kedd 7:38 Conte hivatalos. Remelem behozza a Spurst top4-be a Utd kárára.
Hát ez nem kicsit fájó... egyik kedvenc edzőm volt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#1613 Hozzászólás Szerző: Anti »

Na ez meglepett, nem gondoltam volna hogy elvállalja. Levy kinyitja a pénzcsapot? :D

Kicsit azért örülök, hogy szeptemberben játszottunk velük.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1614 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Conte hivatalos. Remelem behozza a Spurst top4-be a Utd kárára.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1615 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem Nuno jó edző, csak a legrosszabbkor vette át a Spurst. Nem követem őket, de gondolom Kane nem idén a legalázatosabb, miután nem adták el a Citynek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#1616 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ha Levy hajlandó lesz jövőre pénzt is áldozni a klubra, akkor akár még gondjaink is lehetnek velük a későbbiekben. Addig nincs ok az aggodalomra.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#1617 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pedig néhányan milyen nagyra voltatok itt a fórumon ezzel a hajléktalan kinézetű ürgével, hogy mekkora koponya, milyen jó lett volna hozzánk.

Conte a kedvenc edzőm, de sanszos, hogy hamar lesznek ott is összefeszülések a vezetőséggel, mert ilyen Skipp, Emerson Royal, Winks és társaival még neki is nehéz mit kezdenie.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1618 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hat nem tudom, Antonio biztos felhozza egy szintre őket. Stabilak lesznek, de hogy nyerni nem nagyon fognak nagy dolgokat az szinte biztos. Így meg hamar megunja majd.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1619 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2021. november 1., hétfő 10:41 A Sky Sports es Romano szerint menesztettek Nunot a csirkek.
Állítólag felvették Conteval a kapcsolatot…
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1620 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta: 2021. november 1., hétfő 10:41 A Sky Sports es Romano szerint menesztettek Nunot a csirkek.
Nagyon röhögnék ha Conte-t neveznék ki és ezzel a mu lemaradna róla mert ragaszkodnak Ole-hoz :D

Válasz küldése