Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3021 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Már meginditották a fellebezést, semmi nem lesz ebből. Komolyan azt hittétek kizárják öket? :D ez olyan édi

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#3022 Hozzászólás Szerző: Traxver »

paliczandras írta:Remélem a city kizárása azt is jelenti, hogy ha top 4-ben végez akkor az 5. Hely is bl indulást ér.
Sztem mindenképp

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#3023 Hozzászólás Szerző: almos »

Na végre! Most már a PSG-nek kell jönnie!
LAMPARD#8

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Premier League

#3024 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Remélem a city kizárása azt is jelenti, hogy ha top 4-ben végez akkor az 5. Hely is bl indulást ér.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Premier League

#3025 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

A Cityt két évre kitiltották az összes UEFA sorozatból
https://www.skysports.com/football/news ... wo-seasons" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#3026 Hozzászólás Szerző: broduer »

Guardiola-témához: Kérdés nem lehet arról szerintem, hogy Guardiola jelenleg top 3-as edző. A BL nagyon rossz példa szerintem, irtózatos mázli kell a megnyeréséhez. Elég csak megnézni az elmúlt 10 év listáját. Di Matteo, vagy Luis Enrique talán topedző lenne?
A bajnokságok sokkal többet érnek szerintem, nagyobb edzői feladatot igényelnek, és ebben verhetetlen a kopasz.

Régen én sem szerettem őt, de egy hihetetlenül intelligens ember és kompetens edző benyomását kelti.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3027 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Végig BL aspiráns volt, és ez az amit reálisan elvárhat az edzőtől egy klub vezetősége. A végső győzelemhez nagy szerencse is kell. Nem nyert Blt jó ideje, de eredményes minden országban, és ami nekem a legfontosabb, hogy kiszolgálja a közönséget a focijával, nem csak az eredmények számítanak.

A cityvel egyelőre nem szerepel jól a BLben, de valahogy sok-sok éve a Liverpool mostani győzelmét leszámítva egy angol csapat sem szerepel jól nemzetközileg. Mintha nem hinnék el, hogy megverhetik a spanyol topcsapatokat, pedig a City és a Pool simán pariban van a spanyolokkal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3028 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
edeskeves írta:
Bubi írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... le-2747463

Guardiola interjú. Nem velünk kapcsolatos, de gondoltam megosztom. Nem értem az ellenszenvet az irányába sokaknál, nagyon képbe van a csávó saját magával. Ebben az interjúban elmondja világosan, hogy ő nem az az edző aki szarból épít várat, neki az nem menne, kevés hozzá. Viszont ő képes az alkalmas alapanyagból szinte tökéleteset összegyúrni. Ő ebben jó, tudja melyik játékosok kompatibilisek számára, bárhol képes nyerő csapatot építeni megfelelő pénzből. Mielött azzal jönne valaki, hogy sok pénzzel nem nehéz, ez nem igaz. Meg kell nézni a cityt az Emirates után és Guardiola előtt, vagy a PSGt akinek szerintem magasan a legjobb a kerete a világon. Legjobb példa a Madrid; amióta élek minden évben top5 keretük van, nem sajnálják a pénzt, még sem képesek évről évre a tűz közvetlen közelében maradni.

Én ezt mindig is így gondoltam. Vannak edzők akik képesek a semmiből valamit építeni, és vannak edzők akik a valamiből egy végleges, kész művet tudnak faragni.
En pont ezert lennek kivancsi, hogy a PSG-vel sikerulne neki BL-t nyerni vagy nem. Bayern kerete is eleg jo volt alatta, a Cityrol ne is beszeljunk, de a BL-ben rendre legyurik. Az teny es valo, hogy a bajnoksagokat nyeri sorra, de az igazi nagy magus edzoknek BL-t kell nyerni a Bayernel es a Cityvel.
Nekem egyebkent semmi bajom nincs vele es amit korabban a Barcaval elert, mas csapatokkal bajnoki cimek es a sajat jatekfilozofiaja miatt egy TOP edzorol beszelunk, de a BL az BL. Es evrol evre nekifut egyre erosebb keretekkel.
Valszeg a keret nagyját lecserélné a PSGnél, kb Neymar és Mbappé maradna, a többi nagyja 1-2 év alatt le lenne cserélve. Ezt csinálta a Bayernnél és a Citynél is, pedig mindkettőnek erős csapata volt amikor odament.
Na és a bayernel mit nyert? A szokásos német bajnoki cím és a kupán kívül? Mert rajta kívül kb az összes edző megnyerte ott némethonban ezt a kép kupát. Kb. annyira nehéz végrehajtani, mint a mostani PSG-vel mindent behúzni franciaországban. A BL-ben viszont utoljára a barszával alkotott, mind a Bayernel, mind a Cityvel ilyen keretekkel már régesrég be kellett volna húznia egy vagy két BL címet, ennek ellenére évről-évre az európai porondon ég mint a reichstag. Nem kérdés jó edző, jó futballfilozófiával, de a barsza óta nem igazán tud újat mutatni. Csupán hozza a kötelezőt minden bajnokságban az egyik legerősebb csapattal.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3029 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta:
Bubi írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... le-2747463

Guardiola interjú. Nem velünk kapcsolatos, de gondoltam megosztom. Nem értem az ellenszenvet az irányába sokaknál, nagyon képbe van a csávó saját magával. Ebben az interjúban elmondja világosan, hogy ő nem az az edző aki szarból épít várat, neki az nem menne, kevés hozzá. Viszont ő képes az alkalmas alapanyagból szinte tökéleteset összegyúrni. Ő ebben jó, tudja melyik játékosok kompatibilisek számára, bárhol képes nyerő csapatot építeni megfelelő pénzből. Mielött azzal jönne valaki, hogy sok pénzzel nem nehéz, ez nem igaz. Meg kell nézni a cityt az Emirates után és Guardiola előtt, vagy a PSGt akinek szerintem magasan a legjobb a kerete a világon. Legjobb példa a Madrid; amióta élek minden évben top5 keretük van, nem sajnálják a pénzt, még sem képesek évről évre a tűz közvetlen közelében maradni.

Én ezt mindig is így gondoltam. Vannak edzők akik képesek a semmiből valamit építeni, és vannak edzők akik a valamiből egy végleges, kész művet tudnak faragni.
En pont ezert lennek kivancsi, hogy a PSG-vel sikerulne neki BL-t nyerni vagy nem. Bayern kerete is eleg jo volt alatta, a Cityrol ne is beszeljunk, de a BL-ben rendre legyurik. Az teny es valo, hogy a bajnoksagokat nyeri sorra, de az igazi nagy magus edzoknek BL-t kell nyerni a Bayernel es a Cityvel.
Nekem egyebkent semmi bajom nincs vele es amit korabban a Barcaval elert, mas csapatokkal bajnoki cimek es a sajat jatekfilozofiaja miatt egy TOP edzorol beszelunk, de a BL az BL. Es evrol evre nekifut egyre erosebb keretekkel.
Valszeg a keret nagyját lecserélné a PSGnél, kb Neymar és Mbappé maradna, a többi nagyja 1-2 év alatt le lenne cserélve. Ezt csinálta a Bayernnél és a Citynél is, pedig mindkettőnek erős csapata volt amikor odament.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#3030 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... le-2747463

Guardiola interjú. Nem velünk kapcsolatos, de gondoltam megosztom. Nem értem az ellenszenvet az irányába sokaknál, nagyon képbe van a csávó saját magával. Ebben az interjúban elmondja világosan, hogy ő nem az az edző aki szarból épít várat, neki az nem menne, kevés hozzá. Viszont ő képes az alkalmas alapanyagból szinte tökéleteset összegyúrni. Ő ebben jó, tudja melyik játékosok kompatibilisek számára, bárhol képes nyerő csapatot építeni megfelelő pénzből. Mielött azzal jönne valaki, hogy sok pénzzel nem nehéz, ez nem igaz. Meg kell nézni a cityt az Emirates után és Guardiola előtt, vagy a PSGt akinek szerintem magasan a legjobb a kerete a világon. Legjobb példa a Madrid; amióta élek minden évben top5 keretük van, nem sajnálják a pénzt, még sem képesek évről évre a tűz közvetlen közelében maradni.

Én ezt mindig is így gondoltam. Vannak edzők akik képesek a semmiből valamit építeni, és vannak edzők akik a valamiből egy végleges, kész művet tudnak faragni.
En pont ezert lennek kivancsi, hogy a PSG-vel sikerulne neki BL-t nyerni vagy nem. Bayern kerete is eleg jo volt alatta, a Cityrol ne is beszeljunk, de a BL-ben rendre legyurik. Az teny es valo, hogy a bajnoksagokat nyeri sorra, de az igazi nagy magus edzoknek BL-t kell nyerni a Bayernel es a Cityvel.
Nekem egyebkent semmi bajom nincs vele es amit korabban a Barcaval elert, mas csapatokkal bajnoki cimek es a sajat jatekfilozofiaja miatt egy TOP edzorol beszelunk, de a BL az BL. Es evrol evre nekifut egyre erosebb keretekkel.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3031 Hozzászólás Szerző: Bubi »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... le-2747463" onclick="window.open(this.href);return false;

Guardiola interjú. Nem velünk kapcsolatos, de gondoltam megosztom. Nem értem az ellenszenvet az irányába sokaknál, nagyon képbe van a csávó saját magával. Ebben az interjúban elmondja világosan, hogy ő nem az az edző aki szarból épít várat, neki az nem menne, kevés hozzá. Viszont ő képes az alkalmas alapanyagból szinte tökéleteset összegyúrni. Ő ebben jó, tudja melyik játékosok kompatibilisek számára, bárhol képes nyerő csapatot építeni megfelelő pénzből. Mielött azzal jönne valaki, hogy sok pénzzel nem nehéz, ez nem igaz. Meg kell nézni a cityt az Emirates után és Guardiola előtt, vagy a PSGt akinek szerintem magasan a legjobb a kerete a világon. Legjobb példa a Madrid; amióta élek minden évben top5 keretük van, nem sajnálják a pénzt, még sem képesek évről évre a tűz közvetlen közelében maradni.

Én ezt mindig is így gondoltam. Vannak edzők akik képesek a semmiből valamit építeni, és vannak edzők akik a valamiből egy végleges, kész művet tudnak faragni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#3032 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hawaii írta:
Dízel írta:
kazomester írta:BREAKING: Premier League clubs have voted to change the summer transfer window deadline back to September the 1st.

Még több idő nem venni senkit? 8)
Valaki aki tudja felvilagositana miert csak a pl klubok igazolhatnak maximum juli vegeig? Tudtam rola, csak a miertrol nem. Koszi.
Az első bajnoki meccsig lehet igazolni, ami inkább augusztus 10-12. körül szokott lenni, és a fairplay miatt találtak ezt ki (mindenki ugyanolyan erősségű csapat ellen játszhasson).
Értem, kösz!
Szerintem nyugodtan maradhat, aki ennyi idő alatt nem tudja lezongorázni a dolgokat, az nem kompetens a munkájában. A lehetőségek tárháza végtelen, lehet előszerződéseket kötni, évközben megegyezni, aztan az átigazolási időszak első napjába aláírni a szerződést. Kiváncsi vagyok hogy van e (tuti) csak az átigazolásokért felelős ember pl a mi a klubunknál. Mert annak egy jó ideje nagyon jó kis poziciója van. De aztan lehet van valaki aki sok minden mas mellett az atigazolásokért is felel, de ez sem mentség persze a gyalázatos munkájára.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#3033 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dízel írta:
kazomester írta:BREAKING: Premier League clubs have voted to change the summer transfer window deadline back to September the 1st.

Még több idő nem venni senkit? 8)
Valaki aki tudja felvilagositana miert csak a pl klubok igazolhatnak maximum juli vegeig? Tudtam rola, csak a miertrol nem. Koszi.
Az első bajnoki meccsig lehet igazolni, ami inkább augusztus 10-12. körül szokott lenni, és a fairplay miatt találtak ezt ki (mindenki ugyanolyan erősségű csapat ellen játszhasson).

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#3034 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:BREAKING: Premier League clubs have voted to change the summer transfer window deadline back to September the 1st.

Még több idő nem venni senkit? 8)
Valaki aki tudna felvilagositani miert csak a pl klubok igazolhatnak maximum juli vegeig? Tudtam rola, csak a miertrol nem. Koszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2020. február 6., csütörtök 17:36-kor.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3035 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: Premier League clubs have voted to change the summer transfer window deadline back to September the 1st.

Még több idő nem venni senkit? 8)

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#3036 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Mondjuk, azt is hozzá kell tenni a Tizenegyes ismétléshez, arra a kipattanóra pont csak az a Sterling érhetett oda sebességből akit már ki kellett volna állítani meccs elején.
Nem tudom lehet Én gondolom rosszul,de Nálam Zinchenko 2. sárgája nem volt 2.sárga.Viszont Sterlingé egyből piros megint elég érdekesen döntöttek sporik. Tényleg elég nézhetetlen
Sp*rs játéka de már jó rég óta. Kanenek nem csak góljai hanem labdatartása és bemozgásai is hiányoznak a csapatjátékukból. Következő 2 meccsen maga az álom lenne 6 pont sokkal kényelmesebb helyzetbe kerülnénk az biztos.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#3037 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta:
Botond9797 írta:Ha a Tottenham is ponto(ka)t veszít ma a City ellen, ez a forduló is lemegy anélkül, hogy a közvetlen riválisok közelebb férkőznének hozzánk, égi szerencse, hogy a MU-Sp*rs duó nálunk is konstans gyatrább teljesítményt hoz. Évről évre csökken a "gap" kis- és nagycsapatok között, szvsz a Wolves kerete erősebb, mint a United-é, a lesajnált, sokak által tökutolsónak saccolt, oldschool Sheffield pedig az ötödik helyen zárhatja a fordulót.
Nem veszítettek, meggyepálták a cityt ráadásul az új emberük, Bergwijn rúgta az első gólt. 4 pont előnyünk maradt, de meg is érdemeljük a sorsunkat ilyen átigazolási időszak után.
no para, volt már amikor csak 3 pont előnyünk volt.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#3038 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

tutaj írta:Gusztustalan volt amit a city művelt ma. Kinek jutott eszébe azt a harmadosztályú törököt odaállítani a 11-eshez?? Azt csináltak ennek a bohóc mourinho csapatával amit akartak és könnyelműsködtek végig, pont mint a mu ellen, persze ellenünk nyertek ahogy kell.
Természetesen mi is hibásak vagyunk, és nagyon félő, hogy az a newcastle elleni pont amit ügyesen elszórakoztunk a végén is nagyon fog hiányozni.
A spurinak pedig hatalmas mazlija volt, a 60. percig kb meccsben sem voltak, még a jelenlegi csapatunktol se gyakran latni olyan elkeseredetten otlettelen szart, amit a Sp*rs lemuvelt Zinchenko kiallitasaig. Gundogan tizenegyese utan Sterling buktatasaert ujabb tizenegyes jart volna a City-nek,amit alighanem mar ertekesitettek volna es egeszen mashogy alakul a meccs.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Premier League

#3039 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Gusztustalan volt amit a city művelt ma. Kinek jutott eszébe azt a harmadosztályú törököt odaállítani a 11-eshez?? Azt csináltak ennek a bohóc mourinho csapatával amit akartak és könnyelműsködtek végig, pont mint a mu ellen, persze ellenünk nyertek ahogy kell.
Természetesen mi is hibásak vagyunk, és nagyon félő, hogy az a newcastle elleni pont amit ügyesen elszórakoztunk a végén is nagyon fog hiányozni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#3040 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:Ha a Tottenham is ponto(ka)t veszít ma a City ellen, ez a forduló is lemegy anélkül, hogy a közvetlen riválisok közelebb férkőznének hozzánk, égi szerencse, hogy a MU-Sp*rs duó nálunk is konstans gyatrább teljesítményt hoz. Évről évre csökken a "gap" kis- és nagycsapatok között, szvsz a Wolves kerete erősebb, mint a United-é, a lesajnált, sokak által tökutolsónak saccolt, oldschool Sheffield pedig az ötödik helyen zárhatja a fordulót.
Nem veszítettek, meggyepálták a cityt ráadásul az új emberük, Bergwijn rúgta az első gólt. 4 pont előnyünk maradt, de meg is érdemeljük a sorsunkat ilyen átigazolási időszak után.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése