Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41141 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

tibi71 írta:
soni írta:
tibi71 írta:tud valaki adni valamilyen elérést a mai meccshez ? elöre is köszi !
http://myp2p.eu/Matches/Match2.htm
reméljük a WMP-s működni fog (ha valakinek a wmp nem játsza le akkor a winamppal próbálkozzon)
leirod nekem,hogy mit kell csinálnom mert én tökhülye vagyok ehez ! köszi !
Hát ha a WMP-s link működik majd (jelenleg még nem), akkor nincs más dolgod, mint rákattintani, meg hogy legyen Windows Media Player-ed (nyilván van), és már működik is. A többihez már le kell tölteni a különböző lejátszókat, a SopCastot talán letöltheted már most, mert ahhoz sok link van, egyik csak működni fog.
(Ehhez a bal oldali sávon rá kell klikkelni a Sopcast feliratra, majd az újonnan feljövő képernyőn a kék dowload Sopcast for windows felirat alatt a Sopcast 1.1.2 all in one for windows feliratra kattintani, kiválasztani, hogy mentés, aztán ha lejött, telepíteni. Utána már csak a linkre kell klikkelni, és ha jó a link, amihez igazából csak annyit lehet tenni, hogy megsimogatod a monitort, mert több ráhatásunk nincs ezen folyamatokra, akkor megy :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41142 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

soni írta:
tibi71 írta:tud valaki adni valamilyen elérést a mai meccshez ? elöre is köszi !
http://myp2p.eu/Matches/Match2.htm
reméljük a WMP-s működni fog (ha valakinek a wmp nem játsza le akkor a winamppal próbálkozzon)
leirod nekem,hogy mit kell csinálnom mert én tökhülye vagyok ehez ! köszi !

Avatar
soni
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2007. július 11., szerda 18:16

#41143 Hozzászólás Szerző: soni »

tibi71 írta:tud valaki adni valamilyen elérést a mai meccshez ? elöre is köszi !
http://myp2p.eu/Matches/Match2.htm
reméljük a WMP-s működni fog (ha valakinek a wmp nem játsza le akkor a winamppal próbálkozzon)

Gabesz
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2007. július 31., kedd 14:27

#41144 Hozzászólás Szerző: Gabesz »

Kedves Chelsea szurkolók!
Én is elérhetőséget szeretnék tudni a mai meccshez!Valaki tud???

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41145 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

tud valaki adni valamilyen elérést a mai meccshez ? elöre is köszi !

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41146 Hozzászólás Szerző: kdako »

tibi71 írta:ezt nem értem ! mit kell ezen módositani ? ki az a barom aki reading-derbyit akar nézni pool-tothaman vagy bolton-chelsea helyett ? ennyire biztos nem hülyék ? ja és utána 'szerencsére' adja a fulham-pompi meccset :x
Szerintem az van, hogy így 3 meccset adhatnak: 1től, 3tól és 5től. Úgy meg csak 2-t adhatnának, mert 1-től és 4-től vannak a meccsek. De valószínűleg ez nem az ES2 hibája, a jogtulajdonos (Sky vagy Setanta) rendelhette így, nem tudom pontosan.
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41147 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ezt nem értem ! mit kell ezen módositani ? ki az a barom aki reading-derbyit akar nézni pool-tothaman vagy bolton-chelsea helyett ? ennyire biztos nem hülyék ? ja és utána 'szerencsére' adja a fulham-pompi meccset :x

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41148 Hozzászólás Szerző: kdako »

tibi71 írta:
kdako írta:
tibi71 írta:ezt a baromságot !!!! :oops: holnap az eurosport 2 a villa-west ham-et adja 4-kor pedig akkor van ugye a mi meccsünk illetve a pool-Sp*rs is ! jól tudnak meccset választani !
A miénk és a másik említett meccs is vasárnap lesz!!! holnap csak két meccs lesz összesen!
az sokkal jobb ! :D :D vasárnapra 1-kor arsenál-sunderland utána pedig a reading-derby country meccset adja !! :cry: ezzel lényegesen jobban járok ! :Dhttp://consumer.eurosport.hu/home_day2.shtml
Múltkor is a végén módosítottak...
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41149 Hozzászólás Szerző: undertow »

reading-derby :shock:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41150 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

kdako írta:
tibi71 írta:ezt a baromságot !!!! :oops: holnap az eurosport 2 a villa-west ham-et adja 4-kor pedig akkor van ugye a mi meccsünk illetve a pool-Sp*rs is ! jól tudnak meccset választani !
A miénk és a másik említett meccs is vasárnap lesz!!! holnap csak két meccs lesz összesen!
az sokkal jobb ! :D :D vasárnapra 1-kor arsenál-sunderland utána pedig a reading-derby country meccset adja !! :cry: ezzel lényegesen jobban járok ! :Dhttp://consumer.eurosport.hu/home_day2.shtml

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41151 Hozzászólás Szerző: kdako »

tibi71 írta:ezt a baromságot !!!! :oops: holnap az eurosport 2 a villa-west ham-et adja 4-kor pedig akkor van ugye a mi meccsünk illetve a pool-Sp*rs is ! jól tudnak meccset választani !
A miénk és a másik említett meccs is vasárnap lesz!!! holnap csak két meccs lesz összesen!
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41152 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ezt a baromságot !!!! :oops: holnap az eurosport 2 a villa-west ham-et adja 4-kor pedig akkor van ugye a mi meccsünk illetve a pool-Sp*rs is ! jól tudnak meccset választani !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41153 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
ZenZo írta:Kicsit off, de ide vág: gondoltam közlöm - merő jóindulatból :) hogy sikerült szert tennem a Eurosport2 csatorna vételére is képes beltéri digitális egységre. A Bolton meccsen innentől már csak győzni lehet! :) Meccsnézésre bárkit szeretettel várok (sör van)
Legközelebb ott lesz a kihelyezett taggyűlés... :lol:
Felőlem mehet
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41154 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Kicsit off, de ide vág: gondoltam közlöm - merő jóindulatból :) hogy sikerült szert tennem a Eurosport2 csatorna vételére is képes beltéri digitális egységre. A Bolton meccsen innentől már csak győzni lehet! :) Meccsnézésre bárkit szeretettel várok (sör van)
Legközelebb ott lesz a kihelyezett taggyűlés... :lol:
GO BLUES!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#41155 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ToreAndre írta:Egyetértek. Aláírnám. Bár jobban tetszene egy a következő párosokból:

Zola-DiMatteo
Zola-Poyet
Zola-Wisey
Wisey-Poyet
esetleg be lehetne fogni a körbe Chappy-t, Soxy-t vagy Desailly-t!:)

Kiváncsi lennék rájuk...
Zola- és aki már letett valamit. Ennyi erőből kíváncsi lennék Guy Ritchie mit érne el... mondjuk egy Di Matteo-Desailly-val szerintem a másodosztályt...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41156 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Bárcsak nálunk is lenne már... :( Kár h Jászberény messze van, ez az egy szerencséd. :P :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41157 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kicsit off, de ide vág: gondoltam közlöm - merő jóindulatból :) hogy sikerült szert tennem a Eurosport2 csatorna vételére is képes beltéri digitális egységre. A Bolton meccsen innentől már csak győzni lehet! :) Meccsnézésre bárkit szeretettel várok (sör van)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41158 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ha már megint/még mindig edzőkérdésnél tartunk, Vialli. Még mindig fenntartom az esetleg valami holland legenda, Koeman, Van Basten, Gullit tippemet, vagy visszahoznám Josét :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41159 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Nnnaa!! Egy csődközeli L**ds-szel nehéz csodát tenni... Egyébként meg 8 meccs alatt 7 győzelem és 1 döntetlen a mérlegük, máris plussz 7 ponttal állnak, már csak 12 ponttal az első helytől. Fel fognak jutni!!! COME ON L**ds!!!:)
broaf. ereztetem a kesztetest a csuklobol valo moderalasra :lol:
egyebkent a L1-ben vannak... a championshipbol sikerult kiesni. azert ezt wisey nem fogja szivesen beirni a cv-jebe...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41160 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Egyetértek. Aláírnám. Bár jobban tetszene egy a következő párosokból:

Zola-DiMatteo
Zola-Poyet
Zola-Wisey
Wisey-Poyet
esetleg be lehetne fogni a körbe Chappy-t, Soxy-t vagy Desailly-t!:)

Kiváncsi lennék rájuk...
minek beszelni olyanokrol, akiknek nincs is edzoi ambicioja?
dimatteo, chappy, soxy, desailly? :?

radio meg nalam nem jatszik, ugyhogy marad wisey+zola. es bar mindkettejuket imadom, egyaltalan nem vagyok biztos abban, hogy olyan jo edzok lennenek.

tovabbra is gullitot preferalnam. vagy clarkyt.
de felolem johet sparky is, vagy uncle harry.

Válasz küldése