Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40441 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Vagy ahogy José mondta: hokieredmény....
pontosan.

es mondhattok amit akartok, az, hogy egy 3-2es es aztan egy 4-3as kiszenvedett vezetest is kepesek vagyunk eladni, nalam nem a szorakoztato foci hanem a totalis hulyeseg jele... alex, de foleg ballack golja utan vissza kellett volna venni a tempobol es beparkolni a buszt. szep lassan korbeadogatni a labdat a lefujasig. emberelonyben nem ugy.

aztan erdekelne az is, hogy kinek az otlete volt kalout olyan szerepkorben kikuldeni, amihez vedekezo feladatok is tarsulnak? tudtuk, hogy a villa gyors szelsokkel jatszik, a mi szelsoinknek vissza kellett volna jarni es segiteni a fullbackeket. duff ennek a mestere volt. kalounak halvany elkepzelesei vannak max... konyorgom, kalou a tamadosorba valo. es nem szelso kozeppalyasnak. nem csoda, hogy cashley es ferreira is szenvedtek, alig kaptak tamogatast az elottuk jatszo tarstol, folyamatosan ket emberrel talaltak szembe magukat...

ket pozitivuma volt a meccsnek: sheva es ballack. nagyon kellemes meglepetes voltak. ha ezt a format most tartani tudnak... :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40442 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:És azt se felejtsük el, tegnap az ő hibájából kaptuk az első gólt, a pehelysúlyú Agbonlahor elvette tőle a labdát.
kalou hibaja lenne, hogy a teljes vedosornak fogalma nem volt arrol, hogy mi is lenne a dolguk? :?
sot, rogton a 2. gol is kalou hibaja, igaz? mert elvonta cech figyelmet a hulye mozgasaval :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#40443 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bár nem láttam a meccset, de a 4-4 gól, a 3 kiállítás és a csupa 6os osztályzat nem sok jót árul el magáról...
Komolytalan meccs lehetett...
Vagy ahogy José mondta: hokieredmény....
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40444 Hozzászólás Szerző: kdako »

tibi71 írta:
kdako írta:Csak Kalou jóval több lehetőséget kapott mint SWP, és nem nyújtott annyival többet, hogy jobb legyen a megítélése.
kalou és swp chelsea-ben eltöltött munkáságát talán ne hasonlitsuk össze :shock: kalou tavaly 10-15 perceket játszott rendszerint és 9 pl gólt rugott ! swp-nek idén volt 1 jó hónapja és tavaly is kb a többi csak komika és kinszenvedés :lol: ! seva pedig 4 pl gólig jutott és nem véletlen,hogy a sérülése ellenére josé és grant is csak drogba távolétébe játszatta ! változatlanul nem értem miért kalou-t érzed persona non grate-nek a támadó sorból ?? swp is 10-15 perceket kap csak ő nem bizonyitott,hogy hosszútávon helye lenne a csapatba !
Kalou tavaly 6 gólt szerzett, nem 9et. Idén többet játszik, mint Seva, és engem nem győzött meg. Nem azt mondom, hogy adjuk el, csak ne babusgassuk. Nagyon hullámzó a teljesítménye. Olyan lesz mint a legtöbb magyar focista: állandó ígéret!!! ne ájuljunk, ha csinál egy szép cselt, de utána eladja a labdát. És azt se felejtsük el, tegnap az ő hibájából kaptuk az első gólt, a pehelysúlyú Agbonlahor elvette tőle a labdát.
GO BLUES!

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#40445 Hozzászólás Szerző: Matuszka »


Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40446 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Így van. És akárhogy, akárhány meccsen nézem is: Kalou szétcselezi a fél ellencsapatot, swp meg egy-az-egyben senkit nem tud átverni. Ezen kívül nem tud beadni meg kapura lőni. Az egyetlen esélye, ha gyorsaságát kihasználva le tud sprintelni egy lassabb védőt. Kalou számomra már-már Drogbás, és ha megtanulja belőni a helyzeteit, tán még egyszer a nyomába is léphet. Most ő még főleg előkészítő szerepet játszik. Rá még nem épült csapat. De azt már láttuk, hogy gólt is lő, remek gólpasszt is ad, gyors, jól lát a pályán. A 'fiatal' pedig nem kifogás, hanem - legalábbis nálam - plussz érv. Ugyanis Drogba - nézzük bárhogyan is - 30 éves... Egyébként az, hogy más csapatoknál van 1-2 17-18 éves srác, az nem sok. Sikereket bárkivel el lehet érni - Milan. A fiatalok és idősebbek normális arányú vegyítése a siker kulcsa szerintem, de én nem látom annak okát, hogy 17 éveseket szerepeltessünk. A csapatunk alapvetően jó. Vannak mérkőzések, amikor a hátvédek lassúsága kijön, mint pl. most a Villa ellen, vagy bár nem láttam az Arse elleni meccset, ott, de egy csapat sem lehet tökéletes. Én azt látom, hogy a sikeres oda-vissza bajnok szezonok óta mindig olyan kerettel akarunk olyan felállásban játszani, ami nem megy. Tavaly nyomtuk volna a diamondot, nem ment. Most pedig játszanánk a 4-3-3-at, csak kellene hozzá pár szélső... :wink: Swp jó idénykezdet után finoman szólva is visszafogott, JC minden harmadik meccsen virít valamit. Megnyer egy mérkőzést, aztán 2 meccsen csak testben van pályán. Malouda szintén zenész, jó idénykezdet után nem is tudom, mikor szerepelt utoljára. De erőltetjük a 4-3-3-at. Erőltetjük a felfutó szélső védőket, de nagyon jól látszik, hogy míg Belletti ilyen típusú védő, addig PF korántsem. Bridgenél is jól látszott ugyanez, bár hozzáteszem, ő már mintha alkalmazkodna ehhez, mitöbb, jól, de vannak még hiányosságok. Ott van Essien, a Joker, José ásza. Grant meg egy ilyen játékosnak nem talál helyet a pályán. A védelmünk stabil, jó, de meg sem közelíti az egykori Terry-Gallas középső duóval felállót. Most legutóbb a Blackburn elleni első 20-30 percben látszott nagyon, hogy mennyire nagy zavart tud okozni, ha nem tudjuk játszani a saját játékunkat, mert összeszokatlan a hátsó alakzat, és csak rohangáltunk, mint pók a falon, gyakran egymást zavarva. Grant kijelentette, hogy nem az a lényeg, milyen taktikát követsz, hanem az, hogyan játszol. Na ehhez tartja is magát, mert míg JM egy vérbeli stratéga volt, addig jelenleg ennek nyomát sem látom. Panaszkodtam, hogy csak posztra cserél. Annál, amit viszont most csinál, még az is jobb volt. (Ez a Seva-Swp csere nem tudom, miért a mániája). Mondtuk, vagy legalábbis mondtam, hogy az igazi erőpróba most kezdődik Grantnek. Mit mondjak... nem mondom már most, hogy nálam megbukott, de mintha csak ez lenne a célja. Sajnos a meccseket alig-alig látom, de az eredmények és az általatok írt kommentárok elégségesek ahhoz, hogy ne is akarjam látni őket. Én aláírom, hogy van olyan, hogy átmeneti időszak, de én úgy látom, hogy szép játék még nincs eredményesség már nincs, és persze a karácsonyi szezonból sosem jöttünk ki jól, tény: Grant sem az lesz, aki ezen változtat. Grant első meccseit még behúzta a csapat, de azért kezdünk szépen széthullani. Valami nem jó. És a bajnoki címről nem azért mondok le, mert az a hat vagy hét pont sok, mert az ledolgozható. Csak ebben a csapatban nem látom azt a potenciált, hogy ez így van. Persze egy remek Seva (tegnap bezzeg nem láttam), egy remek Ballack és egy visszatérő Drogba sokat lendíthet a csapaton, de három ember nem tud bajnokságot nyerni. Ehhez kell kapus, védelem, középpálya, csatárok; játékosok, akik gólokat rúgnak. Összességében úgy mondanám, hogy egy stabil csapat kell. Vannak sérülések, eltiltások, és ránk jár a rúd, ez tény. Mégis azt mondom, hogy ez a keret sokkal többre hivatott. De ehhez stabil, szervezett játék kell. Kell egy stabilan remek Lampard, Cech, kéne egy Terry, Carvalho, Mikelből és Makéból pedig gyúrni kéne egy elegyet. Essient meg jászassuk, csak végre poszton, és ne úgy, hogy menj fel, azt rohangálj. Játsszon Mikel szűrőt, Essien meg jobb wingert. Vagy valami, vagy bármi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40447 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

kdako írta:Csak Kalou jóval több lehetőséget kapott mint SWP, és nem nyújtott annyival többet, hogy jobb legyen a megítélése.
kalou és swp chelsea-ben eltöltött munkáságát talán ne hasonlitsuk össze :shock: kalou tavaly 10-15 perceket játszott rendszerint és 9 pl gólt rugott ! swp-nek idén volt 1 jó hónapja és tavaly is kb a többi csak komika és kinszenvedés :lol: ! seva pedig 4 pl gólig jutott és nem véletlen,hogy a sérülése ellenére josé és grant is csak drogba távolétébe játszatta ! változatlanul nem értem miért kalou-t érzed persona non grate-nek a támadó sorból ?? swp is 10-15 perceket kap csak ő nem bizonyitott,hogy hosszútávon helye lenne a csapatba !

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40448 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Nem akarom feladni, vagy pesszimistának tűnni, de tényleg azon gondolkoztam, hogy célozzuk meg a tuti 2. helyet és egyúttal a BL-re gyúrjunk? vagy ameddig van esély, cél a bajnoki cím???
Én is ezt mondtam chaten, annyi különbséggel, hogy jó a 3., 4. hely, csak építsünk be pár fiatalt szezon közben. Úgy lenne értelme feladni a bajnoki címet.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40449 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nem akarom feladni, vagy pesszimistának tűnni, de tényleg azon gondolkoztam, hogy célozzuk meg a tuti 2. helyet és egyúttal a BL-re gyúrjunk? vagy ameddig van esély, cél a bajnoki cím???
GO BLUES!

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#40450 Hozzászólás Szerző: Lamps »

Afrika kupa alatt sztem azért fogunk hozni az Arsenalon. Tőlünk is viszonylag sok afrikai játékos megy el, de őket érzékenyebben fogja érinteni, főleg a védősort...lényegében ennek a nyertese a MU lehet, őket érinti legkevésbé...de még ebből az őrült időszakból is van 2 meccs, sokminden múlhat rajta...
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40451 Hozzászólás Szerző: twopac »

az a gond hogy nincs meg a fél csapatunk :D
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40452 Hozzászólás Szerző: kdako »

twopac írta:portsmouth arsenal 0-0!első a mu fuck fuck!!
így legalább nem nőtt tovább a differencia. A manure 7-tél megy, az Arse meg 6-tal. Hát még csak felénél vagyunk, lehet ebből bármi, bár ma a 3 ponton kívül sokat nyerhettünk volna...
GO BLUES!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40453 Hozzászólás Szerző: twopac »

portsmouth arsenal 0-0!első a mu fuck fuck!!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40454 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Csak Kalou jóval több lehetőséget kapott mint SWP, és nem nyújtott annyival többet, hogy jobb legyen a megítélése.
Dehogynem. Sokkal jobban játszik, és tenném hozzá, az utóbbi időben SWP is sok lehetőséget kapott. Szerintem Kalou egyértelműen megggyőzőbb.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40455 Hozzászólás Szerző: kdako »

Csak Kalou jóval több lehetőséget kapott mint SWP, és nem nyújtott annyival többet, hogy jobb legyen a megítélése.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40456 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szeritnem nem nézzük el neki, főleg, mert legtöbbször így is jobb mint SWP vagy Sheva...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40457 Hozzászólás Szerző: kdako »

Csak Kaloura is meddig mondjuk még hogy fiatal? ez nem mentség, nem kifogás. Nézzük meg a többi csapatot, lassan 17-18 éves kölykök lesznek a meghatározók, akkor egy 22 éves srácot meddig babusgassunk??? ezzel nem azt mondom, hogy küldjük el, nem, maradjon itt és tanuljon, de ne legyen ő az akinek elnézzük a hibáit, azt, hogy kihagyja a ziccereket, csak mert csinál három biciklicselt...
GO BLUES!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40458 Hozzászólás Szerző: twopac »

igy vissza nézve az összefoglalót,első gol szerintem alexé nem fogta youngot pedig lett volna rá ideje,2.ik irtó nagy potya cechtől ilyet ááá,3.ik ismét helyezkedési hiba!cole pedig egyértelműen a jobb mellével ért a labdához,megálitottam a videot és rá zomoltam!!knight kiálitása pedig jogos volt mert utolsó ember és balack zicerben volt!!sajna carvalho is azvolt!!cole pedig igy játszha hautólag megnézik az esetet!de jobban aggódok a ben haimalex belső védő párostól
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40459 Hozzászólás Szerző: twopac »

az abaj hogy igy nem lehet premier ligát nyerni,hogy sérült állandóan 4-5meghatározó játékos!mihez kezdene az arsenal egy fabregas adebayor touré nélkül?és amanu ferdinand,vidic,ronaldo,rooney nélkül?egynagy semmi szerintem!ha jólszámolom sérült belletti,terry,malouda,drogba,ballack,most tért vissza,carvalho szezonja is hol sérült hol nem most 3 meccset pihenhet,
mindörökké chelsea!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40460 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

kalou témában az én véleményem az,hogy legkevésbé őt bántanám a támadó szekcioból ! joe csak percekre idézi önmagát,swp pedig kezd visszaszürkülni régi formájába,malouda ugye sérült,seva gyenge,bár ma megvillantott régi önmagából valamit,de egy az egyben nem érzem erősnek csak olyanba tud viritani amihez nem kell gyorsan futni ! ma is ebben volt ász ! pizzarotól nem vártam többet, drogbát nem emlitem mert ő 1 másik futballt játszik az elözőekhez képest ! :D kalou nálam drogba után(igaz 5 utcahosszal lemaradva) 2. legjobb támadó eddig idén !

Válasz küldése