Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13841 Hozzászólás Szerző: chiedis »

30.percbe bekapcsolodok, mondom mi a lof***... :D
Vadasz, vadasz, ide csak szopni jarsz haha :D

Kép
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#13842 Hozzászólás Szerző: Dante »

bolnud írta:
Buluska írta:Kép
Remélem ma Cech beelőzheti a kimondhatatlan nevű lengyelt.
Csecsnyi! (SportTV-sek szerint :DD)

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#13843 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Buluska írta:Kép
Remélem ma Cech beelőzheti a kimondhatatlan nevű lengyelt.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13844 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Kép

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13845 Hozzászólás Szerző: Buluska »

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Mou fellebbez, nem fogadja el az FA döntését. (Hétfőn lesz a meghallgatása)


Mou szerint az Arsenal elleni meccs is ugyanolyan fontos, mint a szombati Aston Villa elleni volt.
Ramires, Willian és AC nem bevethetőek holnap. Van Ginkel viszont ma este jatszani fog az U21-ben, a MU ellen.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13846 Hozzászólás Szerző: Chester »

Remélem az 1500. meccsén is Mourinho Chelsea-ével csaphat össze! :)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13847 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Николаевич írta:Egy kis érdekesség a hétvégi derbivel kapcsolatban:

ez lesz Wenger 1000. mérkőzése az Arsenal kispadján. Az 500. szintén egy Chelsea-Arsenal volt, 2005-ben, 1-0-ra nyertünk Drogba góljával. Az akkori meccskeretükből egyedül Flamini játszik ma is ott, nálunk Cech, Terry és Lampard "ünnepelhet" megint Wengerrel, meg persze Mourinho.
Kellemetlen lesz kiszopnia (remeljuk) 1000. meccsen :D
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13848 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Egy kis érdekesség a hétvégi derbivel kapcsolatban:

ez lesz Wenger 1000. mérkőzése az Arsenal kispadján. Az 500. szintén egy Chelsea-Arsenal volt, 2005-ben, 1-0-ra nyertünk Drogba góljával. Az akkori meccskeretükből egyedül Flamini játszik ma is ott, nálunk Cech, Terry és Lampard "ünnepelhet" megint Wengerrel, meg persze Mourinho.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13849 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Bazsi írta:
Buluska írta: Hát igen, várható volt.
Kompany-ról nincs hír? Így, hogy szétrúgta a stadiont, 3 meccs kinéz neki szerintem.
Csak a szokásos, az FA nem indít eljárást ellene, pont mint amikor Yaya belerúgott egyet a földönfekvő van Wolfswinkelbe.. :roll:
vagy a földön fekvő Mata-ba... :D

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Premier League

#13850 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Buluska írta: Hát igen, várható volt.
Kompany-ról nincs hír? Így, hogy szétrúgta a stadiont, 3 meccs kinéz neki szerintem.
Csak a szokásos, az FA nem indít eljárást ellene, pont mint amikor Yaya belerúgott egyet a földönfekvő van Wolfswinkelbe.. :roll:

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13851 Hozzászólás Szerző: Buluska »

putthelime írta:Na - meglepő módon...khm - az FA elmarasztalja Mou-t, Agbonlahort pedig nem. Hétfőig fellebbezhet, valszeg csak pénzbírság lesz.

http://www1.skysports.com/football/news ... ssociation
Hát igen, várható volt.
Kompany-ról nincs hír? Így, hogy szétrúgta a stadiont, 3 meccs kinéz neki szerintem.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13852 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Na - meglepő módon...khm - az FA elmarasztalja Mou-t, Agbonlahort pedig nem. Hétfőig fellebbezhet, valszeg csak pénzbírság lesz.

http://www1.skysports.com/football/news ... ssociation
They do now.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13853 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Barca: Víctor Valdés a Man. Cityhez igazol - sajtóhír

Hatalmas lenne, ha elpasszolnák Hart-ot Valdes-ért :D Demichelis után újabb ajándékot kaphatunk Pellegrini-től..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#13854 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Buluska írta:A 2 gol, 1 golpassz 20 bajnokin tenyleg nem tul impozans Vilmostol, meg igy sem, hogy vedekezesben nagyon odateszi magat.

Hát igen, Schürrle 9 bajnokin volt csak kezdő, ezeken 6 gólt szerzett, átlagban 142 percenként talál be, ez elég jó.. Key pass meg work rate ide vagy oda, az alsóházi, bekkelő csapatok ellen olyan emberre van szükség akinek minden megmozdulása gólveszélyes.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13855 Hozzászólás Szerző: Buluska »

A 2 gol, 1 golpassz 20 bajnokin tenyleg nem tul impozans Vilmostol, meg igy sem, hogy vedekezesben nagyon odateszi magat.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13856 Hozzászólás Szerző: Chester »

Willian pont ellenünk mutatta meg hogy milyen gólveszélyesen képes játszani, szóval tényleg benne van az a potencián amit még nálunk nem mutatott meg teljesen. Más kérdés, hogy ott ő volt a felelős majdnem minden támadásért, itt meg egy a sok közül, ezt a legnehezebb megszokni szvsz neki is és Schürrle-nek is.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#13857 Hozzászólás Szerző: bolnud »

cfclegend2 írta:Összehasonlításképp: Schürrlénél technikailag valamivel képzettebb, a német játékát viszont jóval letisztultabbnak, érettebbnek érzem, holott Schürrle a fiatalabb.
Valószínűleg ez a német és az ukrán/orosz bajnokságok minőségi különbsége miatt is van így. Schürrlének sokkal többször kellett komoly ellenfelek ellen játszania, ahol fontos a higgadtság és a magasabb játékintelligencia.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#13858 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

edeskeves írta:
ChesterB írta: Williannal és Salah-val várnék még, nincs egy éve hogy itt vannak, hatalmas szintet ugorva korábbi klubjukhoz képest, még a legjobb kornak vélt 26-28 évet sem érték el, rengeteg potenciál van még bennük, a brazil például engem többször meggyőzött hogy piszok hasznos játékos, lehet nem lő annyi gólt mint Mata, de annyival többet veszi ki a részét a letámadásból és visszazárásból, ezáltal a védelmünknek is jóval kevesebb dolga van, ugyan ez igaz Oscarra is.
Könyörgöm támadó játékosoknál ne az legyen már a meghatározó szempont, hogy mennyit vesz ki a védekezésből...pl Matic esetében ez nyugodtan felhozható, de egy támadó középpályásnak elsősorban a gólpassz, kulcspassz illetve a gólnak kell lenni a meghatározónak. Na most ebből kiindulva egyikőjük sem valami nagy szám, mondjuk én Williant kedvelem, szimpatikus, de ha a statisztikáját nézzük, akkor nem valami nagy szám EDDIG. Salah meg a padra se nagyon fér fel, tehát nem is lehet nyilatkozni a játékáról. Idő kell mindkettőnek ez így van. Viszont mióta Mata elment, Oscar lényegesen visszaesett, ez is egy vitathatatlan tény.
Nem akarom felhozni a Mata témát, nem azért írtam ezt, hogy most kezdjük elölről az egészet, nem belőle indultam ki, hanem ez nagyon bosszant, hogy támadó szellemű játékosoknál azt hozzuk fel, hogy milyen jól védekezik, holott másban kéne jeleskedniük.
Pedig én úgy emlékszem, hogy Williannak a góljain kívül nincsenek rossz statjai, különösen a kulcspasszokban állt jól még PL szinten is (kb 10.) pár hete, de ez lehet azóta már változott. A statoktól függetlenül viszont a srácon látszik hogy penge, de nagyon sokszor rossz döntést választ. Összehasonlításképp: Schürrlénél technikailag valamivel képzettebb, a német játékát viszont jóval letisztultabbnak, érettebbnek érzem, holott Schürrle a fiatalabb.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13859 Hozzászólás Szerző: Chester »

Igazából ez egy "revans" is részemről plusz én jobban szeretem a stabilabb védelmet mint a támadó csapatot.

Anno sokat volt téma Mikel hasznossága, sokan azzal érveltek hogy a mai fociban mindenkinek kell tudnia támadnia és védekeznie, a középhátvédtől a csatárig. Aztán ehhez képest amikor így kiemelkednek a támadóink a védekezéssel azt sokan elfelejtik és csak azt látják hogy szinte nullával egyenlő a támadópotenciáljuk, ami sokszor igaz, de rengeteget melóznak, és ezt nagyon sokan nem veszik észre csak dobálják rájuk a sz*rt.

Oscar meg tényleg sz*rabb Mata távozása óta, de ezt mindenki elismeri. Jó lenne ha visszatérne az kora őszi formájához, amikor azzal szorította ki a spanyolt hogy jobban játszott nála. Mondjuk én nem idénre hanem jövőre várom a darálást minden potenciális világklasszis jelölt játékosunktól, akkor már elvárnék egy bajnoki címet, ebben a szezonban nekem egy 3. hely is tökéletes lenne [de ha már egyszer ennyi ponttal vezetünk azt nem kéne elszórakozni... :D ]

edeskeves
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#13860 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

ChesterB írta: Williannal és Salah-val várnék még, nincs egy éve hogy itt vannak, hatalmas szintet ugorva korábbi klubjukhoz képest, még a legjobb kornak vélt 26-28 évet sem érték el, rengeteg potenciál van még bennük, a brazil például engem többször meggyőzött hogy piszok hasznos játékos, lehet nem lő annyi gólt mint Mata, de annyival többet veszi ki a részét a letámadásból és visszazárásból, ezáltal a védelmünknek is jóval kevesebb dolga van, ugyan ez igaz Oscarra is.
Könyörgöm támadó játékosoknál ne az legyen már a meghatározó szempont, hogy mennyit vesz ki a védekezésből...pl Matic esetében ez nyugodtan felhozható, de egy támadó középpályásnak elsősorban a gólpassz, kulcspassz illetve a gólnak kell lenni a meghatározónak. Na most ebből kiindulva egyikőjük sem valami nagy szám, mondjuk én Williant kedvelem, szimpatikus, de ha a statisztikáját nézzük, akkor nem valami nagy szám EDDIG. Salah meg a padra se nagyon fér fel, tehát nem is lehet nyilatkozni a játékáról. Idő kell mindkettőnek ez így van. Viszont mióta Mata elment, Oscar lényegesen visszaesett, ez is egy vitathatatlan tény.
Nem akarom felhozni a Mata témát, nem azért írtam ezt, hogy most kezdjük elölről az egészet, nem belőle indultam ki, hanem ez nagyon bosszant, hogy támadó szellemű játékosoknál azt hozzuk fel, hogy milyen jól védekezik, holott másban kéne jeleskedniük.

Válasz küldése