Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41121 Hozzászólás Szerző: undertow »

reading-derby :shock:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41122 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

kdako írta:
tibi71 írta:ezt a baromságot !!!! :oops: holnap az eurosport 2 a villa-west ham-et adja 4-kor pedig akkor van ugye a mi meccsünk illetve a pool-Sp*rs is ! jól tudnak meccset választani !
A miénk és a másik említett meccs is vasárnap lesz!!! holnap csak két meccs lesz összesen!
az sokkal jobb ! :D :D vasárnapra 1-kor arsenál-sunderland utána pedig a reading-derby country meccset adja !! :cry: ezzel lényegesen jobban járok ! :Dhttp://consumer.eurosport.hu/home_day2.shtml

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41123 Hozzászólás Szerző: kdako »

tibi71 írta:ezt a baromságot !!!! :oops: holnap az eurosport 2 a villa-west ham-et adja 4-kor pedig akkor van ugye a mi meccsünk illetve a pool-Sp*rs is ! jól tudnak meccset választani !
A miénk és a másik említett meccs is vasárnap lesz!!! holnap csak két meccs lesz összesen!
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41124 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ezt a baromságot !!!! :oops: holnap az eurosport 2 a villa-west ham-et adja 4-kor pedig akkor van ugye a mi meccsünk illetve a pool-Sp*rs is ! jól tudnak meccset választani !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41125 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
ZenZo írta:Kicsit off, de ide vág: gondoltam közlöm - merő jóindulatból :) hogy sikerült szert tennem a Eurosport2 csatorna vételére is képes beltéri digitális egységre. A Bolton meccsen innentől már csak győzni lehet! :) Meccsnézésre bárkit szeretettel várok (sör van)
Legközelebb ott lesz a kihelyezett taggyűlés... :lol:
Felőlem mehet
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41126 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Kicsit off, de ide vág: gondoltam közlöm - merő jóindulatból :) hogy sikerült szert tennem a Eurosport2 csatorna vételére is képes beltéri digitális egységre. A Bolton meccsen innentől már csak győzni lehet! :) Meccsnézésre bárkit szeretettel várok (sör van)
Legközelebb ott lesz a kihelyezett taggyűlés... :lol:
GO BLUES!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#41127 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ToreAndre írta:Egyetértek. Aláírnám. Bár jobban tetszene egy a következő párosokból:

Zola-DiMatteo
Zola-Poyet
Zola-Wisey
Wisey-Poyet
esetleg be lehetne fogni a körbe Chappy-t, Soxy-t vagy Desailly-t!:)

Kiváncsi lennék rájuk...
Zola- és aki már letett valamit. Ennyi erőből kíváncsi lennék Guy Ritchie mit érne el... mondjuk egy Di Matteo-Desailly-val szerintem a másodosztályt...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41128 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Bárcsak nálunk is lenne már... :( Kár h Jászberény messze van, ez az egy szerencséd. :P :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41129 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kicsit off, de ide vág: gondoltam közlöm - merő jóindulatból :) hogy sikerült szert tennem a Eurosport2 csatorna vételére is képes beltéri digitális egységre. A Bolton meccsen innentől már csak győzni lehet! :) Meccsnézésre bárkit szeretettel várok (sör van)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41130 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ha már megint/még mindig edzőkérdésnél tartunk, Vialli. Még mindig fenntartom az esetleg valami holland legenda, Koeman, Van Basten, Gullit tippemet, vagy visszahoznám Josét :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41131 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Nnnaa!! Egy csődközeli L**ds-szel nehéz csodát tenni... Egyébként meg 8 meccs alatt 7 győzelem és 1 döntetlen a mérlegük, máris plussz 7 ponttal állnak, már csak 12 ponttal az első helytől. Fel fognak jutni!!! COME ON L**ds!!!:)
broaf. ereztetem a kesztetest a csuklobol valo moderalasra :lol:
egyebkent a L1-ben vannak... a championshipbol sikerult kiesni. azert ezt wisey nem fogja szivesen beirni a cv-jebe...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41132 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Egyetértek. Aláírnám. Bár jobban tetszene egy a következő párosokból:

Zola-DiMatteo
Zola-Poyet
Zola-Wisey
Wisey-Poyet
esetleg be lehetne fogni a körbe Chappy-t, Soxy-t vagy Desailly-t!:)

Kiváncsi lennék rájuk...
minek beszelni olyanokrol, akiknek nincs is edzoi ambicioja?
dimatteo, chappy, soxy, desailly? :?

radio meg nalam nem jatszik, ugyhogy marad wisey+zola. es bar mindkettejuket imadom, egyaltalan nem vagyok biztos abban, hogy olyan jo edzok lennenek.

tovabbra is gullitot preferalnam. vagy clarkyt.
de felolem johet sparky is, vagy uncle harry.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41133 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:
ZenZo írta:Jó, úgy látom nem tudlak meggyőzni, hogy ez működőképes felállás is lehet, de igazából nem is akarlak. Mindent lehet a másik oldalról is nézni, és mindent be lehet bizonyítani, ugyanazzal a mondattal akár az ellenkezőjét is. Mivel épp ezen okból kifolyólag vitázhatnánk itt napestig, részemről amit akartam, elmondtam, ennyi. Az okfejtésed elfogadom, mert legalább annyira helytálló, mint az én érvelésem. Abban pedig úgyis megegyezhetünk, hogy ilyet a Chelseatől nagyon ritkán/soha nem fogunk látni. :) De annyit hozzáfűznék még, hogy három csatárunk van, akikből kettővel inkább lehetne ezt játszatni, mint az angolos felívelgetős játékot. Drogba az meg Drogba, per pillanat a világ egyik legjobbja. Ennyi.
bizonyos ellenfelek ellen/bizonyos esetekben nyilvan lehet mukodokepes felallas. nem vitatom.
de szerintem altalaban nem az, vannak jobb alternativak.
es a chelseanel amugyis hianyzik hozza egy klasszis iranyito a csatarok moge.

ya az hiányzik. ha meg a szélsőkre alapozunk akkor azok lehetnének kicsit őő kreativabbak, élénkebbek...
tom utálja mindenki C Ronaldot de pl Ő egy olyan szélső aki felér egy potenciláis támado erővel...
vagy mondjuk Robben is ilyen volt amig jo volt...
jo lenne nekünk és vagy két ilyen :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41134 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Jó, úgy látom nem tudlak meggyőzni, hogy ez működőképes felállás is lehet, de igazából nem is akarlak. Mindent lehet a másik oldalról is nézni, és mindent be lehet bizonyítani, ugyanazzal a mondattal akár az ellenkezőjét is. Mivel épp ezen okból kifolyólag vitázhatnánk itt napestig, részemről amit akartam, elmondtam, ennyi. Az okfejtésed elfogadom, mert legalább annyira helytálló, mint az én érvelésem. Abban pedig úgyis megegyezhetünk, hogy ilyet a Chelseatől nagyon ritkán/soha nem fogunk látni. :) De annyit hozzáfűznék még, hogy három csatárunk van, akikből kettővel inkább lehetne ezt játszatni, mint az angolos felívelgetős játékot. Drogba az meg Drogba, per pillanat a világ egyik legjobbja. Ennyi.
bizonyos ellenfelek ellen/bizonyos esetekben nyilvan lehet mukodokepes felallas. nem vitatom.
de szerintem altalaban nem az, vannak jobb alternativak.
es a chelseanel amugyis hianyzik hozza egy klasszis iranyito a csatarok moge.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#41135 Hozzászólás Szerző: Anti »

szpecnaz írta:
ToreAndre írta:Egyetértek. Aláírnám. Bár jobban tetszene egy a következő párosokból:

Zola-DiMatteo
Zola-Poyet
Zola-Wisey
Wisey-Poyet
esetleg be lehetne fogni a körbe Chappy-t, Soxy-t vagy Desailly-t!:)

Kiváncsi lennék rájuk...
wisey-poyet még szerintem grantnél is gyengébb..:)
Ne szidjátok Balázst. Még nem is láttátok edzősködni... :lol:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41136 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Nnnaa!! Egy csődközeli L**ds-szel nehéz csodát tenni... Egyébként meg 8 meccs alatt 7 győzelem és 1 döntetlen a mérlegük, máris plussz 7 ponttal állnak, már csak 12 ponttal az első helytől. Fel fognak jutni!!! COME ON L**ds!!!:)
HÚ, Winston mit fog ehhez szólni.

Egyébként nem erre gondoltam, hanem arra, hogy Abrát nem érdekli szerintem, hogy a klubhoz kötődő edző legyen.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41137 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Nnnaa!! Egy csődközeli L**ds-szel nehéz csodát tenni... Egyébként meg 8 meccs alatt 7 győzelem és 1 döntetlen a mérlegük, máris plussz 7 ponttal állnak, már csak 12 ponttal az első helytől. Fel fognak jutni!!! COME ON L**ds!!!:)
csődközeli vagy nem...angol 3. osztály...nem mérvadó...:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41138 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.youtube.com/watch?v=HtuolF7FA2c&NR=1
vegyünk már ilyet :D
mindjárt jobb lenne minden :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41139 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nnnaa!! Egy csődközeli L**ds-szel nehéz csodát tenni... Egyébként meg 8 meccs alatt 7 győzelem és 1 döntetlen a mérlegük, máris plussz 7 ponttal állnak, már csak 12 ponttal az első helytől. Fel fognak jutni!!! COME ON L**ds!!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41140 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:Kinek hogy tetszik az ötlet?

Lippi+Zola edzőpáros

Bár nem nagyon akarnék olaszokat a klub élén, ezzel a verzióval nem lenne bajom. Főleg mert Grant-nél rosszabb nem lesz. :D
Nem kérdés,simán tetszik!Mégha Lippi pöppet védekezös edző is:)
Amugy miért nem akarnál olaszokat a klub élére?Nem először lenne ilyen:)
Chelsea FOREVER!!!

Válasz küldése