Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#15521 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

dankodavid írta:Az Izé megint gólt lőtt...
Miért van minden csapatnak jó és sikeres csatára(i) csak nekünk nincsenek :x :x
Ez elkeserítő...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15522 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Az Izé megint gólt lőtt...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#15523 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Sturridge megint gólt lőtt. Beszarok ezen a csávón..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#15524 Hozzászólás Szerző: marknagy »

David Moyes spent 11 years trying to get Everton above Manchester United and now he's finally achieved it. Well done.
We are the famous, the famous Chelsea!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15525 Hozzászólás Szerző: kdako »

pulci03 írta:
galferenc írta:Igy van, nagyon kiegyenlitett lett a PL,szer rekord alacsony pontszámmal lesz bajnokságnyerés. 4-6 vereség,10 x kb. Nagyon kellene a Steaua elleni, meg a hétvégi győzelem. Majd a válogatott szünet alatt MOU rendet rak saját és mindenki fejében és jó lesz az!
Elég gyenge jelenleg a PL, szerintem BL-ben se jutnak messze a csapatok mindenki keresi a helyét nyilván ez összefügg a sok új edzővel is hisz keretek alapján top minőségi játékosok vannak már az első hat csapatban mindenhol!
Idő kérdése és európai porondon is bizonyítani kell és fognak is a csapatok ha sikerül összeszokni és rendet rakni a fejekben!
Kiegyensúlyozott, de nem gyenge. Látszik, hogy a brutál tv-pénzből mennyire megerősödtek a középcsapatok is (Villa, Soton).
GO BLUES!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#15526 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

pulci03 írta:
galferenc írta:Igy van, nagyon kiegyenlitett lett a PL,szer rekord alacsony pontszámmal lesz bajnokságnyerés. 4-6 vereség,10 x kb. Nagyon kellene a Steaua elleni, meg a hétvégi győzelem. Majd a válogatott szünet alatt MOU rendet rak saját és mindenki fejében és jó lesz az!
Elég gyenge jelenleg a PL, szerintem BL-ben se jutnak messze a csapatok mindenki keresi a helyét nyilván ez összefügg a sok új edzővel is hisz keretek alapján top minőségi játékosok vannak már az első hat csapatban mindenhol!
Idő kérdése és európai porondon is bizonyítani kell és fognak is a csapatok ha sikerül összeszokni és rendet rakni a fejekben!
Mondjuk a Tottenham, meg a Swansea jó eséllyel indul akár az EL megnyerésére is.
Why always me?

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#15527 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

pulci03 írta:
galferenc írta:Igy van, nagyon kiegyenlitett lett a PL,szer rekord alacsony pontszámmal lesz bajnokságnyerés. 4-6 vereség,10 x kb. Nagyon kellene a Steaua elleni, meg a hétvégi győzelem. Majd a válogatott szünet alatt MOU rendet rak saját és mindenki fejében és jó lesz az!
Elég gyenge jelenleg a PL, szerintem BL-ben se jutnak messze a csapatok mindenki keresi a helyét nyilván ez összefügg a sok új edzővel is hisz keretek alapján top minőségi játékosok vannak már az első hat csapatban mindenhol!
Idő kérdése és európai porondon is bizonyítani kell és fognak is a csapatok ha sikerül összeszokni és rendet rakni a fejekben!
Gyenge PL? XDXDXD Én inkább ugy fogalmaznék, hogy egyik angol csapat se tartozik a top-top favoritok közé a BL-ben de a bajnokság brutálisan erős. Sokkal erősebb és érdekesebb, izgalmasabb mint bármelyik másik liga a világon.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#15528 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

galferenc írta:Igy van, nagyon kiegyenlitett lett a PL,szer rekord alacsony pontszámmal lesz bajnokságnyerés. 4-6 vereség,10 x kb. Nagyon kellene a Steaua elleni, meg a hétvégi győzelem. Majd a válogatott szünet alatt MOU rendet rak saját és mindenki fejében és jó lesz az!
Elég gyenge jelenleg a PL, szerintem BL-ben se jutnak messze a csapatok mindenki keresi a helyét nyilván ez összefügg a sok új edzővel is hisz keretek alapján top minőségi játékosok vannak már az első hat csapatban mindenhol!
Idő kérdése és európai porondon is bizonyítani kell és fognak is a csapatok ha sikerül összeszokni és rendet rakni a fejekben!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#15529 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha már ennyire bennevagytok a siránkozásban, miért nem adjátok a bajnoki címet egyből a Sotonnak? :lol:
6 meccs, 2 kapott gól, tuti bajnokesélyesek.

Megkomolyodva: 6 forduló ment le, és csak 4 pont a hátrányunk egy olyan Arsenal mögött amely még érdembeli rangadót nem játszott, csak a spuri hazai pályán. Ugyanezt csináltátok a liverpoollal, 3 meccset behúztak és már egyből kikiáltottátok bajnoknak. Hosszú még a szezon, bár a januárt várjátok ki az ilyen kijelentésekkel... :roll:

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#15530 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Igy van, nagyon kiegyenlitett lett a PL,szer rekord alacsony pontszámmal lesz bajnokságnyerés. 4-6 vereség,10 x kb. Nagyon kellene a Steaua elleni, meg a hétvégi győzelem. Majd a válogatott szünet alatt MOU rendet rak saját és mindenki fejében és jó lesz az!

cfclondon
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2006. július 1., szombat 10:51

Re: Premier League

#15531 Hozzászólás Szerző: cfclondon »

Teny, h nem muzsikal a csapat, de senki se felejtse el, hogy 6 fordulo utan mar voltunk az Old Traffordon, a white hart lanen es a goodison parkban..
GO BLUES

focilap
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:34

Re: Premier League

#15532 Hozzászólás Szerző: focilap »

Николаевич írta:
Anti írta:Bár tavaly bírták a tavaszt, előtte sorozatosan kipukkadtak a végére.

Szerintem idén tényleg benne lehet az Arsenal-nak a bajnoki cím. A két manchesteri csapatnál és nálunk elég nagy a változás(keret és edző), úgy tűnik nem tudunk egyenletes teljesítményt nyújtani. A Sp*rs nagyon jó csapat lesz, de nincs még annyira összerakva szerintem.

Az Arsenal viszont most nem adott el fontos játékost, viszont jött egy világklasszis, valamint egy-két játékosuk(Ramsey, Gibbs) erőn felül teljesít. Ha a sérültek(Cazorla, Podolski stb.) jól térnek vissza, akár még be is jöhet nekik ez a szezon.
Ezzel egy picit nem értek egyet. Az oké, hogy ilyen formát nem fog végig hozni, mint amit az elmúlt másfél hónapban, de amióta Wenger betette az új posztjára folyamatosan fejlődött a srác és nagyon fekszik neki ez a poszt. Kibaszott jó játékos lett belőle és még mindig fiatal. A mostani teljesítményéhez elég közelit szerintem hosszútávon is hozni fog. Nyáron azt gondoltam, hogy köze nem lesz a bajnoki címhez az Arsenalnak, de Ramsey töretlen fejlődését és Özil érkezését látván + a többi nagy csapat gyenge játékát figyelembe véve simán benne van és ennek az egyik kulcsa Ramsey.
2013. 09. 03. Özillel harcban a bajnoki címért.AFC

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15533 Hozzászólás Szerző: chiedis »

City,United,Chelsea,Arsenal lesz a sorrend. City hihetetlen eros, ha megtanuljak behuzni arc nelkul a kis meccseket, sima liba
Nyugodj bekeben Mister !

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15534 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta:
Anti írta:Bár tavaly bírták a tavaszt, előtte sorozatosan kipukkadtak a végére.

Szerintem idén tényleg benne lehet az Arsenal-nak a bajnoki cím. A két manchesteri csapatnál és nálunk elég nagy a változás(keret és edző), úgy tűnik nem tudunk egyenletes teljesítményt nyújtani. A Sp*rs nagyon jó csapat lesz, de nincs még annyira összerakva szerintem.

Az Arsenal viszont most nem adott el fontos játékost, viszont jött egy világklasszis, valamint egy-két játékosuk(Ramsey, Gibbs) erőn felül teljesít. Ha a sérültek(Cazorla, Podolski stb.) jól térnek vissza, akár még be is jöhet nekik ez a szezon.
Én nem hiszem, hogy az Arsenal behúzza, mivel pont az a plusz hiányzik belőlük, ami a nagyok megveréséhez kell. Szvsz nekünk és a 2 manchesteri csapatnak az október még az építkezésről fog szólni. Ha addig nem tesz szert az Arsenal tetemes előnyre, akkor egész egyszerűen nem lesznek bajnokok. Nem jobbak nálunk és a manchesteri duónál, csupán van egy kis előnyük: az összeszokottság. Ne higgye se senki se azt, hogy csak emiatt majd megnyerik a bajnokságot, én a keretüket is nagyon gyengének érzem még mindig. Várok már egy igazi erőfelmérő rangadót, ahol kiderülhet végre, hogy mire is hivatott idén az Arsenal.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#15535 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Anti írta:Bár tavaly bírták a tavaszt, előtte sorozatosan kipukkadtak a végére.

Szerintem idén tényleg benne lehet az Arsenal-nak a bajnoki cím. A két manchesteri csapatnál és nálunk elég nagy a változás(keret és edző), úgy tűnik nem tudunk egyenletes teljesítményt nyújtani. A Sp*rs nagyon jó csapat lesz, de nincs még annyira összerakva szerintem.

Az Arsenal viszont most nem adott el fontos játékost, viszont jött egy világklasszis, valamint egy-két játékosuk(Ramsey, Gibbs) erőn felül teljesít. Ha a sérültek(Cazorla, Podolski stb.) jól térnek vissza, akár még be is jöhet nekik ez a szezon.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2302
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15536 Hozzászólás Szerző: Anti »

Bár tavaly bírták a tavaszt, előtte sorozatosan kipukkadtak a végére.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#15537 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Érdekes mert idén az arsenal kezd teljesen úgy mint mi az elmúlt években amikor okt- nov. első helyen voltunk azt jött az összeomlás...
Igazából azonban még nem volt kimondott nagy rangadójuk igaz spurst megverték de bőven lesznek még nehéz meccseik ahol komolyabb ellenfelek ellen kell nyerniük...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2302
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15538 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ugyan már, a vizipisztolyosok úgyis elfáradnak a szezon végére. A 6 meccsből egyedül az Everton ami idegesítő (bár nem nyerni megyünk hozzájuk sem mindig), a két döntetlen idegenbe simán belefér. Ha nem basszuk el a november/decembert, és otthon hozzuk a ezeket a nehezebb meccseket, nem lesz gond. Persze a kicsik elverése mellett. Már csak a hatékonyság javuljon...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15539 Hozzászólás Szerző: dacultras »

kinevethetném őket de nem teszem, szerintem az nagyobb gáz, hogy mi ilyen kerettel is csak erre vagyunk képesek :evil:

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#15540 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Hawaii írta:Szenzációs, az MU 6 forduló után 12. és ez még lehet rosszabb is, mire hétfő lesz. :D

Kép
Es ilyenkor a mi X-unk meg idegesitobb mert ha behuzzuk ezt a merkozest akkor utcalány jol allnank de hoztuk a formankat es a 2. felidore ebredtunk fel.....foleg iden szerintem az Arsenal eselyes a cimre :?
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Válasz küldése