Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41141 Hozzászólás Szerző: kdako »

Inkább Zola és Casiraghi, az olasz u21-nél úgy is együtt dolgoznak.

Wise-ra is kiváncsi lennék Chelsea-edzőként, bár attól tartok, ez nem mostanában lesz.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41142 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Egyetértek. Aláírnám. Bár jobban tetszene egy a következő párosokból:

Zola-DiMatteo
Zola-Poyet
Zola-Wisey
Wisey-Poyet
esetleg be lehetne fogni a körbe Chappy-t, Soxy-t vagy Desailly-t!:)

Kiváncsi lennék rájuk...
wisey-poyet még szerintem grantnél is gyengébb..:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41143 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyetértek. Aláírnám. Bár jobban tetszene egy a következő párosokból:

Zola-DiMatteo
Zola-Poyet
Zola-Wisey
Wisey-Poyet
esetleg be lehetne fogni a körbe Chappy-t, Soxy-t vagy Desailly-t!:)

Kiváncsi lennék rájuk...
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41144 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Kinek hogy tetszik az ötlet?

Lippi+Zola edzőpáros

Bár nem nagyon akarnék olaszokat a klub élén, ezzel a verzióval nem lenne bajom. Főleg mert Grant-nél rosszabb nem lesz. :D

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#41145 Hozzászólás Szerző: Festa »

Az,hogy egy ilyen csapat mint a Chelsea az elmúlt öt meccsén nem tudott gólt rúgni az nagy szégynen :evil:
Hiába Droga sérülése azért egy Kalou-Pizzaro párostól is többet várnék!!
És én még azt hittem,hogy a Mu maradt le az elején..
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41146 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Javítottam :) A büntetőre játszás sem rossz, de nem erre gondoltam. Az épp ábrázolni kívánt mozzanat, hogy a kp elindul a labdával (természetesen egyéb ellenfél kp-k is közbejöhetnek, de eddig a védők tömörüléséről volt szó), a bal oldali csatár elindul az alapvonal felé, a jobboldali befelé, míg a középcsatár a kapu felé indul, kicsit jobbfelé, hogy tágítsa a helyet. Adott a helyzet: a kp, miután lendületből vezeti a kapura, vagy lő, vagy ha egy helyett két védő indul rá, passzol. (attól függően, melyik két védő indul rá) Ezt így nehéz megmagyarázni, de aki nem akarja érteni, az nem érti :) talán majd megpróbálkozom egy gif képpel... :)
ja, hat ha a kozeppalyasok b*nak hatrajonni vedekezni, akkor nem nehez ;)
a kozepcsatarrol az egyik vedo akar maradhat is felvenni az erkezo embert. nem ketto, egy :)
sot, a balback is kilephet az erkezo emberre, az alapvonal fel indulo csatart lesre lehet allitani.
Jó, úgy látom nem tudlak meggyőzni, hogy ez működőképes felállás is lehet, de igazából nem is akarlak. Mindent lehet a másik oldalról is nézni, és mindent be lehet bizonyítani, ugyanazzal a mondattal akár az ellenkezőjét is. Mivel épp ezen okból kifolyólag vitázhatnánk itt napestig, részemről amit akartam, elmondtam, ennyi. Az okfejtésed elfogadom, mert legalább annyira helytálló, mint az én érvelésem. Abban pedig úgyis megegyezhetünk, hogy ilyet a Chelseatől nagyon ritkán/soha nem fogunk látni. :) De annyit hozzáfűznék még, hogy három csatárunk van, akikből kettővel inkább lehetne ezt játszatni, mint az angolos felívelgetős játékot. Drogba az meg Drogba, per pillanat a világ egyik legjobbja. Ennyi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41147 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:hmm a felsoroltakbol az maradjunk annyiba hogy a jelenállás szerint a klasszis és az IRÁNYITO
Ronaldinho, Kaká, Riquelme, Totti
Kár h a 4 ből 3már évek óta nem irányító!Az egydolog h anno játszottak ezen a poszton!
Totti már évek óta középcsatár a Romában!Dinnyó inkább balszél mint középpálya!Inkább Xavi irényít vagy Deco!Kaká meg az egy csatár mögött vmi árnyékék szerű,de inkább Pirlo vagy Seedorf irányít ott is!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41148 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:És ami a legszebb:
22:00 FT' Tottenham 4 : 4 Aston Villa :shock:
ebben nincs semmi szep...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41149 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Javítottam :) A büntetőre játszás sem rossz, de nem erre gondoltam. Az épp ábrázolni kívánt mozzanat, hogy a kp elindul a labdával (természetesen egyéb ellenfél kp-k is közbejöhetnek, de eddig a védők tömörüléséről volt szó), a bal oldali csatár elindul az alapvonal felé, a jobboldali befelé, míg a középcsatár a kapu felé indul, kicsit jobbfelé, hogy tágítsa a helyet. Adott a helyzet: a kp, miután lendületből vezeti a kapura, vagy lő, vagy ha egy helyett két védő indul rá, passzol. (attól függően, melyik két védő indul rá) Ezt így nehéz megmagyarázni, de aki nem akarja érteni, az nem érti :) talán majd megpróbálkozom egy gif képpel... :)
ja, hat ha a kozeppalyasok b*nak hatrajonni vedekezni, akkor nem nehez ;)
a kozepcsatarrol az egyik vedo akar maradhat is felvenni az erkezo embert. nem ketto, egy :)
sot, a balback is kilephet az erkezo emberre, az alapvonal fel indulo csatart lesre lehet allitani.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41150 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

És ami a legszebb:
22:00 FT' Tottenham 4 : 4 Aston Villa :shock:
A 2-4 a 85. perc eredménye volt. Aztán a hazaiak kaptak egy büntetőt, + lőttek még egyet. 8 gól. A Pompey meccsen 11. Mi az összes fordulóban lőttünk hetet... :?:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41151 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:hogy vidam hir is legyen:
rottenham-villa 2-4
a hazigazdak 125. szulinapjan :)
zeng is a 'happy birthday to you' a villa fanoktol :lol:
:) mi van a Villával idén???
----
És egy kérdés: Arteta?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41152 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Javítottam :) A büntetőre játszás sem rossz, de nem erre gondoltam. Az épp ábrázolni kívánt mozzanat, hogy a kp elindul a labdával (természetesen egyéb ellenfél kp-k is közbejöhetnek, de eddig a védők tömörüléséről volt szó), a bal oldali csatár elindul az alapvonal felé, a jobboldali befelé, míg a középcsatár a kapu felé indul, kicsit jobbfelé, hogy tágítsa a helyet. Adott a helyzet: a kp, miután lendületből vezeti a kapura, vagy lő, vagy ha egy helyett két védő indul rá, passzol. (attól függően, melyik két védő indul rá) Ezt így nehéz megmagyarázni, de aki nem akarja érteni, az nem érti :) talán majd megpróbálkozom egy gif képpel... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41153 Hozzászólás Szerző: undertow »

hogy vidam hir is legyen:
rottenham-villa 2-4
a hazigazdak 125. szulinapjan :)
zeng is a 'happy birthday to you' a villa fanoktol :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41154 Hozzászólás Szerző: undertow »

a link ugyan rossz, de megneztem.

ertem mar, a kozepso csatar berohan a ket vedo koze, elesik es bunteto. nem rossz taktika, de nekem nem tetszik :lol:
egyebkent praktikusan lehagytal 6 kek pottyot, akik siman beleallhatnanak az egyik piros kozeppalyasbol kiindulo csikokba ;)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41155 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:16 meteren belul van mindharom csatar, 4 vedo es meg legalabb 1-2 kozeppalyas. szerintem ez eleg tomor.
Megpróbáltam lerajzolni. Kép

Az nem 16, hanem 40 méter. Ha az nem elég egy távolról jól lövőnek, az nagy kár. Mintahogy az is, ha 3 csatár nem tud lekötni négy védőt. Az, hogy ez a Chelseaben mennyire alkalmazható, másik dolog. Abban egyetértünk, hogy erre a játékstílusra inkább egy Kaká kell, mint Lampard. Nem véletlen, hogy a 3 csatáros játékrend a spanyol és olasz bajnokságban fordul inkább elő.

Mindazonáltal 1. csak azért hoztam fel először, hogy gólt kéne lőni 2. azért írtam róla később, mert taktikailag igenishogy nem hibás felállás. De akkor gondolkodjunk el rajta komolyabban na. Én benne vagyok :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZenZo 2007. október 1., hétfő 22:26-kor.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41156 Hozzászólás Szerző: undertow »

bilhacica írta:Ashlyet tuti nem küldeném el, neki csak el kell kapni a fonal végét és menni fog
vegulis, a padrol nezni hogy jatszik bridge tenyleg nem olyan nehez :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41157 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:Lampard nem a csatárok mögött játszik közvetlenül, legalábbis nem úgy imnt Kaka, vagy Guti pl. Ő sokkal hátrébbról írányít. Joey lenne jó erre a posztra. Ő tényleg olyan.
joey nem lat eleg jol ehhez a palyan. o szelrol befele mozgva a legjobb, ahogy jose is hasznalta.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41158 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hmm a felsoroltakbol az maradjunk annyiba hogy a jelenállás szerint a klasszis és az IRÁNYITO
Ronaldinho, Kaká, Riquelme, Totti
a többi vagy box to box (persze nem a Sidwell vagy Essien féle hanem kicsit trükkösebb:) ) vagy béna.. Guti? :P beceneve az örök igéret :)



amugy Etelkozi, én régebb ota vagyok drukker, de nem sokkal 2-3 évvel előtted lettem az (nagy részt Lampard miatt) de az amit irtál nekem is megszokás lett. tehát akárhova megyünk szinte nem izgulok. bár :) azért a bl meccseken amikor nagy nevü ellenfél ellen küzdöttünk vagy már nagy volt a tét akkor :) emlékszem a barca ellen a visszavágot 2005 ben annyira vártam hogy egésznap nem birtam enni, nem mentem be iskolába :D és a meccs 10. percében már annyira felturboztam magam hogy leesett a vérnyomásom és majdnem elájultam :D huhh az qrva jo nap volt :D


amugy a fiatalitás remélem jön a nyáron. Ashlyet tuti nem küldeném el, neki csak el kell kapni a fonal végét és menni fog de ballack Seva Pizza nincsennek benne az elképzeléseimbe jövöre... de Malouda sincs meg Swp...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#41159 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Pirlo sem a csatárok mögött játszik. És Lampard játszhatna a csatárok mögött, oda kell állítani, taktika kérdése. Ha Lampardnak atzt mondják ott játsszon, akkor ott játszik.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41160 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Lampard nem a csatárok mögött játszik közvetlenül, legalábbis nem úgy imnt Kaka, vagy Guti pl. Ő sokkal hátrébbról írányít. Joey lenne jó erre a posztra. Ő tényleg olyan.

Válasz küldése