Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#16261 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Igen, látom magam előtt, ahogy Torres vagy Lukaku miatt BÁRKI (fsw kivétel, ő fogyatékos) rotálná Ibrát :D :D Attól még, hogy az a gyökér benítez mindent és mindenkit indok és ész nélkül rotált, nem jelenti, hogy egy értelmes edző is ezt csinálná...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

edeskeves
Hozzászólások: 3135
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#16262 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

dankodavid írta:
edeskeves írta:Hát akkor ide se jönne, Torres, Lukaku, Ba még ha őt el is adják esetleg, akkor se 2 noname van itt..
Ibrának Cavanik és Agüerók számítanak konkurenciának, nem Torresek és Bák. Ez a kettő együtt nem pucolhatja meg egy olyan extraklasszis cipőjét, mint ő.
Csak számol Mou Torresel meg Lukakuval is, nem kizárólag Ibranak jutna minden meccs sőt eléggé rotálva lenne szerintem a csatárposzt..így, hogy Lukaku marad a csapatnál szerintem nem is jön más csatár. Max még egy De Rossi.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#16263 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hát ezt nem hiszem el.
Óriásit fogtak vele, nekik ez a legjobb igazolásuk eddig a nyáron. Gondolom Tevez helyett hozták, mert ő is second striker elsősorban, kíváncsi vagyok mennyi idő alatt rázódik bele a PL-be.
Remélem nem járunk úgy vele, mint Agueroval, ő volt utoljára az, akit ennyire szerettem volna a csapatban látni (és nem sikerült megszerezni), aztán a City-be ment, és enyhén szólva bevált. Sokkal nagyobb hype-ja volt már akkor is Agueronak, mint most Joveticnek (és ezért se nagyon irkáltátok állandóan a nevét az átigazolási topicba) de bitang jó játékos, meglátjátok. Egész magas gyerek, 23 éves, iszonyat technikás, és szerintem még Kunnál is kreatívabb, nagyon látja, hogy mit kell csinálni.

Guidettivel meg igazán kezdhetnének valamit, nagyon fain kis player, de nyilván idén sem számolnak majd vele ezek után.
HAZARD = Messi+Ronaldo

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#16264 Hozzászólás Szerző: bela2 »

marknagy írta:
emsanya írta:Ismét nagy igazolás a city-től, tényleg erősődnek rendesen. Ha még Ibra is beszáll...
Ezek után végképp nem fog Ibra a City-hez igazolni... nem szereti a konkurenciát, mindig oda igazol ahol ő lenne az 1. számú csatár. Az életrajzi könyvében, igaz leírja hogy csalódott, hogy még nem próbálhatta ki magát Angliában, de talán az utolsó lehetőséget megragadja és Angliába jön.

Szerintem, ha Rooneyt nem sikerül leigazolni, akkor Ibrát hozzuk el és hajlani is fog, a fentebb említett okok miatt + a Mourinho-faktor.
legyen mindkettő. + De Rossi és szétkapunk mindenkit.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#16265 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

edeskeves írta:
marknagy írta:
emsanya írta:Ismét nagy igazolás a city-től, tényleg erősődnek rendesen. Ha még Ibra is beszáll...
nem szereti a konkurenciát
Hát akkor ide se jönne, Torres, Lukaku, Ba még ha őt el is adják esetleg, akkor se 2 noname van itt..
Ibrának Cavanik és Agüerók számítanak konkurenciának, nem Torresek és Bák. Ez a kettő együtt nem pucolhatja meg egy olyan extraklasszis cipőjét, mint ő.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

edeskeves
Hozzászólások: 3135
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#16266 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

marknagy írta:
emsanya írta:Ismét nagy igazolás a city-től, tényleg erősődnek rendesen. Ha még Ibra is beszáll...
nem szereti a konkurenciát
Hát akkor ide se jönne, Torres, Lukaku, Ba még ha őt el is adják esetleg, akkor se 2 noname van itt..

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#16267 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Discipline írta:
emsanya írta:Ismét nagy igazolás a city-től, tényleg erősődnek rendesen. Ha még Ibra is beszáll...
Nem hiszem, hogy ezek után még megy Ibra maximum ha Dzekot eladják...nem is értem kinlódunk egy Rooneyval ahelyett hogy Dzekot vásárolnánk ki ehelyett Ath. Madrid meg másik kisebb olasz csapattal hozzák szóba..
Dzeko ne legyen már téma... Annyira nem illik a játékunkba, ahogy Torres se illett, amikor idejött, minek még egy hasonló típusú csatár? Tök igaza volt gerawba-nak, hogy Lewandowskira, Dzekora nincs szükségünk.

Amúgy inkább Jovetic, mint Ibra menjen a shittyhez, bár a legjobb Negredo lett volna, na mindegy.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#16268 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:Ismét nagy igazolás a city-től, tényleg erősődnek rendesen. Ha még Ibra is beszáll...
Ezek után végképp nem fog Ibra a City-hez igazolni... nem szereti a konkurenciát, mindig oda igazol ahol ő lenne az 1. számú csatár. Az életrajzi könyvében, igaz leírja hogy csalódott, hogy még nem próbálhatta ki magát Angliában, de talán az utolsó lehetőséget megragadja és Angliába jön.

Szerintem, ha Rooneyt nem sikerül leigazolni, akkor Ibrát hozzuk el és hajlani is fog, a fentebb említett okok miatt + a Mourinho-faktor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#16269 Hozzászólás Szerző: Discipline »

emsanya írta:Ismét nagy igazolás a city-től, tényleg erősődnek rendesen. Ha még Ibra is beszáll...
Nem hiszem, hogy ezek után még megy Ibra maximum ha Dzekot eladják...nem is értem kinlódunk egy Rooneyval ahelyett hogy Dzekot vásárolnánk ki ehelyett Ath. Madrid meg másik kisebb olasz csapattal hozzák szóba..
Terrace Lost Its Soul

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#16270 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ismét nagy igazolás a city-től, tényleg erősődnek rendesen. Ha még Ibra is beszáll...

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#16271 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

langidave írta:city kemény lesz idén.
De mi keményebbek leszünk.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#16272 Hozzászólás Szerző: langidave »

city kemény lesz idén.

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#16273 Hozzászólás Szerző: Discipline »

Terrace Lost Its Soul

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#16274 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Dante írta:
Daniel írta:Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy 34 millió fontot kiadjanak két védőért... mert Baines is lenne vagy 17 és Garay is kb. annyiért menne. Középpályára meg elhoznak valami szerencsétlent a Lazio-ból? Ha Rooney nem marad és tényleg mondjuk még érkezik Candreva, esetleg Baines kizárt dolog, hogy jövőre is "taroljanak" (hiába van ott SAF, az nem ugyanaz, mintha a padon ülne...)
szerencsétlen? az az ember 3 tüdővel rendelkezik, nagyon sokat fut, elől hátul dolgozik, a pontrúgásai sem rosszak és jól is ad be, ami nagyon fontos a Mu játékában. kétségtelen, hogy nem a nyári átigazolási szezon álomszerzeménye lenne nekik, de egy nagyon hasznos játékossal lennének többek.
Nem tudom 2007-ben mi is többen lettünk Sidwell-ékkel, de szeretem pl. ha erősödik is a csapat. Attól, hogy lesz egy huszonhatodik ugyanolyan kategóriás "hasznos" játékosuk nem lesznek előrébb, persze nem bánom.. :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#16275 Hozzászólás Szerző: Dante »

Daniel írta:Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy 34 millió fontot kiadjanak két védőért... mert Baines is lenne vagy 17 és Garay is kb. annyiért menne. Középpályára meg elhoznak valami szerencsétlent a Lazio-ból? Ha Rooney nem marad és tényleg mondjuk még érkezik Candreva, esetleg Baines kizárt dolog, hogy jövőre is "taroljanak" (hiába van ott SAF, az nem ugyanaz, mintha a padon ülne...)
szerencsétlen? az az ember 3 tüdővel rendelkezik, nagyon sokat fut, elől hátul dolgozik, a pontrúgásai sem rosszak és jól is ad be, ami nagyon fontos a Mu játékában. kétségtelen, hogy nem a nyári átigazolási szezon álomszerzeménye lenne nekik, de egy nagyon hasznos játékossal lennének többek.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Premier League

#16276 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Sky Sports News ‏@SkySportsNews 25s
Sky sources: Manchester United to make £35m offer for Barcelona's Cesc Fabregas #SSN

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#16277 Hozzászólás Szerző: Daniel »

marknagy írta:Ferdinand meg Vidicmár öregek, gondolom ezért jön Garay. Ha Baines jön, akkor Evra nagy valószínűséggel költözik Monacoba. Fellaini kérdőjeles. Candreva-ról lehet még hallani, de ő meg ugyanolyan középszerű játékos, mint ami a MU középpályáját alkotja, szóval tökéletesen beleilllik.
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy 34 millió fontot kiadjanak két védőért... mert Baines is lenne vagy 17 és Garay is kb. annyiért menne. Középpályára meg elhoznak valami szerencsétlent a Lazio-ból? Ha Rooney nem marad és tényleg mondjuk még érkezik Candreva, esetleg Baines kizárt dolog, hogy jövőre is "taroljanak" (hiába van ott SAF, az nem ugyanaz, mintha a padon ülne...)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#16278 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az nem lehet, hogy Baines lesz a balszélső?

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#16279 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ferdinand meg Vidicmár öregek, gondolom ezért jön Garay. Ha Baines jön, akkor Evra nagy valószínűséggel költözik Monacoba. Fellaini kérdőjeles. Candreva-ról lehet még hallani, de ő meg ugyanolyan középszerű játékos, mint ami a MU középpályáját alkotja, szóval tökéletesen beleilllik.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#16280 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Daniel írta:
jkopfner írta:
Daniel írta: :lol: :lol: A realba is egy rakás szar volt, oké, hogy a Benfica-ba elég jól tolta, de akkor is... A lényeg, hogy középpályást még mindig nem vettek. Elhozzák Garay-t, mikor hátul bőven megvannak és lehet elhozza Baines-t bal hátvédnek, ahol szintén megvannak. :D Se baj.
Attól félek, hogy Fellaini-t elcsábítja Moyes.
Nem akarja szétszedni az Everton-t az a barom.... Nem fogja leigazolni szerintem. Elvileg Jones lesz a középpályás, ezt próbálgatta most a meccsen is, plusz Anderson-ban bízik nagyon :D és Garay megy hátra.
Ez után a meccs után nem csodálkoznék azon sem, ha kiakarná cserélni a teljes középpályát.

Válasz küldése